|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 11:34:20   
škorpija
a kakav je pire iz kesice, ja to nikad nisam jela, osim u ratu, a taj nije bio baš ukusanuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 12:13:25   
felix

IZVORNA PORUKA: škorpija

a kakav je pire iz kesice, ja to nikad nisam jela, osim u ratu, a taj nije bio baš ukusanuser posted image

ko djecija hapica fujj bar meni eto stavis u vodu prokuhanu prah piru mješaš i eto mense ne svidja nimalo

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 12:15:52   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

a kakav je pire iz kesice, ja to nikad nisam jela, osim u ratu, a taj nije bio baš ukusanuser posted image

nemoj ga ni jesti...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 12:18:14   
felix
eh da imaš uzeti gotovo to ja uzmem ovaj ba, makarone sa umakom gotovo sam istreseš u vrelu vodu
http://www.podravka.hr/repository/images/_variations/1/0/1099abeecebed93a7f3df06f8b0cacee_content_small.jpg

vako nešto sam veca kesa ..
extra je .....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 12:18:44   
Hurma

IZVORNA PORUKA: škorpija

a kakav je pire iz kesice, ja to nikad nisam jela, osim u ratu, a taj nije bio baš ukusanuser posted image


probala, haj rekoh da vidim ono nekada brzinski... probala i sve bacila i napravljeno i iz kesice... fuuuuuuuuj...
ja mislim da tvoj voli da njopa... JAMI proizvodi su zakon... poneses pakovanja onoga sto voli ako ti se ne da kuhati... ja skuhala i ponijela za svog Nidonju... ali JAMI koristim ako mi je dan zauzet i ako mi je mrsko skuhati...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 12:35:50   
škorpija
kako ću jami ponijeti, pa jel smznuto u onom prenosnom frižieru, kontam da se ne odmrzne, a ove gotovo umake smo sve probali, tipa bolonjez, ma meni je bljak, rađe ću sama svoj umak napraviti , joj žene ja bih najrađe jedan dan na moru grah napravila, mi svi to volimo jesti i znam da ću se najesti ko čovjekuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 12:57:59   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: škorpija

pa žene dajte neki prijedloš šta da kuhamo na mori, mi živimo od jaja, hrenovki i argete, ujutro bijela kafa, džem i maslac, abc sirddfgred


i mi isto tako na moru zivimo od namaza,ali imenjak je jako izbirljiv na hrani pa ja i da ponesem nesto skuhano on ne bi jeo,tipa punjene paprike i couser posted image

za dorucak jaja,salama,virsle,riba,mlijecni proizvodi
za rucak cemo prije svega ponijeti kecap,pa sve ostalo moze s tim,trenutno je lud za kecapomuser posted image user posted image

nane i dedo ce nas opskrbiti domacim povrcem i vocem iz basteuser posted image a pravimo uglavnom tjesteninu i pire sa nekim sosom, piletinu kupimo tamo i pravimo supicu.mozda jedino napraviti prije polaska pitu ili kiflice da imamo za put i prvi dan za rucak. mislila sam mozda i za picu pripremiti,jer to A voli jesti. mani je najgore smisliti sta ce on jesti nego sve ostalo,peglativan je kuci oko hrane a ne na moru kada je ogranicen izbor.user posted image

a probala sam par puta pire iz kesice nije tako los kada se naviknes,a nikada ga nisam jela samog vec sa nekim sosom tako da se i ne osjeti smek previse ...a gotovi sos barilla meni je fenomenalanuser posted image


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:06:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: ElmaB






IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Teško da će u avion dozvoliti da se unese štapni mikser, a nisam sigurna ni za teglice hrane. Meni su čak flaširanu coca colu izvadili iz torbe na aerodromu.

pa ne mora u avion unositi štapni mikser, neka ga stavi u kofer i eto ga..
ovo je meni super rješenje..a vjerujem da u Turskoj isto tako ima prodavnica gdje mozes kupiti teglice ako ti ova varijanta miksanja ne odgovara..sad da nosis u kofer teglice, polupaće ti se...tako da to ne ide...
u avion ce ti dozvoliti samo da uneses ono neophodno za obrok bebi dok traje let i to je to...

Ne vjerujem da že i to dozvoliti. Kada sam napisala da unese mikser u avion i mislila sam da ga stavi u kofer, jer i taj kofer ide u avion. Neka proba, ali nisam sigurna da će joj dozvoliti.

Dozvolice 100%. sta smo mi sve vukli u koferima (naravno, ne daju ti da nosis sa sobom, ali stavi u kofer i nece biti problema). Nama je nedavno muz donio aparat za pravljenje secerne vuneuser posted image i svasta jos nesto sto je malo drugacije od garderobe i hraneuser posted image .

(odgovor članu ElmaB)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:25:31   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: ElmaB






IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Teško da će u avion dozvoliti da se unese štapni mikser, a nisam sigurna ni za teglice hrane. Meni su čak flaširanu coca colu izvadili iz torbe na aerodromu.

pa ne mora u avion unositi štapni mikser, neka ga stavi u kofer i eto ga..
ovo je meni super rješenje..a vjerujem da u Turskoj isto tako ima prodavnica gdje mozes kupiti teglice ako ti ova varijanta miksanja ne odgovara..sad da nosis u kofer teglice, polupaće ti se...tako da to ne ide...
u avion ce ti dozvoliti samo da uneses ono neophodno za obrok bebi dok traje let i to je to...

Ne vjerujem da že i to dozvoliti. Kada sam napisala da unese mikser u avion i mislila sam da ga stavi u kofer, jer i taj kofer ide u avion. Neka proba, ali nisam sigurna da će joj dozvoliti.

Dozvolice 100%. sta smo mi sve vukli u koferima (naravno, ne daju ti da nosis sa sobom, ali stavi u kofer i nece biti problema). Nama je nedavno muz donio aparat za pravljenje secerne vuneuser posted image i svasta jos nesto sto je malo drugacije od garderobe i hraneuser posted image .


Nista, ja cu onda ponijeti stapni (pa ako ga i vrate Boze moj). Ma jede on ovako i cvrsto, ali kad je zidje i manji komadi puno vise pojede. U ponedjeljak cu da pitam u agenciji da se raspitaju za prodavnicu; ako nema nijedna onda cu za prva 2 dana ponijeti i teglice (pa valjda s nece polupati medju haljinama, stavicu oko njih onu foliju sa baloncicima)user posted image



_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:26:23   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mozda pitanje nije na odgovarajucoj temi, al ova mi je naj bliza mom pitanju user posted image

Zene koje su bile u Turskoj, trebam li ja za bebu od 18mj ponijeti teglice (jer jos uvijek nejede bas toliko suhu hranu); ili ima dole sve da se kupi??? Jel imaju oni prodavnice blizu hotela ili su sve samoposluge u centru grada???


Za mikser ne vjerujem da ćeš ga moći prošvercovati u avion, možda iz Sa i mogneš, ali će ti ga na aerodromu u Antaliji sigurno oduzeti. Oduzimaju sve, flašice s vodom, pjenu za brijanje, sokiće u staklenim flašama..... Naš hotel je bio baš baš u centru grada, ima dosta radnji, ali je preprepreskupo, hippova kašica (mala) je 6 turskih lira = 6 KM, pez bombonice (ono malo pakovanje) koje je ovdje 0,25 pfeninga dole je 2,5 KM. Pa ti sad računaj koliko ti za šta treba. A i u hotelu imaš poseban odjeljak za djecu, hrana prilagođena.

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:32:20   
koka i po
user posted image helou

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:33:44   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Hurma


IZVORNA PORUKA: škorpija

a kakav je pire iz kesice, ja to nikad nisam jela, osim u ratu, a taj nije bio baš ukusanuser posted image


probala, haj rekoh da vidim ono nekada brzinski... probala i sve bacila i napravljeno i iz kesice... fuuuuuuuuj...
ja mislim da tvoj voli da njopa... JAMI proizvodi su zakon... poneses pakovanja onoga sto voli ako ti se ne da kuhati... ja skuhala i ponijela za svog Nidonju... ali JAMI koristim ako mi je dan zauzet i ako mi je mrsko skuhati...



vjerovatno ga nisi znala napraviti... user posted image
ja koristim Magi... stavim vodu i mlijeko (na kesici pise ako se ne varama 400 ml vode i 150 mlijeka a ja stavim pola pola)... kad provri stavim i putera i kasicicia soli... sklonim s vatre ( i vise ne vracam)...ubacim kesicu pirea... i mjesam... ne smije biti pregusto... vec bude rijetko... poklopim minut...a onda opet primjesam kad se malo zgusne... meni je bas dobar ... user posted image i tako..... user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.8.2012 13:35:44 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:34:02   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: koka i po

user posted image helou


user posted image user posted image šta me pratišuser posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:37:22   
koka i po
razvijam i treniram svoje James Bond vjestineuser posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:41:49   
balasgirl

IZVORNA PORUKA: koka i po

razvijam i treniram svoje James Bond vjestineuser posted image user posted image


sherlock holmes user posted image

drž' se teme i recider šta kuhaš na moreTu

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:46:07   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: mala_sa

Mozda pitanje nije na odgovarajucoj temi, al ova mi je naj bliza mom pitanju user posted image

Zene koje su bile u Turskoj, trebam li ja za bebu od 18mj ponijeti teglice (jer jos uvijek nejede bas toliko suhu hranu); ili ima dole sve da se kupi??? Jel imaju oni prodavnice blizu hotela ili su sve samoposluge u centru grada???


Za mikser ne vjerujem da ćeš ga moći prošvercovati u avion, možda iz Sa i mogneš, ali će ti ga na aerodromu u Antaliji sigurno oduzeti. Oduzimaju sve, flašice s vodom, pjenu za brijanje, sokiće u staklenim flašama..... Naš hotel je bio baš baš u centru grada, ima dosta radnji, ali je preprepreskupo, hippova kašica (mala) je 6 turskih lira = 6 KM, pez bombonice (ono malo pakovanje) koje je ovdje 0,25 pfeninga dole je 2,5 KM. Pa ti sad računaj koliko ti za šta treba. A i u hotelu imaš poseban odjeljak za djecu, hrana prilagođena.


Nista onda je ideja sa mikserom propala (mi idemo iz Bazela). Dole cu mu gdnjeciti viljuskom, i raspitat cu se za ovu light ponudu hrane (predpostavljam da je imajuu u hotelu). Davat cu mu malo cesce da jede i to je to.


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:50:21   
balasgirl
Ma ima sigurno, pretpostavljam da ti je UAi, vidjećeš, hrana im je super, moj frajer jede sve pa je jeo s nama (ono što i mi), al sam ga dva puta (zbog drugara koje je upoznao) hranila u mini restoranu za djecu i da ti pravo kažem, ja sam se pravo najela "dječije" hrane user posted image user posted image

_____________________________

... pronašli su Ameri šifru za to: take it easy, lutko lijepa...


<3 Ali Khan <3

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 13:51:40   
koka i po

IZVORNA PORUKA: balasgirl


IZVORNA PORUKA: koka i po

razvijam i treniram svoje James Bond vjestineuser posted image user posted image


sherlock holmes user posted image

drž' se teme i recider šta kuhaš na moreTu



ja ne idem na moreuser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 14:04:29   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: balasgirl

Ma ima sigurno, pretpostavljam da ti je UAi, vidjećeš, hrana im je super, moj frajer jede sve pa je jeo s nama (ono što i mi), al sam ga dva puta (zbog drugara koje je upoznao) hranila u mini restoranu za djecu i da ti pravo kažem, ja sam se pravo najela "dječije" hrane user posted image user posted image


Ko luda mama, vazda se ja previse brinem. Odsad mozak na pasu i jest ce sto i druga djeca; ha ja... a mozda i mama sa njim se najede u djecijem restoranu (vidim da nije losa ponuda) user posted image user posted image . Hotel jeste uai.i


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu balasgirl)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 14:10:59   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: ElmaB






IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: ElmaB

Teško da će u avion dozvoliti da se unese štapni mikser, a nisam sigurna ni za teglice hrane. Meni su čak flaširanu coca colu izvadili iz torbe na aerodromu.

pa ne mora u avion unositi štapni mikser, neka ga stavi u kofer i eto ga..
ovo je meni super rješenje..a vjerujem da u Turskoj isto tako ima prodavnica gdje mozes kupiti teglice ako ti ova varijanta miksanja ne odgovara..sad da nosis u kofer teglice, polupaće ti se...tako da to ne ide...
u avion ce ti dozvoliti samo da uneses ono neophodno za obrok bebi dok traje let i to je to...

Ne vjerujem da že i to dozvoliti. Kada sam napisala da unese mikser u avion i mislila sam da ga stavi u kofer, jer i taj kofer ide u avion. Neka proba, ali nisam sigurna da će joj dozvoliti.

hoce sigurno...nemoj da ti pisem sta sam ja sve ponijela u kofer i čak ušla u ameriku s tim..u kofer moze skoro sve sto je legalno, ali u avion ne

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 14:16:57   
ElmaB
Neka proba, mada nisam sigurna.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 15:23:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

a kakav je pire iz kesice, ja to nikad nisam jela, osim u ratu, a taj nije bio baš ukusanuser posted image

nemoj ga ni jesti...user posted image

ko da je problem kupit tamo krompir i napravit pireuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 18:11:01   
škorpija

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: škorpija

a kakav je pire iz kesice, ja to nikad nisam jela, osim u ratu, a taj nije bio baš ukusanuser posted image

nemoj ga ni jesti...user posted image

ko da je problem kupit tamo krompir i napravit pireuser posted image

jooooj meni jest, gdje gos sam bila u apartmanu  imama dvije šerpe i ringle su tako slabe, da krompiru treba sat da ga skuham, čak i nasitno da ga izrežem, a naravno nema onog hepeka za usitnjavanje pirea, viljuškom mi bude grudvasto, moji to neće da je du , eto

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 18:15:45   
škorpija
i inače u apartmanu mi fali posuđa i pribora, a sad mi bezeze da teglim iz sa.

nego off topic, hoću oblande da napravim, recept ide 1 kg šećere, voda, 2 margarina i 1 čokolada z akuhanje, ali ne znam koliko vode i koliko se ono kuha, upomoooć može li me neko poddsjetiti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kuhanje i hrana na moru
18.8.2012 18:19:20   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

i inače u apartmanu mi fali posuđa i pribora, a sad mi bezeze da teglim iz sa.

nego off topic, hoću oblande da napravim, recept ide 1 kg šećere, voda, 2 margarina i 1 čokolada z akuhanje, ali ne znam koliko vode i koliko se ono kuha, upomoooć može li me neko poddsjetiti


da nastavim OT evo ti recept ali je umjesto vode mlijeko...sigurno i ukusnije ...
http://zena.blic.rs/recepti/Deserti/2017/Karamel_oblatne

samo jos u to hekni cokoladu user posted image

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.8.2012 18:20:03 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *