|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizure
5.11.2008 11:55:45   
Romali
Danas imam termin kod frizera, šišam se skroz na kratko.  Razlog-opadanjeuser posted image .Pokušat ću mu opisati zurku koju mi je Haida postavilauser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Frizure
6.11.2008 10:05:00   
senchy78
ja volim više dugu kosu 

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Frizure
7.11.2008 3:11:07   
Lorna
Vec 20 godina se farbam u platinasto plavu, i vjeciti sam "tifusar". Jednom sam se ofarbala u crveno i nakon sedam dana vratila na plavo. Kosa mi je, kako vec rekoh, uvijek kratka, najduza je bila prije 7-8 godina, i to do  ramena i u toku trudnoce, ali sam se ubrzo nakon poroda osisala:
Mrzim kosu i dlake opcenito, i da mi MM da, osisala bih se nacelavo.
evo par mojih "tifusarskih"
user posted image
user posted image i sadasnja

user posted image pokusaji pustanja kose
user posted image

_____________________________

Upoznajte Lornu
http://lorna-a-petschelt.blogspot.com/

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Frizure
7.11.2008 10:43:41   
lejlaze
IZVORNA PORUKA: Adana

IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Hvala Romali- ma plavo mi vise ne pada na pamet!
Evo faza siske...

user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image   E ovo je meni bar još najbolje!


i meni

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Frizure
7.11.2008 10:50:34   
lejlaze
ovo je prije 2 godine, i sada je slicna, samo sto imam siske i ravna je

user posted image

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Frizure
7.11.2008 10:53:01   
ziki
Amrino i meni se ova sa siškama najviše sviđa, Lorna frizurice su ti super, ja se baš premišljam da se vratim u " tifusare" em mi opada, em me Tarik čitavu rasčupa.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Frizure
21.11.2008 15:39:18   
mamy Sabina
Sad već spada u kategoriju ,,davno se ošišala i izvukla pramenove"!
Prefarbala sam ih jučer!user posted image user posted image user posted image user posted image
Evo da mi djete dođe nek me uslika pa ću ,,metnut"sliku!user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Frizure
21.11.2008 15:56:11   
batterfly
Ma nema veze,samo ti nama nju "metni",pa da ocjenimo tu "nekad" i "sad"..

Sto se tice kritika za moje frizure,uvazavaju seuser posted image pogotovo one za mini-val...Dugo sam se i kontala da li da "objavim" na netu,ipak su grozneuser posted image ,...U svakom sucaju,bitno je da je "zamjecena"user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Frizure
23.11.2008 11:18:11   
Amelaa RR
Bila kod Dzananovica i ima otvoren frizerski salon...i naravno prvi prodajni salon JOICO prozivoda...extra kvalitetni
NE nisam nista kupila user posted image user posted image user posted image ...
user posted image
user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Frizure
30.11.2008 9:55:35   
Amelaa RR
Evo ko nesto sam se malo farbala heheheh
user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Frizure
30.11.2008 11:46:25   
andji
slatka si mi Amela,baš nekako slatkica prava

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Frizure
3.12.2008 20:41:12   
andji
ja se danas farbala,puna 2 i po sata,dva puta sam se prefarbala da dobijem ovu svoju boju,nije lako biti plavušauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Frizure
3.12.2008 20:51:56   
Anoniman
ma andji puno je teze izaci,iz crne boje ja sam crna i kosa mi gusta svaki,mjes moram kod frizera tanjit je,ma uzas..........bolujem za tankom kosomuser posted image user posted image user posted image user posted image ...........Amela lijepa,ti je boja a ti si,lijepa !!!!!!!!

(odgovor članu andji)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Frizure
11.3.2009 22:16:14   
SelmydZany
E,ja sam stvarno frizura i frizura promjenila....imala sam i dugu i skroz kratku....i muske frizure i zenskeuser posted image user posted image bas se ne bojim tih promjene frizure,hajd kosa raste....ali ima godinu kako odrzavam istu frizuru...paz,nije onaj skroz uz obraze,malo duzi....imala sam i siske i jako su mi se svidjale,ali ja hocu prelom kose i sad se samo mucim dok peglam ili je drzim u repu,sta cu kad sam se pokajala...ali,hajd proci ce i to....a sto se tice boje,ne mijenjam,prirodna crnka....

_____________________________

Uvijek i zauvijek...
Nasi
Sara i Omar:-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Frizure
26.3.2009 23:45:56   
mamin_zivot
ja sam promijenila sve i svasta. od kratke na 2cm do ekstenzija, smedja, plava, crna. Sad kako sam trudna ne farbam se i vidim da mi je zapravo prirodna boja jako lijepa tako da razmisljam da i nakon poroda aBd ostavim neka izraste do kraja. a najvise volim kad mi je ravno osisana sa malo kracim siskama tek eto da se zna da su siske ali ravno osisana nije zahtjevna puno, a koristim ROVENTA CETKU ZA FENIRANJE u njoj ima sve i fen i okretac ma extra je.

_____________________________

16.06.2009.-14:55 rodio se nas sin, najljepsa i najveca radost nasa!!!
01.01.2011.-15:45 rodila se princeza mamina.
Druga radost jeste, ali ne i manje vrijedna od prve. :**

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Frizure
7.10.2009 18:07:53   
Amelaa RR
Kosa – trendovi za jesen/zimu 2009. - 2010.
user posted image
Frizura
– smatrate li je važnom? Frizura je od velike važnosti za vas kao ženu i trebali biste joj posvećivati veliku pažnju bez obzira je li vani sunčano ili kišovito. Jesen je tu i predstavljamo vam trendove koji će je obilježiti.     „Što veće – to bolje" Na revijama za nadolazeću jesen/zimu „veliko" je bilo sinonim za „bolje": visoke frizure s različitim češljanjem prema nazad, punđe i druge frizure pune volumena, redovito su se pojavljivale, dok su se modni tjedni izmjenjivali u gradovima.
  user posted image  
Paul Costello u Londonu, Oscar de la Renta, Badgley Mischka i Mark Jacobs u New Yorku i Louis Voitton u Parizu, Valentin Yudashkin u Milanu, ponudili su svoje vizije tradicionalne frizure dodavajući joj visinu, volumen i lokne tu i tamo. Slijedeći ekscentričnu i radikalnu težnju, dizajneri su kosu predstavili u ogromnom rasponu od gotičke, a la Tim Burton, do istočno njujorške elegancije. U svakom slučaju, visoke frizure su trend za ovu jesen.   user posted image  
Ovaj trend postaje sve popularniji među slavnima. Primjeri za to su Rihanna, Eva Longoria i Fergie.     Zalizana kosa Michael Kors u New Yorku, Nicholas Ghesquiere u Parizu, D&G, Salvatore Ferragamo i Blumarine u Milanu, predstavili su zalizanu kosu sa razdjeljkom sa strane ili na sredini. Preferira se prirodna boja kose.
user posted image  
Stella McCartney je ponudila kosu začešljanu prema nazad za jesen i zimu 2009/2010. Nije bitno da li ćete kosu nositi svezanu ili puštenu, s ovakvom frizurom ćete biti u trendu. Jennifer Lopez, Nicole Kidman, Ashley Simpson su ikone ovakve vrste frizure.     Češljanje unazad ili frizura kao nakon tuširanja Revija Christiana Lacroix u Parizu je predstavila češljanje prema nazad preko cijele glave. Puštenoj kosi je nadodan volumen tako da biste izgledali grublje. Ali ako je to vaš stil, samo naprijed.   user posted image  
Etro predstavlja trend za jesen i zimu: što jednostavnije. Otuširajte se, operite kosu, očetkajte je i vaš trendovski izgled je spreman.  

Kovrče kao iz 70-ih Jedan od stalnih trendova cijele godine, bez obzira na godišnja doba, su kovrče. Kovrče iz 70-ih godina su u modi, sudeći po modnoj reviji Luca-Luca u New Yorku.
user posted image  
Ako imate ravnu kosu, samo varirajte svoj stil. Kovrče mogu potpuno promijeniti sliku vas. To znači da morate odjenuti nešto ženstvneo dok ih nosite. Slavni obožavaju kovrče, Paris Hilton posebno.     Konjski rep, pletenice i šiške Gdje bi mogli poći bez konjskog repa? Preferiraju se dugi repovi svezani na stražnjem dijelu glave.
  user posted image  
Konjski rep dobiva i sve više obožavatelja među slavnima. Katie Stern je istakla i trend nošenja šiški za jesen/zimu. Ravne šiške koje pokrivaju čelo su u trendu. Pletenice su također vrlo u trendu ove sezone

www.spa-wellness.com.hr


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 7.10.2009 18:09:23 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Frizure
12.10.2009 11:46:09   
Anoniman
Ne pratim modu jer mi baš uz moje lice slabo šta stoji...godinama sam crna i dugokosauser posted image . Nekad u srednjoj sam imala kratku smeđu kosu joj užas je to bilo...
Ja bi sada ovakvu frizuru
user posted image

Eh sad mi treba dobar frizer u Tuzli, do sada kome god da sam otišla ja pokažem sliku ono ni nalik na tu frizuruuser posted image , al hajd neka promjene...Najsmješnije mi je bilo za vjenčanje kad sam dala sliku cure kojoj je kosa sa  loknama  a žena mi napravi ravnu kosu malo samo je isfenirala i prošla onom velikom četkomuser posted image .
Ovako je to izgledalo
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image ja i drugarica smo duže vrijeme gledale u sliku pa u mene i tražile sličnostuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Frizure
21.12.2009 13:19:04   
Niobe
Ja se ošišala user posted image
imam paž frizuru


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu mamin_zivot)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Frizure
21.12.2009 13:25:13   
tea lana
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image i ja sam








 
user posted image user posted image
user posted image user posted image





 user posted image





 




 

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Frizure
21.12.2009 13:57:41   
Anoniman
E sad sve imamo isti frizuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Al' ja zene volim paz, narocito onaj visoki ili ti ga ostri.
Niobe, daj fotku!

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Frizure
21.12.2009 14:02:32   
tea lana
pahuljice farah ovaj kod mene je visoki ili ostri ali ovdje se to ne vidiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Frizure
21.12.2009 14:04:32   
Anoniman
Znam, skontala sam ja to. Ma ja sam ti user posted image    user posted image user posted image user posted image
Svidja mi se, a  i boja ti je super(mada znam da zelis u plavo...)

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Frizure
21.12.2009 14:29:59   
Niobe
Tea, super je!

Ja ipak nisam htjela skroz visoki, ali visi je nazad nego naprijed.
evo:

user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Frizure
21.12.2009 14:44:27   
tea lana
super Niobe,ma bit cu ja aBd ove sedmice plava samo da zenski problemi prodju nije mi frizerka nista htijela raditi dok imam

(odgovor članu Niobe)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Frizure
21.12.2009 14:49:24   
Apotekarka
Niobe bas ti lijepo stoji frizurica mala primjena,da mozda dragi ne stize pa da ga malo iznenadisuser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *