|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 17:46:03   
teacher75
kako se organizuje inace to sa tortom, buduci da ti nisi unutra kad rezu i dijele tortu djeci?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 17:48:36   
teacher75
kakva je torta? znam da je iz torte i to ali da li je djecija il ona obicna i da li se moze izabrati ili oni daju koju hoce?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: proslave rođendana u igraonicama
18.7.2012 21:22:45   
škorpija
već sam jednom napisala:  volimo nove igraoniceuser posted image , ali ne volimo ofirno samoreklamiranjeuser posted image , sad će ti doći  skvorr pa će te pomesti

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu agenštajn)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: proslave rođendana u igraonicama
2.9.2012 23:23:57   
tajra26
ima li ko kakvu preporuku za igraonicu???? da mogu i male bebe i roditelji???

< Poruku je uredio tajra26 -- 2.9.2012 23:24:36 >


_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 12.10.2011

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: proslave rođendana u igraonicama
2.9.2012 23:26:32   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tajra26

ima li ko kakvu preporuku za igraonicu???? da mogu i male bebe i roditelji???


Bambiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: proslave rođendana u igraonicama
2.9.2012 23:34:51   
škorpija
prijateljica mi danas nahvali neku igraonicu lora, na pofalićima, oni će tamo slaviti rođendan, pa kad prođe javiću kako je bilo, uglavnom ona je prezadovoljna igraonicom i ponudom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 0:02:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: tajra26

ima li ko kakvu preporuku za igraonicu???? da mogu i male bebe i roditelji???

crtic u hrasnom

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu tajra26)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 7:59:45   
leona81

IZVORNA PORUKA: škorpija

prijateljica mi danas nahvali neku igraonicu lora, na pofalićima, oni će tamo slaviti rođendan, pa kad prođe javiću kako je bilo, uglavnom ona je prezadovoljna igraonicom i ponudom


meni je nekako mala? to je lora kafic pa ona mala igraonica unutra, kad sam ja bila tamo bilo je i jako malo igracaka, javi je li se to promijenilo please da znamo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 8:05:21   
leona81
da li znate gdje mogu da nadjem one maskote? prosle godine smo slavili u carobnom svijetu i imali su razne da ponude...mi bi naravno Doru. i mi cemo najvjerovatnije u bambi, u one2play mi je ipakl za malo vece

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 8:23:36   
Mya_81 RR
Leona, je li misliš na tanjuriće i ostalo za dekoraciju?
Vjerujem da je kod vas izbor puno bolji, ali kod nas je jedino nešto od Dore bilo u Bingu i Konzumu.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 8:26:52   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: leona81

da li znate gdje mogu da nadjem one maskote? prosle godine smo slavili u carobnom svijetu i imali su razne da ponude...mi bi naravno Doru. i mi cemo najvjerovatnije u bambi, u one2play mi je ipakl za malo vece



Leona Bambi je super stvarno,a za maskotu ne znam,posebno maskotu Dore,zar ima to uopce kod nasuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 8:32:22   
leona81
bila je u carobnom svijetu

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 8:33:22   
leona81
http://www.carobnisvijet.ba/igraonica/proslaverodjendana/rodjendansadorom/

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 8:34:50   
Emica_sa
A koliko vi imate jos do rodendana,nama je 2.11user posted image

i usput sta bi sa ispitomuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 8:38:57   
leona81

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

A koliko vi imate jos do rodendana,nama je 2.11user posted image

i usput sta bi sa ispitomuser posted image

17.11 al ja volim sve ranije, niko ne zna to je mistery...idem na fax u 10 da vidim sta se desava. uzas su

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 9:08:04   
salmy
Ja sam jucer pricala sa djevojkom iz one2 play,i kaze da nemogu djeca mladja od 3 godineuser posted image  ni slavljenik niti gosti...bas mi je zao....ona mi izgleda super....

nemam pojma sta cemo mi?
ko je pisao za igraonicu Druga kuca(Lora)....

voljela bih u igraonici,ali nemam ideju koja?imamo jos do rodjendana ali eto....volim na vrijeme rezervisati

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 9:23:47   
leona81
i mene interesuje Druga Kuca...to je dobra opcija, a mi imamo malo djece, manje od 10 u svakom slucaju

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 9:53:46   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

da li znate gdje mogu da nadjem one maskote? prosle godine smo slavili u carobnom svijetu i imali su razne da ponude...mi bi naravno Doru. i mi cemo najvjerovatnije u bambi, u one2play mi je ipakl za malo vece

mi cemo u one2play, pa cu ti javiti kako jeuser posted image buduci da je zaova skupila one bodove doci ce nas rodjendan djaba pa ne bismo to propustili

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 9:55:40   
teacher75
srecom, svi gosti su nam bar mjesec dana stariji od nas tako da mozemo slavit tamo, ima par beba al vjerovatno ih roditelji nece voditi, vec samo starije brace i seke. ja cu isto vodit alana al cemo sjedit vani ionako

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 9:57:27   
Emica_sa
Ja nisam djecu nikada vodila u One 2 play,mozda Farah ne bi ni mogla,ona ostaje u drugim igraonicama bez mene,kakva su kod njih pravilauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 9:57:28   
teacher75
mi smo prosle godine slavili u bambiju i ja sam crkla skacuci za njom i pazeci da se ne povrijedi, ne bih vise definitivno tamo mada je najpovoljnija. da nam nije iskrslo ovo u one2play mi bismo opet u crtic, kao za 1.rodjendan

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 9:58:24   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo prosle godine slavili u bambiju i ja sam crkla skacuci za njom i pazeci da se ne povrijedi, ne bih vise definitivno tamo mada je najpovoljnija. da nam nije iskrslo ovo u one2play mi bismo opet u crtic, kao za 1.rodjendan


U kojem bambiju meni je onaj u importaneu super,ja Farah ostavim pijem kafu vani bez problemauser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 10:03:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo prosle godine slavili u bambiju i ja sam crkla skacuci za njom i pazeci da se ne povrijedi, ne bih vise definitivno tamo mada je najpovoljnija. da nam nije iskrslo ovo u one2play mi bismo opet u crtic, kao za 1.rodjendan


U kojem bambiju meni je onaj u importaneu super,ja Farah ostavim pijem kafu vani bez problemauser posted image

kao i onaj u merkuru...
čisto, tete divne i pomažu maksimalno, ponuda ko i u drugim igraonicama a cijena zaista sasvim OK u odnosu na sve druge


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 10:09:33   
Full Moon
A sta mislite o igraonicu u Wisi - Kiriki, meni je prostor i sadrzaj ok, istina mi smo skakali isto uz djecu pa tete nisu puno brinule, i kao mala su djeca eto ne mogu neke igre s njima realizirati, sto mi je bilo bezveze, ali mi je igraonica medenauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: proslave rođendana u igraonicama
3.9.2012 10:10:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Emica_sa


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo prosle godine slavili u bambiju i ja sam crkla skacuci za njom i pazeci da se ne povrijedi, ne bih vise definitivno tamo mada je najpovoljnija. da nam nije iskrslo ovo u one2play mi bismo opet u crtic, kao za 1.rodjendan


U kojem bambiju meni je onaj u importaneu super,ja Farah ostavim pijem kafu vani bez problemauser posted image

na grbavici, imaju one skalamerije, znam nekoliko djece da se povrijedilo, i na laninom rodjendanu mali rodjak joj rasjekao usnu na rub onog bazena sa lopticamauser posted image sreca nije puno

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *