|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 16:37:24   
palachinken
Meni to čudo stoji na ormaru.. Hoće li ko da mijenja ogromni i duboki pekač za manji. Meni ovaj veliki ni za šta ne treba.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 16:40:05   
Nedi
Neka stoji...nama kad gosti trebaju bahnuti svega nabacam unutra i njih dvojicu istjeram na balkon dok ja zavedem red unutra sve gotovouser posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Kuhanje i hrana na moru
23.8.2012 17:56:47   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sa slaninom nisam pravila, a da je probaš zapeć prvo malo na tavi pa metnut na picu


Joj, Vesela, ja se svoj zivot trudim pojednostaviti, a ne zakomplicirati user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Kuhanje i hrana na moru
24.8.2012 8:33:00   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

meni je odlicna ideja za nositi na more toster...bas mi prijateljica prica prije nekoliko dana ... hljeb u CRO je skup a uvjek ga ostane ...e da se ne baci lijepo ujutro samo u tosteri i eto ...
mada je i pocy imala super ideju za one kojima prodavnica nije bliuz..nositi pekac za hljeb....


da, kada uzmes apartman daleko od civilizacije i kada je prva prodavnica bas daleko od apartmana...pa da ne bi palio svako jutro auto da kupis neka fina peciva ujutro, pekac je idealan...user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Kuhanje i hrana na moru
29.9.2015 12:08:24   
Compton
Neznam kakvu vi naviku imate, al ja volim kad odem na more pa da tamo jedem sa restorana ili kupujem hranu na moru, a ne da vucem od kuce sa sobom na more :D
____________________
Apartmani na moru

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Kuhanje i hrana na moru
29.9.2015 12:32:45   
palachinken
Djesi Ana, kućo stara!

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Compton)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Kuhanje i hrana na moru
29.9.2015 12:36:35   
bebacha

IZVORNA PORUKA: Compton

Neznam kakvu vi naviku imate, al ja volim kad odem na more pa da tamo jedem sa restorana ili kupujem hranu na moru, a ne da vucem od kuce sa sobom na more :D
____________________
Apartmani na moru


ma imamo naviku da nosimo paštete,pdajz,pretis lonac,zaleđeno meso,gajbu piveuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Compton)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Kuhanje i hrana na moru
29.9.2015 12:51:37   
ladyblue RR
Ana je hit user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Kuhanje i hrana na moru
29.9.2015 13:32:10   
minja_
Mi ponesemo zaleđene gulaš, supu od koljenice, svo posuđe jer mi se gadi ono u apartmanima. Jednom sam pred gazdaricom otkuhavala njen escajg i case u serpi na sporetu i ona pitala da ostavim mm i da se udam za njenog sinauser posted image
konzerve, sireve, brasnouser posted image kupujem samo hljeb. Voce je takodje bosansko, ponesemo šLiva i jabukauser posted image

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 284
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *