|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pekac za hljeb iliti kruh
29.10.2012 11:50:26   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: škorpija

od 100 ljudi koji imaju pekač čula sam jednu zajedničku primjedbu: da se hljeb mrvi, ima li neko da nema ovaj problem, je li to do vrste pekača iliuser posted image . planioramo ga kupiti a totalno sam zbunjena


Kora se mrvi. Ja kad pravim uz dodatak palente mrvi se i sredina, a kad ide solo brašno unutra ne mrvi se.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
18.2.2013 15:19:46   
senchyy
Pozz drage moje,

ja imam jednu molbu. imam pekac kruha bira xmb 1008 kao sa slike, al nemam uputstvo i ne mogu da ga koristim. jako bih vam bila zahvalna ako neka ima da mi skenira ili profaksa ako moze.

user posted image

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
18.2.2013 17:29:19   
djoisa
imas li kakvo brzinsko pitanje za ovaj pekac..dok ne pronadjem upustvo..mada ono nije detaljno..
u upustvu nema recepata

(odgovor članu senchyy)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
18.2.2013 17:36:35   
animagical
imam ja ako mozeuser posted image koliko kosta i valja li cemu? htjela sam odavno kupiti pekac, ali sve odgadjam, da ne bi zavrsio na groblju kuhinjskih gadgeta,kao i silni kupljeni sokovnici, blenderi, citrusete, mikseri, tosteri, kafe aparati i razna druga cuda koja krijem u plakaru, da ne bih racunala koliko ih platih

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
18.2.2013 17:47:31   
djoisa
e onda za takvu tebe je najbolji upravo ovaj gore pekac sa slike..birin..manji..kosta samo 50 km..i isprobaj..meni je ova spavica extra..isti sam uzela i dotrajao mi je sad sam spreman za nesto ozbiljnije..neki skuplji pekac..ja volim da znam sta jedem..pobacam u pekac sta vec ide i naspavanje sutra za rucak fini svjez domaci hljeb..istini za volju ja ne znam ispeci hljeb u rerni i nakon nekoliko neuspjelih pokusaja mm je insistirao na kupovini pekaca user posted image ..meni sluzi i isplati se vrlo brzo..

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
18.2.2013 22:41:42   
senchyy
Imam kojim redom ide i sta treba pritisnuti da binuspio hljeb :) probali smo ono kao brzo i cini mi se da ostane zivo malo. Kojim redom i koji program staviti?

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 9:19:41   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: animagical

imam ja ako mozeuser posted image koliko kosta i valja li cemu? htjela sam odavno kupiti pekac, ali sve odgadjam, da ne bi zavrsio na groblju kuhinjskih gadgeta,kao i silni kupljeni sokovnici, blenderi, citrusete, mikseri, tosteri, kafe aparati i razna druga cuda koja krijem u plakaru, da ne bih racunala koliko ih platih


A zašto ne koristiš te kuhinjske gadgete? Ne sjetiš se, ne rade dobro, mrsko ti ih poslije čistiti?
Ja imam pekač, mi smo odmah uzeli (zapravo sam sebi izorganizovala rođendanski poklon od više poklanjača user posted image ) ozbiljniji, i ja ga jako volim. Čak ga i na vikendicu ponesem. Pored standardne primjene da me u jutro vikendom dočeka prvo miris, a onda i svjež vruć hljeb po mojim željama, u njemu zakuhavam tijesta koje naknadno koristim za svari koje se neće peći u pekaču (uštipci, tortilje, tijesto za pizzu), pekla sam u njemu ajvar (za to mora postojati poseban program za đem) i đem. Ja ga ocjenjujem kao jako koristan nepotreban kuhinjski uređaj user posted image . Fol je u tome da ga smjestiš na neko stalno mjesto i da ga koristiš. Vjerovatno će se u početku desiti i greške, ja sam bacila 2-3 kompletna hljeba i par puta sam morala istresti sadžaj pa vraćati zato što sam zaboravila staviti lopatice za mješanje nakon pranja user posted image , ali to nije nikakav problem kad jedem svoj divni integralni hljeb sa sjemenkama.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 9:46:23   
ziki
potpisala bih lejlu. Ja ga koristim tri godine i prezadovoljna sam. Hljeb je super, pravim tijesto za picu, dzem...Probala sam kolace al nisam odusevljena bolji su mi klasicni
A kad pominjete kuhinjske gagete ima li sanse da se kupi samo posuda za mulinexov blender, slomilo mi se dole kod nozeva, tj nozevi islai nacisto

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 9:50:44   
Lejla Ka
Problem toga da vam se hljeb mrvi pokušajte riješiti tako da u recept dodajete po 50ml više tekućine (vode ili mlijeka) dok ne dođete do zadovoljavajuće strukture. Ja sam malo povećala i količninu kvasca u odnosu na orginalni recept pa mi sad integralni hljebovi ispadnu puno bolji.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 9:51:04   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

potpisala bih lejlu. Ja ga koristim tri godine i prezadovoljna sam. Hljeb je super, pravim tijesto za picu, dzem...Probala sam kolace al nisam odusevljena bolji su mi klasicni
A kad pominjete kuhinjske gagete ima li sanse da se kupi samo posuda za mulinexov blender, slomilo mi se dole kod nozeva, tj nozevi islai nacisto

Zovi servis.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 10:01:12   
ziki
da nemas broj tel, trazih u imeniku al ne nadjoh

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 10:10:05   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: ziki

da nemas broj tel, trazih u imeniku al ne nadjoh


Morala bih pogledati uputstvo koje je negdje u kući, dakle nema ga user posted image
Nazovi General-servis http://general-servis.ba/fransizna-prodaja

ako ne servisiraju znat će ko servisira.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 10:11:32   
ziki

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: ziki

da nemas broj tel, trazih u imeniku al ne nadjoh


Morala bih pogledati uputstvo koje je negdje u kući, dakle nema ga user posted image
Nazovi General-servis http://general-servis.ba/fransizna-prodaja

ako ne servisiraju znat će ko servisira.

user posted image user posted image
hvala sad cu pogledat

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 11:32:10   
djoisa
IZVORNA PORUKA: senchyy

Imam kojim redom ide i sta treba pritisnuti da binuspio hljeb :) probali smo ono kao brzo i cini mi se da ostane zivo malo. Kojim redom i koji program staviti?


5 programa rada: bazni, integralni, brzi, (samo) mešanje i (samo) pečenje

ja koristim ovaj base program, traje 3 sata, redosljed ubacivanja sastojaka posudica vode+2 posudice brasna (ravne) + mala doza germe + mala doza soli (po zeli + velika doza ulja) to je recept za najobicniji hljeb u koji po zelji mozes dodati sjemenke (lan, susam, suncokret i sl)

ovaj brzi program je vise za "pogace" kad u tijesto stavljas prasak za pecivo, ja na tom brzom pravim kukuruzni slatki hljeb ponekad

(odgovor članu senchyy)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 11:38:47   
canim
Kod mene na moulinex pekacu imaju 3 tipa pecenja, dakle manje, srednje i vise peceniji hljeb, ne znam imate li vi opciju tu na birinom user posted image ja skoro uvijek ukljucim ovu opciju da bude vise peceniji i super ispadne.

I ja sam svoj koristila za dzemove i super ispadnu, za ajvar nisam ali dobra ideja, pokusam ove godine aBd.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 12:19:54   
djoisa
birin pekac j ebas jednostavn ima ovih 5 opcija samo..ako hoces peceniji hljeb onda ja mislim da se moze birati ova opcija integralni, taj program je duzi traje 3,5 sata..

Lejla Ka, koji je pekac kod tebe?

< Poruku je uredio djoisa -- 19.2.2013 12:20:48 >

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 14:03:32   
senchyy
Hvala, a jel ubacim sastojke i samo okrenem na bazni ili moram prvo ono mjesanje i nesto drugo. to me malo zbunjuje jer nemam nigdje da procitam sta za sta sluzi i kako se korist.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 14:08:27   
djoisa
sve ubacis i ukljucis bazni..dalje ce ici samo..

dough je program kada zelis samo tijesto da ti napravi, opet ubacis sastojke i ukljucis dough i on pravi tijesto za picu npr.

(odgovor članu senchyy)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 14:16:28   
animagical

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: animagical

imam ja ako mozeuser posted image koliko kosta i valja li cemu? htjela sam odavno kupiti pekac, ali sve odgadjam, da ne bi zavrsio na groblju kuhinjskih gadgeta,kao i silni kupljeni sokovnici, blenderi, citrusete, mikseri, tosteri, kafe aparati i razna druga cuda koja krijem u plakaru, da ne bih racunala koliko ih platih


A zašto ne koristiš te kuhinjske gadgete? Ne sjetiš se, ne rade dobro, mrsko ti ih poslije čistiti?
Ja imam pekač, mi smo odmah uzeli (zapravo sam sebi izorganizovala rođendanski poklon od više poklanjača user posted image ) ozbiljniji, i ja ga jako volim. Čak ga i na vikendicu ponesem. Pored standardne primjene da me u jutro vikendom dočeka prvo miris, a onda i svjež vruć hljeb po mojim željama, u njemu zakuhavam tijesta koje naknadno koristim za svari koje se neće peći u pekaču (uštipci, tortilje, tijesto za pizzu), pekla sam u njemu ajvar (za to mora postojati poseban program za đem) i đem. Ja ga ocjenjujem kao jako koristan nepotreban kuhinjski uređaj user posted image . Fol je u tome da ga smjestiš na neko stalno mjesto i da ga koristiš. Vjerovatno će se u početku desiti i greške, ja sam bacila 2-3 kompletna hljeba i par puta sam morala istresti sadžaj pa vraćati zato što sam zaboravila staviti lopatice za mješanje nakon pranja user posted image , ali to nije nikakav problem kad jedem svoj divni integralni hljeb sa sjemenkama.

bravouser posted image ovo se posebno odnosi na sokovnik, to mi je nesto najmrze za oprati... salu na stranu, sok iz sokovnika ne pijemo jer mi sokovnik nije nesto bas dobar, pa mi ga je mrsko cistiti nakon sve deveracije da dobijem sok.... najcesce koristim citrusetu, jer mi u stvari najvise i volimo cijedjene narandze s medom...toster izbacila da ne jedem sendvice s gaudom....kafe aparat da mi muz ne krepe od visokog pritiska, jer je kahvedzija i po..i tako....kuhinja rasciscena, plakar pun....u kuhinji imam samo mikrovalnu i stapni mikser

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 14:23:28   
senchyy
e super, hvala, probam odma danas pa javim kako je izaslo. jos jedno pitanjce, jel moze mix brasna u ovajbazni program ili samo kao bijeli hljeb?

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 15:08:02   
djoisa
IZVORNA PORUKA: senchyy

e super, hvala, probam odma danas pa javim kako je izaslo. jos jedno pitanjce, jel moze mix brasna u ovajbazni program ili samo kao bijeli hljeb?


samo mixaj user posted image

(odgovor članu senchyy)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 15:21:49   
sheri
moj pekac je moj najbolji drug user posted image . sve mi pomaze, pored hljeba, najvise ga koristim za tjesteninu jer pravim domace lazanje, i pilav(da i masina za tjesteninu mi je dobra drugarica :D ), i sa zakuhavanje svih drugih tijesta, jer tijesto me bas i ne voli user posted image , ne razumijemo se bas najbolje user posted image user posted image
pekac je super stvar

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 15:27:48   
mala_sa
Joj i mene sad nafuraste na ovaj pekac user posted image user posted image mm je nekad davno govorio da ga kupimo, al ja nesto tu ideju odbacila (hajd znaj sto user posted image ).

Sad mi napisite koji vi imate; Lejla i Canim (da se moze i dzem u nemu praviti, i da je kvalitetan)????

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 15:40:07   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: animagical
kafe aparat da mi muz ne krepe od visokog pritiska, jer je kahvedzija i po..


Jel espresso ili filteruša? Ako je espresso koja marka i how much?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Pekac za hljeb (kruh)
19.2.2013 15:41:13   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Joj i mene sad nafuraste na ovaj pekac user posted image user posted image mm je nekad davno govorio da ga kupimo, al ja nesto tu ideju odbacila (hajd znaj sto user posted image ).

Sad mi napisite koji vi imate; Lejla i Canim (da se moze i dzem u nemu praviti, i da je kvalitetan)????

Mulinex XXL stari model, nema ga više, ali ima neki sličnih karakteristika. Ne moraš taj veliki možeš i manji.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *