|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: proslave rođendana u igraonicama
27.9.2011 16:18:03   
teacher75
đenifer, mi necemo klovna jer ih se lana boji a vjerujem i dosta njenih vrsnjaka, bila sam jednom u bambi igraoni na rodjendanu i znam kako to ide. meni su 2 sata sasvim dovoljna, sve preko mi je previse umora i stresa. oko gostiju, lane itd,,,user posted image sto se tice igraona, pogledaj na internetu imas web stranice igraone carobni svijet, tvornica snova i ona u alti (ne znam joj ime)- one su meni najljepse, al su malo skuplje od bambija i crtica i ovih ostalih, na stranicama imas njihovu ponudu za rodjendan, al nazalost svugdje je 2 sata

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.4.2012 10:55:02   
gvendolina
blizi nam se rockas i A je izrazio zelju da slavi u igraoni ,a i nama mnogo vise odgovara ta opcijauser posted image buduci da nemamo mnogo djece,zanima me da li ima neka igraona pored one u Skafi da nudi paket za manje od 15 djece?

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.4.2012 10:57:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: gvendolina

blizi nam se rockas i A je izrazio zelju da slavi u igraoni ,a i nama mnogo vise odgovara ta opcijauser posted image buduci da nemamo mnogo djece,zanima me da li ima neka igraona pored one u Skafi da nudi paket za manje od 15 djece?

ima nova igraona u lori pored sentade na pofalicima- mala je igraona, ima opciju za 7 djece oko 150km

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.4.2012 14:43:07   
gvendolina

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: gvendolina

blizi nam se rockas i A je izrazio zelju da slavi u igraoni ,a i nama mnogo vise odgovara ta opcijauser posted image buduci da nemamo mnogo djece,zanima me da li ima neka igraona pored one u Skafi da nudi paket za manje od 15 djece?

ima nova igraona u lori pored sentade na pofalicima- mala je igraona, ima opciju za 7 djece oko 150km


hvala tiki,nisam vidjela da se otvorila nova...provjericuuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.6.2012 19:34:23   
mamina princeza
kakva je sad isuacija sa igraonicaima i rodjendanima. imal neka povojna a dobra ponuda?
i da li je neko slavio rodjendan u bbi u igroanici nedavno.
imamo dosta sakupljenih bodova u one to play pa bi jos malo doplatili za rodjndan a opet se dvoumim jer ne mogu roditelji pa mozda bude problema.
a sve mi drugo skupo....
curica je sad odusevljena s pricom o bbi al kad bude trebalo da sama i ona i ostale gosce ostanu ne znam hocel biti ok. jel neko od vas svoju djecu tamo vodio za proslavu rodjenand i kakva su iskustva.

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.6.2012 19:40:55   
ElmaB
Jesam ja, i najstarijoj u februaru i blizancima u martu. Ja sam uzela onaj paket od 250 KM, što obuhvata 15 djece, dva sata zabave, sat vremena kostimirane tete u kostimu koji ti odabereš, tortu iz Torte&to, i poklon za slavljenicu u iznosu od 50 KM po vlsatitom izboru. Pored to 15 djece oni puste još 5 djece koji ne učestvuju u rođendanskim igricama. Ja sam zaista prezadovoljna.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.6.2012 20:36:37   
mamina princeza
super:) mi smo zaradili onaj od 350 ja mislim s tim da jos malo doplatimo pa sam mislila da kupim jos nekih stvari do tada da ustekam za neke buduce rodjendane za poklone na koje cemo ici i da sto manje doplatim tako mi nesto ispativije ...
super nisam znala d ajos i biras ti poklon sam sebi ....
a sta je onda razlika za ovaj iduci paket od 350 kad nama pobroja istosto si ti imala za 250? mozda se zeznula ona u prosavnici mozada smo i mi zaradili taj od 250 al i to je super. i tvojima je bio 4 rodjendan pa s enadam da ce i mojoj biti dobro ....
meni jedino sto imamao neke mladje raje od 3 godine i npr roditelje s dvoje djece 4-5 godina i malim djtetom 1 godina koje ondanece moci al sta cu ja nek se pocaste ispred:)



_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.6.2012 20:38:21   
ElmaB
U taj veliki paket od 350 KM ide dva sata kostimirane tete po vlastitom izboru i poklon u vrijednosti od 100 KM za slavljenicu.

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: proslave rođendana u igraonicama
11.6.2012 20:55:50   
teacher75
meni bas zaova danas prica da je skupila bodove i pita hocu li lani gore da slavim rodjendan, al nisam znala da ne mogu rodittelji biti unutra, onda mi se nikako ne svidja ta idejauser posted image kod nas su uglavnom se trogodisnjaci, mislim da ne mogu jos biti bez nadzora roditelja i neki se ne vole odvajatiuser posted image a bas steta, super bi nam doslo

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: proslave rođendana u igraonicama
12.6.2012 12:02:57   
mamina princeza
nama je 4 rodjendan a uglavno sau nam toliko i prijatelji stari . neki hoce neki nece pa vidjecemo na sta ce liciti. ne primaju djecu ispod 3 godine unutra ... mislim za 3 rodjendan svakako nije a i za 4 se ja pitam al eto najvjerovatnije cemo pokusati jer finansijski tesko mozemo nesto drugo oragnizirati trenutno. ja sam mislila da ostavimo za 5 al vjerovtano cemo iskoristiti sada pa csta god bude :)

< Poruku je uredio mamina princeza -- 12.6.2012 12:06:31 >


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.6.2012 0:46:58   
leona81
kakvi su to bodovi?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.6.2012 0:49:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

kakvi su to bodovi?

skupljaju se nekakvi bodovi prilikom kupovine igracaka u one 2 play i nakon sakupljenih bodova (odredjeni broj), dobije se besplatna proslava rodjendana

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.6.2012 1:06:03   
leona81
niko mi to nije rekao a stalno nesto kupujem?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: proslave rođendana u igraonicama
13.6.2012 12:56:37   
mamina princeza
odavno jeto pocelo kadje dz moja imala mozda godinu dana mozda i manje ... tad je bilareklama i onda su se usutarili ... ne znam kako idu bodovi nije 1Km 1 bod nego mozda 3 Km 1 bod ili nesto slicno .
Mi smo rekli svima iz porodice i tako smo priupljali. Ko god joj je kupovao za rodjendane upiivali bodove ( baby born chicobelo i skuplje stvari) a i ja sam kupovala poklone drugima vecinom tamo.
jest dugo vremenaal se isplati. Pocni sad skupljat bolje ikako nego nikako :)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: proslave rođendana u igraonicama
25.6.2012 16:41:17   
teacher75
mi smo odlucili da ipak 3.rodjendan proslavimo u one2play. da li je iko iskoristio bodove za rodjendan i koji je to paket, sta je ukljuceno? da li roditelji imaju neki sto rezervisan vani, ili posebno moram rezervisati (buduci da roditeljima ulaz nije dozvoljen) da li je i torta ukljucena u taj paket?

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: proslave rođendana u igraonicama
25.6.2012 17:39:15   
mama75
napomeni me veceras da ti ispricam detalje oko rodj prpslave u o2play

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: proslave rođendana u igraonicama
25.6.2012 17:42:14   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mama75

napomeni me veceras da ti ispricam detalje oko rodj prpslave u o2play

okuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: proslave rođendana u igraonicama
26.6.2012 10:45:15   
mama75
Posto se nismo druzili sinoc, evo da ti napisem ukratko za One2play: taj popust se odnosi na paket od 350KM u koji je ukljucen poklon za dijete u vrijednosti od 100KM koji sama izaberes, torta iz Torte i to, grickalice, sokovi i maskirani lik 2 sata. Za roditelje nema nista rezervisano, ali obicno su oni stolovi odmah pored igraonice prazni; moj ti je savjet da dodjes nekih pola sata prije i da zauzmes ta 2-3 stola, zavisi koliko ce ti biti roditelja. Ja sam piće za roditelje uzimala u slasticarni onoj, a torte je ostalo i za roditelje. Max broj djece je 20.
Ja sam stvarno prezadovoljna rodjendanima u toj igraonici, jer uvijek budu 2 tete sa djecom koje se trude da svu djecu animiraju i da rade nesto smisleno. Bas rahat mozes sjediti ispred i da ne mislis sta ti dijete radi unutra, da li ce ga neko udariti i sl.Sto se tice ulaska roditelja, mene su pustili da udjem kada se rezala torta. Slike dobijes od njih na CD-u i to bas fine slike, nije ono da slikaju ofrlje. Eto, nahvalih ih. Valjda ce mi dati neki dodatni popust user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: proslave rođendana u igraonicama
26.6.2012 13:11:27   
teacher75
super mi sve ovo zvuciuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 16:51:04   
agenštajn
E mamići! Na Dobrinji se uskoro otvara nova igraona, mislim i da je jedina na tom području.Radit će i proslave rođendana i to veoma povoljno.Otvorenje još nije bilo ali javim sve inf kad saznam.poz!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 17:11:11   
Amani12

IZVORNA PORUKA: agenštajn

E mamići! Na Dobrinji se uskoro otvara nova igraona, mislim i da je jedina na tom području.Radit će i proslave rođendana i to veoma povoljno.Otvorenje još nije bilo ali javim sve inf kad saznam.poz!


Konacno! Jedva cekamo info user posted image

_____________________________

21.12.2009. Najljepse Sunce obasjalo nase Nebo Ljubavi <3
30.01.2016. Nova najveca Ljubav stigla u nas zagrljaj <3


(odgovor članu agenštajn)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 17:25:35   
mamina princeza
mi smo juc eimali proslavu u one to play igraonici ... ja sam zadovoljna posebnosto niisam brinula hocel neko pasti udaritise i slicno. fino osmisljenazzabava z amalo ozbiljniju djecu. mojj curici se jako svidjela. imali smo 2-3 koji su brzo izasli jer nisu bili odusevljeni i bez roditelja al ostali su se ja msilim lijepo proveli...

sad ja sam bila s bebom ispred pa mi je teze bilo organizovatis e za roditelje donesi pice ovo ono .. nisam uspijela ni podjeliti ostatke torte roditeljima jer sam dojila malog pa pricala pa tako. o je moj propust al eto nadam se da nisu zamjerili oni koji su tu sjedili sto dobise samo pice bez torte...
Glavno ipak da su djecica sve imala:)
Poklopn od igraonice je super , maskotu smo imali 2 sata i super stvarno sam zadovoljna. Opet cu skupljati bodove a ako i ne skupim nista vrlo moguce da cu opet i iduce godine tamo

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Amani12)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 17:26:40   
mamina princeza

IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo odlucili da ipak 3.rodjendan proslavimo u one2play. da li je iko iskoristio bodove za rodjendan i koji je to paket, sta je ukljuceno? da li roditelji imaju neki sto rezervisan vani, ili posebno moram rezervisati (buduci da roditeljima ulaz nije dozvoljen) da li je i torta ukljucena u taj paket?


toplo preporucujem.. smao pripremi lanicu da ce biti sama ili otidjite par puta prije da sd emalo upozna s igraonicom .:)
mi smo imali jednu curicu tek napunila 3 godine i lijepo joj je bilo unutra

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 17:36:18   
Visnja RR
meni je za rodjendan najbolja za sad igraonica Bambi na Otoci...
a to za one2play da ne mogu roditelji i djeca ispod 3 godine mi je totalno bezveze....pa uvjek ima djece koja nece biti u igraonici ako nije roditelj s njima.... kao moja npr user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: proslave rođendana u igraonicama
6.7.2012 17:44:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamina princeza


IZVORNA PORUKA: teacher75

mi smo odlucili da ipak 3.rodjendan proslavimo u one2play. da li je iko iskoristio bodove za rodjendan i koji je to paket, sta je ukljuceno? da li roditelji imaju neki sto rezervisan vani, ili posebno moram rezervisati (buduci da roditeljima ulaz nije dozvoljen) da li je i torta ukljucena u taj paket?


toplo preporucujem.. smao pripremi lanicu da ce biti sama ili otidjite par puta prije da sd emalo upozna s igraonicom .:)
mi smo imali jednu curicu tek napunila 3 godine i lijepo joj je bilo unutra

mislim da nema problema jer voli igraoniceuser posted image a jeste li vi izabrali poklon ili su vam oni dali? sta je dobila? mi jedva cekamouser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *