|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi koraci!
17.9.2010 23:15:45   
teacher75
IZVORNA PORUKA: myb@by

Ja ne znam da li mogu reci da smo prohodali ili nismo. Moja Ajsa kada je ja postavim na noge ode, pređe sam preko baste i preko sobe, bude bas stabilna na nogama, ali nas problem je sto smo malo puniji pa nam guza neda da se dizemo sami na nogeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

meni to izgleda da ste prohodaliuser posted image bravo za ajsu!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Prvi koraci!
17.9.2010 23:36:52   
myb@by
Teacher vidjecemo sta ostale mame kazu,meni iskreno to znaci da jos nije prohodala, ali nane i dede su happy, curica im prohodala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Prvi koraci!
19.9.2010 22:43:08   
niki83
Cestitamo i mi maloj hodalici user posted image
Sad ce jos ljepse spavati..kako se samo umore, uh..user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Prvi koraci!
8.10.2010 16:01:29   
MinaMM
Evo i da mi kazemo da je mali mangup zvanicno prohodaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moze napraviti deset_ak koraka bez pridrzavanja, trci uz namjestaj ide od osobe do osobe i vec istrazuje sve dijelove stana. Jao se namauser posted image .

P.S. Nama je 10 mjeseci i 22 dana.

< Poruku je uredio MinaMM -- 8.10.2010 16:02:17 >


_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Prvi koraci!
8.10.2010 16:07:41   
salmy
IZVORNA PORUKA: MinaMM

Evo i da mi kazemo da je mali mangup zvanicno prohodaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moze napraviti deset_ak koraka bez pridrzavanja, trci uz namjestaj ide od osobe do osobe i vec istrazuje sve dijelove stana. Jao se namauser posted image .

P.S. Nama je 10 mjeseci i 22 dana.
Cestitamo korakeuser posted image user posted image user posted image user posted image  i mi hodamo uz namjestaj.....nadam se do rodjendana da ce se pustiti skrozuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Prvi koraci!
8.10.2010 16:13:15   
MinaMM
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: MinaMM

Evo i da mi kazemo da je mali mangup zvanicno prohodaouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moze napraviti deset_ak koraka bez pridrzavanja, trci uz namjestaj ide od osobe do osobe i vec istrazuje sve dijelove stana. Jao se namauser posted image .

P.S. Nama je 10 mjeseci i 22 dana.
Cestitamo korakeuser posted image user posted image user posted image user posted image  i mi hodamo uz namjestaj.....nadam se do rodjendana da ce se pustiti skrozuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Tako smo i mi krenuli. Brzo se puste. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.11.2009. u 7:50 - nova sreca, nova ljubav

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Prvi koraci!
17.10.2010 8:08:00   
mala86
evo da se i mi prijavimo na prve korake user posted image user posted image user posted image

sa nepunih 13 mjeseci postali smo mali hodaci!pusta se,obilazi cijeli stan i sav je sretan zbog toga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,cak se zna i okrenut hodajuci user posted image user posted image user posted image user posted image

nadamo se da ce biti sto manje padovauser posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu MinaMM)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Prvi koraci!
17.10.2010 10:55:20   
rose 87
cetstitamo druguuser posted image user posted image user posted image ,zelimo mu sto manje padova i sto sretnije korake

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Prvi koraci!
20.10.2010 14:23:29   
niki83
oh objavljeno je i zvanicno.. user posted image user posted image user posted image
BRAVO ZA NASEG LEONA
zelimo mu sto cvrsce kretanje na svojim malim nozicama user posted image


_____________________________

N&N

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 14:05:24   
anidla
prohodali smo user posted image user posted image

moje sunce je prohodalo za mamin Bozic 07.01. :))) to je baki bio najljepsi poklon :))) samostalno napravimo 17 koraka i onda se umorimo i padnemo na guzu  user posted image

voli te mama

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 14:06:29   
Apotekarka
user posted image user posted image CESTITAMO MALOM HODACUuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 14:09:07   
veeseelaa
Tiki???? čekam????

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 14:11:04   
anidla
IZVORNA PORUKA: Apotekarka

user posted image user posted image CESTITAMO MALOM HODACUuser posted image user posted image user posted image


hvala zeno user posted image  ja se smijem od Bozica user posted image  kako je samo smijesan, digne ruke u vis i tako hodfa i usput se smije na glas user posted image

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 18:06:28   
škorpija
čestitamo nonijuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 18:07:40   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Tiki???? čekam????

nece jos al vjezbamouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 18:09:41   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Noa

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 18:17:16   
ivanam28
i mi da se pohvalimo
prohodali smo 06.01. i pravimo se vazni user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ko med je kako slatko hoda ali dooobro ga moram paziti...sad jos i vise


_____________________________

Nas mali princ Filip Noa dosao na svijet 13.01.2010
Prva dva zubica dobio sa 3,5 mjeseca sada ih ima 8:))
06.01.2011 maleni andjelak PROHODAO:))))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 19:58:51   
mama2009
31.12.2010 mja smizla prohodala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu ivanam28)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 20:01:49   
marinčii
čestitamo prve korake malenoj Denizuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 20:12:16   
škorpija
čestitke Filipu Noi i Denizuser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 20:25:09   
nikita
Cestitamo Noi, Deniz i Filipu Noi,user posted image
I EI je postao hodalica 18.12.user posted image Jos uvijek hoda ko robot, par puta je pao pa ga je valjda strah

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 20:38:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image Deniz i Filip

(odgovor članu nikita)
  Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 21:05:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

čestitke Filipu Noi i Denizuser posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Prvi koraci!
12.1.2011 21:35:44   
leona81
i mi cestitamo i mi smo nedavno prohodali a danas uzeli prve cizmice:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Prvi koraci!
30.1.2011 22:14:56   
anidla
samo da kazem da smo smjesni dok hodamo user posted image brzi gonzales user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *