Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
RE: Cickolini rodila svog Khan-a :) 7.12.2012 14:36:29
Tajno moja
Čestitke Čički,da vam je živ i zdrav!!!
_____________________________
10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost! 25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :) 10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)
RE: Cickolini rodila svog Khan-a :) 7.12.2012 17:43:41
Mirkica
Cestitiam bebacu dug i sretan zivot
_____________________________
Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.
RE: Cickolini rodila svog Khan-a :) 7.12.2012 18:32:05
Hanady RR
častitamooooooooooooo
_____________________________
''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Iftarska anketa :) Lejla Ka
Za one koji pod obavezno za iftar služe topu: kojim redosljedom služite topu i čorbu?
(topa - rastop; istopljeni različiti mliječni proizvodi, sa ili bez jajeta)
Prvo ide čorba pa topa (68%) Prvo ide topa pa čorba (32%)
Broj svih glasova: 170
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!