|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci!
12.3.2013 8:47:22   
mamaibabo
mi hodamo u krevetcu a napolju samo puzemo stojimo extra al kad negdje treba puzm ko zmajuser posted image

_____________________________

18.04.2012 dosla na svijet moja princeza ,moja inspiracija

(odgovor članu dzenyA)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: Prvi koraci!
12.3.2013 9:05:33   
mama_debeljuca
Moja djevojčica je pravila po par koraka sa 9, 9 ipo mjeseci, a sa punih 10, tog dana kad je napunila 10 počela pravo da hoda, na duže staze user posted image

_____________________________

:-)

(odgovor članu mamaibabo)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: Prvi koraci!
12.3.2013 9:09:36   
zumbulcica
Moja dusica je prohodala sa 11 mjeseci, ono skroz samostalno. Sa 8 je pocela da stoji samostalno. Trebalo joj je vremena da pusti prvi korak, bila je bas oprezna i plasljiva.

_____________________________

sunce mamino,21.08.2011.

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: Prvi koraci!
5.5.2013 22:05:27   
teacher75
sutra nam je 14 mjeseci i iako vec danima napravi po nekoliiko koraka danas je prvi put iz kuhinje dosao kroz hodnik sve do dnevne bez padanjauser posted image mada jos gubi ravnotezu i treba ga dobro paziti. zaleti se i smije se i ne pazi uopceuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu zumbulcica)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: Prvi koraci!
5.5.2013 22:11:12   
mishkica
Bravo za slatkog djecaka, user posted image user posted image ja se bas danas sjetih kako je lani u ovo vrijeme moja M prohodalauser posted image

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: Prvi koraci!
5.5.2013 22:11:13   
Crnkica
Da vam javim,moja Džejla prohodala,evo već nekoliko dana intenzivno se pušta i hoda,a ima 11 mjeseci i 9 dana.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: Prvi koraci!
6.5.2013 12:42:58   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: teacher75

sutra nam je 14 mjeseci i iako vec danima napravi po nekoliiko koraka danas je prvi put iz kuhinje dosao kroz hodnik sve do dnevne bez padanjauser posted image mada jos gubi ravnotezu i treba ga dobro paziti. zaleti se i smije se i ne pazi uopceuser posted image


cestitamo ....

ja mislila on prohodao prije ...Blago tebi odmorila si duze :)user posted image ja sam mislila i donekle se nadala da imoj nece duze prohodati jer je u svemu kasnio u odnosu na seku a ovaj put s enisam plasila jer sam znala da dok ne hoda sam koliko toliko rahat.
al on je to odjednom i prodhodao je odmah iza rodjendana i to dosta dobro. Sad vec hoda ko veliki i trci i slomiiiiii.... vec pokazuje zelju da se samostalno penje uz sepenice sto mi je katastrofa . ja od kako je on prohodao ne pravim ni rucak svaki dan , kuca mi je urenebes.... tebe sad to ceka ..a mozda ce Alan biti blaze naravi....

cuvajte ga sad da ne padne da se ne prepadne .. zna skkao to ide ... prvi koraci se najvise paze :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: Prvi koraci!
16.8.2013 7:46:02   
Lulu_08
Mi nikada ne prijavismo svoje hodanje, mala prohodala sa 11 mj, pa je onda od 12 do 13 bas se bojala i pazila, radije je hodala uz pridrzavanje ili krace relacije od neceg do neceg pa opet od skoro 13 trci i hoda bez problema hB.

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: Prvi koraci!
16.8.2013 7:49:19   
mum82
e pa ni mi nismo znali da imamo ovu temicu...
prohodali odmah poslije rodjendana,znaci s 13 mj i od tad ne stajemouser posted image ...a hoda ko patkica,i kad padne dize se brzinski,dusa moja,jer ima bracu kog mora sticuser posted image

_____________________________

B -20.11.2010
S -7.7.2012
"Money is numbers and numbers never end.If it takes money to be happy,your search for happiness will never end"


(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 334
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *