|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 [36] 37   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:00:55   
canim
Da se ne ponavljamo medic je sve rekla user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 876
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:02:28   
Medić*
IZVORNA PORUKA: aazra


IZVORNA PORUKA: anđelo

Au
Šta bi sa serijom?Hajmo mi podržati one majke s bebama, malo na proteste kod nas.Man''te se demonstracija u Turskoj.Ja odoh!



I ja to kazem...da mogu otisla bih sigurno, ovako nadam se da se bar malo pika sto je mm tamo user posted image

Pa sva ova desavanja prolongiraju snimanje nase omiljene serije, s tim da je sad nastala velika dilema - gledati Suljketa ili ne, s obzirom da je i Halit plaćenik user posted image

P.S. Nije Meryem, pa cu ja ipak gledati user posted image


Ma ne, nisu demonstracije te koje koce....tamo se normalno zivot odvija...vec kazu da Hurem ima nekih psihickih problema, garant je ona na strani vlade user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 877
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:04:53   
canim
Da se nije sta god Seherzada upetljala user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 878
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:06:28   
aazra
IZVORNA PORUKA: medic slatki

Manimo se Erdogana, znaju oni kako rijesiti i bez nas iz Bosne i okoline, bez veze bacamo u zaborav Hurem user posted image


Upravo tako medicuuser posted image , bice Erdogan dobro, nece se nasekirati ako negdje na tv-u vidi ovog tipa s bh. zastavom, nece mu skociti pritisak user posted image

Ovaj turcin nije znao da mozda ima onih koji suosjecaju s turskim narodom, ali ima i onih koji suosjecaju s Erdoganom, svacije pravo pa eto uzmimo da nije smio tek tako okititi se nasom zastavom user posted image ...ali isto tako ima i rođenih sarajlila koji su također branili ovu zemlju (citaj proveli godine na Igmanu pa i u drugim dijelovima BiH) , a nisu Sahbazi kao ovaj vas favorit.

< Poruku je uredio aazra -- 6.6.2013 13:09:08 >


_____________________________








(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 879
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:06:40   
Medić*

IZVORNA PORUKA: canim

Da se nije sta god Seherzada upetljala user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 880
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:09:05   
Medić*
IZVORNA PORUKA: aazra

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Manimo se Erdogana, znaju oni kako rijesiti i bez nas iz Bosne i okoline, bez veze bacamo u zaborav Hurem user posted image


Upravo tako medicuuser posted image , bice Erdogan dobro, nece se nasekirati ako negdje na tv-u vidi ovog tipa s bh. zastavom, nece mu skociti pritisak user posted image

Ovaj tip sa zastavom nije znao da mozda ima onih koji suosjecaju s turskim narodom, ali ima i onih koji suosjecaju s Erdoganom, svacije pravo pa eto uzmimo da nije smio tek tako okititi se nasom zastavom user posted image ...ali isto tako ima i rođenih sarajlila koji su također branili ovu zemlju (citaj proveli godine na Igmanu pa i u drugim dijelovima BiH) , a nisu Sahbazi kao ovaj vas favorit.


Nasekirati se nece sigurno za ovog lika i sto bi se sekirao za njega, pa vidi se da je mutan user posted image

Hajde draga manimo se..ja taman prestanem a ti me povuces user posted image

Svakako ce nas sada moderatori nalijepiti i latiti se metle user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 6.6.2013 13:10:32 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 881
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:16:01   
teacher75
evo i sahbaz 2. diouser posted image user posted image :
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i6waeWLDpUU#!*

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 882
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:19:35   
canim
Nije tema Erdogan ali meni je zaista zao kad vidim ljude kao aazra koji iz ne znanja i pod uticajem medija misle da su upravu.

U svakom slucaju da pricamo malo o seriji, hoce li i nova Hurrem imati isti friz i boju kao Hurrem orginal.

Ticer ne zakuhaji nam opet s tom "nekulturom" user posted image

< Poruku je uredio canim -- 6.6.2013 13:22:24 >

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 883
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:24:35   
Medić*
IZVORNA PORUKA: canim

Nije tema Erdogan ali meni je zaista zao kad vidim ljude kao aazra koji iz ne znanja i pod uticajem medija misle da su upravu.

U svakom slucaju da pricamo malo o seriji, hoce li i nova Hurrem imati isti friz i boju kao Hurrem orginal.


Iz istih razloga sam se i nadovezala na neke postove jer mi zao kada vidim koliko su ljudi u neznanju pod uticajem medija i koliko se nebuloza siri. Inace ne raspravljam o ovim temama na forumu :)

Sto se Hurem tice, mislim ove nove, upratih slike nije losa, valjda ce znati pratiti pravu Hurem :)

teacher eno na chat temi cemo o Sahbazu , ne zacatavaj, vidis da se dogovorismo da pricamo o seriji user posted image user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 6.6.2013 13:26:11 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 884
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:25:52   
aazra
Canim...ja nikoga ne vrijeđam, ne znam da li je ovaj covjek placenik ili ne, nikoga ne vrijeđam, sto se mene tice podrzavajte koga zelite...user posted image

Samo mi je smijesno koliko branite Erdogana, majke mi, ali opet vase pravo...user posted image

Ako je u vasim ocima toga vrijedan, a pretpostavljam da jeste onda respect.

< Poruku je uredio aazra -- 6.6.2013 13:27:15 >


_____________________________








(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 885
   RE: sulejman veličanstveni
6.6.2013 13:47:00   
canim
aazra daleko od toga da sam ja mislila da ti vrijedjas nekoga, ti iznosis svoje misljenje koje je vjerovatno bazirano na osnovu onih informacija koje se plasiraju po medijima, dok ja imam detaljnije informacije i znam o cemu se radi i kakva medijska hajka se pravi protiv trenutne vlade i da to nije ni upola onog sto se kroz medije plasira a s obzirom da si mi ti draga forumasica zaista sam morala reagovati jer mi bilo zao kad vidim da su i na tebe medijski uspjeli uticati.
Vjeruj mi da sam pocela komentarisati samo iz dobrih namjera a ne da se zamjerim s bilo kim, tako da halali ako sam sta rekla da te vrijedja u svakom slucaju ja postujem i tvoj izbor ma koliko da se ne slazem s tim user posted image

user posted image

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 886
   RE: sulejman veličanstveni
27.8.2013 14:54:13   
M kao Mama
http://www.avaz.ba/showbiz/film-i-tv/zasto-se-hurem-pokusala-ubiti

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 887
   RE: sulejman veličanstveni
28.8.2013 13:42:17   
aazra
Mogla je nastaviti snimati seriju i nista se od ovoga ne bi desilo...osim trudnoce user posted image

Ja ne mislim da je ona poremecena iako mnogi su skloni tako reci za osobe koje prolaze kroz neke vrste psihicke krize..samo taj njen sad vec bivsi ocigledno nije mogao podnijeti krizu kroz koju je prolazila... user posted image Kako god zelim joj svu srecu i nadam se da ce se uskoro zavrsiti snimanje serije...ovih mjeseci skoro sam i zaboravila na nju, ne sjecam se ni kako se zavrsi ona zadnja epizoda na obn-u user posted image

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 888
   RE: sulejman veličanstveni
28.8.2013 14:21:50   
dandi84
A kad ce nastavakuser posted image Imaju na internetu te nove epizode al ja čekam OBN.user posted image

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 889
   RE: sulejman veličanstveni
28.8.2013 14:23:08   
veeseelaa
i ja čekam user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 890
   RE: sulejman veličanstveni
29.8.2013 13:07:37   
aazra
Ako je ovo istina, onda je ovaj Huremin bivši pravi kreten... user posted image

http://portal24h.ba/bivsi-vjerenik-hurem-ne-volim-te-ne-treba-mi-trece-dijete/?fb_source=pubv1

Ne znam jeste li upratile, i Mahidevran i Mhrimah su u medjuvremenu postale majke u stvarnom zivotu user posted image

_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 891
   RE: sulejman veličanstveni
29.8.2013 13:15:56   
dandi84
Bravo za Mahidervan i Mihrimah user posted image user posted image user posted image user posted image

On je kreten stvarno...user posted image I ne treba joj...

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 892
   RE: sulejman veličanstveni
12.9.2013 10:51:08   
sabinos
evo sulje napokon,sad repriziraju ali 23.pocinju noveuser posted image
muz i ja jedva cekamouser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 893
   RE: sulejman veličanstveni
12.9.2013 11:03:02   
idana_85
sabinos ja gledala preko neta, pratila sa turskom, konacno 18-og ide 4 sezona i meni nedostaje. jedina serija u kojoj se stalno nesto desava, a ne gledaju se po 15 min user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 894
   RE: sulejman veličanstveni
12.9.2013 11:13:39   
Ben 10
Na RTl-u je vec pocela ,veceras 4 epizoda.Pratim.

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 895
   RE: sulejman veličanstveni
13.11.2013 21:55:29   
aazra
Šta je ovo nikoga odavno na ovoj temi, bojkotujete ili vam je dosadilo user posted image

Doduse ni ja skoro nikako ne gledam, jednu sam samo gledala ove sezone i to kad je ubijen Ibrahim poslije vise ne... user posted image

Ali ako jos uvijek ima neka koja gleda mozete li na brzinu sta se desava user posted image , ustvari najvise me interesuje sta se desava s Mihrimah i Bali - begom user posted image , jucer malo bacila pogled vidim nesto "mute" njih dvoje...sta je bilo s onim Jahjom koji joj se udvarao? I sta je sa onom Nigar - kalfom?

U sustini one su mi jedine simpaticne tamo, i naravno Bali - beg user posted image , svi ostali su mi kao sto rekoh dosadili cak i Hurem user posted image

_____________________________








(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 896
   RE: sulejman veličanstveni
14.11.2013 12:50:42   
idana_85
Moja Azra user posted image
Uputit cu te mada sam to davno gledala, ali evo po sjecanju:
Svi likovi koji od pocetka ti budu dragi na kraju ti se ogade :)
sultanije mute protiv Hurem zele da je se rijese,ali same sebi jamu kopaju
mihrimah je zavrsila sa onim princevim haverom, Jahjom, jer ih je uhvatila Mahidevran i zarpijetila Jahji, te je on fino dao nogu Mihrimah, a ona se naljutila i sad joj se svidja bali beg, ali on joj ne odgovara na ljubav, svaki njegov gest je ona tako tumacila dok joj nije poslao pismo da nema osjecaja da je cijeni i da ga ne zanima ljubav vec sluzenje osmanskom carstvu. i tako ona opet ne vjeruje dok joj majka ne pozove bali bega i pita sta se desava i bali beg prizna da nije u nju zaljubljen, pitat ce ga hurem zasto,a on ce reci da je jos uvijek dozivljava kao djevojcicu i svoju kcer, da je ne moze gledati kao zenu. mihrimah ce to sve cuti i iz hira ce se udati za rustema
Nigar kalfa ti je sad najbolja drugarica sa sultanijama, jer je i ona ljuta sto su ubili ibrahima, zeli osvetu i jer ne zna gdje joj je dijete. Ona ce na kraju ispasti prava negativka, propast ce sva, raditi razne gluposti i na kraju se ubiti.
Eto nadam se da sam te uvela u desavanja i da ces opet sa istim zarom gldati, jer je serija super, po meni najbolja. Moze se nauciti diplomatija :)
Pusa za tebe i B

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 897
   RE: sulejman veličanstveni
14.11.2013 13:59:39   
aazra
IZVORNA PORUKA: idana_85

mihrimah je zavrsila sa onim princevim haverom, Jahjom, jer ih je uhvatila Mahidevran i zarpijetila Jahji, te je on fino dao nogu Mihrimah, a ona se naljutila i sad joj se svidja bali beg, ali on joj ne odgovara na ljubav, svaki njegov gest je ona tako tumacila dok joj nije poslao pismo da nema osjecaja da je cijeni i da ga ne zanima ljubav vec sluzenje osmanskom carstvu. i tako ona opet ne vjeruje dok joj majka ne pozove bali bega i pita sta se desava i bali beg prizna da nije u nju zaljubljen, pitat ce ga hurem zasto,a on ce reci da je jos uvijek dozivljava kao djevojcicu i svoju kcer, da je ne moze gledati kao zenu. mihrimah ce to sve cuti i iz hira ce se udati za rustema
Nigar kalfa ti je sad najbolja drugarica sa sultanijama, jer je i ona ljuta sto su ubili ibrahima, zeli osvetu i jer ne zna gdje joj je dijete. Ona ce na kraju ispasti prava negativka, propast ce sva, raditi razne gluposti i na kraju se ubiti.


Hvala ti draga puno...user posted image Meni je takodjer serija bila divna na pocetku, dok su Hurem i sultan bili "u cvijetu mladosti" user posted image i u onim periodima kada Hurem pati za njim, i tako...poslije su mi pocele ici na zivce njihove spletke, cinjenica da se sve desava u zatvorenom prostoru, mada shvatam takvo je bilo vrijeme u kojem su zivjeli, svaki sultan je imao pravo ubiti svakoga iz svoje porodice i vjerujem da su zivjeli u stalnoj napetosti...user posted image

Također malo sam se zainteresovala za lik Mihrimah, posebno sto sam negdje procitala da je bila stvarno nesretna s tim Rustemom, uz to je jedina pazila na sultana kad je umrla Hurem...no, bar je zena putovala, za razliku od svoje majke koja je zivot provela medju zidinama user posted image

Ljubi nam druga user posted image

< Poruku je uredio aazra -- 14.11.2013 14:00:53 >


_____________________________








(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 898
   RE: sulejman veličanstveni
14.11.2013 20:42:53   
Ben 10
Pratim i ja ,ali na RTL-u pa malo idu ispred OBN-a.Napisala ti je idana vecunu desavanja ,sada je na RTL-u novi lik HUrem i nikako mi se ne uklapa.
Ne stignem bas svaku vece gledati kada radim druge smjene ,ali gledam koliko toliko...
Svi petljaju i prave spletke ,niko nije cist,jedino Mustafa ,ali ce ga mamica sasaditi...

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 899
   RE: sulejman veličanstveni
14.11.2013 21:10:41   
mishkica

IZVORNA PORUKA: Ben 10

Pratim i ja ,ali na RTL-u pa malo idu ispred OBN-a.Napisala ti je idana vecunu desavanja ,sada je na RTL-u novi lik HUrem i nikako mi se ne uklapa.
Ne stignem bas svaku vece gledati kada radim druge smjene ,ali gledam koliko toliko...
Svi petljaju i prave spletke ,niko nije cist,jedino Mustafa ,ali ce ga mamica sasaditi...

Hej zeno, to si pocela raditi? sretnouser posted image Huremica, ili Burem kako joj Majla kaze mi je nekako beze, sva naforsirana djeluje, ne lezi mi poslije one prave Hurkeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  33 34 35 [36] 37   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 35 [36] 37   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *