|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizure
16.4.2011 9:27:30   
palachinken
Ovo gore, što je breskva stavila, samo upola kraće, je moja srednjoškolska frizura, samo jos dodat vatreno crvenu boju. Jao, kako se nekad imalo mu..hrabrosti.

Evo ovako to nekako izgleda kad se malo ''pogužva'' i lafo sredi.
A inače je sad zapušteno, dodat na ovo tri mjeseca nešišanja, pa me sramota staviti, jer sam puštala kosu da mogu promijenit frizuru user posted image
Nemam ja sad neki izbor frizura,ma ni ideju, zato ovdje kukam user posted image jedino da me dobro oštrigaju na kratko. Hmmm



_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Frizure
17.4.2011 11:52:55   
seka87
evo moje kose kako izgleda 
ofarbana u crno a prirodna mi je boja tamno smedja
vec duze vrijeme mi daje neku promjenu ali neznam sta da radim s nje
rado bih promijenila boju kose ali mi je zao da stavim blans pa da je prefarbam a svjetliju,a mi je cekati da izraste pa se svaki put opet farbam u crno!!


sta mi predlazete


user posted image


_____________________________

nase malo zlato Lamija rodjena 1.10.2009. 3.200kg i 51cm

prvi zubic dobila sa 8 mjeseci

prohodala sa 10mj i 20dana

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Frizure
17.4.2011 13:36:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: seka87

evo moje kose kako izgleda 
ofarbana u crno a prirodna mi je boja tamno smedja
vec duze vrijeme mi daje neku promjenu ali neznam sta da radim s nje
rado bih promijenila boju kose ali mi je zao da stavim blans pa da je prefarbam a svjetliju,a mi je cekati da izraste pa se svaki put opet farbam u crno!!


sta mi predlazete


user posted image


ja mislim da bi ti svjetlija kosa puno bolje stajala jer si svjetlije puti i obrve su ti svijetle, ova boja ti je pretamna. posavjetuj se sa frizerom nak oji nacin mozes dobiti svjetliju nijansu a da sto manje ostetis kosu

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Frizure
10.5.2011 23:11:44   
Ella_H
Ja sam odlucila da popravljam
ovo svoje jadno stanje od kose.
Pustam je ponovo, ne sisam.
Kupila sam masku Lorealovu finu, kremicu za sjaj
i tekucinu za jacanje kose stavi se poslije pranja.
Nadam se da ce pomoci.
Gore masna a vrhovi suhi.
Prosli put me zena bukvalno unakazila ima srecu
sto sam pokrivena inaceuser posted image user posted image user posted image user posted image gluho bilo.
Stepenasta je sad duzina ispod ramena.
Ako jos neko ima savjet za suhe vrhove ispucane bujrum :).
Muby tvoja ova zadnja frizura je super i odlicno ti stoji.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Frizure
10.5.2011 23:20:54   
milenium
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: seka87

evo moje kose kako izgleda 
ofarbana u crno a prirodna mi je boja tamno smedja
vec duze vrijeme mi daje neku promjenu ali neznam sta da radim s nje
rado bih promijenila boju kose ali mi je zao da stavim blans pa da je prefarbam a svjetliju,a mi je cekati da izraste pa se svaki put opet farbam u crno!!


sta mi predlazete


user posted image


ja mislim da bi ti svjetlija kosa puno bolje stajala jer si svjetlije puti i obrve su ti svijetle, ova boja ti je pretamna. posavjetuj se sa frizerom nak oji nacin mozes dobiti svjetliju nijansu a da sto manje ostetis kosu


slažem se s teacher,ja bi nijansu-2 svjetliju,i skratila bi dužinu da dobije na volumenu i da izgleda zdravije.ovako je nekako beživotna.malo ispod ramena,možda koji pramen i stepenasto,ne mora skroz stepenasto al da ne bude baš naokolo ravno.nekako mi nježno izgledaš a ova crna boja ti daje strog izgled,zato sam ja za neku topliju varijantu.ili možda čak i šiške na stranu,ono malo samouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Frizure
2.6.2011 4:41:56   
Violina
IZVORNA PORUKA: seka87

evo moje kose kako izgleda 
ofarbana u crno a prirodna mi je boja tamno smedja
vec duze vrijeme mi daje neku promjenu ali neznam sta da radim s nje
rado bih promijenila boju kose ali mi je zao da stavim blans pa da je prefarbam a svjetliju,a mi je cekati da izraste pa se svaki put opet farbam u crno!!


sta mi predlazete


user posted image



Meni se svida i ovako kako ti stoji. Sto se tice boje koje preporucujem stranicu http://www.taaz.com/ , mozes malo da isprobavas razne boje kose, frizure... Svakako da nije isto kao i kad se uradi i vidi, ali pomaze pri odluci.

Kod mene je ista frizura, samo je kod mene jos uvijek prirodna boja kose.user posted image

(odgovor članu seka87)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Frizure
3.6.2011 14:48:52   
reallove
help:)..u srijedu i cetvrtak abd imam svadbu,sta da radim sa kosomuser posted image u srijedu cu obuci haljinicu,a cetvrtak malo ozbiljnije,odijelo...sta mislite...svaki prijedlog je dobro dosaouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Violina)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Frizure
3.6.2011 16:04:47   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

help:)..u srijedu i cetvrtak abd imam svadbu,sta da radim sa kosomuser posted image u srijedu cu obuci haljinicu,a cetvrtak malo ozbiljnije,odijelo...sta mislite...svaki prijedlog je dobro dosaouser posted image

Nisam ti baš ja od neke pomoći, laik sam za frizure, al' da podignem temu ne bi li se javio Emerik (noa) da te uputiuser posted image
Uz haljinicu bi pustila kosu samo uradiš one blage lokne, prelomeuser posted image -kontaš

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Frizure
3.6.2011 17:08:59   
reallove
IZVORNA PORUKA: Breskva

IZVORNA PORUKA: reallove

help:)..u srijedu i cetvrtak abd imam svadbu,sta da radim sa kosomuser posted image u srijedu cu obuci haljinicu,a cetvrtak malo ozbiljnije,odijelo...sta mislite...svaki prijedlog je dobro dosaouser posted image

Nisam ti baš ja od neke pomoći, laik sam za frizure, al' da podignem temu ne bi li se javio Emerik (noa) da te uputiuser posted image
Uz haljinicu bi pustila kosu samo uradiš one blage lokne, prelomeuser posted image -kontaš

user posted image user posted image
hvala mila,ma neznam vise sta bih kosa mi je srednje duzine,uz haljinicu mogu lokne a za ovo drugouser posted image user posted image mozda nekako skupim kosu...trazit cu po netuuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Frizure
3.6.2011 17:14:35   
Apotekarka
user posted image
Evo ideje lokne blage i onda jednu stranu podignes evo moje frizure s jedne svadbe
A evo i s druge
user posted image
ovdje je izvijeno prema vani a tebi bi isto i to stajalo pogotovo uz to odijelo

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Frizure
3.6.2011 18:00:10   
Violina
IZVORNA PORUKA: reallove

help:)..u srijedu i cetvrtak abd imam svadbu,sta da radim sa kosomuser posted image u srijedu cu obuci haljinicu,a cetvrtak malo ozbiljnije,odijelo...sta mislite...svaki prijedlog je dobro dosaouser posted image


Koja ti je duzina kose? Haljina, kakav je kroj? Zavisi sve...
Uz odijelo, savjetovala bih pundu.user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Frizure
3.6.2011 19:12:55   
reallove
apotekarka,ova prva mi se svidja..
violina,kosa mi je srednje duzine,ravna,imam siskeuser posted image a haljinica je kratka,samo se veze oko vrata,ledja ostanu golauser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Violina)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Frizure
3.6.2011 19:56:02   
reallove
sta kazete na ovu frizuricu:)

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 263
   RE: Frizure
5.6.2011 0:20:47   
myb@by

IZVORNA PORUKA: reallove

sta kazete na ovu frizuricu:)

user posted image

Reallove, meni se pravo diopada zalizani konjski rep, stim što ja ne bih stavljala mašnu, već bi omotala gumicu pramenom kose. Ne znam da li si plavokosa, ali ovo mi je super frizura za plavokose user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 264
   RE: Frizure
5.6.2011 0:27:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: reallove

apotekarka,ova prva mi se svidja..
violina,kosa mi je srednje duzine,ravna,imam siskeuser posted image a haljinica je kratka,samo se veze oko vrata,ledja ostanu golauser posted image

meni je super i fino isfenirana- ravna kosa, kao u filmu pulp fiction:
http://culturalconvolution.com/wp-content/uploads/2008/08/pulp_fiction.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 265
   RE: Frizure
5.6.2011 0:29:24   
teacher75
ili ovako, jos bolje:
http://www.magazinmode.com/wp-content/uploads/2010/05/kutne-bob-frizure-angled-bob-hairstyle4.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 266
   RE: Frizure
5.6.2011 0:34:02   
reallove
myb@by,jesam plava i duzina kose mi je kao i na slici...
teacher,uvijek sam ravno isfenirana pa bih malo promjeneuser posted image
evo ja uslikala haljinu na brzine,slika nije bas nesto ali,nadam se da se haljina dobro vidi,nisam mogla bolje,Emin mi spava heeehehe
http://img220.imageshack.us/img220/9482/sdc11616u.jpg


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 267
   RE: Frizure
5.6.2011 0:35:16   
reallove
ovako se cini duga,ali je do koljena,kratka,i na nju cu obuci ljubicas_te visoke sandale

< Poruku je uredio reallove -- 5.6.2011 0:36:47 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 268
   RE: Frizure
5.6.2011 0:37:12   
myb@by
Ja bih uz ovu haljinu ravno isfenirala kosu, ali pošto hoćeš promjenu onda je ovaj konjski rep ok user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 269
   RE: Frizure
5.6.2011 0:45:13   
milenium
reallove ja bi kosu ispeglala ali pošto ti hoćeš promjenu onda bi je skroz nasitno nakovrdžala,nešto kao trajna ali malo blaža,jer ti je haljina nekako egzotična pa kontam i da je frizura takva,uglavnom nešto razbarušeno bih jauser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 270
   RE: Frizure
5.6.2011 0:46:26   
myb@by

IZVORNA PORUKA: milenium

reallove ja bi kosu ispeglala ali pošto ti hoćeš promjenu onda bi je skroz nasitno nakovrdžala,nešto kao trajna ali malo blaža,jer ti je haljina nekako egzotična pa kontam i da je frizura takva,uglavnom nešto razbarušeno bih jauser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 271
   RE: Frizure
5.6.2011 0:49:04   
reallove
dobro onda ovu cu za odijelo haahahahah,bas mi se svidja,a lokne za haljinu samo neznam kako ce to meni stajati,to bas nisam probala
hvala zeniceuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 272
   RE: Frizure
5.6.2011 0:50:28   
reallove
http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=148373381901771&set=a.108184092587367.13238.100001873303818&type=1&theater
evo moja kosa i ja,pa sta mislite,mogu li lokne

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 273
   RE: Frizure
5.6.2011 0:53:06   
milenium
user posted image ovako nešto (ova skroz desno)reallove,ali i rep onaj bi ti dobro stajaouser posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 274
   RE: Frizure
5.6.2011 0:53:31   
myb@by

IZVORNA PORUKA: reallove

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=148373381901771&set=a.108184092587367.13238.100001873303818&type=1&theater
evo moja kosa i ja,pa sta mislite,mogu li lokne

Nismo prijatelji pa nazalost ne vidim sliku. Ne znam kakva ti je struktura kose. Ja recimo imam takvu kosu koju ne mogu uviti user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *