|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
10.10.2014 21:25:21   
Hancika
Da li iko ima Nido kolica?Iskustva?

(odgovor članu Hancika)
Neposredna veza do poruke: 2301
   RE: Koja kolica su dobra?
11.10.2014 15:28:07   
Bebaconi
Chicco trio living smart, prezadovoljna. Iskoristila sam i košaru i sjedalicu i kolica maximalno, svaka opcija i funkcija je zlata vrijedna, vrlo udobno za dijete, kvalitetno, sve je i sada kao novo user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2302
   RE: Koja kolica su dobra?
11.10.2014 20:55:24   
Gynecologist
Ova kombinacija 3 u 1 je najbolja za onoga ko je moze sebi priustiti, skuplja su duplo od obicnih kolica ali je fino i ati sve jer svi vozimo djecu okolo pa ima i autosjedalica... Jako prakticno

(odgovor članu Bebaconi)
Neposredna veza do poruke: 2303
   RE: Koja kolica su dobra?
12.10.2014 21:00:09   
hadzimustra
Drage moje samo da vam javim da sam danas vidjela u Baby radnji u Radićevoj da je neko sniženje. Nisam stigla da odem danas, ali nadam se da ću uspjeti sutra pa vam javim šta je tačno sniženo i koliko. user posted image

(odgovor članu Gynecologist)
Neposredna veza do poruke: 2304
   RE: Koja kolica su dobra?
13.10.2014 17:00:43   
hadzimustra

IZVORNA PORUKA: hadzimustra

Drage moje samo da vam javim da sam danas vidjela u Baby radnji u Radićevoj da je neko sniženje. Nisam stigla da odem danas, ali nadam se da ću uspjeti sutra pa vam javim šta je tačno sniženo i koliko. user posted image



Eeeee morala sam ovo sunce da iksoristim pa sam malo setala sa sestrom. Ovako snizenje se odnosi na kupovinu dva i vise artikala. Dva su snizena 20%, a tri 30%. user posted image jos da je nekih viska para pa da se svasta kupi user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hadzimustra)
Neposredna veza do poruke: 2305
   RE: Koja kolica su dobra?
14.10.2014 15:04:03   
amilicaaa
Pozdrav mame!MI smo jos uvijek na pocetku trudnoce,ali vec polahko istrazujemo na netu radnje sa baby opremom kako bi poslije lakse sve prikupili....sto se tice kolica zasad nam se jako svidjaju maxi-cosi mura 3 kolica i iako znamo da je jos uvijek rano ipak bi voljeli ako ima neka mama da zna gdje se kod nas imaju pogldati ta kolica da nam javi....cisto da se mozemo orijentisati sto se tice cijena i svega jer ipak treba vremena da skupimo novce za sve....:D
unaprijed hvala!

(odgovor članu hadzimustra)
Neposredna veza do poruke: 2306
   RE: Koja kolica su dobra?
14.10.2014 18:41:10   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: amilicaaa

Pozdrav mame!MI smo jos uvijek na pocetku trudnoce,ali vec polahko istrazujemo na netu radnje sa baby opremom kako bi poslije lakse sve prikupili....sto se tice kolica zasad nam se jako svidjaju maxi-cosi mura 3 kolica i iako znamo da je jos uvijek rano ipak bi voljeli ako ima neka mama da zna gdje se kod nas imaju pogldati ta kolica da nam javi....cisto da se mozemo orijentisati sto se tice cijena i svega jer ipak treba vremena da skupimo novce za sve....:D
unaprijed hvala!

Kod nas su Maxi Cosi Mura 4. Nema ih kod nas. Mogla su se nekad naruciti u Baby centru, ali nije to to dok se ne vide. Mi smo po svoja u Ljubljanu isli.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu amilicaaa)
Neposredna veza do poruke: 2307
   RE: Koja kolica su dobra?
14.10.2014 19:30:23   
amilicaaa
A koliko otprilike su kostala i da li se moze preko neta naruciti iz Ljubljane ili se mora tamo otici po njih?

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 2308
   RE: Koja kolica su dobra?
14.10.2014 19:54:27   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: amilicaaa

A koliko otprilike su kostala i da li se moze preko neta naruciti iz Ljubljane ili se mora tamo otici po njih?

Oko 800 eura kolica, kosara i autosjedalica.
Preko neta mislim da nema dostave, ali mozes otici u BBI, pa vidjeti kod njih mogu li ih naruciti.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu amilicaaa)
Neposredna veza do poruke: 2309
   RE: Koja kolica su dobra?
14.10.2014 20:05:19   
amilicaaa
OK.Hvala puno na odgovoru!

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 2310
   RE: Koja kolica su dobra?
15.10.2014 0:09:23   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: amilicaaa

OK.Hvala puno na odgovoru!

Nema na cemu :)
Samo jos jedan savjet: uzmite sve faktore u razmatranje kad budete kupovali kolica (njihova tezina, velicina gepeka, prilaz zgradi/kuci, sprat, lift...)
Mura su super kolica, ja se nisam sekunde jedne pokajala. Ali, teska su 17kg i prilicno su glomazna, iako se mogu fino sklopiti. Kod nas je dzip, pa gepek nije bio problem. Onda prilaz zgradi je skroz ravan, bez ijedne stepenice, a kolica su mogla stati u veliki lift. Sve ti je ovo bitno kad aBd danas-sutra krenes u setnju s bebicom (sama), poprilicna su "skalamerija". Sretno u svakom slucaju! :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu amilicaaa)
Neposredna veza do poruke: 2311
   RE: Koja kolica su dobra?
15.10.2014 15:33:42   
Almasa_T

IZVORNA PORUKA: hadzimustra


IZVORNA PORUKA: hadzimustra

Drage moje samo da vam javim da sam danas vidjela u Baby radnji u Radićevoj da je neko sniženje. Nisam stigla da odem danas, ali nadam se da ću uspjeti sutra pa vam javim šta je tačno sniženo i koliko. user posted image



Eeeee morala sam ovo sunce da iksoristim pa sam malo setala sa sestrom. Ovako snizenje se odnosi na kupovinu dva i vise artikala. Dva su snizena 20%, a tri 30%. user posted image jos da je nekih viska para pa da se svasta kupi user posted image user posted image user posted image


Iiii jesi sta kupila fino?user posted image

(odgovor članu hadzimustra)
Neposredna veza do poruke: 2312
   RE: Koja kolica su dobra?
17.10.2014 9:36:22   
eaeb
imate prelijepa kolica na bb novembar, neka mama prodaje, kao nova

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 2313
   RE: Koja kolica su dobra?
7.11.2014 18:35:06   
Almasa_T
Joj jesam li zakasnila tek sad vidjela ovo :(user posted image

(odgovor članu eaeb)
Neposredna veza do poruke: 2314
   RE: Koja kolica su dobra?
1.1.2015 12:10:42   
easy way
Pozdrav svima od nove forumasice user posted image . Citala sam, koliko sam mogla, temu i opet sam u dilemi. Nekako sam suzila izbor na Cam kolica u Baby centru, ona su oko 430KM ali ide 10% popusta ako se poradjas na Jezeru. Ne znam koji je model tacno ali su drap kolica izlozena, desno od ulaza, skoro u izlogu (ovo za one koji su u fazi obilazenja baby radnji). Druga su Graco Evo 400KM na snizenju. Ona su mi se na prvu vise svidjela i laksa su, iako tezinski (bar tako rece prodavacica u Baby centru) ova Camova su cak malo laksa po specifikaciji. (da ponovim, meni se ne cine laksa kad ih vozam po radnji). Jedino sto me strah kod Graca je sto mi izgledaju uza, a citala sam da nekima i jesu bila uza. E sad, kod mene kazu da je beba krupnija (8. mjesec sam) i ne znam sta da radim. Neko ne obraca paznju na to, kazu to su male razlike neko opet obratno. Svako iskustvo bi mi dobro doslo. Hvalaaaauser posted image

(odgovor članu Almasa_T)
Neposredna veza do poruke: 2315
   RE: Koja kolica su dobra?
9.1.2015 1:40:23   
Tackica.
Pozdrav zene,
znate li nekog da prodaje Stokke Xplory kolica. Hitno mi je. Hvalaaa

(odgovor članu easy way)
Neposredna veza do poruke: 2316
   RE: Koja kolica su dobra?
14.1.2015 16:37:30   
vanchi84
Tackica. Ako mislis na polovna pogledaj na pik.ba
evo i link http://www.pik.ba/artikal/14367594/2014-stokke-xplory-v4-kompletan-paket/
ja sam isto u dilemi koja kupiti, jer nemam nista, ni autosjedalicu, ni nosiljku, tako da mislim da su trodijelna nabolja.
Ako neko zna gdje imaju dobra trodijelna, a na snizenju po mogucnosti user posted image  nek javi. Hvala

(odgovor članu Tackica.)
Neposredna veza do poruke: 2317
   RE: Koja kolica su dobra?
16.1.2015 0:59:44   
Tackica.
Pokusala sam kontaktirati, niko ne odgovara... Rado bih polovna kupila ako ima neko od zenica da prodaje. LP

(odgovor članu vanchi84)
Neposredna veza do poruke: 2318
   RE: Koja kolica su dobra?
22.1.2015 13:16:14   
Pravnica
I ja sam u fazi biranja kolica... i jos uvijek nisam odlucila, iako sam vec u devetom... Prvobitno sam htjela ta trodjelna, al sam skontala da mi je nekako ona korpa preglomazna, i za auto, i da bih poslije sama rukovala s tim... tako da cu vjerovatno uzeti 2u1 ... sa onom navlakom, gdje se uz nulti polozaj napravi nesto kao improvizirana korpa, a mnogo su prakticnija, cini mi se. Ne znam vise ni gdje da pogledam... a da nisu neke cifre!

(odgovor članu Tackica.)
Neposredna veza do poruke: 2319
   RE: Koja kolica su dobra?
22.1.2015 13:46:57   
Bella.88

IZVORNA PORUKA: Pravnica

I ja sam u fazi biranja kolica... i jos uvijek nisam odlucila, iako sam vec u devetom... Prvobitno sam htjela ta trodjelna, al sam skontala da mi je nekako ona korpa preglomazna, i za auto, i da bih poslije sama rukovala s tim... tako da cu vjerovatno uzeti 2u1 ... sa onom navlakom, gdje se uz nulti polozaj napravi nesto kao improvizirana korpa, a mnogo su prakticnija, cini mi se. Ne znam vise ni gdje da pogledam... a da nisu neke cifre!

ovako nećeš moći vozat novorođenče,ono mora biti na potpuno ravnoj podlozi
korpa jeste glomazna ali sve zavisi koliko ćeš je koristit
mi smo šetali od 7 dana svakodnevno,pa smo bili na moru mesec dana i dijete je u tome spavalo...,nama se baš isplatila pravo
u autosjedalicu možeš odmah dijete ali ne dugo,mislim 30-45min.maksimalno

_____________________________

jun 2013 stigao vitez naš :)

jun 2015 guzna mala upotpunila nas svijet:)

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2320
   RE: Koja kolica su dobra?
22.1.2015 14:09:15   
Bubydina
Mi imamo Babyboom kolica,super suuser posted image
praktična,jedino su poteška (to je minus)
uz njih imamo svu opremu(3u1,i ostali dodaci)
S bebom smo od 10-tog dana vani,u autu je bila u as-u obavezno,
tako da smo korpu koristili jako kratko,
prvo bilo je nepraktično premještati bebu iz as-a u korpu,
drugo-ona od mjesec i po više nije htjela biti u tom ležećem položaju,
Tako da smo as na kolica stavili,i od tad ona sva sretna razgleda sve oko sebeuser posted image
naravno pazim koliko je u as-u ...
po mome 2u1 je dovoljno,
i da kolica nisu teškauser posted image
opet svako ima svoje user posted image




_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu Bella.88)
Neposredna veza do poruke: 2321
   RE: Koja kolica su dobra?
22.1.2015 16:56:52   
Pravnica
Upravo je taj nulti polozaj potpuno ravan i pogodan za novorodjence, bas mi je prodavacica pokazala sve opcije. Imaju cetiri polozaja, od najravnijeg do sjedeceg. Npr. cam-ova kolica su mi izgledala super, upravo zbog toga. A imaju i autosjedalicu... A evo i zenica iznad kaze da joj nije mnogo koristila korpa... Ali svako zna svoje, ja ostajem pri 2u1 i nadam se da cu uskoro naci neka dobra :) LP

(odgovor članu Bubydina)
Neposredna veza do poruke: 2322
   RE: Koja kolica su dobra?
30.1.2015 15:49:53   
vanchi84
Meni su rekli da je jako bitno da beba bude u lezecem polozaju radi kicme i da je nije preporucljivo dugo voziti u sjedalici do nekog 2. mjeseca.
A obzirom da mi je termin na proljece planiram aBd da samo setam sa bebacem user posted image
Nisam iskreno razmisljala o glomaznosti, a sigurno i o tome treba voditi racuna.
Imam jos fore, tako da se nadam da cu naci nesto dobro za bebu, a povoljno za dzep user posted image

(odgovor članu Pravnica)
Neposredna veza do poruke: 2323
   RE: Koja kolica su dobra?
30.1.2015 16:30:11   
irenaSA
Mi imamo Graco treko...izdržljiva kolica sa nultim i još tri položaja..do sada troje djece odgojila i nisu se pomakla...
Prednosti - dobri amortizeri..vožena godinu po kamenjaru plaže u Dubrovniku...beba spava i ne miče se..nema drmusanja, izdržljiva i može se mnogo natovarit uz bebu...user posted image
Mane ili vam mahane ..velika za transport, malo se više namuči iz auta u auto etc. nisu baš za gradske vožnje i uzanih prostora...user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu vanchi84)
Neposredna veza do poruke: 2324
   RE: Koja kolica su dobra?
5.2.2015 11:06:22   
Maminacurica15
Drage buduće mame, ja sam prije dvije sedmice kupila Cam combi tris kolica, u BBI u Baby centar radnji na -1. Dobili smo kupon popust od 15%, jer očekujemo bebu uskoro user posted image . Na kraju smo ih platili 678,00 KM (moze i na 6 rata, naravno ima i jeftinijih kolica ali 2u1). Kolica su 3u1, i super izgledaju, kvalitetna su i čvrsta, nisu puno teska, sklapaju se kao kisobran kolica. Mislim da ovo nije skupo, jer ako vam je prva bebica onda se ne morati brinuti kada stigne i druga user posted image . Ovo su sve karakteristike kolica:

Cam kolica Comby Tris 3u1 putni sustav
Dolaze s košarom i autosjedalicom Bye Bye.
Comby Tris dječja kolica prate rast i razvoj vašeg djeteta od rođenja pa sve do treće godine života. Smjer vožnje birate sami – prema Vama ili prema cesti.
Kolica imaju podesive ručke, rotirajuće kotače s amortizacijom, sjedalo koje se može podešavati u 4 položaja i okretati u oba smjera vožnje.
Izrazito praktična kolica - vrlo lagana za upravljanje i sklapanje, a dolaze i s torbom koja sadrži podlogu za previjanje.
Glavne karakteristike proizvoda:
sustav za jednostavno postavljanje i vađenje sjedala, košare i autosjedalice iz postolja
svi kotači imaju amortizaciju; prednji se mogu zaključati u ravni položaj, a zadnji zakočiti
podesiva poluga za noge; podesiva visina ručke
4 položaja sjedenja
vezanje djeteta u 5 točaka (povećana sigurnost)
dolaze u kompletu sa kišnom navlakom, košarom za stvari i torbom
sve navlake su perive na 30 stupnjeva Celzijusa
krov i navlaka za noge za verziju kišobran kolica se preuzimaju od košare

Mamina curica dolazi na svijet 10.04.2015. <3

(odgovor članu irenaSA)
Neposredna veza do poruke: 2325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  91 92 [93] 94 95   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *