|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
10.11.2008 7:59:15   
Vedica
uglavnom zamisljam i procjenjujem osobu na osnovu njenih postova (naravno gledam i nick i avatar)
ne bih pojedinacno govorila o forumasicama (jer nas ima puuuno, a ne bih da nekog izostavim) samo cu generalno reci da se slazem sa D_K, da je vecina forumasica spremna da da savjet i da pomogne, recimo moram pomenuti maslacak, ona mi je na PP poslala neki tekst o hormonalnom poremecaju kada sam ja uradila nalaze a nisam jos stigla otici kod dr.

sad sam imala priliku upoznati lamku, medavi, zoe (bebachu i ziki sam vec znala iz vidjenja) i jako mi je drago zbog toga jer su stvarno izvanredne osobe.

user posted image  za RR

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
10.11.2008 8:25:56   
Amelaa RR
Ma poletila hehehhe ....

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
10.11.2008 8:29:34   
Blue rose RR
Po avataru, i ponekom nick-u, u suštini zamišljam i određujem od prilike karakter insana, a vežem slike tek kada se neka smiluje i postavi u albumu. Kao i većina postovi su ti koji su mi presudni u zamišljaju neke osobe.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
10.11.2008 11:25:41   
M kao Mama
Ha, ha, ha, drage moje lijepo me nasmijaste, sve u svemu, ona starinska se ubila ovdje" kako sam se nadala dorbo sam se udala", mislim na komentare, bitno je da smo mi sve vesele, to je najbitnije, a izgled bude i prođe, ali duh ostaje, to je moje mišljenje

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
10.11.2008 13:13:55   
mynxlee
hoces da te ja zamislim? user posted image ti si moja zenicanka, a mi smo ti... mrak!!!

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
13.11.2008 0:10:56   
batterfly
Zaboravila sam Mamu Almu,nju sam dozivljavala kao visoku,ostru zenu kojoj je sto na umu to i na drumu,kao da nikome ne ostaje duzna,tamno smedju sa tankim pramenovima i sa naocalama....I totalna je suprotnost,jer je tako blaga,fina,dusa od zene(bar na prvu),i plavusa..user posted image

(odgovor članu mynxlee)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
4.7.2009 16:40:33   
MELLI
hajd da malo podignemo temuuser posted image
Ja se evo već dugo kanim da napišem štošta na ovu temu,ali nikako da nađem vremena.
Prije svega neka mi oproste sve mame koje "zamišljam"user posted image user posted image user posted image user posted image
Dok nisam postala prijatelj sa nekima od vas na fb,nisam ni znala u kakvoj zabludi živimuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kako sam ja imala pogrešne predstave o vašem izgledu,(ne mislim pri tome ništa negativno,ni o kome)user posted image user posted image user posted image
Ovako,
Evo Elma B mi je bila plavuša,blago kovrdžave kose,niska i nosila je naočaleuser posted image user posted image user posted image user posted image (niđe veze)
Mama Alma  -  visoka,krupna žena,smećkasto-crvena,malo kraći pažuser posted image (niđe veze)user posted image user posted image user posted image
Nunichi  -  smeđa,srednje duga kosa (niđe veze)
Andji -izrazito crna,mršava,srednje duga,ravna kosa(niđe veze)user posted image user posted image user posted image

Lulu-pokrivena (niđe veze)
Mynxlee - pokrupna,visoka,duga smeđa kosa(niđe veze)user posted image user posted image user posted image
dina RR-  e tu sam vala najviše ofulala,ona mi je bila,niska,duga tanka, plava kosa,naočale(malo onako hakerski izgled-Valjda što gdje god zapnemo,Dina uskoči,pa ja nju u hakere odmah strpalauser posted image user posted image user posted image )joj a žena lijepa ko slikauser posted image

Joj ima vas još,ali ne mogu se sad sjetiti nickova.Ma i bolje je kako vidim,ni jednu nisam ni blizu potrefilauser posted image user posted image user posted image user posted image
Eto nemojte mi zamjeriti.Hvala bogu pa vidjeh slike nekih od vas, pa mi spade ovaj mrak sa očijuuser posted image user posted image user posted image
Ljubim vas sveuser posted image


(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
4.7.2009 16:52:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MELLI

dina RR-  e tu sam vala najviše ofulala,ona mi je bila,niska,duga tanka, plava kosa,naočale(malo onako hakerski izgled



user posted image user posted image user posted image
carica si... nema dalje user posted image

hvala u svakom slucaju user posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
4.7.2009 22:22:54   
MELLI
IZVORNA PORUKA: Dina RR


IZVORNA PORUKA: MELLI

dina RR-  e tu sam vala najviše ofulala,ona mi je bila,niska,duga tanka, plava kosa,naočale(malo onako hakerski izgled



user posted image user posted image user posted image
carica si... nema dalje user posted image

hvala u svakom slucaju user posted image

samo mi se nemoj naljutitiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kažem ti ja da sam sve fulila,a kod tebe najvišeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
4.7.2009 22:33:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: Dina RR


IZVORNA PORUKA: MELLI

dina RR-  e tu sam vala najviše ofulala,ona mi je bila,niska,duga tanka, plava kosa,naočale(malo onako hakerski izgled



user posted image user posted image user posted image
carica si... nema dalje user posted image

hvala u svakom slucaju user posted image

samo mi se nemoj naljutitiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kažem ti ja da sam sve fulila,a kod tebe najvišeuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja znam tebe...a i ti mene...user posted image tinuninutinuninu

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
4.7.2009 22:42:30   
M kao Mama
A, što me miska navlati i to na prvu, hahahaha

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
4.7.2009 22:54:45   
MELLI
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: Dina RR


IZVORNA PORUKA: MELLI

dina RR-  e tu sam vala najviše ofulala,ona mi je bila,niska,duga tanka, plava kosa,naočale(malo onako hakerski izgled



user posted image user posted image user posted image
carica si... nema dalje user posted image

hvala u svakom slucaju user posted image

samo mi se nemoj naljutitiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kažem ti ja da sam sve fulila,a kod tebe najvišeuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja znam tebe...a i ti mene...user posted image tinuninutinuninu


Tinuninuninuninu eto ispade da si fulala i ti
tinuninu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
4.7.2009 22:55:34   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: MELLI

IZVORNA PORUKA: Dina RR


IZVORNA PORUKA: MELLI

dina RR-  e tu sam vala najviše ofulala,ona mi je bila,niska,duga tanka, plava kosa,naočale(malo onako hakerski izgled



user posted image user posted image user posted image
carica si... nema dalje user posted image

hvala u svakom slucaju user posted image

samo mi se nemoj naljutitiuser posted image user posted image user posted image user posted image
Kažem ti ja da sam sve fulila,a kod tebe najvišeuser posted image user posted image user posted image user posted image



ja znam tebe...a i ti mene...user posted image tinuninutinuninu


Tinuninuninuninu eto ispade da si fulala i ti
tinuninu
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



ma jecammmmmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MELLI)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 17:50:42   
dana3
Ne zamisljam nikog nikako jer kad vidim slike -nigdje veze a ne daj boze da me policija upita za nekog da ga opisem ,tu sam katastrofauser posted image user posted image user posted image




_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 19:13:40   
Anoniman
Evo kako ja zamišljam jednu forumašicu
dadada -otkačena pravo, visoka je i kratke kose, voli da mjenja boje kose i imala je krijestu u mladosti hehehehe (mislim u 17,18-tim).
Njena omiljena emisija je Top lista nadrealista (ima sve epizode i redovno se dopinguje), a omiljeni pjevač joj je Rambo Amadeus... user posted image user posted image user posted image


P.S.Legenda si dadada. Uvijek se ismijem tvojim postovima.



(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 19:59:46   
Blue rose RR
Uh nekako mi sve veselice prave ... osim nas nekoliko strogih faca. user posted image user posted image
Iznenadila sam se sa Lulu, nisam je zamišljala nikako drugačije, nego crnku, koja ima ozbiljan izgled lica ...
Shee ... sreać pa riješismo dilemu na vrijeme user posted image
Hanabananu sam nekako zamišljala baš kakva i jeste (mislim vizuelno)!
Breskvu sam baš nježnicu malu skontala.
Mamy bio je pogodak od prve ... samo nikako da uklopim rokera u njen izgled....





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 20:31:35   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Breskva

Evo kako ja zamišljam jednu forumašicu
dadada -otkačena pravo, visoka je i kratke kose, voli da mjenja boje kose i imala je krijestu u mladosti hehehehe (mislim u 17,18-tim).
Njena omiljena emisija je Top lista nadrealista (ima sve epizode i redovno se dopinguje), a omiljeni pjevač joj je Rambo Amadeus... user posted image user posted image user posted image


P.S.Legenda si dadada. Uvijek se ismijem tvojim postovima.





user posted image user posted image user posted image Fala...fala

ovo prvo nek' drugi presudeuser posted image user posted image , pogodila, pogodila/ i nisi (10 god. imala kratku a prosle godine je pustih da narasteuser posted image ), nisam nikad krijestu al' jesam piercinge i tetovaze...hajmo reci da si mi pogodila furku iz mladosti, pogodila ( stacu i muz ih voli pa se nadopunjujemo konstantnouser posted image ), cobaneeeeeeeeeee...vrati seeeeee...ovce tvojee ne mogu bez tebeeeeeeuser posted image user posted image user posted image ...nije omiljeni ali mi je drag

Moram te poValit bila bi dobar psihologuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 20:43:14   
mamine oci
ja veeseelu zamisljam osmjeh od uha do uha user posted image visoka duge kose sa pokretima kauboja sa dva pistolja u dzepovimauser posted image user posted image user posted image user posted image sala mala ali jedva cekam da je upoznam da vidim koliko je moja procjena tacnauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 22:48:01   
milenium
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 22:52:42   
milenium
čuj s dva'' pištolja''. ja nikog ne zamišlam jer to obično ispane sasvim suprotno ali evo recimo LULU  zamišlJAM(mislim na osobnost)kao pravu ono...sve za raju... ma znate na šta mislim.Društven tip.
''Bilo je to dobro vrijeme
sve na kredit,
  sve za raju jarane...''

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 23:00:08   
dinciii
a gdje sam ja ovde user posted image user posted image user posted image user posted image haman mene niko ne moze ni zamislit user posted image user posted image user posted image user posted image

sutra ja pisem izvjestaj ko mi se kako cini user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 23:00:38   
Okarica
I ja bih da prokomentarišem postove od forumašice dadada. Ne znam kako žena izgleda, uglavnom o ljudima sudim po onome što pišu. Mislim da je ova žena  skroz  simpa. Neki dan sam se tako ismijala na temi o fondan glazuri. Sudeći po postovima, jako je duhovita i mislim da je super osoba. Većinu forumašica znam samo po fotografijama, a neke znam i lično.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 23:02:14   
Okarica
Dinciii, obzirom da je curica ovako lijepa i mama je sigurno!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 23:03:47   
neki
Ja kako god koju da sam zamislila,tooooooootalno sam fulalauser posted image user posted image user posted image Npr.andji sam zamisljala kao malo stariju(ne ljuti seuser posted image ) zenu,visoku,crne koseuser posted image user posted image user posted image Prijatno se iznenadih,kad vidjeh slikuuser posted image user posted image user posted image Lulu isto,zamisljala sam je kao crnku,paz frizura,nidje veze,a zena lijepa ko slikauser posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
9.7.2009 23:04:14   
milenium
evo dincii,pošto vidim da piše Beč,asociraš me na neku bečanku ili švabicu kako se to kod nas stručno kaže,i da si iskusna mama koja zna što hoće i koja svojoj bebi pruža samo najbolje(to sam vidjela negdje di su recepti ili hrana tako nešto)user posted image

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *