|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koja kolica su dobra?
11.2.2014 20:14:52   
Lavica28

IZVORNA PORUKA: vilmica

Zdravo svima,
meni se svidjaju Stokke kolica, Cam cortina x3 tris evolution i Cam minu elite.. pa ako neko ima iskustvo s nekim od ovih kolica, molim vas da mi napisete..
i ako neko zna, koliko se ceka kad narucim kolica u Baby centru? user posted image


Ako mislite na Cam minueto, mi ih imamao, ona koja imaju sistem okretanja u oba pravca...nama su super, s tim da su poteska, ali svaka kolica koja nisu kisobran su teska. Ja sam prije kupovine kolica dane i dan eistrazivakla ovu temu i tako se odlucila za ova. Nisam se pokajala, ona su stvarno super, ali kad bih ponovo birala, odmah bih uzela kisobran kolica, jer su lagana, sto je jaaaako vazan faktor, a svakako cete ih kupiti nakon godinu dana...predlazem mclarenova, najskuplja, ali zato kupite jedna i mirni ste par godina...narocito za proljetne i ljetne bebice, kad vam ne treba pretjerana zastita od hladnoce...

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 2251
   RE: Koja kolica su dobra?
12.2.2014 12:42:45   
vilmica
Hvala na odgovoru, mislila sam na ta kolica, samo sto na talijanskoj cam stranici pise minu elite, ali to su ta, valjda user posted image

Nekako mi se ne svidjaju kisobran kolica, inace sam JAAAAKO izbirljiva, jedino mi se svidjaju ova kolica koja sam nabrojala, a sve sam stranice pregledala, tako da bih uzela neka od ovih. Ali eto, imam jos vremena da se odlucim, pa vas molim ako jos neko moze da mi napise svoje iskustvo user posted image

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2252
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2014 12:52:19   
rudi
pozz svima
user posted image ja sam za prvo dijete imala abc design condor 4s...aluminijska kolica s jednom rukom ih mozes upravljati stvarno su super jedino su dosta glomazna kada se sklope..sportdki dio im je dosta siri nego od peg perega recimo.....evo sada cekam drugog bebaca i gledam za neka kolica koja se sklapaju kao kisobran ali opet koja su jednostavna za manevriranje i da nisu teska...

(odgovor članu vilmica)
Neposredna veza do poruke: 2253
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2014 12:56:16   
rudi
meni ipak najbolja kisobran maclaren....samo sto kao sto kaze Lavica28 su za djecu koja su rodjenna na proljece i ljeto posto nemaju kosaru i posto nemaju jaje koje se moze staviti na kostur kolica....ja bi ih kupila ali mi bebac dolaz tek u rujnu pa mi nisu komotna ali inace su zakon...user posted image

(odgovor članu rudi)
Neposredna veza do poruke: 2254
   RE: Koja kolica su dobra?
13.2.2014 23:17:03   
azra666
drage dame molim vas uputite me sta je najvaznije gledati prilikom kupovine kolica, da li tockovi, tezina, dijelovi ...

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2255
   RE: Koja kolica su dobra?
14.2.2014 0:34:01   
2strawberry
Vilmice, ako imas mogucnost otici u Hrvatsku po kolica pogledaj na magicbaby.hr stranici, izbor je ogroman, nazalost vecina ovih kolica se ne prodaju u BiH, a u Hr trgovine imaju u apsolutno svakom gradu i mozes poruciti da ti dodje tacno u taj grad (mi smo u Slavonski Brod jer nam je najblize)
A vidim da imamo slican ukus, meni su se Stokke svidjala al ni u ludilu ne bih dala 1800 KM za gola kolica, bez kosare i autosjedalice. Mi smo u magicbaby uzeli Mutsy IGO, isto 3u1, sa autosjedalicom Maxi Cosi, i ja sam pre-pre zadovoljna, lagana su i prelijepa :) a izgled i to da su lagana su mi bili glavni zahtjevi kad sam trazila

(odgovor članu azra666)
Neposredna veza do poruke: 2256
   RE: Koja kolica su dobra?
14.2.2014 12:00:44   
vilmica
Pa i razmišljala sam o tome da kolica ne kupujem u BiH, jer bih mogla uzeti povrat PDV-a kad budem izlazila iz Hr ili vec gdje budem kupovala kolica.
Meni se svidjaju Stokke ali ljubicasta, a muzu ne, jer s obzirom na njihovu cijenu sa AS, kosarom itd. (oko 2600 KM) ja bi ih koristila i kasnije za drugo dijete, ali muzu se ne svidja ljubicasta boja ako drugo dijete bude djecak, tako da...mislim da se ipak necemo za njih odluciti.
Ali nema veze, nekako su mi zenstvenija ova Cam kolica, pa cemo jos vidjeti.
A i ova vasa kolica su fina, nisam ih nigdje vidjela user posted image

(odgovor članu 2strawberry)
Neposredna veza do poruke: 2257
   RE: Koja kolica su dobra?
17.2.2014 9:35:04   
Skvo RR
prenos posta


IZVORNA PORUKA: Hancika

Razmisljam o kupovini kisobran kolica Brevi B light i razmisljala sam bas o ovima vasa iskustva



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu kaye)
Neposredna veza do poruke: 2258
   RE: Koja kolica su dobra?
17.2.2014 9:53:36   
bookah
Brevi B light je super. Lagana, a svakodnevno idem pjeske na 3.sprat. Vrlo lako motaju, pune dzepova I pregrada. Mane (sitnica ali da prijavim) - ne mogu se sklopiti 1 rukom, suncobran za njih je tesko podesiti. Imam jos I najjednostavnija kisobran Hauck, ali ova su bolja.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2259
   RE: Koja kolica su dobra?
17.2.2014 21:26:46   
ananas_ze
evo nasih, jako povoljno smo ih kupili tako se ni sekunde nisam dvoumila iako nisu kakva sam zeljela...
http://www.cdiscount.com/pret-a-porter/bebe-puericulture/graco-travel-2-en-1-gianni/f-113174078-g6d99gnie.html

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu bookah)
Neposredna veza do poruke: 2260
   RE: Koja kolica su dobra?
18.2.2014 21:35:59   
Hancika
ja trazim neka da su sto laksa jer cinjenica da zivim na 4 spratu bez lifta je presudna..danas sam gledala i neka Baby Land kolica sad ne znam kakva su ona imaju 5 polozaja naslona i nisu teska

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 2261
   RE: Koja kolica su dobra?
12.3.2014 21:13:27   
Mamina pčelica
Pozdrav svim mamama...

Ima li neka od vas iskustva sa ovim kolicima?
http://www.ekupi.ba/BERTONI-KOLICA-RIO-SET-GREYVIOLET-STROLER-209733.aspx

Cijena je jako povoljna,ali za kvalitet ne znam...jako mi je bitno da se nosiljka moze ''prikaciti'' na kolica (ako bi bilo potrebno),a njih ako bi narucila to bi bilo sve ''napamet''...user posted image

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2262
   RE: Koja kolica su dobra?
13.3.2014 14:49:50   
vila_7
Izgledaju mi extra, a vidis da ti u opisu stoji da se moze AS kaciti na kolica tako da sto se toga tice -ni sikiriki user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Mamina pčelica)
Neposredna veza do poruke: 2263
   RE: Koja kolica su dobra?
13.3.2014 22:32:24   
Mamina pčelica
Meni je to ocito promaklo kada sam citala ....grrr user posted image

Hvala puno...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 2264
   RE: Koja kolica su dobra?
16.3.2014 22:31:51   
elma_87
ja sam kupila chicco simplicity kolica i prezadovoljna sam http://www.youtube.com/watch?v=Y4O9mYwbZ18. uzela sam i njihovu autosjedalicu (as). bebica je dosla u oktobru. vecinom sam je nosala u as jer mi je bilo prakticnije. mala beba cesto spava pa je ne moram prebacivati iz as u kolica i obratno. obzirom da svi malo previse utoplimo male bebe nerijetko se desi da se bebica oznoji pa mi nije ni padalo na pamet da je prebacujem dok je prohladno vani. as se jako jednostavno stavi na kolica, a obzirom da je zimska beba jako smo kratko bili vani. sad kako je nastalo toplije vrijeme vecinom smo u kolicima. svidja mi se sto su lagana, lahko se sklapaju (ali ne samo jednom rukom, mada to nije neki problem, bar meni), lagana su za manervisati, imaju veliku kosaru, imaju velik i fleksibilan krov za zastitu od sunca. jedina im je mana sto se ne mogu okretati prema tebi ali obzirom da sam bebicu u prva cetiri mjeseca vozala u AS dobila sam i tu funkcionalnost.

ono sto se treba gledati kod kolica je sljedece (ovo je po nekom mom misljenju):
1. da zauzimaju sto manje prostora u autu
2. da su lagana za sklopiti / rasklopiti
3. da su lagana inace (sve preko 8 - 9kg je tesko, bar meni)
4. da imaju prozorcic na krovu da uvijek vidite bebu
5. da im je sto veci krov za zastitu od sunca
6. da imaju veliku korpu za odlaganje stvari
7. da u prva tri - cetiri mjeseca mozete bebu okrenuti prema sebi tokom voznje (ja sam ovo postigla sa AS)

jos jedna stvar kod ovih kolica jeste da ponekad tokom hodanja nogom udarim precku izmedju zadnjih tockova. nije to toliko cest slucaj pa mi i ne smeta. ne znam kakva je situacija sa drugim kolicima. primjetila sam da se to isto desava i mojoj kolegici koja je kupila neo nato kolica. inace, visoka sam 174cm i pomalo dugonoga pa mozda to ima neke veze :)

svasta ja napisah. ne zamjerite :) htjela sam prenijeti svoje petomjesecno iskustvo :)
cijena ovih kolica je 300KM. kupila sam ih preko PIKa (nova).
AS sam kupila polovnu za 100 KM.


(odgovor članu Mamina pčelica)
Neposredna veza do poruke: 2265
   RE: Koja kolica su dobra?
25.3.2014 23:07:51   
Lavica28
Ja sam na ovoj temi prije kupovine kolica istrazila iskustva mama i odlucila se za kolica Cam Minueto, novi model sa sjedistem koje se okrece u dva pravca, prezadovoljna sam, kupljena su u baby centr BBI, koristena manje od godinu dana, sad kupujemo kisobran tako da ova prodajem zajedno sa autosjedalicom i bazom za auto, ako je neko zainteresovan, neka se javi na pp.

(odgovor članu elma_87)
Neposredna veza do poruke: 2266
   RE: Koja kolica su dobra?
25.3.2014 23:09:01   
Lavica28
To su ova kolica, u teget plavoj boji:
http://www.babycentar.ba/online-shop/product/view/14/1928

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2267
   RE: Koja kolica su dobra?
26.3.2014 17:28:09   
reallove
Mi smo kupili kolica gracco sa autosjedalicom..super su,evo slike,samo kod nas je crvena boja


http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.njuskalo.hr/image-bigger/djecja-kolica/kolica-graco-quattro-mekana-kosara-autosjedalica-postoljem-slika-23069661.jpg&imgrefurl=http://www.njuskalo.hr/djecja-kolica/kolica-graco-quattro-mekana-kosara-autosjedalica-postoljem-oglas-8091015&h=383&w=438&tbnid=zcB8GBGxZpHH-M:&zoom=1&docid=JtnaNf4S0kXRuM&hl=en&ei=5P0yU_ykEIeetAa8t4HIDQ&tbm=isch&ved=0CM4BEIQcMEY



_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 2268
   RE: Koja kolica su dobra?
10.4.2014 14:51:48   
mala_sa
Da li je iko koristio Chicco Lite Way, i kakva su se pokazala????

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 2269
   RE: Koja kolica su dobra?
11.4.2014 9:59:19   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Da li je iko koristio Chicco Lite Way, i kakva su se pokazala????

Mi smo ih koristili i fenomenalna su. Lagana su, super se s njima upravlja, imaju raspon polozaja od sjedeceg do skroz lezeceg.
Jedina mana (po meni) su kaisevi za vezanje, koji su malo dugi (pa smo ih mi sami skratili). Ja osim toga nisam nikakvu zamjerku nasla.

I mehanizam za otvaranje/zatvaranje je super, doslovno ide jednom rukom. :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2270
   RE: Koja kolica su dobra?
11.4.2014 10:00:21   
Romali

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Da li je iko koristio Chicco Lite Way, i kakva su se pokazala????



Mi koristili bukvalno dvije godine i sad čekaju seku aBd. Nama su suuuper!!

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 2271
   RE: Koja kolica su dobra?
11.4.2014 10:06:07   
Emica_sa
a koja je cijena ovih kolicauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 2272
   RE: Koja kolica su dobra?
11.4.2014 10:10:25   
Romali

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

a koja je cijena ovih kolicauser posted image


Ne znam sada koliko su, potraži na njihovoj stranici. Mi ih dobili za 1.rođendan, još 2009.
Ali baš su izdržljiva.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2273
   RE: Koja kolica su dobra?
11.4.2014 10:11:35   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

a koja je cijena ovih kolicauser posted image

Ne mogu se sad nesto tacno sjetiti, cini mi se da smo ih mi prije dvije godine platili 270.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 2274
   RE: Koja kolica su dobra?
11.4.2014 10:15:37   
Emica_sa
trebaju mi neka kolica,a razmisljam da uzmem neka ovako laganija,ipak valja mi snijeti bebu,kolica sa treceg sprata,i plus paziti jos dvoje djece da se ne polome niz stepeniceuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 2275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  89 90 [91] 92 93   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *