|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 22:58:22   
Lady26
Ako ti je prirodno ravna kosa, ova frizura ce biti mocna user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 22:59:46   
SdZ
Ma ravna kao da je uvijek ispeglana.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 22:59:56   
reallove

IZVORNA PORUKA: SdZ

Reallove, posto si frizerka mozes li, molim te, reci da li mom licu, a sigurno znas sa slika kakav je oblik mog lica, pristaje ova frizura?

Znaci, ja bih ovu duzu stranu kao kod Dare Bubamare, a ovu drugu ne bih izbrijala vec kao na prvoj slici sto je postavila MicoTico.

cekaj da ja to malo analiziram,da nadjem onu tvoju sliku ponovouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:01:17   
SdZ
Mozes pogledati na fb. Iako nismo vise tamo nismo ukonili slike na kojima smo oznaceni, pa ti je tako najlakse.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:08:20   
reallove
Na tvoje okruglo lice,lijepo idu kratke frizure..Ali,opet cu ti ponoviti da je,po mom misljenju,ova frizura malo "gruba" za tebe...Kod djevojke na slici,jedna strana je skroz izbrijana,meni se to ne svidja..Ja sam ti predlozila frizuru,na isti je kalup,ali je ova malo blaza i mislim da bi ti ljepse stajala,jos ako imas gustu i ravnu kosu,onda super

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:10:09   
reallove

IZVORNA PORUKA: reallove

user posted image

evo ova je lijepauser posted image

evo je,meni je prelijepa,ja sam htjela ovako,ali kod mene je kosa slaba i nebi licila ni na stouser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:12:40   
reallove
user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:14:02   
SdZ
Ja imam trenutno gotovo istu frizuru samo malo duzu, a bas bih htjela ovu.
user posted image

Pa zato i kazem da necu izbrijati tu stranu vec ostaviti ovako http://www.jutarnji.hr/multimedia/archive/00281/lana_klingor_281911S1.jpg .

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:17:19   
reallove
user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:19:21   
SdZ
E, to je to. Znaci nema brijanja, do te mjere me nije opalilo user posted image user posted image .

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:24:49   
reallove

IZVORNA PORUKA: SdZ

E, to je to. Znaci nema brijanja, do te mjere me nije opalilo user posted image user posted image .

Super,eto dogovorili smo se,sisaj se pa salji slikeuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: Frizure za sve prilike
15.9.2012 23:25:38   
SdZ
Hvala, draga, na savjetima. user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: Frizure za sve prilike
16.9.2012 0:27:16   
reallove

IZVORNA PORUKA: SdZ

Hvala, draga, na savjetima. user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: Frizure za sve prilike
18.9.2012 19:34:25   
MicoTico
SdZ, ošiša li se ti? Gdje su slike?

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: Frizure za sve prilike
2.3.2013 13:00:31   
ajla86
ima li iko ovdje sa mini valom-krupnim?
imam tanku kosu,sljepljena nikakva+brzo se maasti.
frizuru tesko mogu imati,volumen dobijem samo tapiranjem i sa kilu laka,kad prespavam ujutru opet ista prica.moja frizerka kaze da je mini val rijesenje....sa krupnim viklerima.kao dobit cu volumen,isusit ce se...zvuci super jos da znam kako to izgleda

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: Frizure za sve prilike
7.3.2013 16:55:03   
smajli80
Ja ti dođem ko neka što moja Sofi kaže sfrizerka i krupni mini val bio bio rješenje za tvoje probleme,s tim da on jako isušuje i oštećuje kosu.Moraš dobro paziti ko će ti i s čim stavljati jer u suprotnom bi to mogla biti propast.

Evo kako sam izgledala prije 10 god tj dok se nisam ošišala-moja prirodna kosa
user posted image

A ovako to izgleda sad s tim da je moja još kraća i odlično mi stoji.
Nebih je više puštala da mi neko plati

http://www.thehairstyler.com/hairstyles/casual/short/straight/Anne-Hathaway-short-flat-brunette-casual-hairstyle?ref=hairstyle_searches


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: Frizure za sve prilike
7.3.2013 19:00:08   
Galicia
Smajli meni se bas bas svidja ta kratka kosica. Inace ludim za kratkim frizurama.
Nasa Lady26 ima prelijepu frizuricu isto.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: Frizure za sve prilike
7.3.2013 19:44:49   
smajli80
Obožavam kratku kosu i više se nemogu zamisliti sa onom grivom na glavi.I volim vidjeti žensko sa kratkom kosom iako malo kome dobro stoji.Baš moraš imati facu za to.


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: Frizure za sve prilike
9.3.2013 21:26:04   
draguljče
Opet me uhvatilo ludilo. Kosa će mi uništiti živce, ne znam više šta ću. Kao metla je, fuj.
Mislila sam se ošišati, ali me opet strah, šta ako ne bude ok, šta ću onda?! A jooooooj.
Pa ako se odlučim ne znam da li bih jednu od ove dvije? Da li bi mi uopšte stajala. Da li naši frizeri znaju prema obliku lica predložiti nešto?

user posted image

user posted image



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: Frizure za sve prilike
9.3.2013 23:00:18   
smajli80
Meni lično nikad nije bilo žao kose.
Vidjela si kakva mi je prirodna kosa zaista lijepa i ima je dosta.

Samo mi je pukao film i od te kose je ostalo par cm koje sam izblajhala.Koja je to tek promjena bila.
Međutim plavo mi ne stoji i sad imam srednje smeđu.

Ako ti je došlo da se ošišaš uradi to.Šta ima veze ako ti se nesvidi uvjek je možeš pustiti.

Ova frizura bolje stoji onimakoji imaju malo gušću kosu u protivnom je stalno moraš tafenirati.Ili ako je tanja/slabija odlučiš se na kraću verziju.

A baš ako se bojiš u malo boljim salonima imaš one programe na komp gdje ubace tvoju sliku i željenu frizuru pa vidiš kako će to izgledati.

Za tako velike promjene odeš u malo bolji salon,platiš više ali si barem sigurna da će frizer naći odgovarajuću frizuru i boju koja pristaje uz tvoje lice.

Samo hrabrouser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: Frizure za sve prilike
10.3.2013 1:10:21   
amra_sa

IZVORNA PORUKA: draguljče

Opet me uhvatilo ludilo. Kosa će mi uništiti živce, ne znam više šta ću. Kao metla je, fuj.
Mislila sam se ošišati, ali me opet strah, šta ako ne bude ok, šta ću onda?! A jooooooj.
Pa ako se odlučim ne znam da li bih jednu od ove dvije? Da li bi mi uopšte stajala. Da li naši frizeri znaju prema obliku lica predložiti nešto?

user posted image

user posted image




Uh brate, dobra Sharon - (baš po mom ukusuuser posted image ) a dobra i frizura. Ja sam danas napravila drastičnu promjenu boje pa kud puklo da puklo , jedan je život user posted image Uvijek možeš prefarbati a i kosa raste tako da ...


_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: Frizure za sve prilike
10.3.2013 19:53:58   
draguljče

IZVORNA PORUKA: smajli80

Meni lično nikad nije bilo žao kose.
Vidjela si kakva mi je prirodna kosa zaista lijepa i ima je dosta.

Samo mi je pukao film i od te kose je ostalo par cm koje sam izblajhala.Koja je to tek promjena bila.
Međutim plavo mi ne stoji i sad imam srednje smeđu.

Ako ti je došlo da se ošišaš uradi to.Šta ima veze ako ti se nesvidi uvjek je možeš pustiti.

Ova frizura bolje stoji onimakoji imaju malo gušću kosu u protivnom je stalno moraš tafenirati.Ili ako je tanja/slabija odlučiš se na kraću verziju.

A baš ako se bojiš u malo boljim salonima imaš one programe na komp gdje ubace tvoju sliku i željenu frizuru pa vidiš kako će to izgledati.

Za tako velike promjene odeš u malo bolji salon,platiš više ali si barem sigurna da će frizer naći odgovarajuću frizuru i boju koja pristaje uz tvoje lice.

Samo hrabrouser posted image


Ma ja se spremam na šišanje oko dvije godine, sigurno. Sve mislim vratiće se na staro. Bila mi je kosa kao kod S. J. Parker, samo crna. user posted image I gusta, a debela dlaka. Međutim, poslije dva porodjaja pretvorila se u metlu. Dobra je kad je tek operem, već sutradan je katastrofa. Sva u nekim bičevima.
Znam ja da će ona porasti, ali treba preživjeti ono prerastanje. user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: Frizure za sve prilike
10.3.2013 20:26:44   
smajli80
Ako si preživjela dva porođaja preživjećeš i ovo.
Evo ti ovaj virtuelni frizer pa se malo zabavi možda nešto i nađešuser posted image

http://www.thehairstyler.com/virtual-hairstyler?ref=side-hairstyle-page

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: Frizure za sve prilike
10.3.2013 20:35:20   
smajli80
Evo pronađoh svoju frizuru-samo je smeđa

http://www.thehairstyler.com/hairstyles/casual/short/straight/charlize-theron?ref=hair_lengths

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: Frizure za sve prilike
14.4.2013 0:16:01   
minja_
je li ko probao ovo:
user posted image

meni sestra kupila u CM-u. izgleda kabasto, a uopste ne smeta pri spavanju i lijepo uvije kosu, krupne trake je krupnije uviju, a manje trake uviju sitnije.



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yJf2czv6M3E#!

vjecita boljka, ko ima ravnu kosu, hoce uvijenu, ko ima kovrdžavu, hoce ravnuuser posted image

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *