|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:03:55   
D_K
pa to.. neke stvari koje radite od miline i radite samo vas dvoje na svoj jedinstven nacin..
neki specificni izrazi.. imamo ih i mi, samo nisu za javnosti user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:05:27   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: D_K

pa to.. neke stvari koje radite od miline i radite samo vas dvoje na svoj jedinstven nacin..
neki specificni izrazi.. imamo ih i mi, samo nisu za javnosti user posted image user posted image

ma ja ta neka ''tepanja'' svemu i svačemu...nećemo sad o tomeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
7.9.2012 9:09:07   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:10:29   
D_K
sto bi onaj rekao 'sta reci, koju poruku poslati' user posted image user posted image
znate sta sam htjela reci i koju poruku poslati user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:16:45   
D_K
joj, evo taman za ovu temu.. za sve nas koji spopadaju svoje partnere..
P.S.ne gledati ako niste ljubitelj maratonaca (ili ako vas partner nije ljubitelj istih pa ste ih i vi morali pregledati 83 puta)

http://www.youtube.com/watch?v=7Kh6lT9XnyQ

'moš' mislit' ti me volis.. volim i ja tebe pa te ne napadam' user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 105
   [Obrisana poruka]
7.9.2012 9:22:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu D_K)
  Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:22:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: D_K

joj, evo taman za ovu temu.. za sve nas koji spopadaju svoje partnere..
P.S.ne gledati ako niste ljubitelj maratonaca (ili ako vas partner nije ljubitelj istih pa ste ih i vi morali pregledati 83 puta)

http://www.youtube.com/watch?v=7Kh6lT9XnyQ

'moš' mislit' ti me volis.. volim i ja tebe pa te ne napadam' user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:37:04   
Anoniman
Ja nekako nisam tip da odaje neke nase situacije...pa cu vas uskratiti za njih. user posted image

Zena zna da li je voljena ili ne. Na njoj se to i vidi.

Ja cvjetam pored mm, cini me sretnom, cini me zgodnom, cini me zavodljivom, cini me djevojcicom, cini me opustenom, cini me sigurnom, cini me potpunom, izvlaci iz mene onu najbolju mene...
Zbog toga osjecam da me voli.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:44:23   
lajlac

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja nekako nisam tip da odaje neke nase situacije...pa cu vas uskratiti za njih. user posted image

Zena zna da li je voljena ili ne. Na njoj se to i vidi.

Ja cvjetam pored mm, cini me sretnom, cini me zgodnom, cini me zavodljivom, cini me djevojcicom, cini me opustenom, cini me sigurnom, cini me potpunom, izvlaci iz mene onu najbolju mene...
Zbog toga osjecam da me voli.



Potpis.

_____________________________

Lajla

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:50:04   
veeseelaa
jednom sam mm poslala poruku s pitanjem: Voliš li me?
a on je odgovorio: Obožavam te
koji namazankouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:55:14   
aazra
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ja nekako nisam tip da odaje neke nase situacije...pa cu vas uskratiti za njih. user posted image

Zena zna da li je voljena ili ne. Na njoj se to i vidi.

Ja cvjetam pored mm, cini me sretnom, cini me zgodnom, cini me zavodljivom, cini me djevojcicom, cini me opustenom, cini me sigurnom, cini me potpunom, izvlaci iz mene onu najbolju mene...
Zbog toga osjecam da me voli.



Vidim sijelo se "premjestilo" na ovu temu user posted image  Ja uvijek imam stosta za rec ali Pahuljica je ovaj put to objasnila najbolje user posted image
Samo bi dodala da mi je bezveze kad se zena puno opterecuje s ovim stvarima...mislim da to ima veze s onom drugom temom od jucer koja glasi "samopouzdanje" user posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:57:02   
veeseelaa
Samo bi dodala da mi je bezveze kad se zena puno opterecuje s ovim stvarima


opterećuje se onaj ko sumnja
dal to ima veze sa samopouzdanjem il sa proniciljivošću?user posted image

ako si samouvjeren nisi ćorav user posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 7.9.2012 9:58:07 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 9:59:43   
aazra
IZVORNA PORUKA: Full Moon

Ja sam tako nesigurna, molim vas da mi date savjet kojoj gatari da odem da me utjesiuser posted image user posted image


Zao mi je stvarno, nadam se da ce ti vrijeme dati neke odgovore, ali gatara u svakom slucaju nece user posted image

_____________________________








(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:01:01   
veeseelaa
mislim da se zazala, kao tema je nidje veze, ja sma voljena, ti idi gatari user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:04:56   
Full Moon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

mislim da se zazala, kao tema je nidje veze, ja sma voljena, ti idi gatari user posted image user posted image user posted image


Hajd nek je makar neko normalan, hahahahauser posted image , pa mislim fakatuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:08:21   
Full Moon
Da se ispravim, mislim nek je neko pravilno shvatio, da ne bude sad da sam nekog nazvala nenormalnim, ne da mi se raspravljati ako to neko tako protumaciuser posted image

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:10:16   
aazra
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Samo bi dodala da mi je bezveze kad se zena puno opterecuje s ovim stvarima


opterećuje se onaj ko sumnja
dal to ima veze sa samopouzdanjem il sa proniciljivošću?user posted image

ako si samouvjeren nisi ćorav user posted image




Pa ne znam na sta mislis, ako se tu i tamo sjeti nekog (kontam da na to mislis) mislim to je ok, neka doza slobode je normalna, to su sitnice sad da se dopisuje s nekim po dva sata kao muz od one anonimne to vec prelazi granicu normalnog user posted image  Ili da ne dolazi kuci kad treba, ili da zapostavlja zenu, djecu to su vec neki alarmi za uzbunu a sve ostalo je po meni nepotrebno gubljenje vremena i energije - po meni treba naci visi smisao u zivotu, bilo da je to vjera, ili cak neki hobi nesto sto te ispunjava i onda se automatski prestanes brinuti o tim stvarima user posted image  Svi smo mi ponekad nervozni, razdrazljivi, ne volimo ni sami sebe (i meni se to desava bar kad imam pms), jednostavno svima nam treba nekad malo vremena da ga provedemo sami sa sobom. To nije znak da te neko ne voli.

< Poruku je uredio aazra -- 7.9.2012 10:16:07 >


_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:10:25   
Nedi
Nemam sadd vremena citati napisano ali da ipak odgovorim na pitanje sa nekoliko odgovorauser posted image

Prevaris ga i ako ti sve halali jer mu je najvaznije da mu se "vratis" - garant te voli
Pravis ga budalom, zbijas zloceste sale na njegov racun i sramotis ga pred rajom i porodicom a on se smjeska i glavno mu je da si s njim - voli te
Ne volis njegovu porodicu, ne dozvoljavas im da vidjaju djecu, ne ides im u posjetu i njemu "ne dozvoljavas" da im pomaze, posjecuje ih itd a on naravno samo zaljubljeno gleda u tebe i ne primjecuje da si negativac - voli te

user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 7.9.2012 10:11:19 >

(odgovor članu Full Moon)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:17:32   
aazra
Joj Nedi pa to je monstrum od zene, da je jedno od toga pa hajd ali bas sve te osobine u jednoj osobi...user posted image

_____________________________








(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:25:05   
Nedi
Ma reko mozda neko zeli testirati partnera pa da koji koristan savjet damuser posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 10:38:27   
belladona

IZVORNA PORUKA: Nedi

Nemam sadd vremena citati napisano ali da ipak odgovorim na pitanje sa nekoliko odgovorauser posted image

Prevaris ga i ako ti sve halali jer mu je najvaznije da mu se "vratis" - garant te voli
Pravis ga budalom, zbijas zloceste sale na njegov racun i sramotis ga pred rajom i porodicom a on se smjeska i glavno mu je da si s njim - voli te
Ne volis njegovu porodicu, ne dozvoljavas im da vidjaju djecu, ne ides im u posjetu i njemu "ne dozvoljavas" da im pomaze, posjecuje ih itd a on naravno samo zaljubljeno gleda u tebe i ne primjecuje da si negativac - voli te

user posted image user posted image user posted image


sve za ljubav user posted image

Ja sam se potrudila i malo čitala predhodne postove, neki su me podsjetili na špansku sapunjaru.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 11:53:16   
veeseelaa
ne znam za druge al mm zna da ga volim jer sam se udala za njega i jer sam još s njim.... da ne nabrajam sad neke druge stvari iz kojih je takodje očito da ga volim

mm poznaje moj temperament i zna da se ja ne udajem jer mi je vakat i nisam u braku zbog raje, djece ovog il onog

ja radim TO isključivo iz ljubavi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu belladona)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 11:59:21   
henna ze
zato što me trpi 11 godina

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 12:03:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: D_K

joj, evo taman za ovu temu.. za sve nas koji spopadaju svoje partnere..
P.S.ne gledati ako niste ljubitelj maratonaca (ili ako vas partner nije ljubitelj istih pa ste ih i vi morali pregledati 83 puta)

http://www.youtube.com/watch?v=7Kh6lT9XnyQ

'moš' mislit' ti me volis.. volim i ja tebe pa te ne napadam' user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image


da, kasnije smo vidjeli koliko ga voli user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kako znati da vas partner zaista voli?
7.9.2012 19:16:06   
Bihter
Mm mi je danas prisao dok sam radila rucak iz cista mira poceo nabrajati sta sam ja sve njemu..Zvucilo je ovako nekako: Bebo ti si meni sve..moja si ljubav i moja prijateljica,moje gorivo,,znas ono kao u autu..ti si meni kao snjura na patiki,hlace na nozi..rucak za stolom,sve sto meni treba to si ti meni user posted image user posted image user posted image hahaha.. Ja sam se cjelo vrijeme smijala a onda sam ga pogledala a on se sav raznjezio..i pogled mu nesto bjezi ustranu..Zagrlio me i ja znam iako je najgori pjesnik na svjetu da me stvarno voli, a iskreno volim i ja njega svim srcem..dusa mojauser posted image Jos sam i gerber dobila uz touser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *