|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frizure
11.1.2010 9:53:48   
w.pooh
Mamice24 ja ti ne bih preporučila da se u tako kratkom vremenu opet farbaš a i što se tiče boje i kako da ti nestane crvenog odsjaja najbolje je da se posavjetuješ sa frizerom..ja to ne bih radila na svoju ruku, ja sam slaba na kosu i volim je user posted image i ne bih se usudila to što ti sad hoćeš, strah bi me bilo da je ne upropastimuser posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Frizure
11.1.2010 9:58:01   
Mamica24
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je stvarno za plakati...

Fino ne znam šta da radim... Kosa mi je duga i prirodo valovita...

A ako odem kod frizera ima da me zakolje za cijenu user posted image user posted image user posted image user posted image prošli put sam dala 60 KM

A nešto mi se ne daje sad baš toliko para..

Sumnjam da će pristati samo da mi da savjet!!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Frizure
11.1.2010 10:03:40   
tea lana
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Mamice24 ja ti ne bih preporučila da se u tako kratkom vremenu opet farbaš a i što se tiče boje i kako da ti nestane crvenog odsjaja najbolje je da se posavjetuješ sa frizerom..ja to ne bih radila na svoju ruku, ja sam slaba na kosu i volim je user posted image i ne bih se usudila to što ti sad hoćeš, strah bi me bilo da je ne upropastimuser posted image


ja sam se u subotu farbala dva puta u dva i po sata i kosa mi nije unistena frizerka mi je drugi put koristila mlijecni hidrogen ali hBa kosa mi je zaista jaka i kavalitetna i zaista mi nije ni malo unistena nakon toga

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Frizure
11.1.2010 10:04:29   
tea lana
IZVORNA PORUKA: Mamica24

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovo je stvarno za plakati...

Fino ne znam šta da radim... Kosa mi je duga i prirodo valovita...

A ako odem kod frizera ima da me zakolje za cijenu user posted image user posted image user posted image user posted image prošli put sam dala 60 KM

A nešto mi se ne daje sad baš toliko para..

Sumnjam da će pristati samo da mi da savjet!!



Ma kako nece ja znam sigurno da moja frizerka da i savjet ona je na Alipasinom

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Frizure
11.1.2010 10:07:50   
w.pooh
user posted image user posted image ja mislim da je neko od ženica sa foruma frizeruser posted image user posted image kao da sam negdje čitalauser posted image možda će ove "starije" forumašice znatiuser posted image pa se nadam da će ti ona dati savjetuser posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Frizure
11.1.2010 10:10:27   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: tea lana

ja sam se u subotu farbala dva puta u dva i po sata i kosa mi nije unistena frizerka mi je drugi put koristila mlijecni hidrogen ali hBa kosa mi je zaista jaka i kavalitetna i zaista mi nije ni malo unistena nakon toga


Ali ti se se farbala u frizerskom salonu a mamica to radi sama kod kuće koliko sam ja skontalauser posted image
Mislim njena je kosa nek radi šta hoće, da sam na njenom mjestu ja ne bihuser posted image


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Frizure
11.1.2010 10:14:12   
Mamica24
Ja se farbala na malti, još me malo ošišali i ispeglali i eto ti belaja!!  60 KM user posted image user posted image user posted image user posted image

A ja ti sad svaki dinar čuvam za bebicu ABD

neću se ni farbati dok je ne isperem par puta pa ću krajem sedmice

uzeti neku smeđu bez tog crvenog sjaja i prefarbati dok nije krenuo izrastak...

Hajd plssss... ako slučajno čuješ neku ideju javni mi!!! user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Frizure
11.1.2010 10:27:33   
Amelaa RR
Ja sam isto imala problema s farbanjem...cesto sam uzimala smedju boju koja na kraju izajde na crveno...i onda je predstojila borba s ubijanjem crvenog pigmenta koji je bas jak kod mene... Sad imam pramenove i konacno boju kakvu sam htijela. Cijena frizerki ovdje je solidna i nimalo prepuhana kakvih ima po Sa...kad cujem cifre koje forumasice daju frizerkama...uzasss...Meni se jako svidja ova frizura
user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 11.1.2010 10:29:17 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Frizure
11.1.2010 10:31:02   
Mamica24
Super ti je .... ja sam dobila neki smeđu boju koja bi bila diiiiiiiiiiiiiivna da se presijava na zlatnu a ne na

crvenu....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ako imate neki savjet za mene.... pomagajte... ja sam n aposlu i ostaviću ovo da vas

slušam!! Pa ako je jedino rješenje otići kod frizera ... onda šta da se radi!!! Put pod noge!!

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Frizure
11.1.2010 10:48:54   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR


user posted image user posted image



Aj lajk tvoj gešmakuser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Frizure
11.1.2010 10:54:24   
amela2208
mamice24 sta panicis samo nemoj naskodit ce ti bebiciuser posted image user posted image user posted image user posted image a zar se ti farbas sad a trudna si??? Ja ti ne bih preporucila...

Nego vidim da sve nesto dajete fine savjete jedna drugima pa rekoh da vam se prikacim. Ja trebam danas frizeru, trebam se sisat ali nisam odlucila kakvu cu cu oblikuser posted image user posted image user posted image user posted image  Evo postavit cu vam svoje 3 frizure pa mi vi recite koja je frizura najljepsa. Ja to pred porod odlucila da budem lijepa mamica ako me trudovi ne uhvate kod frizerauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Pozdrav svima i hvala unaprijed

user posted image http://img269.imageshack.us/img269/3645/jaaaad.jpg[image][/image]user posted image

jos ovo trenutna duzina kose mi je duza nego na svim ovim slikama (paz)

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Frizure
11.1.2010 10:54:35   
Amelaa RR
OOoo pa djes mladaaa,,...stvarno sramota da te moram ganjati po forumu da te najdemuser posted image . Ja plaho zabegenisala vovu zurku al ne bi meni ovo stajalo kod mene lice vise baca na okruglo ne znam zbog cegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image This is maj frizurauser posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Frizure
11.1.2010 10:56:05   
shejla
Amela RR i  meni je super ovaj friz user posted image  Ja sam imala slican, ali su mi smetale siske i uvijek sam ih stavljala za uho... Onda sam pustila kosu, a sad sam se osisala skroz kratko i najsretnija sam user posted image
evo ovu sam sliku nosila frizeru (desnu) i isto me osisala...(nemam sad svoju sliku pri ruci) user posted image

user posted image

< Poruku je uredio shejla -- 11.1.2010 10:58:10 >


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Frizure
11.1.2010 10:56:11   
amela2208
user posted image
joj kako me nerviraju ovi linkoviuser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Frizure
11.1.2010 11:01:56   
Amelaa RR
Shejla extra ti je frizura gledala sam i na Faceu..extra..meni se pravo svidja ova zurka kod Bojane G. al nemam petlju osisati se tako..mozda dok jos malo smrsam pa mi spadnu obrazi da cu tada se osisati..
Imenjakinjo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Frizure
11.1.2010 11:05:44   
iv@ncica
uh  i ja  sam ima  tih  problema..ali  evo  tek  nedavno  mi  je  frizerka  sredila  stavr..volim  zlatne  nijanse...ipak  ne  mozes  bez njih....u  mene  jednom  otislo  na  zelenkast  odsjaj..kazu  da  mi  je    to  do  kose...ali  evo  slikica  od  neki  dan  sa  bojom user posted image  

user posted image  

< Poruku je uredio iv@ncica -- 11.1.2010 11:16:41 >


_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Frizure
11.1.2010 11:07:19   
MELLI
amela2208,ti imaš tako lijepe oči da bih ja,na tvom mjestu izabrala neku još kraću frizuru koja će istaknuti lice i oči.Možda manje volumena na vrhu i kraće šiškeuser posted image

A ako se bira između ove tri frizure,onda ova trećauser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Frizure
11.1.2010 11:14:56   
amela2208
IZVORNA PORUKA: MELLI

amela2208,ti imaš tako lijepe oči da bih ja,na tvom mjestu izabrala neku još kraću frizuru koja će istaknuti lice i oči.Možda manje volumena na vrhu i kraće šiškeuser posted image

A ako se bira između ove tri frizure,onda ova trećauser posted image


Meni inace kraca kosa mnogo ljepse stoji... tako cu nesto i uradit. A trenutno dok se ne porodim ne planiram koristit nikakva hemijska sredstva... plasim se da ne naskodi sto curici mi.
melli hvala jos jednom na savjetu

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Frizure
11.1.2010 11:22:03   
iv@ncica
ja  sam  stavljala  sarene   pramenove    bojom  na  bazi  bilja  u  trudnoci  2-3 puta,  ne  sa  blanšom--i  imala  sam super  urednu  kosu..ipak  nisam  mogla  svakakva  na  posao..a  pramenovi  ne  dotiču  tjeme  kao  farbanje,  tako  da  je  apsorbcija  kem.  svedena  na  minimum +  isparavanja  , tako  da  sam  to  radila  po  savjetu rodice  doktorice i  prijateljice  frizerke, bebac  ispao  dobar  samo    zločko  i  nespavalica ne  brini  imas  opcija  raspitaj  se user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Frizure
11.1.2010 11:27:04   
amela2208
ivancice ja bi platila koliko god da traze samo da mi fino urade ali ne vjerujem ja ovdasnjim frizerimauser posted image user posted image user posted image stvarno samo gledaju na neki nacin da te prevare. A sta nedaj boze da mi stave neku kiselinu ili neki drugi preparat. Fina mi je boja kose trenutno nije ostecena neka je jos malo. A meni je muz Dr i ne preporucuje bas farbanje kaze da moze lose uticati na hormone djetetauser posted image user posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Frizure
11.1.2010 11:37:58   
iv@ncica
ma  znam  draga,  ali  sto  rekose  ne  mozes  se  vise   svega  ni  cuvati,  ja  sam  isla  na  ovaj  nacin,  ali  mi  je  prijateljica  frizerka  i  zna  sto  radi pa  sam  joj  vjerovala, a  nekom  drugom  ni  ja  ne bi isla. proucavala  sam  i  nije   zvanicno -  znanstveno  dokazano  da   boja  utice  stetno  na  plod,  ali  se  preporuca  ne  farbanje  u  prva  3 mjeseca  i  kod  muskih beba,  bio  neki  dan  dokumentaraca  na  tv-u.  jer   kod  muskih  beba  ima  rizik  od  smanjenja  testisa, povlacenja  jaja i   poslije smanjenja  spermica,  ali  nisu  u  pitanju  samo  boje..vec  sva  kozmetika,  pocevsi  od  deterdženata,  kupki,  mlijeka  za  tjelo...igracaka..grozno.i  ostaloga  sve  sto sadrzi   omeksivace  plastike,  koji  se nalaze  ako  nista  u  ambalazi, a ne  samo  unutra ( peptide-  tako  nesto ))ne  znam  jesam  li  dobro  napisala  tu  tvar  zaboravila  sam  tocno  naziv)..i  sta  cemo  sad  kad  u  svemu  svega  ima..

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Frizure
11.1.2010 11:43:05   
Sonja
ja sam bila plavusa nekoliko godina pa sam za N.G izvukla smedje pramenove i bas je super ispalo..
evo slika mada se ne vidi bas najbolje

prije

user posted image

sad

user posted image

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Frizure
11.1.2010 11:43:40   
amela2208
Şto ja znam, ja se cuvam od svega sto znam da nije zdravo i preporucljivo a kao sto ti kazes puno je toga sto i neznamo da nam skodi. Hvala u svakom slucajuuser posted image  tebi i svim ostalim zenicama sa RRuser posted image user posted image user posted image user posted image sta bih ja bez vasuser posted image user posted image Pubi malenog zloçku od ove moje maleuser posted image user posted image user posted image . İ ovo moje ce valjda biti hiperaktivno şta mi sve radiuser posted image user posted image  ja se odoh polako spremat pa kod frizera

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Frizure
11.1.2010 11:55:49   
Mamica24
Moja sestra se farbala negdje oko 7 mjeseca.

I mom malom sestriću hvala Bogu ništa ne fali, zdrav je i veseo i ćuna je na mjestu i sve što ide uz nju user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Frizure
11.1.2010 12:06:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Amelaa RR

OOoo pa djes mladaaa,,...stvarno sramota da te moram ganjati po forumu da te najdemuser posted image . Ja plaho zabegenisala vovu zurku al ne bi meni ovo stajalo kod mene lice vise baca na okruglo ne znam zbog cegauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image This is maj frizurauser posted image


ma bona, stajalo bi tiuser posted image ...samo moras naci dobrog frizera koji bi znao izvuci ovakav friz

(odgovor članu Amelaa RR)
  Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *