|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 9:01:53   
Amelaa RR
Boze me sacuvaj...!!!

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 9:11:09   
medica
ma treba ga odmah objesituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 9:16:53   
Mika
Draga Lulu skidam kapu na reakciji! user posted image  Nisam sigurna koliko bi naših građana slično reagovalo.
Još sa bebom u naručju! treba ti spomik dići!!!
Naši su se ljudi toliko o sebi zabavili da okreću glavu od svega i samo sebi govore "to se meni neće desiti" ili "ne dešava se meni šta me briga" user posted image  Jad i čemer!


_____________________________

Borba je počela!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 10:27:04   
travnicanka
O boze dragi toga kod nas u bosni ima koliko god hoces....mi nismo uopste svijesni koliko su bolesni ti ljudi.
Kod nas malo ko prica i raspravlja na tu temu a kamoli da se poduzmu neke mjere.U Bosni je raj za takve bolesnike....skroz slabu,gotovo nikakvu paznju mediji ne posvecuju takvim temama,a o policiji i njihovim mjerama da ni ne govorimo.Narod je prepusten sam sebi.Ako si hrabar kao nasa lulu mozda takve idiote ako nista prekinete u tim bolesnim namjerama.....jao kako mene huja hvata ja bi isto kao i lulu trcala za njim i prvim kamenom u glavu!!!
Sto je najzalosnije to su u vecini slucajeva jako napredni,obrazovani i po nicemu neobicni tipovi ljudi....njih je jako tesko skuziti....uzas!!!!

(odgovor članu Mika)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 10:37:09   
bebacha
samo ti mogu reci SVAKA CAST,Kad si sa bebom smjela trcat za njima jako si hrabra.Ao tom djedu ja nemam komentara.samo znam da e vec sad strah vremena kad ce moja Ajla ici sama u skolu i igrat se.

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 10:50:14   
Lulu_
ma izgledao je kao tipicni djed.mozda i on ima unuke

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 10:55:23   
maslačak82
mozda i on ima unuke

e to je ono najtužnije...
Stvarno ne razumijem nastrane ljude, nikako!


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 11:01:32   
liebevoll
Lulu, svaka ti cast, stvarno si super reagovala, jos sa djetetom...user posted image user posted image  Tako bi svi trebali reagovati kad vide takve bolesnike, fuj!!!! Stvarno mi nije jasna ta psiha poremecena sta je on smislio, malo dalje, s jedne strane par koji se ljubi, s druge djeca....fuj!!!!!!user posted image user posted image
Ja sam prije nekih desetak godina, u Sarajevu u parku preko puta Robne kuce isto vidjela cikicu koji se samozadovoljava... covjece, ja sam se tada paralisala od straha, i dala petama vjetra, nisam mogla da vjerujem da toga ima u nasoj okolini. user posted image
Jedno vrijeme je  bio jedan manijak na Mejtasu, krio se u stubistima, i kada neke djevojke produ tuda, samo  rasiri mantil ispod kojeg je sasvim go. Jednom je tako izletio pred mene i moju kumu, sljedeci put njen brat isao s nama, on opet, kad ga je brat zaganjao.... Ali bio je tako brz, pobjegao, i vise ga nismo vidale... ali bas je fuj!
Najgore je sto kod nas uopste ne kaznjavaju adekvatno te pedofile, kao da im daju dodatno podstrek da to opet urade, a jadnoj djeci nad kojima se izivljavaju ostaje dozivotna trauma.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 11:14:23   
Amra k
lulu svaka ti cast na hrabrosti, istina je da bi slabo ko reagovao kao ti.
Vec sada kad pomislim da sam ja bila na tvom mjestu obuzme me neki bijes, kao sto ti kazes da nisi imala dijete sa sobom ma covjek bi ga ganjao i oci mu perverzne iskopao.
Ne znam sta bi vam rekla, situacija nigdje nije bolja. I ovdje se desavaju slicne stvari. Skoro je nestala djevojcica na putu iz skole do kuce koji iznosi 500m. Niko nije nista vidio osim neke djece koji su rekli da je otisla u pratnji starijeg muskarca. I onda su je nasli mrtvu u jednom potoku. Uzas. Rotitelji su u panici i sada svako svuda prati svoje dijete.
Ne mogu da razumijem, i shvatim kakve su to licnosti, sta je stvorilo jedan takav um.
Uzas, stvarno uzas. Dodje mi da placem od straha za svoje dijete sutra.user posted image

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 11:22:56   
liebevoll
Znam za taj slucaj, negdje u Istocnoj Njemackoj, uzas. Ali barem ih adekvatnije ovde kazne, nego u Bosni, u Bosni im dode kao hobi biti pedofil, grozno.user posted image user posted image  Bolesnici!!!!!

(odgovor članu Amra k)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 11:36:02   
Lulu_
mozda bi se i ja paralizovala kao ti da se radilo o meni ali kad su mi djeca u pitanju izbezumim se.nemam osjecaja ma prava zivotinja

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 13:11:19   
Mara
Lulu ti si mi kraljica user posted image , još i sa djetetom trčala za perverznjakom . A policija , oni s  noge na nogu user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 13:28:58   
mamyca
Lulu svaka cast na hrabrosti.user posted image
A takve bolesnike bih odmah kamenovalauser posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: pedofilija u nasoj sredini
30.10.2008 15:52:24   
mamina princeza
uzas svega kod nas ima... svaka cast na hrabrosti... jos s bebom sis e usudila trcati za tim idiotom... super si

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: pedofilija u nasoj sredini
31.10.2008 8:30:55   
Anoniman
Meni su se kolege na poslu,  njih dvoje troje, smijali jer sam im rekla da ima jedan stariji ciko ispred skole u kojoj radim svaki dan u isto vrijeme kad su djeca na odmoru. I ostane u dvoristu pogotovo ako djeca imaju tjelesni odgoj.
Ništa ne radi samo posmatra. Ali meni čudno u isto vrijeme non stop 10 -tak prošlih dana. Zamislite,i oni se smiju sta ce ti to je nekakav komsija tu, kazu nije nesto psihički dobar.user posted image  E svašta..Pa nije meni radi moje sigurnosti nego dječije, još kad se čovjek nasluša svakakvih priča pogotovo sve prati..I još nije psihički dobar i šta će ti on....Pa da ih čovjek nalupa pravo.......A ne daj Bože da nekom nešto uradi ,e onda bi se uhvatili za glavu šta bi.......?!
Ali nema veze ako oni ne  zele niša učiniti ,ja njega pratim svaki danuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mersy -- 31.10.2008 8:32:14 >

(odgovor članu lejlaze)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: pedofilija u nasoj sredini
1.11.2008 0:08:31   
Lulu_
ja bi njge pitala izivinite gospodine ali dali i vase djete ide u ovuskolu...
moram razocarati mame
dva dana visim sa mm na kamberovicu bolesnik se nije pojavio opet.mi smo bili tako raspolozeni da mu uradim mnogo strasnhi stvari...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: pedofilija u nasoj sredini
1.11.2008 0:32:45   
stella
Uzas.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sva sam se najezila od same pomisli na to.Bas mi je to jedan od vecih strahova roditeljstva.
A tebi svaka cast na hrabrosti.


_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *