|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 22:33:15   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Tatarataauser posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image



slikice su divne, bilo nam je divno, djeca su divnauser posted image
hvala sponzorima, hvala Visnji i asistentici Asji user posted image

R. je pun utisaka, sav je važan što je njega Deda Mraz odabrao da mu bude fol pomagač i lijevo smetalo user posted image

nemojte reći Dedici, ali "malo mu nekako smrdi bJada" user posted image


TicoMico, Pahuljo, nunny, minie hvala vam na komplimentima user posted image

žao mi je što ne sretoh veselu..ovako joj saljem jedan virtuelni zagrljaj user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 22:37:34   
veeseelaa
žao mi je što ne sretoh veselu..ovako joj saljem jedan virtuelni zagrljaj


ja sam te vidjela, onako iz daleka
kontah da ćeš nam se pridružiti na kafi, baš pitah Višnju gdje si
no ne bi te, i meni je žao što  nismo sjele
ljubim te

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 22:43:40   
Emica_sa
Evo i nas malo,bilo nam je divno hvala svimauser posted image user posted image


user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 22:54:00   
tajra26
evo mile moje i ja da se javim.... naime danas smo krenuli prema vama ali nisamo uspjeli stici... jako mi je zao ali ipak drago da je na kraju sve ispalo ok... nekakav ljudjak nas je udario dok nam je auto stajalo parkirano jer sam ja izasla da kupim cvijece i taman kad sam vezala svog malenog u sjedalicu "opalio" nas i uz to i pobjegao... maleni je hB a i ja dobro... samo su nas ostavili tri sata na promatranju a onda su nas otpstili... samo mi je krivo sto sam zvala policiju uopste jer smo ih cekali predugo...

vidim da ste se lijepo proveli i bas mi je drago user posted image nadam se da su djecica zadovoljna i sretna a i mamice da su popile kaficu i uzivale... nadam se nekom novom druzenju i da se nikome ne ponovi ovaj moj secnarij od danas.... user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 22:57:26   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: tajra26

evo mile moje i ja da se javim.... naime danas smo krenuli prema vama ali nisamo uspjeli stici... jako mi je zao ali ipak drago da je na kraju sve ispalo ok... nekakav ljudjak nas je udario dok nam je auto stajalo parkirano jer sam ja izasla da kupim cvijece i taman kad sam vezala svog malenog u sjedalicu "opalio" nas i uz to i pobjegao... maleni je hB a i ja dobro... samo su nas ostavili tri sata na promatranju a onda su nas otpstili... samo mi je krivo sto sam zvala policiju uopste jer smo ih cekali predugo...

vidim da ste se lijepo proveli i bas mi je drago user posted image nadam se da su djecica zadovoljna i sretna a i mamice da su popile kaficu i uzivale... nadam se nekom novom druzenju i da se nikome ne ponovi ovaj moj secnarij od danas.... user posted image user posted image user posted image user posted image



Zo mi je mila,drago mi je da ste dobrouser posted image user posted image
user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 23:01:26   
D_K
auu tajra, vi ste bas nabelajili.. mogu misliti kako si se prepala danas user posted image user posted image user posted image

cure koje su bile na dodjeli, prelijepe ste a djeca su premedena user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 23:03:59   
neki x

IZVORNA PORUKA: tajra26

evo mile moje i ja da se javim.... naime danas smo krenuli prema vama ali nisamo uspjeli stici... jako mi je zao ali ipak drago da je na kraju sve ispalo ok... nekakav ljudjak nas je udario dok nam je auto stajalo parkirano jer sam ja izasla da kupim cvijece i taman kad sam vezala svog malenog u sjedalicu "opalio" nas i uz to i pobjegao... maleni je hB a i ja dobro... samo su nas ostavili tri sata na promatranju a onda su nas otpstili... samo mi je krivo sto sam zvala policiju uopste jer smo ih cekali predugo...

vidim da ste se lijepo proveli i bas mi je drago user posted image nadam se da su djecica zadovoljna i sretna a i mamice da su popile kaficu i uzivale... nadam se nekom novom druzenju i da se nikome ne ponovi ovaj moj secnarij od danas.... user posted image user posted image user posted image user posted image

Samo neka ste dobro obojeuser posted image

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 23:20:23   
tajra26
hvala vam cure user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 23:23:24   
minie
Tajra26 samo neka ste vi nama dobro user posted image i pravo mi je zao sto vam se to desilo, mogu misliti koliko si se prepala za M.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 23:35:33   
Honey3
Vecer,evo i meneuser posted image
Danas je bilo bas divno druzenjeuser posted image hvala svima koji su bili dio ove priceuser posted image
Djecica medena,mamice damice,ma sve suuuupeeeer...zao mi je sto nisam malo duze ostala na kafi,ali mi zao bilo i prevoz ostavitiuser posted image malenaaa hvala tiuser posted image
Skvo hvala na kafi,nije kome je namijenjena,vec kome je sudjenauser posted image
Mojoj maloj curi je bas bilo super,samo me iznenadilo da nije smjela dedici u krilouser posted image toliko zeljno ga iscekivala,i na kraju nisuser posted image Mene je posebno dojmio jedan djecacic iz doma,dva puta mi dijete sjelo u krilo, fino mi torbu iz krila makne i on sjedeuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
22.12.2012 23:42:00   
saso
IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: tajra26

evo mile moje i ja da se javim.... naime danas smo krenuli prema vama ali nisamo uspjeli stici... jako mi je zao ali ipak drago da je na kraju sve ispalo ok... nekakav ljudjak nas je udario dok nam je auto stajalo parkirano jer sam ja izasla da kupim cvijece i taman kad sam vezala svog malenog u sjedalicu "opalio" nas i uz to i pobjegao... maleni je hB a i ja dobro... samo su nas ostavili tri sata na promatranju a onda su nas otpstili... samo mi je krivo sto sam zvala policiju uopste jer smo ih cekali predugo...

vidim da ste se lijepo proveli i bas mi je drago user posted image nadam se da su djecica zadovoljna i sretna a i mamice da su popile kaficu i uzivale... nadam se nekom novom druzenju i da se nikome ne ponovi ovaj moj secnarij od danas.... user posted image user posted image user posted image user posted image



Zo mi je mila,drago mi je da ste dobrouser posted image user posted image
user posted image



Tajra 26 user posted image

< Poruku je uredio saso -- 22.12.2012 23:43:06 >


_____________________________

"Najusamljenije mjesto na svijetu je ljudsko srce u kojem nema ljubavi."

Kikica - mamino malo pile :)


(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 0:32:38   
malenaa
prije svega jedan veliki zagrljaj i rijeci hvale za nasu Visnju i njenu prelijepu vrijednu djevojcicu... svaka cast na svakom detalju,organizaciji i svemu sto je danas ocaralo nase malisane!!!

bilo je zaista extra,, djeca su se izigrala,uzivala, i do maloprije je prepricavo sve iznova svakih 10 min :)))
meni je ujedno bilo jako tesko gledati djecu iz doma,srce mi se cjepalo svakim pogledom na njih... na njihovu sudbinu :((( mrvice male,njezne, toliko su zeljni ljubavi... dolazili su do nas samo da nas dodirnu zagrle, pruze osmijeh :) mila djecica da im dragi Allah podari sve blagodati u zivotu,da postanu veliki ljudi i izbore se za svoj zivot...

tajra26- user posted image user posted image

pahuljice-jel to nije uspjela slika d sa djeda mrazom :(( smrc...

sve ostale zenice i njihovu djecicu puno ljubim ....

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu saso)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 7:41:28   
Nunny
Poki zaista je kompliment od srca user posted image ,
Moj maleni je citav dan tuzan...reko je mama necu vise da volim deda mraza user posted image ..znate li gdje ima jos neki deda mraz da mu uplatim paketic?

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 7:50:03   
Amyla

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Evo i nas malo,bilo nam je divno hvala svimauser posted image user posted image


user posted image


nismo se upoznale, sljavascript:void(AddText('user posted image '))i sjecam se tvog lika i jedne od djevojcica...prelijepe ste

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 7:55:39   
Amyla
IZVORNA PORUKA: Nunny

Poki zaista je kompliment od srca user posted image ,
Moj maleni je citav dan tuzan...reko je mama necu vise da volim deda mraza user posted image ..znate li gdje ima jos neki deda mraz da mu uplatim paketic?


Djeda Mraz ima na coca-cola holiday marketu, Trg Alije Izedbegovica, ispred Ekonomskog fakulteta, ali ne znam da li i kako djele paketice, on je tu svaki dan do 15.januara, imas na njihovoj strani pa pogledaj. evo link za fb:

http://www.facebook.com/pages/Sarajevo-Holiday-Market/147626798669995?ref=ts&fref=ts



< Poruku je uredio Amyla -- 23.12.2012 7:56:15 >


_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 9:49:57   
Hannica
Ko je teta na prvoj fotki,bas je lijepa.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 10:04:06   
Skvo RR
Moja zaha i drugu put..hehe

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 10:25:43   
lepetetka
Tajra26 drago mi je da ste dobro user posted image

a moj E od svega u po frke tužan što nije vidio jelenke user posted image user posted image šta je njemu na pameti majko mila user posted image

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 10:55:11   
HanaBana
veliki nakonlon tebi Visnjauser posted image user posted image user posted image , koliko god te iznervirao DM moram priznati da je opet sve bilo prosto savrsenp....imamo tradiciju sto je bitno i samim tim osjecamo pripadnost tome....
Nama je zaista bilooo extra, drago mi ja sam vidjela svoje drugariceuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 10:55:57   
HanaBana
pahuljo daj nam slike na pp ili FBuser posted image
svaka cast...pravi fotografuser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 11:20:59   
Visnja RR
ovo malo sunce u kucici je nas maleni Omar

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 11:26:03   
chuci
Višnja šta je bilo sa DM? Ja sam ga preporučila i njega su ljudi angažovali na osnovu preporuke pa zato pitam.

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 11:46:17   
Visnja RR
5 minuta pred njegov izlazak pred djecu skontao da mu u koferu nema odjela user posted image ... pa je otrcao kuci...
tete iz Zanzibara su malo animirale djecicu sa facepaitingom... malo plesali...sreca stanuje na Alipasinom...
Inace je svoj posao dobro odradio ako se izuzme ta "nezgoda" (koja me je zivaca kostala user posted image )

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 12:18:23   
zagy

IZVORNA PORUKA: Nunny

Poki zaista je kompliment od srca user posted image ,
Moj maleni je citav dan tuzan...reko je mama necu vise da volim deda mraza user posted image ..znate li gdje ima jos neki deda mraz da mu uplatim paketic?



http://www.klix.ba/vijesti/bih/vesela-nedjelja-grada-sarajeva-30-decembra/121220097


_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Djeda Mraz, djeca Doma Bjelave, RR djeca ...
23.12.2012 13:56:56   
R&T@
Bas je bilo lijepo juceruser posted image

Izvinjavam se sto postadoh glavni lazov forumski:

-necu doci, pa dodjemuser posted image
-R. ne slusa, pa slusauser posted image
-R. se boji DM, pa ona lezerno sjede u krilouser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image

Hvala vam za druzenje, paketice i fotografijeuser posted image

Divno je vidjeti kako su djecica poraslauser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 20 [21] 22   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *