|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 'kavez' za bebe
17.4.2009 8:50:35   
mišur
Juni, predivan mi je...Ja sam takav tražila po ciejloj Banja Luci, jer sam ga našla u njihovom katalogu, i nigdje ga nisam mogla naći...
A što se tiče stabilnosti ogradica, ja sam zadovoljna...
Mada izgledaju labilno, nikad nisam imala probleme tog tipa...
Luka sad hoda po njoj, i nikada se nije ni zaljuljala, a pogotovo kad je bio manji...

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: 'kavez' za bebe
18.4.2009 11:22:28   
norah
Prava stvar. Ne znam kako bih bez te spravice funkcionisala. Preporucujem je svima. "Brevi" modeli su bas dobri.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: 'kavez' za bebe
18.4.2009 11:25:54   
manuela RR
Ja sam baš razmišljala koju marku da uzmem,našla sam jedan brevi super ja pa ću ga najvjerovatnije i uzeti.
norah koliko si ti platila vrtić?


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu norah)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: 'kavez' za bebe
13.5.2009 0:44:41   
Okarica
I mi smo kupili Brevi, onaj najveći, pa ćemo da vidimo koliko će joj biti interesantanuser posted image  Svidjelo mi se što je visok 80 cm.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: 'kavez' za bebe
20.5.2009 13:19:34   
taze_mlada
@juni: koliko si platila ovaj vrtic koji si uzela u merkuru? i koliko se u prosjeku krecu cijene? vidim spominjete razlicite velicine? kojih "velicina" ima tih vrtica? 

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: 'kavez' za bebe
27.6.2009 21:03:06   
Skvo RR
Kupili smo vrtic....u TL....Za sada smo  3-4 X  dnevno po 10 min...user posted image user posted image




_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: 'kavez' za bebe
14.8.2009 10:02:50   
Nunichi
I mi smi juce dobili igraonu...iskreno se nadam da ce saradnja izmedju Zare i nje biti uspjesna i dugotrajna. user posted image user posted image
Da i mama malo dahne... user posted image

Evo nasa je ovakva,samo črvena sa pandicama. user posted image

http://www.camspa.it/#/en/products/cat=001/prod=73

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: 'kavez' za bebe
14.8.2009 11:36:12   
emma.L
Ja sam bila protiv ovoga, kao "neka dijete vježba i razvija se samo, treba mu se posvetiti pažnja i vrijeme a ne ga strpati negdje", bla, bla. . .
Neki dan smo namontirali Emin Graco putni krevetić u dnevnu sobu- ja sam spašena žena user posted image . Naravno, i dalje je ne ostavljam dugo, pustim je da puže okolo i pentra se, ali onih par minuta mira u WC-u a da ona ne vrišti u stolici user posted image - neprocjenjivo.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: 'kavez' za bebe
16.8.2009 14:33:57   
Crazy little thing
Mi smo dobili vrtić, brevijev, i prilično velik tako da ćemo ga pokušati koristiti. Naravno da se beba treba kretati i sve, ali ja mislim da povremen boravak u tom ne može naškodit, pogotovo kad smo ja i ona same, i ja moram, ili na wc, ili isključit mašinu i slične stvari, pa da je tu ostavim..

Samo me zanima od koje dobi ste vi počele bebice stavljati. Meni je nekako glupo dok ne počne sjedit sama, a sad se samo prevrće na sve strane (4,5mjeseca).. A bojim se onda kasnije kad je stavim da neće htjet. sad je stavimo na pod, babygym i to, ali bojim se kad zima dođe da joj bude malo pohladno, a vrtić je ipak odignut od zemlje malo, još sam joj ja planirala jorgan stavit na dno..

Ugl, moje pitanje.. U kojoj dobi ste počeli stavljati bebice u vrtić?


_____________________________

Malena, 31.03.2009.

you don't make up for your sins in church. You do it in the streets.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: 'kavez' za bebe
16.9.2009 21:50:54   
chicco mama
hoću da kupim vrtić pa me zanima koji mi preporucujete brevi,chicco,cam...

(odgovor članu Crazy little thing)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: 'kavez' za bebe
16.9.2009 23:01:41   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: bezelye

user posted image  





e ovo je već nešto, samo još da nisu šipke zeljezno nego npr da su obložene nekom spužvom
Ja sam po Sarajevu u prodavnicama gledala razne igraonice al sve su mi male kao krevetac, beba se ne može kretati... ja ne vidjeh ništa ovako

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: 'kavez' za bebe
17.9.2009 0:50:59   
Lalana
Mogu vam reci da su ovi kaveziuser posted image prava stvar. Ja ga nisam kupovala za svoju djecu, ali sam se pokajala, posebno za mladjeg sina koji i sada bas voli da odsjedi turuuser posted image u kreveticu, vjerujem da bi mu ovdje bilo interesantno, a mogao bi tu i da zaspi. Ali mislim da mi je sada prilicno kasno jer ima 9 mjeseci, za koji mjesec kada prohoda tome nema fajde. ABd mogu razmisljati za trece dijete, kada bude za to vrijeme.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: 'kavez' za bebe
17.9.2009 23:09:38   
Ex Yu
bezelye meni se bas svidza taj pravi kavez okragon ali mi je to nekako strasno sa zeljeznim sipakama kad bi bio nekako meksi strah bi me bilo da se neopali glavom il sta ja znam ja cu isto kupiti nesto slicno i vece od obicne ogradice il cemo narucit da nam se napravi ali nesto mekse ... jel se tvoj ikako udario? il se oni znaju pazit? pa sta ce se pazit kad se igra i baca u rikverc ali jos se mali ...

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu Lalana)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: 'kavez' za bebe
18.9.2009 11:07:01   
juni
Na ovoj slici mozete viditi velicinu igraone.

user posted image


_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: 'kavez' za bebe
21.9.2009 23:18:23   
chicco mama
ovaj je odlican koliko si ga platila?

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: 'kavez' za bebe
27.9.2009 21:01:54   
chicco mama
user posted image mi smo kupili ovaj brevi i prezadovoljni smo

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: 'kavez' za bebe
27.9.2009 21:05:10   
chicco mama
user posted image

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: 'kavez' za bebe
27.9.2009 21:06:04   
chicco mama
user posted image

(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: 'kavez' za bebe
27.9.2009 21:07:29   
Amrino
Kod nas je otprilike ovaj- samo je u nekoj tirkizno plavoj boji sa cvjetovima. Bio je najveci koji smo nasli i kostao je 200 KM

user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu chicco mama)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:10:38   
milenium

user posted image Naš je sličan ovome,isto je gracco,isto dođe ova torba koja je praktična i u njoj se nosi.A ova košara gore na sredini i ona mala za presvuć se može posebno kupiti ako se bude uzimao vrtić-putni krevetić bez ovoga, i paše na sve modele.U ovome što je odignuto beba može spavati do 6 kg ,tanko je platno pa ja to nisam uzimala jer nebi da mi beba na tome spava.Vidim ovdje dolje na podu nema madraca jer još beba ne boravi dole pa ga nisu stavili. a inače dođe ,debeo je oko pola pedljauser posted image user posted image aaaa...opisa!I ja ga koristim za ono zašto je i namjenjen ''vrtić-putni krevetić''2u1.U kući mi stalno stoji,a kad smo išli na more naravno nosili smo gauser posted image
P.s.Niki postavit ću ti ja u album.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:18:53   
nikita
Hvala milenium i ja bih to kao 2 u 1, da imam kad odem u mame na spavanje a i da imam za dnevni boravak ...aj napisi ovdje ili mi posalji sms gdje si svoj kupila i koliko si ga platila

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:32:13   
bubuli
hej nikita ja sam ove gledala da uzmem kao krevetic al muz neda jer je neki ko karton presvucen tanka spuzvica...nema madraca i muz neda da beba na tome spava tako kad budemo uzimali bice drveni krevetic...
a ja sam gledala u Ze kod nas u TL ima crveno-smedji i kosta 350km a u Kiddi Ozz isti ovaj i boja i sve je 304km s tim da mi rece kolegica da je sad snizenje pa neznam koliko je i sta snizeno...
a kad sam gledala onako prodavacica mi je nudila jedan crveni za 190km


_____________________________



(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:39:42   
milenium
Ovo nije krevetac za spavanje,već vrtić i putni krevetić,dakle ako se ide negdje pa za prvu pomoć da ti dite ima di spavat kao naše npr na moru.A one mame koje ovo koriste kao krevetac kupe onaj debeli pravi  madrac i stave ga unutra,ali meni se to ne sviđa.A i da je debeli madrac unutra onda se nebi mogao sklopiti i nebi bio putni.

(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:43:01   
bubuli
kontam ja to sve...samo masa mama ima da to koriste kao krevet i nestave ni madrac i to nije ok...to je rekao mm i ja sam se slozila...
ok ko putuje i sta ja znam-super stvar al mi smo kontali za sebe i odlucili drveni krevetic i dobar madrac...



_____________________________



(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: 'kavez' za bebe
28.9.2009 12:43:56   
Amrino
Da- ali ovo su krevetici. Oni nisu niposto sigurni da se u njima dijete igra ili slicno...Kavezi su sasvim druga stvar.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu bubuli)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *