|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Muško ime
26.2.2013 19:19:55   
MicoTico
Sonja, jel hoćeš da je slično ime sa imenom tvog dječaka?
Možda Alen, Anes, Adis, evo Ajnur je isto zanimljivo i lijepo ime, i Afan je lijepo ime.



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 726
   RE: Muško ime
26.2.2013 19:22:20   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Sonja

a da li gledate da ime ne odudara puno od prezimena user posted image
znam sad da ce neki kontati vidi o cemu ova razmislja ali stvarno mi je glupo da totalno odudara musko ime od prezimena.. npr. meni se svidja ime Teo ali prezime nam je Omerovicuser posted image i onda je to nigdje veze..

ma ne gledam ja cije je ime samo je bitno da nam se svidja a to jel jevrejsko muslimansko ovo ili ono je nebitno.. i mi smo oboje od roditelja u mjesanom braku a uopste ne vjerujemo u boga tako da nema veze cije je ime...

Aron...hmmm pa mogu ti reci da mi se svidjauser posted image

ali definitivno mi je od mog andjela najljepse user posted image Arian user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je bas mocno, pravo musko imeuser posted image a posto imamo slican ukus, evo ti predlazem meni najljepse ime trenutno Alanuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 727
   RE: Muško ime
26.2.2013 19:37:14   
aida.

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Sonja

a da li gledate da ime ne odudara puno od prezimena user posted image
znam sad da ce neki kontati vidi o cemu ova razmislja ali stvarno mi je glupo da totalno odudara musko ime od prezimena.. npr. meni se svidja ime Teo ali prezime nam je Omerovicuser posted image i onda je to nigdje veze..

ma ne gledam ja cije je ime samo je bitno da nam se svidja a to jel jevrejsko muslimansko ovo ili ono je nebitno.. i mi smo oboje od roditelja u mjesanom braku a uopste ne vjerujemo u boga tako da nema veze cije je ime...

Aron...hmmm pa mogu ti reci da mi se svidjauser posted image

ali definitivno mi je od mog andjela najljepse user posted image Arian user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

meni je bas mocno, pravo musko imeuser posted image a posto imamo slican ukus, evo ti predlazem meni najljepse ime trenutno Alanuser posted image

Bas je i Alan pravo lijepo ime, slicno Alen samo sto mi je Alen nekako suvise cesto, mada je lijepo a ja sam za rijedja imena user posted image


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 728
   RE: Muško ime
26.2.2013 20:28:56   
Leena

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Leena


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: minie

Sonja i meni je lijepo Adian, a isto tako i Aid (ja htjela svom bebacu dati, ali mi beze kad se zovne)

Iman imena su super, a ja navijam da seka dobije jednog malog Ahmeda user posted image


adian je predivno ime, bilo nam je jedan od favorita al buduci da je nama bilo bitno znacenje na arpskom to zacenje vjera koje sonja spominje se pise kao adyan sto nije isto ko adian pa smo zato odustali od imena. buduci da ti ne zelis znacenje "vjera" mozes bez bojazni dati to ime jer adian to ne znaciuser posted image


Ne slazem se. Arapski se pise arapskim pismo, a na latinici pisu najvise se obaziruci na engleski. Znacenje je isto, bitno je kako se izgovara

pa naravno, ali y nikako ne moze biti i vec j koliko znam, tako da orginalno Adyan moze biti samo nase Adjan a ne Adian


Na arapskom je "j" i "i" isto slovo (osim ako se ne stavljaju vokali, ali da ti ne objasnjavam sada to, ugl. ي se cita kao i i kao j, a stavljaju y da se ne bi na engeskom citalo kao "aj"... dakle, svejedno da li je i ili j.

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 729
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:06:20   
teacher75
znam to, studirala sam arapski 2 godineuser posted image al opet mi ne moze biti isto adjan i adian. kako se izgovara na arapskom mnozina od vjera? ja misim da je adjan

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 730
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:32:12   
Lejla Ka
Upadam ko padobranac samo da kažem da mi je jako sviđa ime Nadir.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 731
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:40:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Upadam ko padobranac samo da kažem da mi je jako sviđa ime Nadir.

i meni je lijepo, moj rodjak se tako zoveuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 732
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:40:45   
vjestica
još ne znam spol, ali i u prošloj trudnoći nisam imala nikakve ideje za muško ime, pa tako ni sad
mm ima ideju, koja kod mene nema prolaza user posted image user posted image
imate li ideje za imena, neutralnija ,prezime je egzotično, pa ime treba biti gzotičnije user posted image
recimo Aron mi se sviđa,ali ne dolazi u obzir (znm par paa s tim imenom, pa me na to asocira)

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 733
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:42:08   
teacher75
IZVORNA PORUKA: vjestica

još ne znam spol, ali i u prošloj trudnoći nisam imala nikakve ideje za muško ime, pa tako ni sad
mm ima ideju, koja kod mene nema prolaza user posted image user posted image
imate li ideje za imena, neutralnija ,prezime je egzotično, pa ime treba biti gzotičnije user posted image
recimo Aron mi se sviđa,ali ne dolazi u obzir (znm par paa s tim imenom, pa me na to asocira)

a miron?user posted image meni se u puberetu svidjao jedan miron, pa mi ostalo lijepo to imeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 734
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:47:20   
MicoTico
Neka "neutralnija" muška imena: Vanja, Viktor, Tiboruser posted image , Dorian, Feđa,...
Još možda Damian, Marcel, Maksim, Arsen, ...

< Poruku je uredio MicoTico -- 26.2.2013 22:52:03 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 735
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:47:21   
Adria
A Andrej? Aner? Čuj egzotično prezime, sad me baš zanima koje user posted image

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 736
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:48:25   
vjestica
jao tek sad vidim greške
uglavnom Aron me podsjeća na pseće ime
miron mi se ne sviđa
Ivor mi je lijepo ime, ali ne i mm

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 737
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:50:26   
Adria
A Fedja i meni se svidja Fedja... Filip?

_____________________________

„Biću tu kad se probudiš ujutru i kad uveče kreneš na spavanje. I čuvaću te cijelu noć i ti ćeš osjetiti da ti se smiješim i nikada nećeš biti sama jer ću ja biti uz tebe,zauvijek.“

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 738
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:50:27   
vjestica
Andrej se isto ne sviđa mm
Tibora ima u porodici tonu
prezime je mađarsko
ostala imena su mi nekako obična

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 739
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:53:09   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: vjestica

Ivor mi je lijepo ime, ali ne i mm

I meni je bašuser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 740
   RE: Muško ime
26.2.2013 22:53:26   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Neka "neutralnija" muška imena: Vanja, Viktor, Tiboruser posted image , Dorian, Feđa,...
Još možda Damian, Marcel, Maksim, Arsen, ...


Viktor jakooo jakooo lijepo ime .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 741
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:01:14   
Mya_81 RR
Jaoooo, meni je Vanja za muskarca divno ime user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 742
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:02:05   
minie
Tin, Timur, Leon, Dzenir, Anur, Anis, Sani, Aner, Aden

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 743
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:05:31   
MicoTico
Ili recimo : Vigo (ili Viggo), Ian (ili Jan), Isak.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 744
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:07:08   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Jaoooo, meni je Vanja za muskarca divno ime user posted image

I meni, a izZnam jednog baš dobrog frajera koji se tako zove, pa me odmah na njega asocirauser posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 745
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:08:26   
Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Jaoooo, meni je Vanja za muskarca divno ime user posted image

I meni, a izZnam jednog baš dobrog frajera koji se tako zove, pa me odmah na njega asocirauser posted image


I ja isto user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 746
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:32:43   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: vjestica

Andrej se isto ne sviđa mm
Tibora ima u porodici tonu
prezime je mađarsko
ostala imena su mi nekako obična

A šta se sviđa tm-u user posted image

Kad bih ja rekla neki prijedlog koji se mom nije sviđao on bi to diplomatki odbio sa "lijepo je ali ne dolazi u obzir!" user posted image

Meni se slaže Viktor uz mađarsko prezime. Vanja malo manje user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 747
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:37:37   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Neka "neutralnija" muška imena: Vanja, Viktor, Tiboruser posted image , Dorian, Feđa,...
Još možda Damian, Marcel, Maksim, Arsen, ...

prelijepo ime.a sta kazete za David,Robert,Dario

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 748
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:42:46   
vjestica
od navedenih imena jedino koje mi se sviđa je ime mm user posted image user posted image
preteška sam, znam
mm se sviđa Anton i sve izvedenice tog imena
meni je to ime starinsko
nadimak mi se viđa, ali ime ne

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 749
   RE: Muško ime
26.2.2013 23:49:02   
teacher75
i meni su ivor i jan super imena. meni je divno ime Luan, a nije za nase podnevlje nikako

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *