|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 12:55:01   
Dida79

IZVORNA PORUKA: acudesa

ljubim vas sveuser posted image , nesto sam smotana..zaboravila sam mahalati, ne znam na koju bih temuuser posted image


Nisi jedina,i meni se cini da sam nekako sve rekla sto sam htjela pa sad pretezno citam...nisam neka pricalice jel deuser posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 1176
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 12:57:50   
acudesa
hahahha..voljela bih samo da me sad mozes vidjeti umrla bi mi od smijeha...ko prava vjeverica...
pokusavam postaviti sliku kako sam zamisljala Niobe-no way...hahahahha..ne ide pa ne ide

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 1177
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 13:01:37   
Dida79
Mogu mislitiuser posted image user posted image
Vratit ces se ti brzo u formu ne sumnjam


(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 1178
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 13:09:14   
acudesa
Mozda nakon sto rucak zavrsim...pusa....kad danas opet uhvatim vremena..tipkamo se..
velikii pozz za one moje drugarice koje trenutno nisu on lineuser posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 1179
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 13:23:23   
Lulu_08
acudesa i dida, pa dajte malo ozivite ove teme hihihih....user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 1180
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:19:41   
muaaa
Divno dada,kako je samo A sretan pored torticeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1181
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:20:16   
škorpija
user posted image user posted image i plava, definitivno plavauser posted image user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1182
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:25:35   
škorpija
a koja je tema na torti, ne mogu da vidim

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1183
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:26:28   
škorpija
dadada moram priznati da su puno mlađa i ljepa nego što sam te zamišljala, sorryuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1184
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:27:00   
Anoniman
dadada user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image konacno da te vise ne zamisljamouser posted image super si user posted image lijepa mrsava mama user posted image mislila sam da si niska malo punija, sa plavom kratkom kosom i naocalima ...
Andrej je medic user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 1185
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:33:36   
škorpija
sa plavom kratkom kosom i naocalima ...


evo i feliks isto zamišljala kao i jauser posted image , e svašta

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1186
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:46:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

sa plavom kratkom kosom i naocalima ...


evo i feliks isto zamišljala kao i jauser posted image , e svašta
i jos ovako kao, malo ozbilnju i stroziju ono koja ima facu ozbiljnuuser posted image user posted image
Al drago mi je da sam pogresilauser posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 1187
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 14:53:07   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
e ne mogu vjerovat...a sto me svi zamisljaju debljom, nije mi jasno...i sto plavauser posted image user posted image user posted image ..zar imam glupe postoveuser posted image user posted image user posted image ...salim se...ofskorz...volim vicOve o plavusamauser posted image

a cvike skorpija...pokusavam vec godinama da ih nabavim al mi ne dajuuser posted image user posted image user posted image ...a voljela bi ih nositiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1188
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 15:36:30   
Hannan
 Dadada nikad, ali nikad te ne bih mogla zamisliti ovakvom...i ja sam imala sliku neke ozbiljne, kratko osisane plavuse...smrknuta...a vidi joj osmijeha, ko med user posted image user posted image user posted image  


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1189
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 15:37:26   
Galicia
Djevojke, hvala vam na komplimentima. Uljepsale ste mi prvi dan proljeca.
 
Dadada, bas takvu sam te zamisljala, sa malo svijetlijom kosom. Osmjeh od uha do uha, prava veselica a uz to energeticna i privlacna mama. Samo tako ostani, ne mjenjaj se. VOlim citati tvoje postove. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1190
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 16:39:42   
Anoniman
dadada     u mojoj si glavi bila drugacijauser posted image i malo starija sto mi je sad cudno povezat tvoj lik sa tvojim postovima  al super siuser posted image

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 1191
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 19:36:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Ah vas...ko da su samo crnke macke user posted image

ti si, bejbe, ista kao na avatru, i hajd' priznaj raji da si tražila sličnu sebi ;)

Naravno. Nisam ti ja lazno skromna  user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 1192
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 19:37:14   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 1193
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 19:48:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1194
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 23:54:50   
myb@by
ja dadadu ne zamisljam kao plavusu ali je zamisljam sa kracom smeđom kosom i sa cvikama. Martinke su obavezan dio stylinga i razne šarene pletene kapice.
Zaboravih napisati kako sma didu 79 zamisljala. ja mislila to neka ozbiljnija zena, ipak sin vec u pubertetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bi meni nasa dida jedne prilike dok smo pile kaficu predlozila da odemo u dm jer su na akciji bila sexy pomagala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1195
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
20.3.2011 23:57:15   
Dida79

IZVORNA PORUKA: myb@by

ja dadadu ne zamisljam kao plavusu ali je zamisljam sa kracom smeđom kosom i sa cvikama. Martinke su obavezan dio stylinga i razne šarene pletene kapice.
Zaboravih napisati kako sma didu 79 zamisljala. ja mislila to neka ozbiljnija zena, ipak sin vec u pubertetu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bi meni nasa dida jedne prilike dok smo pile kaficu predlozila da odemo u dm jer su na akciji bila sexy pomagala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image
user posted image joj koja sam ja perverznica...i nikad mi ne odosmo nadam se da si to sama zavrsilauser posted image user posted image

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 1196
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
21.3.2011 0:08:47   
myb@by
Zar sumnjaš u mene user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 1197
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 0:27:26   
DM
Kako vi zamišljate sejfudina i ehlimanu?!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 1198
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 0:29:57   
myb@by

IZVORNA PORUKA: doublemum

Kako vi zamišljate sejfudina i ehlimanu?!

http://www.google.ba/imgres?imgurl=http://www.jimmyramsey.com/Images/MR%26MRS_SMITH.gif&imgrefurl=http://www.jimmyramsey.com/Movies2.htm&h=321&w=400&sz=32&tbnid=xqArs6kbUKsVoM:&tbnh=1
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 1199
   RE: Kako vi zamisljate forumase RR-a?
25.3.2011 0:45:15   
myb@by
..

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *