|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Molim pomoć!
22.8.2013 11:39:06   
Anoniman
Isla sam psihijatru na prvi razgovor. Dao mi je terapiju i rekao da, ako imam mogucnost, bar na neko vrijeme se odvojim od te zajednice jer me vodi samounistenju. Potrebno je da se odvojim od svih i uz terapiju postavim svoj identitet. Kad sam muzu rekla, on nece, cak mu je krivo sto sam psihijatru ispricala da me i ta blizina njegovih smara i da mi uzasno treba prostor. Sta biste vi uradile?

(odgovor članu CombatKitten)
  Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Molim pomoć!
22.8.2013 11:44:46   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Isla sam psihijatru na prvi razgovor. Dao mi je terapiju i rekao da, ako imam mogucnost, bar na neko vrijeme se odvojim od te zajednice jer me vodi samounistenju. Potrebno je da se odvojim od svih i uz terapiju postavim svoj identitet. Kad sam muzu rekla, on nece, cak mu je krivo sto sam psihijatru ispricala da me i ta blizina njegovih smara i da mi uzasno treba prostor. Sta biste vi uradile?


povela ga psihijatru sa sobom da shavti ozbiljnost situacije

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Molim pomoć!
22.8.2013 12:22:09   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Isla sam psihijatru na prvi razgovor. Dao mi je terapiju i rekao da, ako imam mogucnost, bar na neko vrijeme se odvojim od te zajednice jer me vodi samounistenju. Potrebno je da se odvojim od svih i uz terapiju postavim svoj identitet. Kad sam muzu rekla, on nece, cak mu je krivo sto sam psihijatru ispricala da me i ta blizina njegovih smara i da mi uzasno treba prostor. Sta biste vi uradile?



e bas to ti je bitno user posted image da postavis svoj identitet. to mozes uraditi sa ili bez pomoci muza. uradit ces to cak i ako se ne odvojite iz zajednice samo sto ce ici malo teze. u svakom slucaju, pomoci ce tebi da postavis svoje prioritete tj. ono oko cega ce se vrtiti tvoj zivot i svakodnevnica i da shvatis gdje jesi zrtva a gdje imas izbora. primjetit ces promjenu na sebi a primjetit ce i drugi pa ce se drugacije i ponasati prema tebi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Molim pomoć!
22.8.2013 12:28:34   
Galicia
TO sto se jadas psihijatru, to je samo izmedju vas dvoje i nikog vise. Muz & Co ne moraju znati sta se prica.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Molim pomoć!
22.8.2013 13:49:59   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Isla sam psihijatru na prvi razgovor. Dao mi je terapiju i rekao da, ako imam mogucnost, bar na neko vrijeme se odvojim od te zajednice jer me vodi samounistenju. Potrebno je da se odvojim od svih i uz terapiju postavim svoj identitet. Kad sam muzu rekla, on nece, cak mu je krivo sto sam psihijatru ispricala da me i ta blizina njegovih smara i da mi uzasno treba prostor. Sta biste vi uradile?


povela ga psihijatru sa sobom da shavti ozbiljnost situacije


On ne zeli ici sa mnom. Kaze sto cu, vjerujem ti, a ustvari ga je stid. Gore mi je kad znam da nije spreman bar na kratko uradit tako nesto da mi pomogne. Da bar hoce pustit me samu da odem na jedno vrijeme, ali ne. Cak se ljuti.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Molim pomoć!
22.8.2013 19:10:07   
Galicia
Da bar hoce pustit me samu da odem na jedno vrijeme, ali ne. Cak se ljuti.


Pa ti si rob. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 13:37:12   
Anoniman
Pa bil po vama bilo ok da sama sa djetetom na jedno vrijeme se iskucim iz te zajednice, iznajmim sebi stan recimo ili odem svojim, samo dok malo ne dodjem sebi? ako vec muz nece da ide? Ali sta bi to onda znacilo za nas brak. ne znam ni ja vise.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 13:51:20   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pa bil po vama bilo ok da sama sa djetetom na jedno vrijeme se iskucim iz te zajednice, iznajmim sebi stan recimo ili odem svojim, samo dok malo ne dodjem sebi? ako vec muz nece da ide? Ali sta bi to onda znacilo za nas brak. ne znam ni ja vise.


u tom slucaju nemoj ici kod svojih idi sama sa djetetom i pokusaj shvatiti sta te tisti ali moras biti spremna na posljedice da ako se vratis nista nece biti isto.. gledat ce te kao zenu koja je ostavila muza.. a s obzirom na to koliki oni uticaj imaju na njega to može biti fatalno za tvoj brak...
a zasto jednostavno ne sazoves sastanak sa roditeljima svog muza i ne objasnis im o cemu se radi... da si dosla do ruba i da ako oni ne zele da ostanu bez snahe a ujedno i svakodnevnog prisustva njihovog unuceta moraju da vas ostave na miru i tebe a i tvog muza posebno... da razganice neke stvari i da za svaku sitnicu ne zovu. jednostavno da pokusaju da naprave distancu a i ti draga moja moras da stavri sagledas iz nekog drugog ugla..

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 14:36:58   
Anoniman
A kojeg drugog ugla tajra? Vise ni sama ne znam. Znam da bi to bilo fatalno za nas brak i zato i ne odlazim, ali ovo stanje je fatalno za moje zdravlje. Meni je vise prekipilo. Krenem na poso, cekaju ispod stepenica, dodjem s posla cekaju kod stepenica, sjede napolju. Izadjem na tarasu, eto svekrve ispod tarase ako cuje djetetov glas. Napolje vise i ne izlazim. A tako bih voljela izaci sa svojim djetetom i igrati se u dvoristu i sa muzem. Da usrecimo i dijete. Ali to nema sanse. Jesmo li izasli i sjeli eto i njih, jesam li s djetetom izasla eto i nje iz kuce. Ne mogu vise. Zovu za sve moguce. Nigdje pjese ne mogu, po hljeb im treba moj muz ic i sl. A muzu su prioritet njihove zelje. Nazovu i kazu mu da malo snese dijete, on odmah potvrdno odgovara i nosi. Treba mi prostor, samo to znam. A kako, bez izlaza sam.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 14:49:39   
tajra26

IZVORNA PORUKA: Anoniman

A kojeg drugog ugla tajra? Vise ni sama ne znam. Znam da bi to bilo fatalno za nas brak i zato i ne odlazim, ali ovo stanje je fatalno za moje zdravlje. Meni je vise prekipilo. Krenem na poso, cekaju ispod stepenica, dodjem s posla cekaju kod stepenica, sjede napolju. Izadjem na tarasu, eto svekrve ispod tarase ako cuje djetetov glas. Napolje vise i ne izlazim. A tako bih voljela izaci sa svojim djetetom i igrati se u dvoristu i sa muzem. Da usrecimo i dijete. Ali to nema sanse. Jesmo li izasli i sjeli eto i njih, jesam li s djetetom izasla eto i nje iz kuce. Ne mogu vise. Zovu za sve moguce. Nigdje pjese ne mogu, po hljeb im treba moj muz ic i sl. A muzu su prioritet njihove zelje. Nazovu i kazu mu da malo snese dijete, on odmah potvrdno odgovara i nosi. Treba mi prostor, samo to znam. A kako, bez izlaza sam.

draga moja nemoj se igrati ispred kuce idi sa svojim djetetom u setnju gradom, u park, u shoping, kod svojih sta ja znam imas mnogo mogucnosti. spakuj se i idi kod mame na kafu ako ti je blizu.. drugi ugao je da sebi ugodis i da pokusas da ignorises to sto tvoj muz radi da i ti imas svoj prostor a ako on nece nemoj cekati na njegovo odobrenje kad ga ni on od tebe ne traži..uzvrati mu istom mjerom... ako imas mogucnosti idite na more da malo napunis baterije, jezero negdje kod rodbine naravno ako imas godisnji ili uzmi bolovanje... daj sebi oduska nekim odmorom i razmisli..(nemoj cekati na muza idi sama sa djetetom naravno ponudi mu) ja nemam svekrvu tako da je sve na mojoj mami ali tako bi nekada voljela da je blizu pa da i ona neki problem nekad rijesi, da joj spustim dijete da malo omorim, da mi rucak napravi... a znas kako me zaboli hoce li mi ga nabit na nos ja sam ti vrlo jednostavna volim da drugi sta rade da bi ja spavala... ali razumijem tvoj problem ali i muza koji slusa roditelje ipak jabuka ne pada daleko od stabla... nego volis li ti tvog muza? i izvini postoji li jos nesto sem negovih roditelja sto ti kod njega smeta? da li on tebe uopste ispunjava kao zenu?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 14:53:11   
Daliyah92
Ti bi se svakako trebala malo "odmoriti od njih". Pokusaj se jedno vrijeme smiriti, ne spominjati nikakve probleme, a pogotovo ne spominjati taj razgovor sa psihijatrom. A onda nakon par sedmica (ako toliko mozes izdrzati) vidi gdje mozes otici na odmor sa djetetom, ili mozda i sa muzem. Ali ne spominjati mu da se ides odmoriti od njih, nego onako - ides na odmor.

Ne znam, to mi jedino pada na pamet user posted image



_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 14:57:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tajra26


IZVORNA PORUKA: Anoniman

A kojeg drugog ugla tajra? Vise ni sama ne znam. Znam da bi to bilo fatalno za nas brak i zato i ne odlazim, ali ovo stanje je fatalno za moje zdravlje. Meni je vise prekipilo. Krenem na poso, cekaju ispod stepenica, dodjem s posla cekaju kod stepenica, sjede napolju. Izadjem na tarasu, eto svekrve ispod tarase ako cuje djetetov glas. Napolje vise i ne izlazim. A tako bih voljela izaci sa svojim djetetom i igrati se u dvoristu i sa muzem. Da usrecimo i dijete. Ali to nema sanse. Jesmo li izasli i sjeli eto i njih, jesam li s djetetom izasla eto i nje iz kuce. Ne mogu vise. Zovu za sve moguce. Nigdje pjese ne mogu, po hljeb im treba moj muz ic i sl. A muzu su prioritet njihove zelje. Nazovu i kazu mu da malo snese dijete, on odmah potvrdno odgovara i nosi. Treba mi prostor, samo to znam. A kako, bez izlaza sam.

draga moja nemoj se igrati ispred kuce idi sa svojim djetetom u setnju gradom, u park, u shoping, kod svojih sta ja znam imas mnogo mogucnosti. spakuj se i idi kod mame na kafu ako ti je blizu.. drugi ugao je da sebi ugodis i da pokusas da ignorises to sto tvoj muz radi da i ti imas svoj prostor a ako on nece nemoj cekati na njegovo odobrenje kad ga ni on od tebe ne traži..uzvrati mu istom mjerom... ako imas mogucnosti idite na more da malo napunis baterije, jezero negdje kod rodbine naravno ako imas godisnji ili uzmi bolovanje... daj sebi oduska nekim odmorom i razmisli..(nemoj cekati na muza idi sama sa djetetom naravno ponudi mu) ja nemam svekrvu tako da je sve na mojoj mami ali tako bi nekada voljela da je blizu pa da i ona neki problem nekad rijesi, da joj spustim dijete da malo omorim, da mi rucak napravi... a znas kako me zaboli hoce li mi ga nabit na nos ja sam ti vrlo jednostavna volim da drugi sta rade da bi ja spavala... ali razumijem tvoj problem ali i muza koji slusa roditelje ipak jabuka ne pada daleko od stabla... nego volis li ti tvog muza? i izvini postoji li jos nesto sem negovih roditelja sto ti kod njega smeta? da li on tebe uopste ispunjava kao zenu?


Ti si meni sad postavila pravo pitanje koje me strecnulo vjeruj. Odgovor: Ni sama vise ne znam. Na pocetku braka sam bila toliko zaljubljena da od toga dalje nisam vidjela. Kako je odmicalo vrijeme postajala sam svjesnija. Njemu su jako bitni roditelji i on ugadja najvise njima. Ako se necemu suprostavim, ljuti se na mene. Kroz to mi je nekako postao dalek. Dalje, ko zenu, pa kad ovo uzmem u obzir, cesto se pitam kakva je njegova ljubav prema meni. Nemam onu zastitu pred njegovim, nemam njegov stav koji govori da je uz mene pred njegovim, nemam onu zastitnicku ruku, imam nekog ko suti uglavnom ili i kad kaze nesto njima, kaze njezno i bojazljivo. Dalje i u drugim stvarima bas ne slusa moje potrebe. Sto puta sam mu rekla da mi treba da se odmaknem negdje, samo nas troje, on se samo oglusi, a toliko mi se toga izdesavalo. Krevet je tako rijedak. A ni sama vise nemam toliku zelju. a opet osjecam prema njemu tolku ljubav ili opsesiju ???

(odgovor članu tajra26)
  Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 15:15:56   
tajra26
Ti si meni sad postavila pravo pitanje koje me strecnulo vjeruj. Odgovor: Ni sama vise ne znam. Na pocetku braka sam bila toliko zaljubljena da od toga dalje nisam vidjela. Kako je odmicalo vrijeme postajala sam svjesnija. Njemu su jako bitni roditelji i on ugadja najvise njima. Ako se necemu suprostavim, ljuti se na mene. Kroz to mi je nekako postao dalek. Dalje, ko zenu, pa kad ovo uzmem u obzir, cesto se pitam kakva je njegova ljubav prema meni. Nemam onu zastitu pred njegovim, nemam njegov stav koji govori da je uz mene pred njegovim, nemam onu zastitnicku ruku, imam nekog ko suti uglavnom ili i kad kaze nesto njima, kaze njezno i bojazljivo. Dalje i u drugim stvarima bas ne slusa moje potrebe. Sto puta sam mu rekla da mi treba da se odmaknem negdje, samo nas troje, on se samo oglusi, a toliko mi se toga izdesavalo. Krevet je tako rijedak. A ni sama vise nemam toliku zelju. a opet osjecam prema njemu tolku ljubav ili opsesiju ???


po meni ovdje nisu krivi njegovi roditelji oni su ti paravan da prikrijes svo nezadovoljstvo koje osjecas prema njemu a oni samo dopinose tome... mila zapitaj se kolika je tvoja ljubav prema tvom muzu? i sta si u stanju zrtvovati za njega? ljubav mora biti uzvracena ali ponekad neko mora izvuci deblji kraj i uciniti da ona ponovo oživi? razmisli da kupis kakav dobar ves veceras i da napravis kakav mutikas iskoristis svekrvu da uradi nesto korisno da ti pricuva dijete i kazes joj da vas ne uznemirava jer zavodis muza... napravi frizuru nasminkaj se obuci najvece stikle...nek se prisjeti kakvu macku je ozenio...

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 15:24:31   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: tajra26

Ti si meni sad postavila pravo pitanje koje me strecnulo vjeruj. Odgovor: Ni sama vise ne znam. Na pocetku braka sam bila toliko zaljubljena da od toga dalje nisam vidjela. Kako je odmicalo vrijeme postajala sam svjesnija. Njemu su jako bitni roditelji i on ugadja najvise njima. Ako se necemu suprostavim, ljuti se na mene. Kroz to mi je nekako postao dalek. Dalje, ko zenu, pa kad ovo uzmem u obzir, cesto se pitam kakva je njegova ljubav prema meni. Nemam onu zastitu pred njegovim, nemam njegov stav koji govori da je uz mene pred njegovim, nemam onu zastitnicku ruku, imam nekog ko suti uglavnom ili i kad kaze nesto njima, kaze njezno i bojazljivo. Dalje i u drugim stvarima bas ne slusa moje potrebe. Sto puta sam mu rekla da mi treba da se odmaknem negdje, samo nas troje, on se samo oglusi, a toliko mi se toga izdesavalo. Krevet je tako rijedak. A ni sama vise nemam toliku zelju. a opet osjecam prema njemu tolku ljubav ili opsesiju ???


po meni ovdje nisu krivi njegovi roditelji oni su ti paravan da prikrijes svo nezadovoljstvo koje osjecas prema njemu a oni samo dopinose tome... mila zapitaj se kolika je tvoja ljubav prema tvom muzu? i sta si u stanju zrtvovati za njega? ljubav mora biti uzvracena ali ponekad neko mora izvuci deblji kraj i uciniti da ona ponovo oživi? razmisli da kupis kakav dobar ves veceras i da napravis kakav mutikas iskoristis svekrvu da uradi nesto korisno da ti pricuva dijete i kazes joj da vas ne uznemirava jer zavodis muza... napravi frizuru nasminkaj se obuci najvece stikle...nek se prisjeti kakvu macku je ozenio...


Da je to bar sa mojim muzem moguce.. Njegova prva bi bila, jel zakljucano, moze neko uci.. Jer oni ulaze bez da im se prvo otvore vrata. A iskreno nemam ni volje. Sa svojim ponasanjem mi je stvorio i ljubomoru i prpreku i sve negativno. Ja znam koliko s njim uzivam kad nisam u tok kuci, a koliko mi ide na zivce kad samu toj kuci. On je drugi kad su oni tu i kad smo daleko od njih.

(odgovor članu tajra26)
  Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 15:35:01   
SREĆNA
Bogami ženo ti se boriš danonoćno.Pitaj ga jesi se udala za njega ili za roditelje.Ti ideš psihijatru i uništavaš se nekakvim tabletama, koje ti neće pomoći sigurno, samo ćeš stvoriti ovisnost, a njega baš briga.Uzmi ga za ruku, zaključaj vrata i posadi ga fino na kauč i reci mu jasno i glasno šta i kako se osjećaš, ako treba i viči, nek čuju i roditelji, ako se ne dozove on onda pokušaj reći njima da ti treba malo prostora, ipak nisi ti došla u tu kuću da praviš društvo svekrvi , nego da živiš sa svojom porodicom.Ako ona hoće dijete stalno, a ti budi pametna, pa se fino scifraj pa sleti do nje ostavi jj dijete po 3-4 sata a ti fino malo u grad, malo na kafu, ma ako treba sjedi u parku sama uzmi novine i radi šta ti je volja i tako jednu sedmicu svaki dan i za svaku sitnicu nosi joj dijete, ona kad se umori sama će odustat od zvanja i traženja djeteta.Muža moraš malo prikliještiti i dat mu do znanja kako se ti osjećaš, na kraju krajeva, zašto ne vbi otišla i kod svojih, šta će se desit sa brakom, ako te voli i ako si mu ti životna saputnica, bezbeli da će doći po tebe, ako ne dođe, tim možda i bolje jer očito nije vrijedan tvog zdravlja.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 16:11:46   
Galicia
Dajete joj savjete da se ONA izbori za brak a njen muz nece ni da makne prstom. Gdje tu logika? Sto da ona spasava kad njemu nije stalo?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 16:15:18   
Visnja RR
to na žalost nije brak...već mrak u životu... i tako će biti uvjek jer je on pogrešna osoba za tebe ....user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 23:31:07   
milenium
mene samo zanima gdje vi samo nađete takve maksuze? prebrzo se udate,prije braka se niste dovoljno upoznali,slabo vidite šta liuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 23:35:38   
milenium
pogotovo ova današnja mladež...samo da im se vjenčat.nama je lijepo,bit će nam lijepo,uh jedva čekamo,uh hoćemo uživat,uh izlazit ćemo...Dalje od nosa ne vide,žive u nekoj prividnoj sreći, sami si stvore film koji ne postoji,umišljaju nešto što uopće nije. život se ne sastoji od uzdaha. a gdje je ostalo...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 23:48:33   
Galicia

IZVORNA PORUKA: milenium

pogotovo ova današnja mladež...samo da im se vjenčat.nama je lijepo,bit će nam lijepo,uh jedva čekamo,uh hoćemo uživat,uh izlazit ćemo...Dalje od nosa ne vide,žive u nekoj prividnoj sreći, sami si stvore film koji ne postoji,umišljaju nešto što uopće nije. život se ne sastoji od uzdaha. a gdje je ostalo...



A jesil ti nesto drugacije uradila?
Zavrsila skolu, obezbijedila krov nad glavom, zivjeli skupa prije braka?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 23:54:17   
milenium
živjela prije braka s nekim nebi nikad niti mi to treba niti smo se vjenčali nakon 2 mjeseca poznanstva.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: Molim pomoć!
23.8.2013 23:57:46   
milenium
krov nad glavom je moje vlasništvo.ima žena nemaju ništa od toga ali bar imaju normalne muževe,koji će stat uz njih i kojima će žena bit na prvom mjestu a ne roditelji,sestra itd

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: Molim pomoć!
24.8.2013 0:13:01   
Galicia
Pa da su zivjele zajedno prije braka mozda bi ih i upoznale kako treba.
A ne ovako dodju pod tudji krov pa ih muz ne ferma ni jedan posto svekijevci handre i onda se ONA buni.
Bas bezveze.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: Molim pomoć!
24.8.2013 0:19:16   
milenium
mogla je ona njega upoznat i bez zajedničkog življenja,možda da su se duže zabavljali ili ne znam ni ja... al što je tu je,sad je kasno pričat šbb kbb.

nego ja bi zavrnula ključom kad sam u kući.a u šetnju u grad,u park itd.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: Molim pomoć!
24.8.2013 0:25:15   
milenium
IZVORNA PORUKA: Anoniman
Krenem na poso, cekaju ispod stepenica, dodjem s posla cekaju kod stepenica, sjede napolju.

pa nek čeka ,ti pozdraviš sa zdravo i prođeš

Izadjem na tarasu, eto svekrve ispod tarase ako cuje djetetov glas.
pa nek sluša.

Napolje vise i ne izlazim.
jesi luda

A tako bih voljela izaci sa svojim djetetom i igrati se u dvoristu i sa muzem. Da usrecimo i dijete. Ali to nema sanse. Jesmo li izasli i sjeli eto i njih, jesam li s djetetom izasla eto i nje iz kuce. meni se čini da ti njih ne možeš okom da vidiš.
Ne mogu vise.

Zovu za sve moguce.
pa nek zovu,ne morate se svaki put odzvat,nekad ne čujete,nekad spavate itd.


< Poruku je uredio milenium -- 24.8.2013 0:28:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

TERMIN
milkicc

da li ste se porodile tačno na dan termina ili ranije(kasnije)?i koliko?

tačno na određeni datum (38%)

kasnije(navedi koliko) (24%)

ranije(navedi koliko) (38%)


Broj svih glasova: 66

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *