|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 22:43:14   
Visnja RR
ma meni je zao takvih osoba pa nekako i ne volim da ih komentarisem jer je ocito da imaju promaju u mozgu...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 576
   RE: Modni promasaj
14.9.2012 22:53:45   
lost

IZVORNA PORUKA: Alma_27

kad ste vec kod cipkasith hlanki, stajlinga i sl., da vidite ovu caricu user posted image


http://tuzlanski.ba/music/78-zanimljivosti/1775-pogledajte-kako-je-takmiarka-ostavila-iri-x-factora-u-oku-video.html


Kako degutantnouser posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 577
   RE: Modni promasaj
15.9.2012 12:07:44   
hapymum
Ja mislim da se o ukusima ne raspravlja,svako nosi sto misli da mu "dobro stoji",ponekad mi je zao ovih skolaraca jer njima tv,i internet namece modni stil,tako da je cijeli razred uniformisan,ako kupi jedna duksericu adidas znaci da sutra cjeli razred ima takvu duksericu ali se takmice ciji je veci znak ili da li je markirana.Ja tako maloj od sestre kazem da se oblaci drugacije od ostalih da ima svoj stil,ponek joj nesto predlozim sta da obuce,kaze ona ja di rado ali ce mi cijeli razred smijati.Mozda je ovo gore OT

a za modni promasaj npr ja imam jednu prijateljicu koja je u 7 ujutro i 10 navece isto obucena mislim uvjek je na njoj kratka ili duga svecana haljina,kosa isfenirana u lokne,more sminke obavezno mala torbica,tako se obuce do prodavnice,na svadbu,za popodnevnu kafu.Neznam mozda je to ok ali meni nije,zna se sta je za koju priliku ali etuser posted image

Isto mi je bezveze kad vidim kratku suknju,majcu da se vidi pupak,dekolte sto veci,i kad se istakne jos nakitom,jakom sminkom na ocima i neki jaki ruz,mislim dno-dnauser posted image

user posted image pravi kic

Znam da je jeans vjecanuser posted image i da nikad nece izaci iz mode kao i kad neznas sta obuci da sa crno-bjelom kombinacijom neces pogrjesitiuser posted image user posted image

_____________________________

30.05.2012 02:20 Hana
03.07.2014 07:40 Ejna

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 578
   RE: Modni promasaj
24.9.2012 19:05:45   
danery

IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: Alma_27

kad ste vec kod cipkasith hlanki, stajlinga i sl., da vidite ovu caricu user posted image


http://tuzlanski.ba/music/78-zanimljivosti/1775-pogledajte-kako-je-takmiarka-ostavila-iri-x-factora-u-oku-video.html


Kako degutantnouser posted image user posted image
user posted image




bahahhahahhahaauser posted image user posted image user posted image ,krepah od smijeha user posted image user posted image user posted image

meni je pregrozno vidjet "švapski" stil na muškima-bijele sportske sokne,sandale na čičak i kratke hlače sa košuljicama....još gore kad isto to nadrndulje uz odijelo user posted image user posted image zemljo,otvori se user posted image

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 579
   RE: Modni promasaj
25.9.2012 1:35:13   
Lejla Ka
Žena u jako nisko rezanim farmerkama, na izletu čučne pored deke na travi, a nazad ugledate prizor kakav se obično viđa kod debljih muškaraca: pola guze na vidjelu. Bez obzira na liniju, i vjerovatno savršenu guzu, ovako u opće nije lijepo izgledalo.

Još jedan modni gaf iz BBI: ispred mene i MM-a idu dvije djevojke, obje u helankama, jedna je u tanjem uskom kratkom duksu, koji seže do struka i svijetlosivim helankama. Žena ima savršeno okruglu, super zategnutu ogrooomnu zadnjicu. Meni lično dupe u helankama nikom ne izgleda fino, jer onaj šav bez ikakvih vizuelnih dodataka (kao npr. đepovi ili makar lažni šavovi od đepova na onim "jeans" helankama) izgleda bezveze. Vi možete to nazvati odsustvom kompleksa, ali to je izgledalo prestrašno i sigurno povlači odsustvo još koječega.

< Poruku je uredio Lejla Ka -- 25.9.2012 1:44:00 >


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu danery)
Neposredna veza do poruke: 580
   RE: Modni promasaj
25.9.2012 8:16:12   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ljeti vrlo cesto bez gacica. Jos pogotovo kad je haljina u pitanju.

i tako cijeli dan možeš durati? kako tita ti?
kontam ja da je ovo fensi na par sati kada si s frajerom pa onda to ima neki krajnji cilj, ali na poslu da sam bez gaca 8 sati dnevno ne znam...ipak imas i ti sekreta i sokova koji cure iz tebe?user posted image user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 581
   RE: Modni promasaj
25.9.2012 11:46:29   
Galicia
IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ljeti vrlo cesto bez gacica. Jos pogotovo kad je haljina u pitanju.

i tako cijeli dan možeš durati? kako tita ti?
kontam ja da je ovo fensi na par sati kada si s frajerom pa onda to ima neki krajnji cilj, ali na poslu da sam bez gaca 8 sati dnevno ne znam...ipak imas i ti sekreta i sokova koji cure iz tebe?user posted image user posted image


Ne citav dan. Nego kad idemo u grad, pa bude vruce, i tako to.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 582
   RE: Modni promasaj
25.9.2012 12:06:14   
damma

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja sam ljeti vrlo cesto bez gacica. Jos pogotovo kad je haljina u pitanju.

i tako cijeli dan možeš durati? kako tita ti?
kontam ja da je ovo fensi na par sati kada si s frajerom pa onda to ima neki krajnji cilj, ali na poslu da sam bez gaca 8 sati dnevno ne znam...ipak imas i ti sekreta i sokova koji cure iz tebe?user posted image user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 583
   RE: Modni promasaj
27.9.2012 23:46:10   
Graziella
ja znam curu koja je kraljica modnih promasaja,hahha,to treba vidjeti!npr,obuce se sva u tonu,pink maica,pink pantole,sandale,torba,narukvica pa cak i lak na noktima...drugi put obuce rozu haljinicu bez rukava,bez bretela a ispod crni grudnjak,pukle one bretele od grudnjaka preko ramena...ode sva car haljine i onog sto se htjelo njome prezentirati...onda stavi metallic sjenu na oci u po bijela dana,pa je meščini pobrkala pojam haljina i tunika,elem svi smo joj prisutni vidjeli gaće jodnom...ma haos...al dotična naravno ne primjecuje svoje greske

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 584
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 10:19:40   
Emmy
Ne znam je li za ove teme, ali evo već danima viđam djevojke u uggsicamauser posted image , pa pobogu zar je dotle došlo, vani +30, one u futrovanim čizmama, pa se nešto kontam je li im toplo i šta se ve dešava unutra ne smijem ni da pomislimuser posted image . Inače da ne bude zabune, ta tri primjera koja sam vidjela sve su to bila Ugg-like čizme, dakle nisu original, jer ipak je kod originala vani prava koža, a unutra prava vuna, tako da to možda i ne bi bilo strašno, mada opetuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 585
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 10:44:24   
teacher75
ja sam juce kupila sebi u lindexu uske crne pantole rastezljive a sa strane ubacean imitacija koze- mm mi rekao da je kicasto i da sam modni promasaj, al sta on zna sta je modernouser posted image mogla sam mu doci u komplet koznim uskim pantolama po posljednjoj modi, sta li bi onda tek rekaouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 586
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 10:45:30   
teacher75
evo ovakve:
http://www.lindex.com/eu/women/bottoms/trousers/6854537/Trousers/?styleId=31901091
meni su bas cooluser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 587
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 11:12:43   
mama75
Tiki fine su, ali ne smijem ni zamislite sebe u njima. Tebi bas pristaju.
Inace, primjetila sam da je ove sezone opet in odjeca od koze i imitacije koze (ne samo jakne, nego hlace, detalji na sakoima i sl). Sta vi mislite o tome? Meni se bas i ne svidja. Povratak u 80-te user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 588
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 14:38:40   
Emmy

IZVORNA PORUKA: mama75

Tiki fine su, ali ne smijem ni zamislite sebe u njima. Tebi bas pristaju.
Inace, primjetila sam da je ove sezone opet in odjeca od koze i imitacije koze (ne samo jakne, nego hlace, detalji na sakoima i sl). Sta vi mislite o tome? Meni se bas i ne svidja. Povratak u 80-te user posted image

Joj meni je moda osamdesetih pusti me da vrisnemuser posted image , natapirane i izlakirane frizure sa šiškama kao blatobranima, krijeste, špricane farmerke, lasteks farmerke, fluorescentne boje, narameniceuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 589
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 18:18:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

Tiki fine su, ali ne smijem ni zamislite sebe u njima. Tebi bas pristaju.
Inace, primjetila sam da je ove sezone opet in odjeca od koze i imitacije koze (ne samo jakne, nego hlace, detalji na sakoima i sl). Sta vi mislite o tome? Meni se bas i ne svidja. Povratak u 80-te user posted image

ja volim kozu, da se primijetiti goreuser posted image a modu 80ih bas i ne volim, tj, njihove krojeve siroke, naramenice i tako to,

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 590
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 23:37:31   
mama75

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: mama75

Tiki fine su, ali ne smijem ni zamislite sebe u njima. Tebi bas pristaju.
Inace, primjetila sam da je ove sezone opet in odjeca od koze i imitacije koze (ne samo jakne, nego hlace, detalji na sakoima i sl). Sta vi mislite o tome? Meni se bas i ne svidja. Povratak u 80-te user posted image

ja volim kozu, da se primijetiti goreuser posted image a modu 80ih bas i ne volim, tj, njihove krojeve siroke, naramenice i tako to,

Mene je ovo sto vidjeh u pojedinim prodavnicama bas podsjetilo na 80-tr (kasne user posted image ) Sakoi sa velikim naramenicama, dugi nekako, po reverima ubaceni detalji od koze... Jedino sto volim iz tog perioda su helanke i tunike (bez naramenica naravno).

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 591
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 23:42:02   
teacher75
i ja isto, ali volim i kozu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 592
   RE: Modni promasaj
28.9.2012 23:54:35   
animagical
meni su se u trudnoci nezamislivo ogadile tunike i helanke, i to vise na sebe ne bih obukla ni pod razno...inace, helanke su mi kao pidzama za vani...kao da mi je bilo mrsko da obucem hlaceuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 593
   RE: Modni promasaj
29.9.2012 0:25:24   
teacher75
a meni nema nista draze od helanki i uskih pantola sa elastinomuser posted image normalne hlace nosim samo na poslu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 594
   RE: Modni promasaj
29.9.2012 0:26:17   
Galicia
IZVORNA PORUKA: teacher75

a meni nema nista draze od helanki i uskih pantola sa elastinomuser posted image normalne hlace nosim samo na poslu


Ista sam ti.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 595
   RE: Modni promasaj
17.10.2012 22:59:32   
bellla
sta kazete na ovaj trend
http://www.dodaj.rs/f/L/iF/1A0nF8Sd/img-thing.jpg

meni su uzasne,patike na visoku petu

ima 23456 kopija,a i one original I.Marant su user posted image

_____________________________

Be happy,it drives people crazy!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 596
   RE: Modni promasaj
17.10.2012 23:02:20   
animagical
joj kako su ruzne

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 597
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 13:33:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bellla

sta kazete na ovaj trend
http://www.dodaj.rs/f/L/iF/1A0nF8Sd/img-thing.jpg

meni su uzasne,patike na visoku petu

ima 23456 kopija,a i one original I.Marant su user posted image

i meni su grozne

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bellla)
Neposredna veza do poruke: 598
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:36:34   
Graziella
Zenice,da vas pitam,crne cizme i bijela torba ne idu nikako skupa,jel tako?i kako to nekome objasniti,a da ga ne uvrijedis(a taj neko misli da je centar svijeta).ja uvijek gledam da su mi obuca i torba iste ili barem slicne boje,a neki dan sretoh eto (onako povrsnu)prijateljicu pa mi to zape za oko,i kako reagovati?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 599
   RE: Modni promasaj
18.10.2012 20:40:34   
salmy
Ja vise ne gledam da su iste cipele i torba...

meni je sasvim ok svaka moguca kombinacija boja...cesto nosim plave cipele i smdju torbu...

(odgovor članu Graziella)
Neposredna veza do poruke: 600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 23 [24] 25   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *