|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 21:51:27   
Honey3
za mene to nije ciganluk,neka ide kako ko moze i hoce,a mislim da mi nismo jedini koji tako idu,nego je nama jedinim jaaako bitno sta bi"oni" mogli pomisliti o nama....user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 21:52:48   
Honey3
a vala sto da ne i baklava,bar sad ko ide na more moze ponijetiuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 21:59:48   
zvončica

IZVORNA PORUKA: zaha

a vala sto da ne i baklava,bar sad ko ide na more moze ponijetiuser posted image

user posted image


A ne znaju pojedini kako su Argeta i paradajz ubitacna kombinacija user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:05:06   
pocahontas
Galicia, samo kratko da prokomentarišem da si do sad kukala kako si neprimjetna na forumu dok ne bubneš ovako nešto user posted image
user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:07:12   
SailorMoon
Idem na odmor da se odmorim ALI na more moram. Znaci ako nemam za super hotel 5* AI u turskoj necu ici ni u 2* da ufatim kakvu bolest, jer je to tamo u tim hotelima normala.
Eh onda bi isla u HR neki hotel sa polupansionom. Ako ito nemogu onda brate apartman i serpa. Zasto. Pa zato sto je more jako bitno za zdravlje sto meni tako i mom djetetu. Dosta provodi u velegradu sa svom zagadjenu, vlagom itd.
da vidis koji je to merak za djecu kad su citav dan u vodi.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 21.8.2012 22:08:50 >


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:07:31   
Visnja RR
a da se vratimo kuhanju na moru.... savrseno mjesto da zene koje kuhaju savjetuju one koje to zele ...
a mi sto ne kuhamo "sikter" sa teme user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:22:57   
madam x
Galicia, sestro draga, ti vazda drvlje i kamenje po nekome, nikad fino prozboritiuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:27:25   
felix
ja sam nekontam zakaj se vi toliko, pravdate i pišete skoro jedno te isto ......
neka svako radi kak mu je volja / zelja pa ja smješno majkemi smješno ......user posted image
šta imam od toga nekog ubjedjivat vako il nako user posted image


(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:41:32   
Romali
Da smo čekali da imamo novac za SVE moje dijete još ne bi vidjelo mora.A ovako je bio svakog ljeta od rođenja. Ako smo uspjeli uštedjeti 1000 za apartman, znači neću ići ako nemam još 1000KM za hranu u restoranu? Ma dajte! Piće, sladoledi i poneki obrok van, ali zašto to mora biti svaki obrok? Ne nosim pretis lonac, gajbe paradajza i sl.ali nosim neke stvarčice za koje znam da su tamo precijenjene.

Koji je to procenat ljudi u BiH koji može priuštiti SVE na hr.moru? Jaaako mali, ali hvala Bogu pa ga ima ikako.

Bez uvrede,ali očito da onaj ko ne živi u BiH ne može ni zamisliti koji čarobnjak moraš biti da vodiš iole normalan život... A o zdravlju i značaju mora valjda ne treba pričati.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:47:23   
chuci
sve mi je jasno ali mi nije jasno kako neko kuhanje smatra u najmanju ruku kaznom. ja vala volim kuhati i nije mi mrsko ni kući ni na moru ni kod nane...
ove riječi tipa da je nešto ciganluk su baš nepotrebne.
svako ima pravo iskazivati svoje mišljenje ali nema potrebe vrijeđati one koji misle i rade drugačije.

mi smo se spakovali. nosimo začine i te kerefeke, tjesteninu koju volimo, i još neke sitnice. planiramo dole kupiti piletinu i mlijeko i mliječne proizvode.
izaći ćemo koji dan vani na ručak/večeru (pizza, riba). eto tako nam je plan.

kad se već tema razvila u pogrešnom pravcu da dodam i ovo. ja se stvarno ne umaram kuhanjem na moru. meni je glavno da je dovoljno toplo da se možemo kupati. mi smo ko djeca haman ne izlazimo iz vode user posted image . odmorim se ko prava gospođa

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 22:56:47   
škorpija
joj ja mam problema s hranom u restoranima, nema para za ekskluzivne, a ove prčvarnice ne mou ni pomisliti da jedem, kad hoću lignje da pojedem obidjem 1o rstoranam a svakom nađem manu, a u živou nisam pojela pomfrit ili palačinke na plaži,to je meni user posted image . uh kako sam dobru večeru maloprije skuhala, ma u restoranu nema boljeuser posted image .
a bogami imam fmilije koji žive u austriji, ti ne da štede, nego se stalno privaljuju jaranim au vikendice bez struje vode i wc tako da nije stvar u parma, već kako je čovjek navikao.
malo off topic, meni prijateljica rezervirala apartman u živogošću, kaže bli glava, tamo halid bešlić ideuser posted image , va elita s čaršije, jaoooo, kuku majko kad sam došla i vidjela, pa ja sma u takvim apartmanima ljetovala prije  1o godina kad sam student bila i vozom išla na more, a još kad reče harna vlasnica, bogata sarajka, ma nem aklimu, al bogami ne trba vam, e kad sma se noge uvatila, prijateljica osta ljuta ko risuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 23:01:32   
snijeg
Gospođa je svaka žena koja uspije na današnjem vremenu odvojiti novca, vremena, snage i volje da obezbjedi svome djetetu nekoliko dana uživanja i promjene. Da se razumijemo djeci je najmanje bitno šta jedu, da se njih pita oni ne bi izlazili iz vode i jedenje im prestavlja gubitak vremena, ja to vidim po svojoj princezi :))
Odustati od mora zbog nedostatka sredstava za puni pansion je po meni besmislica i donekle sebičnost (ovdje govorim za porodice koje imaju djecu).
Ne mislim da je neka žena manje gospođa ako skuha domaću supicu svome mužu i djetetu niti da je oni izrabljuju jer zaboga odvoji sat vremena za kuhanje.
Da budem jasna, mi hvala Bogu do sada nismo imali potrebe za nosanjem hrane i kuhanjem, ali ne znam šta me čeka sutra i nimalo me ne bi bilo sramota zavrnut rukave i skuhat ručak jer više volim biti "ne gospođa" xy dana na moru nego gospođa u užarenom Sarajevu, u kojem btw također kuham......
I besmisleno je raspravljati šta je kome "odmor" jer je nekome kuhanje odmor...meni je odmor peglanje, ja perem suđe s vremena na vrijeme, a imam mašinu za suđe i DA, volim kuhati za moju princezu i mm i to mi nije nikakav napor, obaveza niti stres....uživam činiti ih sretnima jer oni su razlog moje neizmjerne sreće i kuhala ili ne, prala ili ne meni je bitno da smo zdravi i da uživamo u svakom danu koji nam dragi Bog podari....stoga žene uživajte na moru, udišite malo zdravog zraka i ne zaboravite da važne stvari nisu u novačaniku....





_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 23:06:53   
škorpija
ee kad sam ja bila dijete, meni je pojam bila, soba, apartman, svake godine smo išli u kamp, fićo, šator, rešo, i sad se tih dana prisjećam kao najljepših u životu, a da su moji kao što neko reče skupljali pare za nešto bolje, tih ijepih trenutaka ne bi ni bilo.
galicia inače volim tvoj britki stil, ali ovaj put mislim da ipak nisi u pravu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 23:17:11   
Honey3
eeh i meni su kao djetetu apartmani bili pojam,uvijek smo isli u isto odmaraliste,puni pansionuser posted image ali da je meni negdje drugo,pa kako li je u sobama ili apartmanima?kako li se tu ljetuje...?user posted image a eto sad ne bih bjezala od punog pansiona u Orebicu,svake godineuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 23:18:56   
balasgirl
Ja sam već pisala da godinama ne ljetujem u Hrvatskoj i ne znam stvarno da li ću ikad. Jednostavno ne želim da mi prodaju m**a pod bubrege. Hb možemo si priuštiti lijepe odmore (i ljetne i zimske). Ne znam, meni je Galicija potpuno u pravu, ali zato što je "posmatram" iz ove perspektive osobe čija porodica ljetuje po evropskim destinacijama, ali da nemam novac i da nekako tokom godine skuckam za Hrvatsku 5-6 dana, možda bih totalno drugačije razmišljala. Ali mislim da na odmoru ne bih kuhala taman da je ne znam ti šta. Ne mislim da se "gospodstvo" mjeri time, već jednostavno ja nisam Bog zna kakva kuharica ni inače, uglavnom nešto smrljavim i završimo na kraju vani na ručku, pa još i da na moru petljam oko toga, ma ne pada mi na pamet.
A to vucaranje mesa, šerpi, paprika, pa nekih zaleđenih jela, ufff... kako vam se da žene drage?

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 23:20:46   
jasmin
.....a vi kako` te?????????????

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Kuhanje i hrana na moru
21.8.2012 23:43:40   
neki x
Snijeg dusho,pozelejala sam te takvu pametnuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 2:00:34   
milenium
ne znam zašto bih ja išla u Hr ako bi kukala kako je tamo skupo.ima crna gora i tamo bi išla. ja ipak idem u Hr jer mi je povoljnija i od Turske,i Grčke i Španjolske.i cijene u hr su mačji kašalj naspram onih u spomenutim zemljama.svaka država živi od turizma i naravno da im sok neće biti 1 euro kao kod nas.tko to očekuje ne treba ni ić.niti nosim pretiš u hr niti u austriju.zamisli mene idem s obitelji na skijanje u austriju i nosim pretišuser posted image ,meso,paprike budimo iskreni dašta je nego ciganluk.
ne misli to samo galicija nego još dosta žena na ovoj temi da sad ne listam unazad koje su.
al opet...kome se kuha nek kuha kome se nosi nek nosi.i ja sam samo rekla svoje mišljenje ,ne mora se uopće nitko slagat s njim.

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 7:29:04   
minja_
Da su Kostelici tako razmisljali, sad bi Janica I Ivica konobarisali po Zagrebu. Ali njihove roditelje nije bilo sramota nosati pretis sa sarmom I ostala kuhanja po austrijskim/italijanskim/svicarskim skijalistima. Cak su negdje doslovno svoj uspjeh pripisali I toj domacoj sarmi sto su je nosali po mondenim skijalistima, sad se na taj racun zezaju u reklamama.

Postujem svaciji izbor, ko hoce da sjedi kod kuce, iz postovanja prema hrvatskom I inom drzavnom proracunu, pravo mu budi. Nazvati ciganlukom izbor konkretnih zena, za koje ja na ovom forumu imam samo najdublje postovanje, jer su ljudi kakve jesu, meni jeuser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 7:53:26   
Dzenana_G
Nakon sto sam umjesto normalne plate (koja nije Bog zna cemu, a usput i jedina u nasoj porodici) dobila minimalac, ono nesto malo ustedjevine skupismo i skontasmo da imamo za smjestaj za 4 dana. Kupimo ovde sve sto nam je trebalo i put pod noge. Tamo za dorucak jeli mazalice, jedna dan palacinke, jedan dan uljevak sa tikvicama. Za rucak smo pravili tjesteninu, rizu, pire sa piltinom, fasiranim mesom, a jedan dan i ribu, uglavnom ono sto je za pola sata gotovo. Za veceru mm i N uglavnom zitarice sa vocem. I smjestaj smo platili jednom nasem dragom sarajliji.
Kod komsija smo kupovali jedino hljeb i voce, tako da od nas neke koristi ove godine nisu bas imali.
Ali uopste se ne sekiram oko toga, i sta ce oni da kazu za nas. Dovoljno smo mi pretrpili zbog njih, a i danas trpimo da mi je to najmanje bitno.
Uglavnom mi smo guzu smocili i uzivali.


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 8:58:32   
selebriti
Laško 0.5l u kafiću na plaži je 12kn user posted image Je li to skupo?

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 12:03:05   
Galicia
Ko o cemu vi samo o parama. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 12:07:52   
Dzenana_G
IZVORNA PORUKA: Galicia

Ko o cemu vi samo o parama. user posted image

O cemu cemo drugo?


_____________________________

11.05.2010. Princeza
20.06.2014. Princ

"Making the decision to have a child is momentous. It is to decide forever to have your heart go walking around outside your body"

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 12:11:43   
Galicia
O kuhanju i hrani na moru. Al bez uvertira, kako zivimo samo sa jednom platom, kako jedva sastavljamo kraj sa krajem, itd. Dok se iskukate, prodje me cejf za citanjem, a vi vec na more stigli.user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Dzenana_G)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Kuhanje i hrana na moru
22.8.2012 12:35:22   
mama75
Galicia ti izgleda nisi skontala poentu nosenja hrane: ne zelim kuhati na moru, a isto tako ne zelim da mi djeca jedu sendvice 2 sedmice! Za 1. maj bili u hotelu All i. u Hrvatskoj i dijete mi gladno bilo 5 dana ( to je moj problem sto je ona teska na hrani, slabo jede i sl). U restoranima u Hrv. hrana nije bas prilagodjena za djecu, tako da sam prinudjena da im kuham. I uopste nije tacno da ne ostavljamo pare njima: placamo smjestaj, placamo boravisnu taxu ( a onda mi gazdarica kaze: Ako dodje inspekcija vi recite da ste prijatelji od mog sina user posted image ), placam da mi dijete piski u wc (jer necu da ucim djecu da piske u lijepi plavi Jadran), a ja miscno kupujem i sve sto mi treba na ljetovanju kod njih, sem krema za suncanje koje nosim. I eto tih filovanih paprika koje ti toliko smetaju. user posted image

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *