|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 95 96 [97]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
29.10.2018 9:54:30   
Lavica28
Pozdrav divne moje mame, evo i mene ponovo da podignem malo temu :)
Pišite kakva su iskustva sa kolicima trenutno na tržištu? Postoje li neka lagana 2 u 1 sa nultim položajem a da se mogu okretai u oba pravca (prema naprije i prema mami)?

Prodaje li sličajno iko kolica CAM 2 u 1?

(odgovor članu Razmazena)
Neposredna veza do poruke: 2401
   RE: Koja kolica su dobra?
29.10.2018 10:18:05   
mina23
Pozdrav LaviceJa sam kupovala neka 3 u 1 kolica od King . Tada sam narucila preko amazona. Tockovi napuhani i amortizeri ma sve nesto extra. Na kraju mi beba nije htjela u ta kolica nikako , znaci bez veze ih kupila. Onda ga stavim u obicna kisebran kolica i mirno djete hahaah. Tako da sretno sa odabirom i imas na amazonu sve sto trazis samo ako imas nekog da ti to dostavi. 

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2402
   RE: Koja kolica su dobra?
29.10.2018 10:45:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mina23

Pozdrav LaviceJa sam kupovala neka 3 u 1 kolica od King . Tada sam narucila preko amazona. Tockovi napuhani i amortizeri ma sve nesto extra. Na kraju mi beba nije htjela u ta kolica nikako , znaci bez veze ih kupila. Onda ga stavim u obicna kisebran kolica i mirno djete hahaah. Tako da sretno sa odabirom i imas na amazonu sve sto trazis samo ako imas nekog da ti to dostavi. 


hahahahahha oooo kako ponato user posted image
I mi kupili 3 u 1 skalmeriju.... nikad nije htjela u kolica.... za godinu dana sve skupa je možda bila pola sata...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 2403
   RE: Koja kolica su dobra?
31.10.2018 7:10:44   
vortex RR

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Pozdrav divne moje mame, evo i mene ponovo da podignem malo temu :)
Pišite kakva su iskustva sa kolicima trenutno na tržištu? Postoje li neka lagana 2 u 1 sa nultim položajem a da se mogu okretai u oba pravca (prema naprije i prema mami)?

Prodaje li sličajno iko kolica CAM 2 u 1?



Divno je biti pripremljen na vrijeme i imati sve spremno, kupljeno, ocisceno itd. Ipak, s obzirom da vecina ima iskustva da je volja djeteta bitnija od kvaliteta i izgleda kolica user posted image ako ikako mozes da posudis kolica od nekoga za prvih par koristenja pa da vidis ako hoce nesto tako da se onda odlucis na investiciju, posebno ako planiras nesto u visem cjenovnom rangu. Cisto da ne bi skupljala prasinu i bila na pik-u za par mjeseci sa upola manjom cijenom jer nisu iz prodavnice...

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2404
   RE: Koja kolica su dobra?
31.10.2018 15:55:10   
Vodolija0602
Ja trazim isto sto i Lavica user posted image Ima li neko ideju koji model da gledam, neki savjet? Sto vise trazim - vise sam zbunjenauser posted image

Da mi je prije nekoliko mjeseci neko rekao da ima toliko modela kolica na trzistu, rekla bih mu da je lud user posted image

(odgovor članu vortex RR)
Neposredna veza do poruke: 2405
   RE: Koja kolica su dobra?
24.10.2019 19:18:35   
Visnja RR
Zanimljiv tekst
KOLICA ZA BEBE - ZLATNA PRAVILA PRI KUPOVNI

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 2406
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 95 96 [97]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 95 96 [97]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *