|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
17.11.2012 16:32:52   
rerica

IZVORNA PORUKA: happysmile

user posted image user posted image evo me pepika, nestala posto me jedna nasa forumasica jako uvrijedila, tako da sam bas razocarana bila, ali nema veze, tu sam jos uvijek i dalje u trci i borbi zauser posted image ...
Sta ima kod teeb sta se radi, jel sve ok i pod kontrolomuser posted image user posted image user posted image


prosle smo mi i gore,nadam se da me se sjecas iz cekaonice user posted image

_____________________________

moja cura stigla majki svojoj <3

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
17.11.2012 17:32:03   
Cenzura83
Drage moje suborke,
ja koliko se sjećam da je profertil trebalo nabaviti u Austriji, svi su tvrdili da je samo tu nabavljen orginal, ne znam jel istina, pa imajte na umu to i za fertil plu ukoliko je isti proizvođač.
Nama je puno pomogao bioastin, naručivali smo ga preko neta i ja sam pila neke čajeve od smokvinog lista i naručila sam neku tinkturu od jedne žene iz Bugojna koja se potpi u rakiju i pije. Šta je od toga uplalilo, ne znam, možda nešto jeste, ali na koncu je to ipak Allhova volja.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
17.11.2012 17:40:07   
happysmile
user posted image user posted image sjecam sjecam rericeuser posted image , a trebamo snagu i zivce cuvati za ono sto zelimo a to jeuser posted image , reri kakvo je stanje kod tebe mene kako dugooooo nije bilo sve mi se pobrkalo, za benu znam i njenu radost posto mi je u prijateljima na fb, kako me obraduje i da snagu kada cujem da je neko uspio, i to bas u oom trenutku kada izgubim volju za svim.user posted image user posted image
dokle ste tm i ti stigli

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
17.11.2012 17:44:49   
happysmile
za profertil i ja znam da se iz austrije narucuje, a za ovaj fertil plus tek cuh, eh sad kakav je njegov sastav i koliko stvarno pomaze user posted image user posted image
a mm je pio bioastin i njemu nis pomoglo nije nalaz jos gori poslije njega, operisao variokokelu i pio 3 mj. bioastin, cink selen, c vitamin, piskavicu, sjemenke s medom i svim onim i nista, prije imao veci postotak progresivnih i uopste zivih, a poslije stanje jos gore, elem sve je to od slucaja do slucaja, a drago mi je kada cujem da je neko poboljsao nalaz, mi nismo bili te sreceuser posted image
a mi smo biostin narucili preko jednog prijatelja iz amerike, i dobili ga na poklon i to 4 kutije po 120 tableta, ali nije nam pomoglo hebi ga

(odgovor članu Cenzura83)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
17.11.2012 22:12:22   
mionab
Ne treba recept.Možeš kupiti u slobodnoj prodaji.Sastav je sličan kao Profertil.Što se tiče sastava pogledaj, imaju svoju stranicu.Moj muž će raditi kontrolni nalaz za 2 mjeseca pa ću vam javiti kakvi su nalazi.Mi smo još uključili matičnu mleč kapsule, vit C 1000 mg.Sve vam javim.

(odgovor članu rerica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
17.11.2012 22:14:42   
happysmile
a tm tek poceo terapiju ili?? i kakav je s-gram tm bio msm koja dijagnoza mozda si i pisala al ja sam ti malo polijena da sad se vracam i iscitavamuser posted image user posted image

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
18.11.2012 22:48:43   
mionab
Kod mog muža je smanjena pokretljivost.Broj je na granici.Progresivna pokretljivost je problem.Sa profertilom koji je pio 6 mjeseci, pokretljivost se povećala sa 10 % na 60 %.Prije mjesec dana smo nastavili sa Fertil plusom pa ćemo vidjeti.Varikokelu je operisao prije 2 godine ali smo terapiju krenuli prije 8 mjeseci.Pomaka ima.Vidjećemo.

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
19.11.2012 10:48:14   
pepika

IZVORNA PORUKA: happysmile

user posted image user posted image evo me pepika, nestala posto me jedna nasa forumasica jako uvrijedila, tako da sam bas razocarana bila, ali nema veze, tu sam jos uvijek i dalje u trci i borbi zauser posted image ...
Sta ima kod teeb sta se radi, jel sve ok i pod kontrolomuser posted image user posted image user posted image

Cuj uvrijedila user posted image Kod mene sve pod kontrolom user posted image I ja sam u toj trci i borbi kao i ti. Drago mi je da si se vratila user posted image

_____________________________

Covjek snuje ,Bog odredjuje.

(odgovor članu happysmile)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Oligoasthenozoospermia i operacija variko...
19.11.2012 17:51:56   
happysmile
user posted image user posted image user posted image odlicno, bravo za tm, jako se obradujem kada cujem ovakve vijesti uljepsala si mi danuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mionab)
Neposredna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *