|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:29:25   
Blue rose RR
Kao što rekoste sve je to stvar ukusa.
Danas je najvažnije da se proda...a da se ne sluša brzo bi pali u zaborav, što nažalost i nije slučaj.

Nego vi buduće mame i trenutne mame poradite malo na tome da svoje dijete usmjerite u "m u z i k u", a ne da gleda kojekakve da ih ne nazovem kakvi(e) su...te da taj isti šund o kome sada raspravljamo ne živi još 50 godina.

Mislim da mi ovdje više bacamo akcent na anonimuse nego na muzičare...usput ko je Olja...?

Ah da, niste mi odgovorile..zar niko ne sluša "narodnu muziku"?

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:37:39   
hanabanana
Jako volim narodnu pjesmu, pa tako često slušam:
- bosansku sevdalinku
- bugarsku i makedonsku narodnu muziku
- slavonske tamburaše
- dalmatinske klape

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:43:58   
Blue rose RR
"bosansku sevdalinku" u smislu izvornih pjevača, ili interpretatora?

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:49:12   
hanabanana
Tu sam jako osjetljiva...moram biti iskrena. Uvijek ću prednost dati interpretaciji od strane jednog Himze Polovine, Mehe Puzića, Nedzada Salkovića ( niko ne moze otpjevati " Ne klepeći nanulama " kao on ), Nada Mamula, Silvane Armenulić, Zaima Imamovića...

Ali jako mi se svidja i kako sevdalinke izvodi Josipa Lisac, Jadranka Stojaković, Damir Imamović Trio, Mostar Sevdah...i ima ovaj momak što pjeva mislim da se zove Vanja...i njegov glas mi leži.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: turbo folk
24.1.2008 15:58:19   
Blue rose RR
Podržavam, i nekada uhvatim samu sebe da volim čuti neku staru sevdalinku, ali u interpretaciju momaka ili djevojaka koje stvarno su dosljedne izvornom tekstu, i otpjevaju, ono što se kažu da se naježiš.

Da li je to zbog toga što nije među živima (neka mu je rahmet duši) ali kada sam čula kako je Toše otpjevao "moj dilbere", brrr.....svaka mu čast.

Iskreno nisam vam ja tip za muziku sa balkanskih području...uvijek sam više voljela se odmoriti uz stare balade Celin Dion, B. Adams-a, E. Iglesiasa, R. Martina, Madone, E.Ramazzotti-a, Santane... ili čuti koji dobar singl od Sandala i Tarkana...inače uživam u glasovnim mogućnostima pjevača iz Turske..mene fasciniraju. 

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: turbo folk
24.1.2008 16:01:15   
hanabanana
Kad si već pomenula Tošeta....ja kada sam čula kako je izveo Zajdi, zajdi....
ja sam se rasplakala. Toliko emocija je u toj izvedbi da se moglo opipati.
Baš kao i kod Moj dilbere.

Neka mu je laka makedonska zemlja.

Ja sam Hani pjevala jedno vrijeme sevdalinke, i dosta ih zna. Najsmješnija je bila kada je sa dvije godine pjevala Čudna jada od Mostara grada...
A pjevala sam joj iz prostog razloga što sam se sjetila svoga djetinjstva....i što znam da su ih meni pjevali. user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: turbo folk
24.1.2008 16:05:58   
hanabanana
http://www.youtube.com/watch?v=BYnS6YBP_w0

Evo nešto za uzivanje...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: turbo folk
24.1.2008 16:13:11   
Anoniman
znate sta mene nervira?
kad neko kaze da ne slusa turbo folk,a zna da nabroji sve glupe refrene i tekstove tih pjesama i vadi se na to da je to smijesno...kao slusa to samo zato da bi se smijali...e ja tu ne vidim logiku nikako!!!!
ako ih ne slusas, onda ih ne slusas nikako i ne znas tekstove...
hvala Bogu pa sam operisana od togauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hanabanana)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: turbo folk
24.1.2008 18:23:38   
Monia
Sve su to stvari licnog ukusa i opredjeljenja.Nikoga ne osudejem zato sto slusa ovu ili onu muziku.Mislim da se te stvari nose iz kuce,a i podneblja u kojem se zivi.Moj muz je profesor klavira,i slusamo ...muziku.to znaci da se slusa sve ono sto ima taj epitet,kvalitet,smisao i emociju.Ima u svim zanrovima lijepe i kvalitetne muzike muzike,samo je pitanje nas samih gdje je smjestamo i kako dozivljavamo.Tempo i nacin zivota takode diriguju slusanje tj. nastajanje muzike.Vratimo li se unazad vidjecemo da je sve bilo mnogo mirnije,emotivnije,a sada ..rijeci koje ne razumijemo,lupanje,vriska,dreka,destrukcija...tacno nam opisuje vrujeme u kojem zivimo.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: turbo folk
24.1.2008 18:45:48   
Amelaa RR
Drage moje ma pustimo se mi ti glupaca koje pjevaju Uteraj mi ...i taj Brushalter...i sve te gluposti...misle a sto se i desava da ako izbace svoje siikone i noge da su najpametnije na svijetu...
Ma ne mogu kora na erende.Lepa Brena u svoj vakat je bila pjevacica...a ne ko sada ove il pjevaci.Kaze jednom u novinama nekim kaze neki pjevac;PRODAO SAM NJIVU DA SNIMIM ALBUM...JER KAKO REKOSE IMAM POTENCIJALA..user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ma ne znam samo zao mi ovih curica sto samo to danas slusaju...ti kad im pustis Crvenu Jabuku,Indexe il nesto slicno samo se smiju na to...a zar ima bolje pjesme od;


Kad sat zazvoni na kuli kraj Begove dzamije,,,ja sicu,sicu do basce satro sljive da poberem.Ti  uzmi ibrik,srebren ibrik ko fol vode da doneses....I tada priznat cu ti sve sapnut rijeci te mmmm volim te
user posted image hvala hvala






< Poruku je uredio amelaa -- 24.1.2008 18:51:52 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: turbo folk
24.1.2008 18:49:36   
amia
IZVORNA PORUKA: amelaa



Kad sat zazvoni na kuli kraj Begove dzamije,,,ja sicu,sicu do basce satro sljive da poberem.Ti  uzmi ibrik,srebren ibrik ko fol vode da doneses....I tada priznat cu ti sve sapnut rijeci te mmmm volim te
user posted image hvala hvala


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: turbo folk
24.1.2008 18:58:59   
Amelaa RR
Kao sto rekoh Hvala Hvala....user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu amia)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: turbo folk
25.1.2008 11:37:08   
Monia
Ja sam se izjasnila,slusam muziku,vrijednu slusanja(licni ukus).Volim ponekad naravno uz dobro dristvo i raspolozenje,Harisa Dzinovica.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: turbo folk
25.1.2008 12:09:18   
Shevala
Eselamu alejkum, ćoa, bok il zdravo, zavisi kako je kome pravo. Ja već duže vremena sam prisutna na forumu, čitam i ne javljam se, al me ova tema natjerala da se registrujem mahsuzije i promuhabetim sa vama o ovome. Više je razloga zašto se javljam. 1. Prvi „Sunčica“ kaže „Ako ista na svetu mrzim to je ovaj novokomponovani sund, ustvari bolje receno smece.. Jos kada vidim one gole tete, celulit i strije, vestacke sise, guzice, noseve i napumpane usne..eh, onda mi zaista pozli..
Moji favoriti su: Sade, Cesaria Evora i sve ono sto prija uhu.. Od nasih : Djole Balasevic
A muzika:house, definitivno..“ Kako ih VIDIŠ kad ih NE SLUŠAŠ ? Bezbeli ti se omakne jedno sahatak, dva dnevno kad tako lahko uočavaš i celulit i strije. Sama nelogičnost tvojih favorita i „house“ pravca koji kao furaš uz Balaša koji na sve to dođe kao krastavac na šlag, „definitivno“ je jedna velika potvrda tvoje pritajene ljubavi prema novokomponovanoj, folk i turbo-folk sceni, te vjerovatno na desetine istih tih tekstova koje kao tobože kudiš, znaš naizus da te probude u sred noći. Al ne zamjeram ti, ovo je ipak samo forum. Da ne vazim puno. Sve to fol niko nista ne slusa, aman, gdje će to, ma fuj, ma bljljljaak. A ovamo zna se nabrojati nekakvih tekstova gluho bilo. Pa ja sam cula toliko tih tekstova u svom životu a nikad ne čuh ove što navodite. Šta li to pojedine slušaju. Sve neki rokeri, RNB-ijevi, metalci i slični palci. To se ako ništa eto slušaju „od domaćih Aleksandra Radović , Sergej ćetković“. Ma hjde molim te, pa promijeni ih malo, njih dvoje nemaju zajedno 12 pjesama. Hahahha, možda to ti „vedice“ znaš za njih i od prije 20 godina? Može nekome nešto da se sviđa ili ne, nekome muzika, nekome tekst, neko ne razumije ni tekst ali mu se eto sviđa nešto, ali poražavajuće je prije svega što ozbiljnije žene,majke diskutuju o ovom pitanju, pa valjda se o ukusima ne raspravlja. Trenutno zamišljam majku koja kao dok presvlači bebu sluša „RHCP, Nirvana, Offspring, Black Sabath, Guano Apes, Rammstein..“. Ma hajde molim te, svi smo mi imali u mladosti određene furke, ali nemojmo se lagati ipak je iskrenost najbolja odlika čovijeka. Do nekog drugog čitanja , naravno ako me ne izbace ;=) . Voli Vas Shevala.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: turbo folk
25.1.2008 12:16:06   
hanabanana
Ja ne skontah šta je tvoj doprinos ovoj temi???



(odgovor članu Shevala)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: turbo folk
25.1.2008 12:17:29   
tata
Drage moje...evo nakon decenije odsustva, i pažljivog praćenja o čemu i šta pišete i komentarišete, morao sam se malo uključiti, i to baš na ovu temu, jer se "slučajno" profesionalno bavim muzikom, ne tako dugo, kojih 22 godine, sa zavidnom muzičkom karijerom....nebitno, ali lijepa tema da vas malo uputim u neke pravce.
Slušam vas kako se "pohvalno" izražavate prema određenim muzičkim stilovima, namjenjenim isključivo masovnim populacijama, konzumentima neemotivnog već tjelesnog užitka, globalnom i ekonomski najkomercijalnijim industrijskim proizvodom koje vi nazivate: turbo-folk.
Ne postoji ljudski niti privredni aparat da zaustavi progres hiperprodukcije te vrste zabave, u koju je osim konzumiranja zvuka iz takvih tvorevina (čitaj: pjesama) gotovo obavezno uključen i užitak konzumiranja raznih poročnih supstanci (čitaj: prirodne i sintetičke droge i narkotici, te alkohol u enormnim količinama).
Jasno je ko bijeli dan da se populacija vaših profila, vrijednih ili dokonih žena, uglavnom udatih sa djecom, ili ih čekate, žena koje naravno radi ozbiljnijih obaveza u životu odvojene od zabava ovog tipa......srećom!!!
Kažem srećom, jer sad obratite pažnju na slijedeće: neće proći malo vremena, a vaša će djeca stasati u mlade ljude željne izlazaka i zabave naravno. Prvi i jedini glavni filter i usmjerivač u ono šta će oni slušati od muzike ste isključivo i samo VI. Računajte na to da će dijete ponijeti taj "zvuk" iz kuće, po tom zvuku "birati" društvo, i dalje biti usmjeravano baš po tome...hočete primjer?
Ako vam se u CD-u vječno vrti "samo" određeni muzički pravac, pjevač, grupa, muzički stil...obratite pažnju na background toga svega, kakvi su tekstovi, o čemu govore, kakav je modni stil tog pravca, kakav život žive te muzičke zvijezde...to je apsolutno sve ono što će biti "prekopirano"...i možete biti sigurni da ćete se suočiti sa nečim, što se vama, naravno neće svidjeti: jer VI to samo SLUŠATE a vaša djeca to ŽIVE!!!
Apsolutno sam protivnik da svojoj djeci branite, ili im onemogučavate da se upoznaju sa velikom večinom muzičkih pravaca u svijetu, pa i sa turbom, jer samo i isključivo samo tada oni grade kreativni i emotivni odnos prema tome.
Vidim da dosta vas ima prilično nesređen izbor muzike koji slušate, ali ne mogu da vjerujem da niko od vas nije naveo niti jednog klasičnog kompozitora, klasični muzički stil, ili evergreen-e, pa to je ipak nešto od čega se kasnije sve dogodilo, odnosno izvitoperilo...
Postali smo generacija kojoj su devastirali duhovni užitak, emociju, ljubav...puno toga je držala lijepa i raznovrsna muzika...ne odbijajte apriori slušati sve, tako ćete drage moje znati i voljeti mnogo više nego sad, a djeca će imati više sreće od toga, zahvaljujući isključivo vama...

Vaš TAJO

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: turbo folk
25.1.2008 12:50:39   
hanabanana
Ja sam završila osnovnu muzičku, ali o tome nije bilo govora. Hana je od rodjenja imala vrtuljak iznad kreveta na kojem su se vrtile kompozicije Bacha, Betovena i Mozarta. Lično, ja volim poslušati i Lizta, a nije mi mrzak ni Chopin.

Hana već sada pokazuje muzičku nadarenost, njena intonacija je perfektna s obzirom na njene godine, i vjerujem da to ima veze sa genetikom. Vjerujem da će naučiti svirati neki instrument, jer svi joj u porodici sviraju nešto. Ali ne želim da joj ja to namećem, bitno je nauči za sebe i za svoj čejf, ako bude htjela više od toga - mi kao roditelji ćemo je podržati.

Zbog svega toga sam rekla da mi je jako stalo da upozna i sevdalinku, od prvih dana svoga života. I ne samo sevdalinku, nego i narodne pjesme drugih naroda i krajeva. I apsolutno se slažem da ono što slušamo u kući kasnije utiče na nas u periodima života kada sami želimo naći svoje mjesto ispod sunca.
Ja sam odrasla uz muziku uz koju jesam, i zaista se ne bih mogla zamisliti u društvu s nekim tko sluša nešto što je u totalnoj suprotnosti sa onim što ja  slušam. Možda je to predrasuda, ali zaista ne razumijem šta bih i o čemu bih ja mogla pričati s nekim tko se opija ili pada u sevdah uz tekstove koji su ovdje navedeni. Možda imam predrasude....ali je tako.

Iako će mnogi reći da je ovo što radi Mrvica ili ranije Vanse May daleko od klasike, ja ipak uživam i u njihovim izvedbama.  Mada ako ćemo gledati s druge strane, i to ima neke veze sa komercijalizacijom....ali evo ovakvu komercijalizaciju bih čak i opravdala. I da...možda sam opet puna predrasuda. 

(odgovor članu tata)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: turbo folk
25.1.2008 13:00:27   
makana
kako objasniti?
možda ovako, površna sam u pamćenju izvođača, nikada me nije zanimalo da znam, samo ako mi uhu prija volim i kažem eeeee volim tu pjesmu
obrazovanost u tom muzičkom smislu ostavljam ljudima koji to vole i žele
i da
slažem se potpuno, odrasla sam uz kasete lepe brene i još nekih, kasnije kada sam odrasla dovoljno otkrivala sam druge
user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu tata)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: turbo folk
25.1.2008 15:19:56   
Suncica*
Hmm, ne mogu odoleti, a da ne prokomentarisem..
Draga moja Sevala, kao prvo muzika se ne slusa, muzika se oseca.
Kao drugo, zavrsila sam muzicku skolu, sviram klavir, bila sam balerina..Valjda to ukazuje barem nesto na moje muzicko obrazovanje i opredeljenje.
Sto se tice house muzike, ja sam lepa moja profesionalna plesacica(odsek moderni ples), ako znas sta je to valjda ces da shvatis.
Sto se tice celilita, strija, vestackih sisa i guzica to je istina i to niko ne moze da porekne. Ne moram da gledam da bi znala. A sve te cincili mincili pesmice koje pevaju, veruj mi da ja imam vise insipacije za pisanje pesama kada sedim na WC solji, nego onaj koji se potrudi pa sklepa tekst.
Ja ne znam koji je tvoj muzicki pravac, ustvari me i ne interesuje, ali ocito da podrzavas sve te lepojke sa grand parade. Ali eto vidis mene bas zabole, ako se ti prepoznajes u tome, tvoja stvar.
A za Balasa, auu, lepi moj Balas. Draga ja sam odrasla uz njegove pesme, ustvari to nisu pesme, nego ispevane price, ugodjaj za usi i smiraj za dusu.
A sto se tice grandovaca, mogu samo da kada vidim na TV-u lepo da se nasmejem, neukusu i seljakluku.
ONI SU SRAMOTA ZA NASU ZEMLJU!!!


(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: turbo folk
25.1.2008 15:35:34   
Blue rose RR
Lično smatram da je o ukusima malo bezveze raspravljati.

Ali iskreno poštujem svačiji izbor, i ne pada mi na pamet da nekoga osuđujem zašto sluša ovo, ili ono...bitno je da "muzički pravci" ma koliko mi od toga bježali i osuđivali, imaju pozitivno dejstvo na šire narodne mase.

A opet kako neko reče...to se nosi iz kuće.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: turbo folk
25.1.2008 19:38:34   
Azure
Ma moram i ja komentarisati na ovu temu. Dok sam bila mladja, dakle u osnovnoj i srednjoj skoli slusala sam Colu, Harija, Merlin, Jabuku itd.. Od stranih Michaela Jacksona, Bross, Madonu, Sandru islicno. Nisam bas bila previse luda za klasicnom muzikom, ali mi nije bila strana ni mrska. Sa narodnom muzikom, kao i sevdalinskama sam se susretala na slavljima i novim godinama.
E a onda sam 95 godine upisala se na folklor i tada dosla u dodir sa drugacijom vrstom muzike. T o su bila kako bi neko rekao neko ko nije upucen dovoljno, kola. E pa onda tu su bile prelijepe bosanske, srbijanske, makedonske, albanske, slovenacke, hrvatkske i crnogorske igre. Prelijepe makedonske i srbijanske pjesme kao i nase sevdalinke. Zaista sam uzivala i jos uvijek uzivam u tim zvucima.
Sada kad sam (tjesim se) privremeno odustala od svog hobija, slusam arapsku muzilku. Uzivam u orijentalnim zvucima. E a nadje se tu i ono sto naizgled nije spojivo.  Iskreno, zavisi kako se osjecam. Takodjer nisam poklonik tubo folka, ali nije mi stran.


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: turbo folk
26.1.2008 7:58:38   
Vedica
IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ja ne skontah šta je tvoj doprinos ovoj temi???




potpisujem

niko od nas nije komentarisao sta drugi slušaju, da li lažu ili ne, nego smo jednostavno pisali o tome sta mi trenutno ili inače slušamo.
ja volim da poslušam pjesme od aleksandre ili sergeja jer mi se sviđaju a ako ih neko ne voli njegova stvar.
a draga Shevala prije 20 godina nisam znala za aleksandru niti sergeja jer sam imala samo 5 godina.



_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: turbo folk
26.1.2008 18:54:17   
Monia
Ja se samo iskreno nadam da se na ovoj temi nece  voditi zustra rasprava.......imali smo iskustva.Zato,mile moje,slusajte muziku i uzivajte u njo ma kakva ona bila.Ono sto nas cini sretnim i zadovoljnim,ono sto nam budi sjetu i njeznost,ono sto nas vodi do suza,to je nasa muzika i nije bitno kako se zove i kojem pravcu pripada.Neznam dali je neko lagao ili ne,mada nije ni bitno,(laze sebe) to je dio nas i naseg emotivnog stanja.Ne treba osudivati nekoga zato sto voli silikone,cice i mice,jer se oni jednostavno nalaze u tome.Pustimo se culima oni ce prepoznati ljepotu muzike i voditi nas.nekada ce to biti valcer a nekada i kolo(sta fali)

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: turbo folk
27.1.2008 22:22:59   
Alex
Pa da i ja ovom loncu budem malo poklopac!Drage moje,slušam sve što mi se sviđa,a tu je i Dugme,i Prljavo kazalište i YU grupa,I Šaban Šaulić i Mostar Sevdah R. i Silvana Armenulić i Aleksandra Radović  i da ne nabrajam više,ali ima već tri mjeseca i jače kako ne mogu da slušam pokojnog Tošu,a imam tri zadnja CD-a.Kako ga zavrtim tako počnem da razmišljam koliko je ovaj život NIŠTA,a suze same naviru i naviru....
Mislim da je glupo raspravljati,jer o ukusima se ne raspravlja.A i "granduše" pogledam kad mi nalete,makar da bih sutra mogla da komentarišem sa konama na poslu-nekad poludim od pojedinih pa zgrabim daljinski i prebacim,a mm pada od smijehai kaže mi da izgledam ko da me nešto snašlo.A Boga mi on voli da vidi Seku Aleksić i njoj slične,pa ga ja zezam da trepne ponekad!A inače volimo sličnu vrstu muzike,samo ja ne volim Metallicu,a on to sluša kad ide sam na put.Kaže da ga inspiriše pri vožnji!!!???Ja bi lično skrenula u prvi jarak!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Čovječe,pazi da ne ideš malen ispod zvijezda..."

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: turbo folk
28.1.2008 9:24:25   
budućamama
kako objasniti?
možda ovako, površna sam u pamćenju izvođača, nikada me nije zanimalo da znam, samo ako mi uhu prija volim i kažem eeeee volim tu pjesmu
obrazovanost u tom muzičkom smislu ostavljam ljudima koji to vole i žele
i da
slažem se potpuno, odrasla sam uz kasete lepe brene i još nekih, kasnije kada sam odrasla dovoljno otkrivala sam druge


potpisujem

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Alex)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *