|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizure
24.10.2008 13:04:59   
ElmaB
Hvala, hvala. To je mamin pasa!!!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Frizure
24.10.2008 16:05:34   
Aquarius
http://img01.picoodle.com/img/img01/3/10/24/f_asjam_7ca331d.jpg

Ja i moje lokne. Nosim ih već godinama i žao mi ih ošišati. Jedino sam boje mijenjala, ali ni to drastično, crveno, crno, sad sam smeđa. Ali mi se kosa uvijek presijava na crveno. I kad se ne farbam, prirodno mi je kosa smeđa sa crvenim sjajem.user posted image I super je za održavanje. Baš sam rahat, od pranja do pranja.user posted image
P.S. Morate se potruditi da otvorite sliku jer je malo veća.user posted image

< Poruku je uredio Aquarius -- 24.10.2008 16:07:18 >

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Frizure
24.10.2008 16:16:25   
Romali
Aquarius, ovo je tvoja prirodna kosa? Bez ikakve farbe? Nemoj je dirati, grehota ti jeuser posted image . Predivna je. Koliko bi ti žena pozavidjelo, sve one što muku muče da im ne izgleda kao prasa, ima nas...

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Frizure
24.10.2008 20:10:06   
Aquarius
IZVORNA PORUKA: Romali
Aquarius, ovo je tvoja prirodna kosa? Bez ikakve farbe? Nemoj je dirati, grehota ti jeuser posted image . Predivna je. Koliko bi ti žena pozavidjelo, sve one što muku muče da im ne izgleda kao prasa, ima nas...

To ti je moja kosa bez ikakvih hemikalija.user posted image Ma dosadi mi nekad samu sebe pogledati u ogledalo. MM poludi kad ja samo pomenem šišanje ( nisi normalna, gdje ćeš takvu kosu ošišat, bla, bla...).user posted image Ali se ja lično ne usudim jer mi je kosa poslušna dok je duga ( težina je malo sauliše), a kad je kraća, izgledam ovako user posted image , kao ovaj lavić, ili ti lavica. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Frizure
24.10.2008 20:22:28   
ja
sto se tice boja tu jos nisu izmislili koja nije bila na mojoj  kosi i za  frizure se isto takode moze reci ali jedino taj neki paž nisam volila,sad sam trenutno u fafi cokolade to jest pola glave smede pola bijelo ali ne klasicno nego jedno uho smede drugo bijelouser posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Frizure
25.10.2008 0:19:48   
neki
Akice,svaka ti cast,prava si slatkica i mackicauser posted image user posted image user posted image A sto se tice mojih frizura i boja,nema sta nisam imala na svojoj glaviuser posted image user posted image user posted image Od crne boje,boje patlidzana,raznoraznih pramenova;pa onda spiralni minival,duga kosa do struka(doduse prije 8 god.),pa skroz kratka,prosle godine malo duzi paz,a sad kratka frizurica jer je super za odrzavati i dooobro mi stojiuser posted image A imam u familiji frizerku,tako da mi je lahkouser posted image

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Frizure
25.10.2008 9:18:41   
akica b
Hvala puno.....I ja sam nekad davno davno imala kratku frizuricu ko djecacic,ali mi je bila teska za odrzavati jer mi je glava puna zvrkova i prejaka je..onako ko strsi nesto pa sam se odlucila za duze varijantice..user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Frizure
25.10.2008 22:47:53   
ja
e ovako izgleda mojauser posted image user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Frizure
26.10.2008 8:31:48   
mamyca
Aquarius kosa ti je exstrauser posted image user posted image .A Boga mi i ti.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Frizure
26.10.2008 16:06:02   
Nadi
Ja sam brineta sa pramenovima, blagim, svijetlo-smeđim. A dužine sam imala od kratke. do trenutno jako duge, uvijek dobro istanjene kose, sa šiškama i bez.

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Frizure
26.10.2008 16:32:05   
zvončica
Bila sam plavusa sto godina, sad sam crvenokosa. Uvijek mi je kosa duza, nekad stepenasto ošišana, nekad ravno. Sad sam siske samoj sebi odcaparilauser posted image . user posted image bila prošle godine

user posted image ovo je faza plavuse



_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Frizure
27.10.2008 13:41:57   
Aquarius
Plava ti super stoji. Mada nije loše nekad promijeniti.
P.S. Pažljivo sa crnom olovkom oko plavih očiju.user posted image

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Frizure
28.10.2008 20:08:51   
Visnja RR
user posted image +
Meni je kosa od kad rodih Asju stalno skupljena ovako... Inace je smedja sa svjetlim i crvenim (koji se bas ne vide ) pramenovima...
Juce sam se osisala stepenasto... al mi je frizer stavio neku ampulu koja je kosu vec danas ucinila ko prljavom pa kad se sredim stavim novu user posted image  ...i nije nesto

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Aquarius)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Frizure
29.10.2008 9:30:37   
Amelaa RR
user posted image user posted image user posted image
Plavo ti je extra...kao i nasa Visnja...


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Frizure
29.10.2008 13:03:47   
batterfly
Visnja,pramenove ne mjenjaj,super su ti.....

Ja!- Frizura ti je totalno sik!!!user posted image

Medavi,boja ti super stoji,ali ako zelis promjenu,mozda samo malo stepenasto......

Amrino-faza plavuse i sa siskama-extra!!!

Joj ja sam imala faza raznoraznih,nikad se nisam bojala promjene(a pogotovo od kad sam se udalauser posted image user posted image te promjene su pocele bivati sve cesce i cesceuser posted image user posted image )
Imala sam boja raznoraznih od narandzaste(mrkva),crvene,ljubicaste,smedje,pramenova,minivala,a sad idem ka fazi blonde....user posted image user posted image
Nacu par slikica da vam postavim neke od faza mojih frzura!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Frizure
29.10.2008 20:57:12   
Daja_sa
user posted image  e ovako je bilo prije godinu dana...

a sad sam se vratila na svoju prirodnu boju user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Frizure
29.10.2008 21:07:19   
Amrino
Daja_sa koja transformacija! Koliko ti je ovako ljepse!!! Izgledas tako svjeze.
Ma sto prirodnije- to bolje. Kada ti padne na pamet da se opet farbas u neku svjetliju ...samo pogledaj ove fotke i sve ce ti biti jasno!
user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Frizure
29.10.2008 21:35:20   
Daja_sa
Ma kod mene uvijek drasticne promjene...ali eto opet se vratim na prirodnu...
Ali hvala u svakom slucaju Amrino user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Frizure
29.10.2008 21:53:29   
suncan_dan
u mene odkad sam se porodila kosa uzasno puno opada, bilo prestalo i opet, to me je tako zivciralo da sam se odlucila das e osisam na kratko user posted image





< Poruku je uredio semi83 -- 29.10.2008 21:54:46 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Daja_sa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Frizure
29.10.2008 22:12:58   
mamabb
E vala sam ih se i ja namjenjala i dužina i boja. Najdužu kosu sam imala negdje oko osamnaeste, što bi kazali ''do guzova'' i prirodna sam plavuša i tad sam je odsjekla, pa je bilo onih varijaniti između sa šikama i bez njih, stepenasto i samo ravno pa onda na dječačku pa opet pustila ( da me mužek vidi s dužom kosom) pa se opet vratila i sad sam opet skorz kratko. A boje, od moje prirodne do patlidžan, pramneova pa sam jednom imala plavu kosu a vatreno-crvene vrhove ma nema šta nisam radila od nje.
Sad sam na kratkoj, najlakše je održavati i moja prirodna boja kose samo što mi više nije onako plava već je svijetlo smeđa.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Frizure
30.10.2008 1:28:45   
batterfly
Daja_sa, prava si mi slatkica i moram ti reci da ti je ova sada frizura genijalna,stvarno ti lijepo stoji uz oblik lica,nije losa ni prosla,ali ova je za cistu 10ku....i ljepse ti stoji ova kraca varijanta,stvarno super!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Frizure
30.10.2008 10:15:40   
Daja_sa
Hvala mishkauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Frizure
31.10.2008 12:37:49   
mamy Sabina
Čim nađem kabal za fotkić metnuću vam!user posted image user posted image user posted image
Kod nas u kući je sve mistery-nestane nešto,a niko ne priznaje
da je on izgubio.Ovaj put je babo glavni osumnjičeni!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Frizure
31.10.2008 16:39:39   
M kao Mama
Aida ono izdanje od neki dan kasa smo se vidjele je super, mini val zaboravi, izbriši iz života i sjećanja, hahaha, a i kratku kosu, ja rekoh šta mislim, pa gdje puklo, da puklo

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Frizure
1.11.2008 12:23:14   
Amelaa RR
Kakvu frizuru izabrati ove jeseni
user posted image user posted image

U trendu su kratke frizure, a kod duže kose postepeno šišanje

Trend je kratka kosa. Ako ste spremni na promjenu, ošišajte se na kratko. Bob sa šiškama, koji je bio pravi ljetni hit, i dalje je tražen u salonima. Kratka frizura s asimetričnim pramenom naprijed ili kratko ošišana kosa otraga, a prema licu duži pramenovi, i to se nosi. Za dužu kosu stilisti ove jeseni preporučuju postepeno šišanje. Kosi daje potreban volumen, a frizura djeluje uredno. Ne morate gubiti vrijeme na ravnanje i feniranje, s kojim ionako nikad ne možete postići učinak kao u salonu. Moderne su kovrče, na četku ili figaro. Apsolutni hit su kovrče oblikovane kao velike lokne. To su romantične frizure inspirirane stilom 70-tih i 80-tih godina, kosa je lagano valovita, pada poput slapa, otkriva trendove sezone za čitateljice portala Antonio Draženović, frizer - stilist i edukator u salonu Trilab hairstyle & beauty, koji je dio poznatog ekskluzivnog talijanskog lanca frizerskih salona. Stručno osoblje zagrebačkog salona redovito se usavršava na akademiji u Italiji, njihovi savjeti vezani za šišanje, boju i styling kose prate svjetske trendove.    
user posted image
Boje jeseni na kosi
Kosa treba biti što prirodnijeg izgleda. Tako su i boje, koje prevladavaju ove jeseni,  što prirodnije. Moderna je tamno blond, nijansa koja nije ni smeđa ni plava. Tople, nježne, smirujuće nijanse, zlatni tonovi, boje koje podsjećaju na jesen. Nisu preporučljivi platinasti tonovi, kao ni previše istaknuti pramenovi.
user posted image
Svakako izbjegnite frizure s naglašenim prijelazima i naglih kontrasta, pramenovi prate temeljnu boju, lagano su nijansirani, primjerice ako imate prirodnu tamnosmeđu kosu ili obojanu tom nijansom, pramenovi su svijetlosmeđi. Pramenovi se u pravilu moraju obnoviti nakon dva mjeseca. Na tržištu je bogata ponuda kolor šampona i regeneratora u boji, pa s njima možete produžiti trajanje pramenova.   
user posted image
I dalje je popularna ugradnja umetaka, žene vole dugu kosu, pa i kad trendovi nalažu da bi se trebalo šišati na kratko. A.Draženović kaže kako kratke frizure pomlađuju, ali ipak je najvažniji individualni pristup, dječački kratko ošišana kosa ne pristaje baš svakoj ženi i uz svaki oblik lica.
user posted image
Zdrava i sjajna kosa  
Neovisno o trendovima, na prvom je mjestu njega kose. Kakvu god frizuru izabrali, ne zaboravite da je najvažnije imati zdravu i njegovanu kosu. Novi proizvod, koji je stigao na hrvatsko tržište, namijenjen je za noćnu njegu suhe kose. Maska se stavi uvečer, treba djelovati osam sati i ispire se tek ujutro. To je tretman koji pomaže kod potpune obnove kose. Maska se nanosi nakon svakog četvrtog pranja, a kupuje se isključivo u frizerskim salonima.

www.zena.hr


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 1.11.2008 12:24:14 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *