|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Halteri
13.12.2008 9:13:48   
andji
Gigana upravu si,jašta je nego skup sport,treba tu svega ako hoćeš da to bude vrhunski 'odradjeno'...ali neka ja i moj m bi vazda ulagali u taj 'sport' ma koliko da košta,ništa čovjeku ne može predstavljati veće zadovoljstvo od feelinga koji nastaje posle,bar nama

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Halteri
28.5.2009 15:55:53   
manuela RR
user posted image andji domišljata tema nema šta...
Ja imam čitavu kolekciju seksi rubljauser posted image user posted image user posted image user posted image
Imam korzet,haltere samostojeće čarape i tange sve u tri boje,crna,bijela,i crvena.
Meni lično najdraža crna boja.
Sve korišteno dok nisam ostala trudna,a sad nikako da mi padne na pamet da ih ponovo OBUČEM...
Možda večerasuser posted image user posted image user posted image user posted image OBNOVIM GRADIVO!


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Halteri
28.5.2009 16:08:46   
Babyy
nesmijem obuci bojim se da opet neostanem u drugom stanjuuser posted image

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Halteri
28.5.2009 16:10:30   
andji
aaaaaaaaaaaaaaa znači sad ste se ovdje okupile....user posted image user posted image user posted image user posted image tema je veoma poučnauser posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Halteri
28.5.2009 16:16:26   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: Babyy

nesmijem obuci bojim se da opet neostanem u drugom stanjuuser posted image

E ta ti je na mjestu...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Halteri
28.5.2009 16:19:27   
Babyy
user posted image user posted image user posted image izvlacim se da moram kupit novu kolekciju...

_____________________________

ANDINO 03.03.2009 DuSa MoJe DuSe

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Halteri
30.5.2009 21:46:02   
idana_85
Hehe, ja bas i nemam iskustva sa seksi rubljem, a bas ni sa sexom....hahahah. Ima li upustvo za koristenje haltera. Gdje se to i carape moze kupiti kod nas u sa i koliko kosta?user posted image user posted image user posted image

Da hoce i zajednica prestati pa da svasta probamo.....Inace...opet cu postati djevicauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Babyy)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Halteri
30.5.2009 22:05:48   
mišur
Andji, ti si meni stvarno kraljica!
Kako vidim, ti si baš onaj tip žene koja voli da ugodi svom mužu, bez obzira na dijete i ostale obaveze...
Da se sredi i dotjera za njega...
Ja se nekada opustim, ne da mi se ni počešljati kad sam u kući, a kamoli ganjati sexi veš...
Sreća pa mm to i ne gledauser posted image Nije mu ni bitnouser posted image user posted image
Sad sam čitala tvoj post o solariju...I bojicu si stigla nabacitiuser posted image
Ali treba biti baš takva kao što si ti...ipak smo mi i žene i ljubavnice našim muževima, a ne samo majke i domaćice, i ako nećemo na početku braka raditi na tim sitnicama i ulagati u odnos, pa kad ćemo???
Ja ti zavidim i sad si mi dala motiva da odem obući nešto sexy...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Halteri
30.5.2009 22:12:06   
mamma mumi
ja ima od ranije dosta sexy rublja,ali kako sam se porodila i udebljala strah me i obuci, a tange pogotovouser posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Halteri
30.5.2009 22:19:10   
Ivona
Cim vidim da su svi na jednom mjestu,znam da tema ima veze sa sexom user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Halteri
30.5.2009 22:21:32   
Anoniman
Sad pamučne gaće što duže je li tako mama mumi one ko kod nanauser posted image
Ja mislila andji će postavit slikicu a ono ništauser posted image slikaj ih andji bar na ofingeruuser posted image

(odgovor članu mamma mumi)
  Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Halteri
30.5.2009 22:34:56   
andji
Hahhhha...ako nastavite tako slikat ću ih i na sebi,pa kud puklo da puklouser posted image user posted image user posted image user posted image

Ajde za utjehu,eno na temi 'solarij' slikala sam svoj stomačić pocrnjeli,mada sam upalila blic...ebo meneuser posted image user posted image user posted image

Mišur hvala na divnim riječimauser posted image user posted image user posted image user posted image ne dam se ja draga moja,ko će ako neću sama sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image Prije mene je samo moje dijete i niko više!


_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Halteri
30.5.2009 22:35:10   
Ivona
joooj,nemoj mi ni spominjati te pamucne gacurine,jezim se od njih user posted image
Pred porod sam otisla kupiti nekoliko tih dubljih bijelih pamucnih gaca-kontam trebat ce mi malo komotnije zbog eventualne epiziotomije i bla bl bla....Koje god bih pogledala,samo bi se zgrozila i ostavila.
Opet sam ja sebi nasla crne,malo dublje...,ali najdalje sto sam svom glupavom egu mogla dopustiti su gace br.40. user posted image
Cim sam se malo oporavila od svega,odmah sam ih pobacala i vratila se svojim dragim plitkim gacicama u bojama user posted image

Hot sexy vesa user posted image imam jako puno i prije sam to rado oblacila,ali sada kada vidim ove svoje strijurine,nesto mi se bas ne da user posted image

Kada sam prvi put kopcala haltere,pa trebalo mi je jedno pola sata...Tako sam se izivcirala...cccc Uopste nisam mogla fino zakaciti one carape,koje su mi prodali kao komplet uz haltere,pa sam ja sebi lijepo kupila samostojece i ljepota od zivota user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Halteri
30.5.2009 22:35:47   
mamma mumi
njih sam zamjenila onim za plicak, ko za tete u godinama haha, a tange gledamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Halteri
30.5.2009 22:48:11   
juni
Andji, kraljica si user posted image Dajes nam svima poticaj user posted image

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Halteri
30.5.2009 22:51:51   
neki
U pravu je Andji,ako smo udate,i imamo djecu,ne smijemo se opustiti,u bilo kojem pogledu,vec priustiti sebi zadovoljstvo bilo koje vrste...A tek kako sa muzevi obradujuuser posted image user posted image user posted image Ovaj moj je lud za tangama,a ja cekam da jos malo spadne stomacic,pa da malo obnovimo sexy garderobicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Halteri
30.5.2009 22:53:34   
andji
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nisam ih ni ja tačno obukla dugo,ali svejedno sam sad u tangicama non stop kako je ljeto,pa valjda je to adekvatna zamjena(mom m,ne žali se....a i ja ih volim,i ne osjetim ih)

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Halteri
30.5.2009 22:55:55   
neki
Ma volim ih i ja,ali brate kad se skinem,ispadne ova moja stomacina,bas mi vala odvratno,a tek kad bih sta drugo obuklauser posted image user posted image user posted image Zato jedva cekam da trbuscic splasneuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Halteri
30.5.2009 22:56:34   
andji
ma polako Neki spašće,vremenom to dodje sve na svojeuser posted image i naravno uz vježbica malouser posted image user posted image

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Halteri
30.5.2009 22:57:41   
neki
Spasce,spasce,morauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Halteri
30.5.2009 22:59:53   
leli§
zene zene...sto je ljeto pokucalo na vrata...poceli smo s temema bikini i kupaci, najlepsa mama, trudnica , pa najljepsi par, sad se okupile na temi halteri...cccccc... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Halteri
30.5.2009 23:01:43   
andji
Naravno,vreme je da malo temu osvježimo....a i bračni život...neće se žalit(Mislim muž se neće žalit)user posted image user posted image user posted image pusu vam šaljem,odoh pajkit

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu leli§)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Halteri
30.5.2009 23:02:39   
neki
Cuj pajkit,posle ovakve temeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Halteri
30.5.2009 23:08:27   
Ilhana RR
hajte na chat http://www.chatmaker.net/chatap/rooms/ringeraja/

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 74
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *