Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
ja sam, u stvari, skontala a ja volim samo Kristijana iz prve knjige a da mi je kasnije vala pičić pravi. volim ga kada je žestok a ovo zaljbiška sranje vala i ne
] a ja obrnuto- u prvoj knjizi sam ga mrzila a sad mi se pocinje svidjati
_____________________________
Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .
Poslah mm sms "Shit, nemam 3. dio knjige" Njegov odgovor "Bas sran*e, sad ne znas jel on odradio nju ili ona njega " Ja mu napisem "Samo se ti za*ebavaj sa the knjigom, sad su zaljubljeni i vjencani " Odgovor "Ti si pukla :)"
Poslah mm sms "Shit, nemam 3. dio knjige" Njegov odgovor "Bas sran*e, sad ne znas jel on odradio nju ili ona njega " Ja mu napisem "Samo se ti za*ebavaj sa the knjigom, sad su zaljubljeni i vjencani " Odgovor "Ti si pukla :)"
Dobro ti muže reče, mada sam i ja tu negdje, ako ne i gora
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Muski razgovori gvendolina
Ukoliko imamo neso da nam smeta kod partnera ili da smo mu zamjerili,obicno cemo to podijeliti sa prijateljicom:)
Da li mislite da se i muskarci povjeravaju medjusobno o odnosu sa suprugom,nekim nesuglasicama i sl.kao sto to zene cine?
da (78%) ne (22%)
Broj svih glasova: 109
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!