|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: fiktivni brak - da ili ne
23.1.2013 8:13:48   
Miimy
Nikad za mene je ovo cisti apsurd napustat posao u drzavnoj firmi kakav god da je u drzavnoj je firmi, i kakva god da je plata siguran ti je posao ne rintas za privatnika ....
ocito ta gospoda sanjari previse , po meni je je bolje smanjiti svoje prohtjeve i zivjeti u skaldu sa svojom porodicom pa makar luka i soli svaki dan ....
mngi ljudi odu tamo i misle da tamo euri padaju sa neba aha malo sutra tamoje pidjama i radno odjelo...
evo ija sam nezaposlena imam fax. MM samo radi kod privatnika, imamo kredit svoj, vracamo tudji , rezije, stanarina malu bebu al smo sretni zahvalni Bogu sto smo zdravi i mi i nasi najblizi ... Tao da zaista mislim da ljudi koji o tome razmisljaju u svom braku nemaju ni trunke ljubavi ovdje je samo interes daj nam para donesi, pare su bitne....

_____________________________

‎"Odluka o tome da ćeš imati dijete – izuzetno je važna. To znači da će tvoje srce zauvek koračati negdje izvan vlastitog tijela."

Nase malo Sunce doslo na svijet 3..8.2012. 9:10h

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: fiktivni brak - da ili ne
23.1.2013 9:11:15   
lost

IZVORNA PORUKA: Miimy

Nikad za mene je ovo cisti apsurd napustat posao u drzavnoj firmi kakav god da je u drzavnoj je firmi, i kakva god da je plata siguran ti je posao ne rintas za privatnika ....
ocito ta gospoda sanjari previse , po meni je je bolje smanjiti svoje prohtjeve i zivjeti u skaldu sa svojom porodicom pa makar luka i soli svaki dan ....
mngi ljudi odu tamo i misle da tamo euri padaju sa neba aha malo sutra tamoje pidjama i radno odjelo...
evo ija sam nezaposlena imam fax. MM samo radi kod privatnika, imamo kredit svoj, vracamo tudji , rezije, stanarina malu bebu al smo sretni zahvalni Bogu sto smo zdravi i mi i nasi najblizi ... Tao da zaista mislim da ljudi koji o tome razmisljaju u svom braku nemaju ni trunke ljubavi ovdje je samo interes daj nam para donesi, pare su bitne....


Potpisujem
Ja ne bih nikad napustila svoj posao koji je siguran i stabilan da odem tamo negdje pa da deveram tržeći posao, učeći jezik itd. Inače ne volim velike promjene i prilagođavanja.
Ja sam zadovoljna svojim životom i ovde hvala Bogu, a ko misli da je tamo negdje bolje neka ide...


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: fiktivni brak - da ili ne
23.1.2013 9:24:33   
mamaibabo

IZVORNA PORUKA: lost


IZVORNA PORUKA: Miimy

Nikad za mene je ovo cisti apsurd napustat posao u drzavnoj firmi kakav god da je u drzavnoj je firmi, i kakva god da je plata siguran ti je posao ne rintas za privatnika ....
ocito ta gospoda sanjari previse , po meni je je bolje smanjiti svoje prohtjeve i zivjeti u skaldu sa svojom porodicom pa makar luka i soli svaki dan ....
mngi ljudi odu tamo i misle da tamo euri padaju sa neba aha malo sutra tamoje pidjama i radno odjelo...
evo ija sam nezaposlena imam fax. MM samo radi kod privatnika, imamo kredit svoj, vracamo tudji , rezije, stanarina malu bebu al smo sretni zahvalni Bogu sto smo zdravi i mi i nasi najblizi ... Tao da zaista mislim da ljudi koji o tome razmisljaju u svom braku nemaju ni trunke ljubavi ovdje je samo interes daj nam para donesi, pare su bitne....


Potpisujem
Ja ne bih nikad napustila svoj posao koji je siguran i stabilan da odem tamo negdje pa da deveram tržeći posao, učeći jezik itd. Inače ne volim velike promjene i prilagođavanja.
Ja sam zadovoljna svojim životom i ovde hvala Bogu, a ko misli da je tamo negdje bolje neka ide...


potpisujem
meni je ovdje najljepse
tamo negdje ma koliko se neko varao svi pripadaju drustvu treceg reda
ovdje ja licno tako mislim si covjek i ma koliko bilo tesko uvjek imas prijatelje ,aksamluke
licno sam zadovoljna svojim zivotom pa makar i suh hljeb jela

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu lost)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: fiktivni brak - da ili ne
23.1.2013 12:58:55   
mamabb
http://doznajemo.com/2013/01/22/stari-nijemac-prevario-bosanku-anelu-nista-od-posla-uzeo-novac-i-izbacio-je-iz-kuce/

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 15:44:49   
Anoniman
Malo da podignemo temu:
Koja od vas bi dozvolila mužu,iz vama poznatih razloga,da ode u drugu zemlju i oženi se drugom ženom da bi vama sutra obezbjedio bolji život?

(odgovor članu mamabb)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 15:45:09   
veeseelaa
ja

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 16:07:57   
teacher75
ja bih samo ako bih i ja s njim otisla u tu drugu zemlju pa nema veze u kojem svojstvuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 17:22:21   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Malo da podignemo temu:
Koja od vas bi dozvolila mužu,iz vama poznatih razloga,da ode u drugu zemlju i oženi se drugom ženom da bi vama sutra obezbjedio bolji život?


U nasem slucaju jedino ON moze obezbijediti bolje uslove nekoj drugoj. user posted image Ono da je usreci. user posted image

Nek je privede, da nam cisti, kuha, pere, pegla. Ja cu ostalo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 20:25:56   
chantal

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Malo da podignemo temu:
Koja od vas bi dozvolila mužu,iz vama poznatih razloga,da ode u drugu zemlju i oženi se drugom ženom da bi vama sutra obezbjedio bolji život?


Ta sam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 22:37:51   
kaktuscic

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Malo da podignemo temu:
Koja od vas bi dozvolila mužu,iz vama poznatih razloga,da ode u drugu zemlju i oženi se drugom ženom da bi vama sutra obezbjedio bolji život?


Da, dozvolila bih mu.
Koliko kosta taj brak user posted image user posted image user posted image Moral i to na kredit user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 23:04:02   
chantal
Kredit,nego šta... ja sam plaho zagrijana user posted image ali muž ni da čuje,njemu je sve rizik user posted image

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 23:17:15   
kaktuscic
Znaci kredit i Bosni pa na arbajt u Njemacku :))))))
chantal i moj nije zagrijan, kaze naci cemo laksi nacin da se iselimo :)

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: fiktivni brak - da ili ne
28.6.2013 23:36:18   
Crnkica
znači mnogi razmišljaju o tome a niko konkretan potez da učini,svi se boje da ne zaglave.....pa opet u Bosnu user posted image

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 12:43:07   
mojasreca
Da vam ispricam nasu pricu... MM je dosao u Sloveniju prije 7 godina, naravno raditi. I tako se mi ovdje upoznali i poceli zabavljati. I kako njemu istice viza i nece da mu je produze, ja mu kazem hajmo se vjencat, nako iz zajebancije... I tako se mi vjencali (sad u augustu ce nam bit 6. godisnjica). I tako on ostaje ovdje, prosle godine dobio drzavljanstvo. Sad radi u Becu, a ja i nase dvoje djece (starija ima 3 a mlađa ima 1,5godine) zivimo u Sloveniji, za sad, al kontamo svi gore, jer i ovdje u Sloveniji situacija je sve gora i gora.
I tako se ja vjencala, da pomognem MM... A ima i ljubaviuser posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 12:51:06   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: mojasreca

Da vam ispricam nasu pricu... MM je dosao u Sloveniju prije 7 godina, naravno raditi. I tako se mi ovdje upoznali i poceli zabavljati. I kako njemu istice viza i nece da mu je produze, ja mu kazem hajmo se vjencat, nako iz zajebancije... I tako se mi vjencali (sad u augustu ce nam bit 6. godisnjica). I tako on ostaje ovdje, prosle godine dobio drzavljanstvo. Sad radi u Becu, a ja i nase dvoje djece (starija ima 3 a mlađa ima 1,5godine) zivimo u Sloveniji, za sad, al kontamo svi gore, jer i ovdje u Sloveniji situacija je sve gora i gora.
I tako se ja vjencala, da pomognem MM... A ima i ljubaviuser posted image

dobro to je drugo,vi ste se upoznali i još i zabavljali,znači on ti se sviđao kao muškarac i tvoj potencijalni muž,da je bio kakav namćor i budala sigurno ga to nebi pitala.

(odgovor članu mojasreca)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 12:55:32   
Anoniman
Eh ja sam vec u toj fazi da smo sve predali za sporazuman razvod braka!!!MAda i taj sporazumni razvod kosta oko 1000km,dok brak za papire kosta min. 10 000eura pa sda ko voli neka izvoli :)

(odgovor članu Miimy)
  Neposredna veza do poruke: 66
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 12:55:45   
mojasreca
Ma ja, da mi se nije sviđao ne bih se ni zabavljala s njim a kamoli vjencala.

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 13:52:25   
Dz3ni
Ma ja bi svog sutra oženila user posted image samo što bi se on prije objesio...čovjek ne voli komplikovati sebi život. A gdje nađete te trebe što se udaju za pare? user posted image

(odgovor članu mojasreca)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 13:56:49   
sabinos

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Malo da podignemo temu:
Koja od vas bi dozvolila mužu,iz vama poznatih razloga,da ode u drugu zemlju i oženi se drugom ženom da bi vama sutra obezbjedio bolji život?


U nasem slucaju jedino ON moze obezbijediti bolje uslove nekoj drugoj. user posted image Ono da je usreci. user posted image

Nek je privede, da nam cisti, kuha, pere, pegla. Ja cu ostalo.

user posted image user posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 14:11:08   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Eh ja sam vec u toj fazi da smo sve predali za sporazuman razvod braka!!!MAda i taj sporazumni razvod kosta oko 1000km,dok brak za papire kosta min. 10 000eura pa sda ko voli neka izvoli :)

jeste sve to,ali kad nešto hoćeš da dobiješ moraš i da daš......a ko želi život u inostranstvu,mora i da riskira,po meni je rizik gori nego novac.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 14:32:28   
bebaa
ja ne mogu ni da zamislim ama uopšte ne razmišljam o tome a evo i pitam mm,čovjek me prijeko pogleda i još pita jeli mi to brak dosadio......žalosno je za čim sve čovjek potegne u životu....ja bi sutra svijetla obraza išla čistiti stubišta(imam fakultet i posao) kad bi to bilo za bolje mojoj familiji i mm bi rintao kaže sve samo da obezbijedi nas ali nikad nebi kaže ni pomislio da proda dušu i tijelo za papire...čovjek se zgrozio na ovo....a i ja sam pravo da kažem......gdje ima ljubavi i sloge,uzajamnog poštovanja i razumjevanja ima i uspješnog braka....i samo takva zdrava porodica ima izgleda da preživi pa taman od hljeba i luka kako napisa mimi nekad......

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 16:50:53   
chantal

IZVORNA PORUKA: dzejla2012


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Eh ja sam vec u toj fazi da smo sve predali za sporazuman razvod braka!!!MAda i taj sporazumni razvod kosta oko 1000km,dok brak za papire kosta min. 10 000eura pa sda ko voli neka izvoli :)

jeste sve to,ali kad nešto hoćeš da dobiješ moraš i da daš......a ko želi život u inostranstvu,mora i da riskira,po meni je rizik gori nego novac.



Ja tu osim uloženog novca i ne vidim nekog drugog rizika user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 19:25:56   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: chantal


IZVORNA PORUKA: dzejla2012


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Eh ja sam vec u toj fazi da smo sve predali za sporazuman razvod braka!!!MAda i taj sporazumni razvod kosta oko 1000km,dok brak za papire kosta min. 10 000eura pa sda ko voli neka izvoli :)

jeste sve to,ali kad nešto hoćeš da dobiješ moraš i da daš......a ko želi život u inostranstvu,mora i da riskira,po meni je rizik gori nego novac.



Ja tu osim uloženog novca i ne vidim nekog drugog rizika user posted image

rizik da te uhvati migracijska policija,da te neko prijavi ima zlobnika ko zna da taj brak nije legalan,da se možda dotična gospođa predomisli pa počne da koristi takvo stanje u svoju višestruku korist,ne znam šta još sve ne..al ko voli neka izvoli
KO OPROBA OVAJ NAČIN NEKA NAM JAVI ISKUSTVA user posted image user posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 19:39:03   
chantal
Ja znam 3 para i 1 momka koji sad žive u Austriji/Njemačkoj zahvaljujući fikt.braku.Momka (mm stričevića) je ženska čak ocvikala ali se nekako uspio izvući...jedva ali je uspio... kod ostalih su obje strane ispoštovale dogovor i to je to,valjda zbog toga ni ne mislim puno o riziku,samo bi valjalo naći nekog pouzdanog,najbolje neku mlađu rodicu,koja svakako još ne misli o udaji (pravoj) i dobro njoj dobro nama,ali ja takve nemam user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: fiktivni brak - da ili ne
29.6.2013 19:42:35   
Crnkica

IZVORNA PORUKA: chantal

Ja znam 3 para i 1 momka koji sad žive u Austriji/Njemačkoj zahvaljujući fikt.braku.Momka (mm stričevića) je ženska čak ocvikala ali se nekako uspio izvući...jedva ali je uspio... kod ostalih su obje strane ispoštovale dogovor i to je to,valjda zbog toga ni ne mislim puno o riziku,samo bi valjalo naći nekog pouzdanog,najbolje neku mlađu rodicu,koja svakako još ne misli o udaji (pravoj) i dobro njoj dobro nama,ali ja takve nemam user posted image

to ti plaho zagrijana user posted image

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *