|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 14:42:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zena koja zivi za muza i dijete, brine o njemu i u najmanjim sitnicama, misli o njemu ko o sebi, da li zasluzuje da on bude pod uticajem majke, kojoj je ocito krivo sto on voli zenu i pomaze zeni u poslovima, i da se libi da joj pomogne u necemu i uradi nesto umjesto nje?

Bice pod utjecajem sve dok ne bude muckao svojom glavom i iskljucivo zivio od onoga sto sam zaradi.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Njegov otac njegovoj majci nista ne pomaze, sve je na njoj, od lozenja vatre do kuhanja. a kako ima obavezu prema muzu, tako i prema svim njegovim, sve na njoj.

Ja bih tvoju sveki iskreno nasavjetovala da makar sad malo ohane i podje ziviti zivot. Ona ispade prava robinja, pa je stoga mozda i frustrirana.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Sto se tice mog i njenog odnosa, jako hladan.

Nema veze. Neka je uctiv, neuvredljiv...a to sto je hladan, to se da podnositi.


IZVORNA PORUKA: Anoniman
Prolazila sam kroz tezak period, trebao mi je neko da mi cuva dijete, jedno vrijeme je htjela, a onda mi je otvoreno djelima pokazala da mi ne zeli pomagati iako zivimo u istoj kuci.

Razumijem. Ona i nije, na kraju krajeva, duzna cuvati tvoje dijete. Mozda je zena preumorna, mozda ima puno svojih obaveza, a mozda jednostavno nije vise u tom filmu. Ne ocekuj previse od nje, pa ce ti sve svjetlije izgledati.


IZVORNA PORUKA: Anoniman
Ja sam njoj bila uvijek na raspolaganju, ali kad sam shvatila njen stav prema meni i ja sam se povukla.
Ne nudim se ni ja vise da pomazem. Iako mi je bude zaista zao ponekad, ali sama je kriva za mnogo toga.

Posteno.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Ali ta zena mene ne voli, pretpostavljam da i mom muzu govori protiv mene.

A sto se zamaras s tim 'ne voli me'? Pa sta ako te ne voli?! I ti nju, koliko sam skontala iz prilozenog, bas ne gotivis.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Neki dan, pored mog muza zivog i zdravog koji sjedi kraj nje dok se ja ganjam za djetetom, pita mene jesi li ti nalozila vatru. Samo da bi njemu uputila na znanje da "ni meni gospodji ne fali nista da nalozim, ne mora on". To sam tako shvatila.

A ti lijepo joj das do znanja da kad je tm tu, on lozi vatru.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Njoj je krivo sto se njen sin i ja slazemo i sto on meni pomaze. Sve to nebi bio problem da ona ne utice s tim na mog muza. Neko jutro ustali, hladno, kazem mu treba nalozit. Hajde on nalozi bez pogovora a kad je krenuo na posao zamolim ga da ponese smece i baci, usput mu je, ali on se libio, kao "ma de..., ma hajde ponijeti cu". Kao da je u svojoj glavi imao recenicu: dovoljno je sto sam nalozio, mozes odnijet i ti smece. A to je samo uticaj.


Ovo su stvari koje samo tm i ti morate rijesiti. To su stvari izmedju vas. Normalno je da ce neko iznijeti usput smece...Meni je normalno i da tm nalozi vatru kad je tu. Ako on ne zeli tebe zastitiiti od nekih poslova, zasto ti o njemu toliko brines zastitnicki? Odmori malo i ti, pa da vidi dokle to vodi...ili odmah razgovaratjet,daj mu sve na stol kako to izgleda...ili bi izgledalo.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
A ja za njega radim vise od previse. Mislim na njegov zeludac, da li je gladan kad je puno u poslu, odnesem mu sendvic, i sl., a da ne govorim da ga rucak svaki dan ceka, zena ga ceka, pripremljena odjeca, kad radi do kasno servirano ga sve doceka... iako sam i ja puna obaveza.

Ovo mi je malo posesivno...mada...ako te to cini sretnom, onda bujrum, naprijed. Ja mnoge stvari radim sm da mu izmame osmijeh na lice, da mu olaksam, da ga postedim, da mu ugodim, ali to radim ZATO sto svaki dan vidim da se i ON isto tako TRUDI da mene UCINI SRETNOM zenom.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Zasluzujem li ja tako od svog muza koji bi inace meni u svemu pomogao od srca, koji je divan, ali taj uticaj je nevjerovatan.

Vas dvoje morate ozbiljno razgovarati, reci mu sve sta te tisti i kuda sve to vodi.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Boze, postala sam rob tudjih raspolozenja. Gdje sam ja u njegovom zivotu onda, u majcinim ocima i rijecima?

Prvo razgovaraj s njim, pa onda postavljaj takva pitanja i naposljetku reaguj. Ne vjerujem da te gleda 'njenim' ocima, ali vjerovatan je uticaj...Da se to rjesiti.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 14:55:25   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nikada neće biti jasno kako nekim ženama svekar i svekar imaju uticaj na život
mene smori više ta priča



Al si redovna na tim temama .

Izvini morala sam user posted image user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 14:56:35   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nikada neće biti jasno kako nekim ženama svekar i svekar imaju uticaj na život
mene smori više ta priča



Al si redovna na tim temama .

Izvini morala sam user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 14:59:51   
lepetetka
ja iskreno ne vjerujem da može postojati toliki utjecaj da je gleda "majčinim očima"... iskreno sada da mi neko dođe i kaže "tm je takav,, takav...onakavuser posted image " meni to ništa ne bi značilo jer ja imam već izgrađeno mišljenje o njemu, pa jel' može iko bolje od mene koja živim sa njim pod istim krovom znati kakav je, ja vjerujem "svojim"očima i prosuđujem o njemu..
tako anonimna i tm, pa valjda je naučio kakva si, da mu te niko ne treba opisivati...ukoliko je u tolikoj mjeri podložan utjecaju majke, onda to nije do sveki, nego do njega....
ko će mene , kebaru od 31g. promijeniti, eto do juče mi se ložilo a danas više neću iz principa... ljudi se ne mijenjaju tako lahko, već samo uspijevaju prikriti i stvoriti drugu sliku o sebi..

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:06:21   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

meni nikada neće biti jasno kako nekim ženama svekar i svekar imaju uticaj na život
mene smori više ta priča



Al si redovna na tim temama .

Izvini morala sam user posted image user posted image


user posted image


da vjerovatno jer sam ugrožena user posted image ne budite smiješne
ja to ne mogu biti niti pod razno, treba puno faktora da bi neko bio žrtva a ja ne ispunjavam nijedan user posted image
naravno da  sam na tim temama jer se tu žene javljaju sa problemima kao anonimna, a ja ne mogu da se ne javim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:12:36   
veeseelaa
zaslužujem li ja to? user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:12:37   
rerica
Svi smo mi u istom camcu, samo jedni veslaju, a drugi pecaju....... user posted image


_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:14:08   
veeseelaa
šta ti činiš?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:15:31   
rerica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

šta ti činiš?



Jel to meni ? user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:18:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: rerica

Svi smo mi u istom camcu, samo jedni veslaju, a drugi pecaju....... user posted image


a ja se suncam, s vremena na vrijeme skocim, otplivam, popnem se i tak''user posted image MM mi maze ledja, da ne izgorimuser posted image Malo zajedno veslamo, prskamo se i tako touser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 9.10.2012 15:19:28 >

(odgovor članu rerica)
  Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:18:45   
djoisa
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

zaslužujem li ja to? user posted image


...jer ti to zaslužuješ  (ko na reklami) user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:28:42   
veeseelaa
user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:29:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

IZVORNA PORUKA: rerica

Svi smo mi u istom camcu, samo jedni veslaju, a drugi pecaju....... user posted image


a ja se suncam, s vremena na vrijeme skocim, otplivam, popnem se i tak''''user posted image MM mi maze ledja, da ne izgorimuser posted image Malo zajedno veslamo, prskamo se i tako touser posted image


ja ne veslam i ne pecam ja letim ka soko sivi user posted image user posted image user posted image
rerice da ja tebe pitah, veslaš li il pecaš?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:46:08   
rerica


posmatram user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 15:46:40   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: rerica



posmatram user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 16:13:35   
rerica
Al fakat,niko nikome ne može natovariti toliko muke na vrat koliko može čovjek sam sebi....user posted image

Zasto??

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 16:14:02   
almondray
Hanady pravo zbori uvijek!
Nego da NAS predstavim: moja sveki ima 130+ , ja krajem 8.user posted image izgledam k'o pola nje, njoj muž ide u kupovinu , baštu, moj ne...Ona smatra da je trebam više kondicije jer će mi uskoro zatrebati ona se ne misli više porađati.
Pitanje br.1 glasi: Umire li onaj sa više kondicije lakše?
br. 2 : trebam li otvoriti novu temu?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   [Obrisana poruka]
9.10.2012 16:54:21   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu almondray)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 17:11:16   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Zena koja zivi za muza i dijete, brine o njemu i u najmanjim sitnicama, misli o njemu ko o sebi, da li zasluzuje da on bude pod uticajem majke, kojoj je ocito krivo sto on voli zenu i pomaze zeni u poslovima, i da se libi da joj pomogne u necemu i uradi nesto umjesto nje?

Bice pod utjecajem sve dok ne bude muckao svojom glavom i iskljucivo zivio od onoga sto sam zaradi.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Njegov otac njegovoj majci nista ne pomaze, sve je na njoj, od lozenja vatre do kuhanja. a kako ima obavezu prema muzu, tako i prema svim njegovim, sve na njoj.

Ja bih tvoju sveki iskreno nasavjetovala da makar sad malo ohane i podje ziviti zivot. Ona ispade prava robinja, pa je stoga mozda i frustrirana.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Sto se tice mog i njenog odnosa, jako hladan.

Nema veze. Neka je uctiv, neuvredljiv...a to sto je hladan, to se da podnositi.


IZVORNA PORUKA: Anoniman
Prolazila sam kroz tezak period, trebao mi je neko da mi cuva dijete, jedno vrijeme je htjela, a onda mi je otvoreno djelima pokazala da mi ne zeli pomagati iako zivimo u istoj kuci.

Razumijem. Ona i nije, na kraju krajeva, duzna cuvati tvoje dijete. Mozda je zena preumorna, mozda ima puno svojih obaveza, a mozda jednostavno nije vise u tom filmu. Ne ocekuj previse od nje, pa ce ti sve svjetlije izgledati.


IZVORNA PORUKA: Anoniman
Ja sam njoj bila uvijek na raspolaganju, ali kad sam shvatila njen stav prema meni i ja sam se povukla.
Ne nudim se ni ja vise da pomazem. Iako mi je bude zaista zao ponekad, ali sama je kriva za mnogo toga.

Posteno.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Ali ta zena mene ne voli, pretpostavljam da i mom muzu govori protiv mene.

A sto se zamaras s tim 'ne voli me'? Pa sta ako te ne voli?! I ti nju, koliko sam skontala iz prilozenog, bas ne gotivis.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Neki dan, pored mog muza zivog i zdravog koji sjedi kraj nje dok se ja ganjam za djetetom, pita mene jesi li ti nalozila vatru. Samo da bi njemu uputila na znanje da "ni meni gospodji ne fali nista da nalozim, ne mora on". To sam tako shvatila.

A ti lijepo joj das do znanja da kad je tm tu, on lozi vatru.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Njoj je krivo sto se njen sin i ja slazemo i sto on meni pomaze. Sve to nebi bio problem da ona ne utice s tim na mog muza. Neko jutro ustali, hladno, kazem mu treba nalozit. Hajde on nalozi bez pogovora a kad je krenuo na posao zamolim ga da ponese smece i baci, usput mu je, ali on se libio, kao "ma de..., ma hajde ponijeti cu". Kao da je u svojoj glavi imao recenicu: dovoljno je sto sam nalozio, mozes odnijet i ti smece. A to je samo uticaj.


Ovo su stvari koje samo tm i ti morate rijesiti. To su stvari izmedju vas. Normalno je da ce neko iznijeti usput smece...Meni je normalno i da tm nalozi vatru kad je tu. Ako on ne zeli tebe zastitiiti od nekih poslova, zasto ti o njemu toliko brines zastitnicki? Odmori malo i ti, pa da vidi dokle to vodi...ili odmah razgovaratjet,daj mu sve na stol kako to izgleda...ili bi izgledalo.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
A ja za njega radim vise od previse. Mislim na njegov zeludac, da li je gladan kad je puno u poslu, odnesem mu sendvic, i sl., a da ne govorim da ga rucak svaki dan ceka, zena ga ceka, pripremljena odjeca, kad radi do kasno servirano ga sve doceka... iako sam i ja puna obaveza.

Ovo mi je malo posesivno...mada...ako te to cini sretnom, onda bujrum, naprijed. Ja mnoge stvari radim sm da mu izmame osmijeh na lice, da mu olaksam, da ga postedim, da mu ugodim, ali to radim ZATO sto svaki dan vidim da se i ON isto tako TRUDI da mene UCINI SRETNOM zenom.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Zasluzujem li ja tako od svog muza koji bi inace meni u svemu pomogao od srca, koji je divan, ali taj uticaj je nevjerovatan.

Vas dvoje morate ozbiljno razgovarati, reci mu sve sta te tisti i kuda sve to vodi.

IZVORNA PORUKA: Anoniman
Boze, postala sam rob tudjih raspolozenja. Gdje sam ja u njegovom zivotu onda, u majcinim ocima i rijecima?

Prvo razgovaraj s njim, pa onda postavljaj takva pitanja i naposljetku reaguj. Ne vjerujem da te gleda 'njenim' ocima, ali vjerovatan je uticaj...Da se to rjesiti.user posted image

Ova nasa jesenja Pahuljicaa je napisala sve ono sto i ja mislim user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 17:12:37   
jasmin

IZVORNA PORUKA: almondray

Hanady pravo zbori uvijek!
Nego da NAS predstavim: moja sveki ima 130+ , ja krajem 8.user posted image izgledam k'o pola nje, njoj muž ide u kupovinu , baštu, moj ne...Ona smatra da je trebam više kondicije jer će mi uskoro zatrebati ona se ne misli više porađati.
Pitanje br.1 glasi: Umire li onaj sa više kondicije lakše?
br. 2 : trebam li otvoriti novu temu?



user posted image user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu almondray)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 17:43:46   
Galicia
Zasluzujes li ti to?
Ne, ne zasluzujes. Ne zasluzuje niko da pali vatru. Reci mm, svekru i svekrvi da prorade malo bolje na grijanju, nek nadju bolju soluciju, nek sprovedu elektricno, ili sta ja znam vec kakvo grijanje.
Nije paljenje vatre vrijedno vasih zivaca.

Nadam se da je u ovome problem.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 18:20:18   
sporty mamaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ima li neko ko me razumije o cemu pricam da podijeli sa mnom ovo o cemu ja pricam i da savjet. Tesko je zivjeti u okruzenju u kojem vas ne vole, vjerujem da ste mnoge to osjetile. A jos teze kad znate da vas muz voli, pazi i sve to, ljubav velika, ali roditelji njegovi imaju na njega uticaj po pitanju njegove zene. Sto bi pomagao on svojoj zeni ,nek sama sve, nek crkne. Nema u njoj ni 50 kg. Taj uticaj koji oni vrse na mog muza, njega dovede do toga da se libi i pita mozda je previse uradio za svoju zenu.

Hanady, upravo to. To bih ja pitala svog muza, a prvo njegove roditelje, jel on pomaze meni ili to sto radi radi za nas, i sebi i meni i svom djetetu. Ja sve sto radim, radim zato sto zelim i volim muza i svoju porodicu. Kad uradim za njega nesto, ja sam sretna, uradila sam i za sebe i uvijek bih radila jos vise. Zelim da budemo ponosni jedno na drugo. Ali pocela sam misliti kako bi njegova majka najvise voljela da ja budem konj koji rinta sve, a da gleda sina kako mi ne zeli pomoci i to bi je zadovoljilo. Mozda i grijesim, ne zelim grijesiti dusu, ali po djelima nekim ispada da sam upravu. Prvo, sto neke stvari od njih mijenjaju odnos mog muza prema meni. Mislim da svoju tegobu sto je sve na njoj, a jos vise sto sam se sad i ja distancirala, njegova majka lijeci mrznjom prema meni jer ja od svog muza imam pomoc koju ona od svog nema. Nisam ja za to kriva. Ali sam snaha, dovoljno da budem krivac za sve i zrtva mrznje. Mozda sam pogrijesila sto sam se distancirala? Sto ni ja vise ne zelim njoj biti na raspolaganju?


Ja te pokusavam razumjeti... Ako sam shvatila tvoj muz je dobar, ali ti se bojis da ce se njegovo ponasanje prema tebi promjeniti zbog utjecaja njegove majke. Moja svekrva je sto puta meni rekla, kako je ona u mladosti morala ovo, ono, kako muz nije niti presvlacio niti hrani djecu, niti bacao smece, iznosio ves na susenje, niti usisao kucu. Nekad i ja to shvatim u smislu, sto da to trazim od njega, ta on je musko. Zamisli MUSKOuser posted image user posted image Mm i presvuce dijete, i usisa, i baci smece i opere prozore, i ja to njoj onda s ponosom kazemuser posted image Inace ne trazi od mene da njoj pomazem, a ja se uvijek ponudim. Ja bi na tvom mjestu samo kulirala, prema njoj bi bila u granicama normale, nebih bila kao ona, pomogla bih u granicama svojih mogucnosti ako joj kako mogu pomoci.... A suprugu jasno i glasno reci sto te smeta i cega se bojisuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 20:43:26   
MicoTico
Jedino što sam ovdje skontala je, izvini anoninmna, da je tebi malo dosadno. Nigdje nisam pročitala da su tm i tvoja sveki tebi nešto ružno rekli, ili ne daj Bože uradili. Ti naslućujueš, predosjećaš, ali, koliko sam skontala, ništa se konkretno nije desilo.
rekla mu da baci smeće, on bacio. Rekla mu da naloži vatru, on naložio. Gdje problem? Šta je u tom momentu mislio, nek je mislio ( a i u to nisi sigurna, jer se nije požalio) Šta se zamaraš time?
Meni nikada nije niko čuvao djecu ( mislim na mamu , sveki, strinu, ujnu i ine rodice). Lijepi vrtić i teta čuvalica ili ti , po narodni, "plati , pa se klati".


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Zasluzujem li ja to???
9.10.2012 22:49:45   
Crnkica
anonimna,koliko ja imam problema,sa mužem prvenstveno,a sveki je potrošila munigiju na početku,da bi mi 100 stranica bilo malo.niko ti nemože pomoć,ni forum ni policija dok sama ti neražčistiš svoje račune.malo bolje promisli,ako budeš razmišljala šta li oni razmišljaju,nema te nigdje,prosviraćeš.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Zasluzujem li ja to???
10.10.2012 9:19:58   
veeseelaa
veselice stvarno si grozna,utuvi sebi u glavu da nije kod svakoga kao kod tebe user posted image user posted image user posted image


user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *