|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:30:00   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: koka i po

mene ovaj popis asocira na zigola a ne na muzauser posted image


ma ovo neki idiot iz popisa user posted image user posted image



Ja u većini ovih stavki vidim svog muža user posted image , a ne smatram ga niti žigolom niti idiotom .
Šta je čudno ako se ponaša kao insan, a hajde da okrenemo spisak da li bi mi ovo radile ili radimo za svog muža?
Ja da radim, veliku većinu stvari.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:30:38   
teacher75
mene moj ne voliuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:31:54   
D_K

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Ja u većini ovih stavki vidim svog muža user posted image , a ne smatram ga niti žigolom niti idiotom .
Šta je čudno ako se ponaša kao insan, a hajde da okrenemo spisak da li bi mi ovo radile ili radimo za svog muža?
Ja da radim, veliku većinu stvari.


ja sam upravo ovo pomislila citajuci ovaj spisak user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:32:32   
veeseelaa
ma mislim dobar dio stvari je ok al neke su mi stvari bezveze, nije mi psihić
ne volim da neko igra oko mene baš u tom obimu
mene to smara, jbg


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:32:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75

mene moj ne voliuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:34:32   
veeseelaa
možda da napišemo iz našeg ugla iz kojih razloga mislimo da nas patner voli?
il da nas ne voliuser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:35:10   
Lady26
Sta znaci ovo "predlozi nesto novo u spavacoj sobi"?
Neku novu zensku npr? user posted image user posted image user posted image
A moj pere sudje...mora da me obozava user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:36:36   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne volim da neko igra oko mene baš u tom obimu
mene to smara, jbg



Ovo su situacije (priličan broj njih) koje se ne dešavaju baš svaki dan, ali nam svima znače. Makar meni.




_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:37:16   
hatepsut
Uz malo sale htjela bih Vam objasniti kako me moj dragi voli i pazi...♥ Srecica

1. Moj dragi je jako pažljiv. Triput sedmično me vodi na burek. Ja ga napravim i ispečem, a on mi kaže:"Hajd, izađi, iz kuhinje i pojedi i ti malo".
2. Popodne nikad ne spavamo zajedno. On spava sam na kauču u dnevnom, a ja brišem prašinu i perem suđe.
3. Svakog mjeseca, čim dobije platu, kupuje mi poklone. Uvijek dob
ijem deterdžent za suđe, da se ne mučim i perem na suho, i WC sanitar da ne moram da trljam kadu i pločice samo četkom i vodom. Zato svaki dan kažem sebi:"Koje si ti sreće. Pa, đe nađe ovakvog čovjeka?!"
4. Rođena sam u JULU pa mi dragi za svaki rođendan pokloni čet'ri metra drva i onda gleda kako uživam u poklonu dok ga unosim u podrum. Dok uživamo kraj vatre u peći, ja odmah pomenem da bih za Novu godinu voljela dobiti na poklon dvije tone uglja. Iako kipti od bijesa, uvijek se suzdrži pa me ne odalami, al’ kaže: "Tek si jedan poklon otvorila, a već misliš na drugi". Al' takve smo mi žene, šta se tu može...
5. On me kao dobar muž tjera da držim dijetu kako bih dobro izgledala. Stavio je ključ na frižider, a ako napravim batake za ručak, on pojede sve, a meni, duša moja, ostavi samo krumpir.. Takav je moj dragi pravi moderni domaćin koji vodi računa da mu žena uvijek bude vitka.
6. Kad šetamo robnom kućom, izgledamo kao zaljubljeni par jer me on drži za ruku. Lijepo mi je zavrne da ne mogu ništa da pipam.
7. On neće da s' ja mučim, pa me svake noći istjera iz spavaće sobe da ne bih morala slušati njegovo hrkanje.
8. Što jes’, jes’, ne da mi da sama radim,uvjek ovako mi zajedno radimo.
9. Nikad se ne kupa bez mene. Jednom mjesečno fino me zamoli da mu ugrijem vodu, naspem u kadu ida mu istrljam leđa. Uvijek plače ako ga šampon ujede za oči, al’ šamar mi lupi samo ako ga baš jako peče. Ako budem dobra i ne ujede ga nikako za oči,onda me pusti da se okupam u istoj vodi kad on izađe iz kade. Srce moje najveće.


user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:37:53   
teacher75
nekad mislim da me ne voli a nekad da me voli, zavisi kako vjetar dune.... kad sve saberem, da se ne volimo ne bi vise bili zajedno sigurno. doduse ja se nikad ni ne opterecujem tim stvarima, imam pametnijih i boljih stvari da o njima razmisljam od toga da li me voli il ne voli

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:39:04   
veeseelaa
ja npr više puta se iz sna trznem i vidim mm kako me gleda i dodiruje mi kosu, lice
il kad god dodje kasno kući, legne pored mene i ljubi me i miluje
stalno bi se sexao samnom, obožava moja trbu, voli što sam bembela i stalno mi govori da sam prekrasna, lijepa i seksi, i ne djeluje mi kao fol, već onako iskreno to kaže il sam ja naivna user posted image

i baš se osjećam voljenom, i jako sam sretna user posted image

ima toga još al eto sad idem kući pa rekoh samo par stvarčica da napišemuser posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 6.9.2012 15:40:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:40:13   
ziki
Zar svaki insan ne može da zaključi da li ga neko voli ili ne, ne bitno da li je u pitanju muž ili neko drugi.
Meni ne treba spisak stavki da mi kaže da li me on voli ili ne.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:41:57   
jasmin
Kad ne budem osjetila tu ljubav,ne budem vise njegova gospoja.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:42:25   
veeseelaa
ja znam jednog muškarca koji se prema svojoj ženi ponaša kao ova iz spiska, al on svoju ženu vara.....
taj je svoju ženu zaposlio, vodi je na posao, na putovanja, vazda je tu, reko bi aman zaman al ima ljubavnicu... ne kontam, šta je s ljudima?
neki baš znaju prodati muda za bubrege
i rekla sam mu to a on kaže ona je majka mog djeteta ja sam dužan da joj pomognem i budem uz nju.....


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:43:38   
reallove
Ako je ovako kako pisete,zenice drage,onda mene mm ne voliuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:45:14   
hanabanana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja znam jednog muškarca koji se prema svojoj ženi ponaša kao ova iz spiska, al on svoju ženu vara.....
taj je svoju ženu zaposlio, vodi je na posao, na putovanja, vazda je tu, reko bi aman zaman al ima ljubavnicu... ne kontam, šta je s ljudima?
neki baš znaju prodati muda za bubrege
i rekla sam mu to a on kaže ona je majka mog djeteta ja sam dužan da joj pomognem i budem uz nju.....



Svidja mi se način na koji razmišlja....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:46:25   
hatepsut
Ma ovo sam copy neki dan od drugarice,pa sam podjelila i na fb user posted image naravno da je sala.ne znam kako neko moze da "trpi" gore navedeno ali s druge strane znam da ima zenice koje trpe.
MM mene voli najvise,pa ako ima i ljubavnicu svaku noc samnom djeli krevet user posted image



_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:46:44   
reallove

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Uz malo sale htjela bih Vam objasniti kako me moj dragi voli i pazi...♥ Srecica

1. Moj dragi je jako pažljiv. Triput sedmično me vodi na burek. Ja ga napravim i ispečem, a on mi kaže:"Hajd, izađi, iz kuhinje i pojedi i ti malo".
2. Popodne nikad ne spavamo zajedno. On spava sam na kauču u dnevnom, a ja brišem prašinu i perem suđe.
3. Svakog mjeseca, čim dobije platu, kupuje mi poklone. Uvijek dob
ijem deterdžent za suđe, da se ne mučim i perem na suho, i WC sanitar da ne moram da trljam kadu i pločice samo četkom i vodom. Zato svaki dan kažem sebi:"Koje si ti sreće. Pa, đe nađe ovakvog čovjeka?!"
4. Rođena sam u JULU pa mi dragi za svaki rođendan pokloni čet'ri metra drva i onda gleda kako uživam u poklonu dok ga unosim u podrum. Dok uživamo kraj vatre u peći, ja odmah pomenem da bih za Novu godinu voljela dobiti na poklon dvije tone uglja. Iako kipti od bijesa, uvijek se suzdrži pa me ne odalami, al’ kaže: "Tek si jedan poklon otvorila, a već misliš na drugi". Al' takve smo mi žene, šta se tu može...
5. On me kao dobar muž tjera da držim dijetu kako bih dobro izgledala. Stavio je ključ na frižider, a ako napravim batake za ručak, on pojede sve, a meni, duša moja, ostavi samo krumpir.. Takav je moj dragi pravi moderni domaćin koji vodi računa da mu žena uvijek bude vitka.
6. Kad šetamo robnom kućom, izgledamo kao zaljubljeni par jer me on drži za ruku. Lijepo mi je zavrne da ne mogu ništa da pipam.
7. On neće da s' ja mučim, pa me svake noći istjera iz spavaće sobe da ne bih morala slušati njegovo hrkanje.
8. Što jes’, jes’, ne da mi da sama radim,uvjek ovako mi zajedno radimo.
9. Nikad se ne kupa bez mene. Jednom mjesečno fino me zamoli da mu ugrijem vodu, naspem u kadu ida mu istrljam leđa. Uvijek plače ako ga šampon ujede za oči, al’ šamar mi lupi samo ako ga baš jako peče. Ako budem dobra i ne ujede ga nikako za oči,onda me pusti da se okupam u istoj vodi kad on izađe iz kade. Srce moje najveće.


user posted image

user posted image user posted image

ti si kraljica

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:47:02   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: reallove

Ako je ovako kako pisete,zenice drage,onda mene mm ne voliuser posted image


Ma daj, postoje muškarci koji ne iskazuju svoja osjećanja, ali žena jednostavno "zna" da je on tu za nju.
A sa druge strane postoje oni koji to stalno iskazuju, jer su takvi kao insani.

Isto je i sa ženama.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 15:57:05   
Lejla Ka
Mene je ovaj iz posta Blue rose počeo nervirat kod tačke 12. i 13.

Kako znam? Znam na načine koje ne mogu vama opisati jer vama ništa ne znače, jer vi ne poznajete ni mene ni mog muža. Ljubav se ne može unificirati kao ni ljudi koji je osjećaju. Suđe i seks s tim nemaju veze. Grlimo se, ljubimo se, peremo suđe i ovo ostalo user posted image kad nam je ćejf i kad nam odgovara.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 16:00:13   
reallove

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: reallove

Ako je ovako kako pisete,zenice drage,onda mene mm ne voliuser posted image


Ma daj, postoje muškarci koji ne iskazuju svoja osjećanja, ali žena jednostavno "zna" da je on tu za nju.
A sa druge strane postoje oni koji to stalno iskazuju, jer su takvi kao insani.

Isto je i sa ženama.

user posted image

ja se malo salila..Naravno da me voli i pokaze to svaki dan,ne pere on sudje nikad i ne grli me 100 puta na dan,ali ja jednostavno znam da me voli puno,puno,puno...i ja njega volim takvog kakav jeuser posted image ..Putuje cesto i stalno mi donosi pokloncice,nije mu tesko za mene na kraj svijeta da ode,sve sto hocu,dobijem,kad kukam,dosadjuem,saslusa meuser posted image , ma ima tu milion stvari

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 16:00:49   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Mene je ovaj iz posta Blue rose počeo nervirat kod tačke 12. i 13.

Kako znam? Znam na načine koje ne mogu vama opisati jer vama ništa ne znače, jer vi ne poznajete ni mene ni mog muža. Ljubav se ne može unificirati kao ni ljudi koji je osjećaju. Suđe i seks s tim nemaju veze. Grlimo se, ljubimo se, peremo suđe i ovo ostalo user posted image kad nam je ćejf i kad nam odgovara.

user posted image user posted image isto kao sto nijedan par nije isti niti ima iste probleme niti ih iste stvari uveseljavaju i vezu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 16:03:10   
teacher75
ma da me ne voli otisao bi, nasao svalerku, hodao navecer sa rajom, izbjegavao da bude kod kuce, trazio da se razvedemo itd...bar bih ja tako da ne volim nekogauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 16:07:57   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR


IZVORNA PORUKA: reallove

Ako je ovako kako pisete,zenice drage,onda mene mm ne voliuser posted image


Ma daj, postoje muškarci koji ne iskazuju svoja osjećanja, ali žena jednostavno "zna" da je on tu za nju.
A sa druge strane postoje oni koji to stalno iskazuju, jer su takvi kao insani.

Isto je i sa ženama.



Potpisujem.

Ja ssam osoba koja ne voli prevelike izljeve ljubavi, to me gusi, kad me on stalno pipka, ljubi, zove xy puta na telefon i slicno. To mi nije mjerilo njegove ljubavi. Meni je potrebno da je tu uz mene kad mi je tesko i kad padnem da on bude taj koji ce mi pruziti ruku da ustanem. Do sada je uvijek bio tu, ostao j ei onda kad sam ga tjerala od sebe. Bio mi oslonac kad mi je bilo najteze. Pokazao mi svjetlo kad sam mislila da je oko mene samo mrak.

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
6.9.2012 16:25:45   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: ziki

Zar svaki insan ne može da zaključi da li ga neko voli ili ne, ne bitno da li je u pitanju muž ili neko drugi.
Meni ne treba spisak stavki da mi kaže da li me on voli ili ne.

user posted image
ja naprosto znam da me voli ne mora mi nista reci ja osjetim, mada on ne krije svoja osjecanja ponekad me i postidi kad su mu roditelji tu a on samo o zeni prica user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *