|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sulejman veličanstveni
4.6.2013 11:50:22   
aazra
IZVORNA PORUKA: Mirkica

a sto me svadba od Mirhiman nasikira :(( bas sam se rastuzila posebno kad ono ono govori user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Je li ti to gledas online...pretpostavljam da je to scena kada se udaje za Rustema user posted image , meni je ona u seriji omiljeni lik, osim naravno Hurem, koju ili zavolis ili ne user posted image

Inace je Mihrimah bila nesretna s Rustemom i u stvarnosti, no za razliku od svoje majke imala je neke svoje hobije, putovala po carstvu, cak se negdje spominje da je voljela umjetnost, podrzavala razne umjetnike, mislim da je bila dosta savremena zena za to doba, ja je zamisljam bas onako kao u seriji user posted image

_____________________________








(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 851
   RE: sulejman veličanstveni
4.6.2013 14:32:12   
Medić*
IZVORNA PORUKA: aazra

Ma meni je zalosno, ako ne i smijesno sto se mi toliko sekiramo oko turskog premijera kao da nemamo svojih problema, u nasoj drzavi je sve super, plate ne kasne, svi imaju posao, ljudska i djecija prava se postuju...pa zato nemamo drugih briga nego da opstane Erdogan...user posted image Inace smo narod s kojim mozes kako hoces, politicari to jako dobro znaju, pa kad ljudi u nekim zemljama protestuju zbog neceg s cim se ne slazu odmah reagujemo kao "nisu normalni, bune se, a sve im super" (kao nama, je li) user posted image

A i ta neka nadma o kojoj smo vec pricali ovdje da ce nam Turska pomoci, hoce kako da ne, kao sto su nas prodali na Berlinskom kongresu kad su shvatili da im nismo vise u interesu...

Oprostite ako sam gruba, ali i sam je uvazeni Erdogan bio vise nego prost kad nam je tokom jednom svog dolaska porucio da se je...o, naravno ne direktno ali mnogi su tu njegovu izjavu da svi imamo po petero djece shvatili tako...ili se ipak on iskreno brine za nas natalitet...user posted image




Sto onda draga postavljate ove linkove sa Suljketom i demonstrantima ??? I meni je to pravo smijesno. Izvini pises o necemu o cemu nemas pojma, bez uvrede user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 4.6.2013 14:34:02 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 852
   RE: sulejman veličanstveni
4.6.2013 14:58:49   
canim
Tema je Sulejman velicanstveni zar ne ?

Ja se slazem sa aazrom da je zalosno koliko se mi u Bosni mjesamo u tudja posla i koliko mislimo da sve znamo (citajuci iz nekih nepouzdanih ili rekla/kazala izvora) dok nam je drzava u kolapsu i nista ne funkcionise kako treba...

Da nam je bar jedan politicar upola odgojen, pametan i obrazovan kao Erdogan pa da nam bar malo krene...ali o tome mozemo sanjati...

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 853
   RE: sulejman veličanstveni
4.6.2013 15:01:09   
Medić*
I bolje da se vratimo temi u svakom slucaju :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 854
   RE: sulejman veličanstveni
4.6.2013 15:07:32   
canim
eveeett...samo ja negledam sulejmana pa nemam sta pametno reci, odoh ja s teme user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 855
   RE: sulejman veličanstveni
5.6.2013 11:12:58   
canim
http://storify.com/harisalisic/fake-information-about-protests-in-istanbul-turkey#publicize

Na linku se moze naci i video i objava hrvatski medija o Suljinom ucescu na protestima tj link je o laznim informacijama koje sire internetom user posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 856
   RE: sulejman veličanstveni
5.6.2013 17:43:32   
Medić*
Suljke prodana dusa je dobio 2 miliona eura samo da se slika kako je medju demostrantima, a iz casa u cas ulazi se u trag sa kojih adresa se plasiraju i fotosopiraju one lazne slike i dezinformacije....tako da nema brige user posted image

Zato bojkotujem Suljketa i necu ga vise gledati user posted image user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 5.6.2013 17:44:00 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 857
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 0:22:04   
canim
Pa rekoh ti ja otisla mu Hurem valja raditi nesto u medjuvremenu user posted image on je ipak glumac a i ako je stvarno bio na protestima on je samo igrao ulogu za koju je placen user posted image

ali ovo je legendarno, jesam se ismijala

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nMXMR60yvVg

< Poruku je uredio canim -- 6.6.2013 0:23:33 >

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 858
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 0:36:41   
Dalia_88
Auuu ja tek sad vidim ovu temu..
Ja ne propustam Sulju ni slucajno user posted image

Gledam na int online i rado cu da komentarisem s vama o desavanjima user posted image

_____________________________

05.01.2013 23:50 Moja Dalia
Znaš li milo moje da te volim najviše na svijetu, da dok dišem, tako će biti...
Kad posustajem i počnem gubiti nadu, pogled na tebe, na tvoj osmijeh vraća mi vjeru u bolje sutra..

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 859
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 11:13:39   
aazra

IZVORNA PORUKA: canim

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nMXMR60yvVg



Da, ovako se u Sarajevu brani Erdogan user posted image ..ovaj napadnuti čovjek je profesor, o sebi pri sebi...svaka mu cas na toleranciji user posted image da se meni neko obrati sa hu iz ju ne bih bila tako smirena user posted image

_____________________________








(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 860
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 11:19:51   
canim
Pa otkud mu pravo da u ime Bosne protestuje protiv drzave koja je Bosni toliko pomogla ?

Ako on ima problema sa svojom vladom to nek rjesi u Turskoj ili u majici sa svojom zastavom a ne u ime nas !

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 861
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 11:20:23   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: canim

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=nMXMR60yvVg



Da, ovako se u Sarajevu brani Erdogan user posted image ..ovaj napadnuti čovjek je profesor, o sebi pri sebi...svaka mu cas na toleranciji user posted image da se meni neko obrati sa hu iz ju ne bih bila tako smirena user posted image


al hu iz ju i goou je najjače, lik je komičan skroz, ko iz neke audicije ili nadrealista da je ispao user posted image

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 862
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 11:26:53   
canim
lik je legenda user posted image user posted image bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cast user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 863
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:05:25   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

lik je legenda user posted image user posted image bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cast user posted image


Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super user posted image

A ovaj placenik zaista ko je user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 864
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:15:29   
canim

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

lik je legenda user posted image user posted image bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cast user posted image


Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super user posted image

A ovaj placenik zaista ko je user posted image


a ja se pitam otkud ga mm zna user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 865
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:20:35   
Medić*
IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: canim

lik je legenda user posted image user posted image bas tako kao da je ispao iz nadrealista, tacno je predstavio onaj duh Bosne koji su samo nadrealisti znali predstaviti...svaka mu cas_t user posted image


Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super user posted image

A ovaj placenik zaista ko je user posted image


a ja se pitam otkud ga mm zna user posted image



Isto...sa istog mjesta a i ja sam ga pr puta srela...kaze pravo je dobar lik i komican, vidi se uglavnom....user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 866
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:31:09   
aazra

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super user posted image

A ovaj placenik zaista ko je user posted image


Ne voli isticati gdje sam rođena ali ovakva drskost i bezobrazluk nije odlika SVIH sarajlija u svakom slucaju user posted image

Ja koliko sam vidjela covjek nije nikoga uvrijedio, vi cesto zastupate tezu da svako moze hodati kako hoce obucen, pa sto onda ne bi i on...usput, taj lik je profesor, koji nije htio reagovati na ovakvu vrstu provokacije.

Ima i drugih "skupina" koji u ime vjere uznemiravaju druge pa ih niko ne tjera iz ove drzave, ili po vasem misljenju treba protjerati samo Turke koji nisu uz Erdogana user posted image

_____________________________








(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 867
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:34:42   
teacher75
potpisujem aazruuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 868
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:35:06   
teacher75
raja su ga prozvala Sahbaz:
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1597_10151641267190935_1469099348_n.jpg

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 869
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:36:27   
canim
Ja mislim da si ti pogresno protumacila, on ima pravo da se buni na svoju vladu ali pod okriljem svoje zastave, nema pravo da to radi u ime nas iz Bosne i o tome se i radi u ovom videu, dakle ovaj mu se obraca s pitanjem ko je on ustvari i da on ne predstavlja nase gradjane!

A nevidim kakve to ima veze sto je on profesor user posted image

< Poruku je uredio canim -- 6.6.2013 12:37:46 >

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 870
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:43:43   
anđelo
Au
Šta bi sa serijom?Hajmo mi podržati one majke s bebama, malo na proteste kod nas.Man'te se demonstracija u Turskoj.Ja odoh!

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 871
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:46:54   
aazra
IZVORNA PORUKA: canim

Ja mislim da si ti pogresno protumacila, on ima pravo da se buni na svoju vladu ali pod okriljem svoje zastave, nema pravo da to radi u ime nas iz Bosne i o tome se i radi u ovom videu, dakle ovaj mu se obraca s pitanjem ko je on ustvari i da on ne predstavlja nase gradjane!

A nevidim kakve to ima veze sto je on profesor user posted image


Sto - sta se radi u ime "nas iz Bosne" no mi tek na ovo reagujemo user posted image , pretposatvljam da je svako neslaganje s Erdoganom za neke licna uvreda i nema veze naravno sto je ovaj drugi profesor, dovoljno se pokazao kao covjek sto nije reagovao na ovaj napad user posted image

Ne moze onda ni svako uzimati sebi za za pravo da govori u ime SVIH sarajlija..ja sam rođena u ovom gradu, mnogi moji su bili u armiji i niko se ovako ne ponasa i ne napada ljude na ulici samo zato sto su drugacije obuceni ili se s necim ne slazu. Govorite onda u svoje ime.

< Poruku je uredio aazra -- 6.6.2013 12:52:55 >


_____________________________








(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 872
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:51:20   
dandi84
Čekaj jel ovo tema o seriji Sulejman Veličanstveni...Kad god da otvorim diskutuje se o nečem drugom...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 873
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:53:25   
Medić*
IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Ma to je carsijska raja iz Morica hana, lik je super user posted image

A ovaj placenik zaista ko je user posted image


Ne voli isticati gdje sam rođena ali ovakva drskost i bezobrazluk nije odlika SVIH sarajlija u svakom slucaju user posted image

Ja koliko sam vidjela covjek nije nikoga uvrijedio, vi cesto zastupate tezu da svako moze hodati kako hoce obucen, pa sto onda ne bi i on...usput, taj lik je profesor, koji nije htio reagovati na ovakvu vrstu provokacije.

Ima i drugih "skupina" koji u ime vjere uznemiravaju druge pa ih niko ne tjera iz ove drzave, ili po vasem misljenju treba protjerati samo Turke koji nisu uz Erdogana
user posted image


Azra draga ko smo mi da odlucujemo koga protjerati, uopste nije o tome rijec :) Vidi se da jeprofesor prodana dusa, ima on svoju zastavu da se obavije ako zeli, sta ce pod okriljem BiH zastave.
Jednostavno polako stvari izlaze na cistac vezano za demonstracije po Turskoj uopste.
Bez veze mi raspravljamo user posted image
Sto Andjelo kaze bolje da se pridruzimo nasim demonstrantima vezano za jmbg ( nazalost ja sam na drugom kraju grada)
Manimo se Erdogana, znaju oni kako rijesiti i bez nas iz Bosne i okoline, bez veze bacamo u zaborav Hurem user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 6.6.2013 12:55:08 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 874
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 12:56:14   
aazra

IZVORNA PORUKA: anđelo

Au
Šta bi sa serijom?Hajmo mi podržati one majke s bebama, malo na proteste kod nas.Man'te se demonstracija u Turskoj.Ja odoh!



I ja to kazem...da mogu otisla bih sigurno, ovako nadam se da se bar malo pika sto je mm tamo user posted image

Pa sva ova desavanja prolongiraju snimanje nase omiljene serije, s tim da je sad nastala velika dilema - gledati Suljketa ili ne, s obzirom da je i Halit plaćenik user posted image

P.S. Nije Meryem, pa cu ja ipak gledati user posted image

_____________________________








(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 875
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *