|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:18:41   
bezelye
Dino potrazi u nekoj drugoj prodavnici. Ni ovdje ih nema bas u svakoj. Ovo je noviji model od onoga sto si ti vidjela. Ona tvoja imaju duple tockice. Ja sam ti isto zapela hocu duple tockice, medjutim kad sam ova vidjela i isprobala zaista su im i ovi ovakvi dovoljni jer su bas dobro napravljeni. Probaj poruciti preko interneta ako ne nadjes u trgovinama.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:20:22   
lekica
Ja vas sad pozdravljam...mora se malo i raditi
Cujemo se poslije

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:27:18   
Anoniman
vidjecu jos... sto kazes.. al chicco nema nigdje neg na jednom mjestu ovdje i to je veeelika njihova radnja, ima sve sto ima i na chicco-voj oficijelnoj stranici.. od namjestaja do sitnica...
nasla sam ja one sve druge marke kolica u drugoj prodavnici... al znas kad ti se nesto svidi na prvi pogled... a i mm ja tako odlucio, hoce ta user posted image
jos nismo 100% sigurni za onu bojicu,voljela bih i ja nesto svjetlije malo, jer tamnije bojice privlace vrucinu vise, a ovdje toga bas ima user posted image
zanboravila sam ih pitati to preko int moze li se naruciti.. pa pitam kad odem sljedeci put.. thx na savjetu
cmoka

(odgovor članu bezelye)
  Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:39:55   
bezelye
Dino sad sam gledala po Chiccovim web stranicama. Npr. u Americi su skroz drugaciji modeli. Bolje pokusaj neku njihovu stranicu u Evropi. Idi na glavnu talijansku www.chicco.com pa se onda prebaci gdje ti pase. Ako hoces neku od turskih stranica koje imaju e-shopping mogu ti ja pomoci. Ipak smo na pola puta user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 10:45:06   
bezelye
Evo pogledaj malo bolje taj model http://trio4me.chicco.com/trio4me.asp
Ipak sam ja amater u fotografisanju, ovo je oficijelna stranica

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 11:24:15   
Anoniman
hvala moja aidice....
ja kad njih pitam kako i sta. onda ti javnem sve user posted image user posted image
cokim te

(odgovor članu bezelye)
  Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Koja kolica su dobra?
15.4.2008 22:53:21   
rozi
Hvala svima na inforamcijama, puno mi znace , ako jos neki ima neku ideju neka se javi. Lekice, znas li koliko su ta kolica 4 me sama, bez autosjedalice i kosare. Onako odprilike! Pozdrav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 8:53:26   
lekica
Rozi,stvarno nemam pojma koliko kostaju sama kolica...jer se ova prodaju u kompletu
mogu jedino navratiti do Chiccove radnje pa pitati
A jel tebi trebaju samo kolica za vece dijete tj. ono koje samostalno sjedi?

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 13:05:30   
bezelye
Mogu se kupiti samo kolica 4me. Ovdje u Istanbulu im je zvanicna cijena 685 lira (isto je i KM). Znaci u Sarajevu su ti oko 700 KM. Ako trenutno nemaju posebno da se kupe, trazi neka ti naruce. Naravno ako imas vremena cekati user posted image  i ako ti to nije puno para. Kolica su zaista odlicna user posted image user posted image

(odgovor članu lekica)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 16:55:31   
rozi
Hvala Lekice, ne moras se zamarati, jer i u Tuzli u Merkatoru ima Chicco,  vec onako kontam ako znas, ako ne odem da pitam. Meni trebaju za tek rodjenu bebu,ali sam procitala ne internetu da imaju potpuno horizontalan polozaj.
Sada su mi slijedeca opcija Per perego pliko switch(ova sto je Ivona stavila ) ili venecija.  Za ta dvoja sam nasla da imaju potpuno horizontalan polozaj, kao i polozaj premam mami.  Naravno, ako ih nadjem,ali otici cu i u Merkur (mada nemam pojma gdje je , valjda nadjem) i u Bocu da vidim.
Bezeleye,imam jos 2 mjeseca da cekam, al me strah narucivati, jer su me u Cam-u zeznuli, mislim nije do tete u radnji ,al sam ostala bez kolica.  Radije cu u kola pa po Bosni(nasla sam zrtvu da me voza) , hehehe, nacu cu valjda jedna od tih sto sam napisala ,a ako neko ima jos neki prijedlog polozaj prema mami i potpuna horiznotala neka javi. user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 19:15:36   
bezelye
Rozi kolica imaju sve sto mozes zamisliti. Imaju potpuno horizontalni polozaj, mogu se okrenuti prema mami, imaju navlaku za hladno vrijeme koja je super mekana i topola i plus dobijes i zastitu od kise.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 19:45:55   
Emina*
Meni su kolica isto super, mada sam i ja procitala,
i evo bas gledam u casopisu "mame i bebe" da nemaju skroz horizontalan polozaj.....
Ali su prelijepa.....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 20:03:44   
rozi
Super, Bezelye, najbolja su iskustva iz prve ruke. 
Znas sta sam skontala, Eminice, gledajuci ova bolja kolica (posebno ove marke koje prave 3 u 1- cam, neonato, chicco, per perego... ) , ne preporucuju stavljati bebu u kolica  do 6 mjeseci, mada pise da imaju 3-4 polozaja , ukljucujuci i horizontalni, ali kao malu bebu prvo treba u kosaru (a znas kako su skupe) . Sad to meni lici samo na ''mamiparu'', da ti naplate i kosaru . Zato sam kontala pitati nekog ko ih vec ima ili onako citajuci forume, pri kupovini opet provjeriti polozaj, jednostavno metrom,jednu pa drugi stranu,  pa ako odstupa 2-3 cm , to se moze popraviti dekicom.
Interesantno , ostale marke kolica, koje ne proizvode kosare za bebe, reklamiraju svoja kolica od 0-36 mjeseci , kao i vozanje beba u autosjedalici (u kolicima ) sto je za mene jos gore.
A nisam nigdje nasla clanak nekog doktora koji pise da se beba ne smije vozati od pocetka u kolicima (kao npr. za autosjedalice).   Ne znam sta  vi mislite o ovome.
Zato cu ja fino metar i u radnje, pa neka mi se smiju, hehehhe user posted image user posted image user posted image
E u kojem je broju o tim kolicima, mislim za koji mjesec , bas me interesuje? Hvala svima i pozdrav user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 20:10:58   
Emina*
Ovaj broj od aprila, ali samo je reklama, i ima slika i na njoj ona kosara, i pise kad je beba tek rodjena, u ovom se kao vozi, a nema slike skroz horizontalnog polozaja, bas kako si i napisala, haman oni ne preporucuju...
Eh, je li to sad preporuka pedijatra ili da se dodatno da novac i za tu kosaru, koju kako citam iskoriste samo jedanput-dvapt, ko ce ga znati user posted image   user posted image   user posted image ...
Bas haman prava mamipara... 
Ali su kolica savrsena, i stvarno kad budes gledala i kupovala,
slobodno ti provjeri, jer je meni bas sestra govorila neki dan,
kad je njena prijateljica kupovala kolica,
slabo koja da imaju skroz horizontalni polozaj......

A opet, ako malo odstupaju od horizontalnog, moze se to malo i dekicom ispraviti,
ali ako ne, onda je bolje traziti bas horizontalna, jer ipak je potreban taj polozaj, bar meni najvise, jer kako beba spava user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 20:21:17   
rozi
Tako ce i biti, sve za nase bebace . Kako si ti , Eminice, skoro pa docekala svog pisonju? Odbrojavas li dane? user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 20:26:10   
Emina*
Rozi, poslala sam ti pp user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 21:09:43   
bezelye
Evo ste me natjerale da opet rasklopim kolica user posted image  Kada su skros spustena odstupanje je 1-2 cm. Eto informacije iz prve ruke user posted image  Ja nisam htjela onu veliku korpu u kojoj beba lezi. Bas mi je ogromna, ne moze se pricvrstiti u autu i samo ce mi smetati po kuci. Jos sam od jetrve dobila onu mekanu korpu od spuzve u kojoj se nosi skroz mala beba (dno joj je pojacano zbog bebine kicme) pa sam skontala da i to mogu staviti u kolica umjesto dekice, ako bude potrebe da poravnam tu "horizontalu" user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 21:16:40   
rozi
Hehehehe, bas si super, Bezelye, sad si nas uvjerila da je korpa mamipara, naravno, neko je koristi i u kuci, pa mu se isplati, ali ja je nisam mislila kupovati.  Ona dobro dodje i za kolica koja nemaju polozaj prema mami, pa dok vozis bebu sa korpom , mozes gledati u nju.
Super, bas ti hvala, user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 21:17:46   
Emina*
Aida, ti si meni kraljica user posted image  user posted image
Ja sam samo rekla kako sam vidjela, a ona dusa draga rasklapala kolica user posted image   user posted image
Eto, rozi, da znas....
Ja sam zaista gledala na slikama i nisam vidjela da ima ta opcija.....

Aida, hvala ti, vjerujem da si pomogla curama ovdje  user posted image   user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Koja kolica su dobra?
16.4.2008 21:28:17   
bezelye
Pa ja se potrudila sve uslikala, ko slikovnicu vam napravila, jedino nisam slikala u tom polozaju. Eh nasle i vi traziti dlaku u jajetu user posted image  Kazem vam da sve sto zamislite ta kolica imaju. Pravi Ferrari user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 20:37:16   
rozi
Zvala sam Chicco u Merkatoru, ova kolica (samo kolica) kao kod Bezelye kostaju 750 km, ali imaju samo u 2 bije , tamno plava i neka kombinacija tamno i svijetlo plave.  
E poslije sam zvala radnju u Merkuru za Peg perego i pitala za kolica koja imaju polozaj prema mami.  Imaju Venezia, ona su 510 km, ali samo tamno plava i boja kafe, zatim model Uno 595 km, kao ima veci izbor boja , a za Pliko Switch je cijena 840 km, pa nisam ni pitala boje, jer bih radila dala 750 za ova Chicco.
Eto ako nekoga interesuje user posted image user posted image user posted image

Ako je neko skoro bio u Boci i zna za cijene ovih modela Peg perega i onako kakav im je izbor , bas bi mi pomoglo da javi , jer znate da nije bas zgodno bezveze preci toliki put sa stomacinom. user posted image user posted image user posted image

Pozdrav svima user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 21:00:14   
Emina*
Rozi, evo mene opet ovdje user posted image  user posted image
Sta cu kad sam dosadna...
Ja sam bila danas u gradu, ima dole da je nazovem glavna chiccova radnja, i imaju identicna kolica kao sto je i bezelye kupila, mislim u tim bojama, tj kombinacija crveno-siva, pa da znas......
U Sarajevu u centru, ne znam da li znas, ali ima chicco, i imaju veci izbor nego u Mercatoru...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 21:11:39   
bezelye
Dobro je da si mogla sve to saznati telefonom. Sad mozes provjeriti modele na internetu. Sto se tice ovog naseg modela evo pogledaj ovaj link http://trio4me.chicco.com/trio4me.asp To ti je ta svijetlo plava kombinacija, bas je sa tom kombinacijom napravljena reklamica. Imas tamo i "Look at the video" pa mozes vidjeti sve funkcije kolica. E sad ne znam je li kod tebe user posted image  ili user posted image . Vidjela sam i ta tamno plava kolica, dobra su za oba spola bebe. Pozdrav!

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 21:14:13   
bezelye
Eminice ja mislim da je Lekica i kupila ta sivo-crvena kolica u toj radnji.
Sta je sa tobom? Ti jos u jednom komadu? user posted image

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Koja kolica su dobra?
18.4.2008 21:19:56   
Emina*
Aida, poslala sam ti pp user posted image  user posted image

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu bezelye)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Prelom kljucne kosti kod novorodjenceta
Nadja08

Kod moje bebe je ustanovljen prelom kljucne kosti do kojeg je doslo tokom vaginalnog poroda?

Da (73%)

Ne (27%)


Broj svih glasova: 44

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *