|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko često se svadjate sa partnerom
22.3.2009 6:43:13   
Adelisaa
hmmm,kako se slazemo?podrazumjeva se da svugdje ima svadja,tako i kod mene...ja se znam naljutit toliko da ne znam sta bih uradila od muke..par puta sam mu i telefon razbila a onda kad sam vidjela kakav je on kad se naljuti posltala sam manja od makovog zrna,tad pocnem da mu se uvlacim(kao ja fina zenica) :) hihihihiuser posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:52:23 >

(odgovor članu SelmydZany)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
22.3.2009 22:24:33   
simba
pa eto gledam nesto sve se svadjamo uglavnom....al nisam jos cula ni za jednu ozbiljnu svadju koja je potrajala....uglavnom dan dva i poslije opet ko da nista nije bilo...).. E to me pomalo nervira i ja se posvadjam sa svojim i kazem da necu popustit ko fol necu pričat bar dva dana al ne....bebać nas veze i kad dodje do toga tako da se nemozemo posteno ni ispuhat jedno na drugo naprodje malo a ono na licu onaj glupavi osmijeh:) user posted image user posted image user posted image uh uh......

_____________________________

Moj sin RIAD, Moj zivot novi!

(odgovor članu Adelisaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
22.3.2009 22:53:11   
remzy
joj evo i mene i ovdje
pa koliko cesto se svadam sa svojim muzem,pa neznam,ako se tu uzmu male svadice onda CESTO,a najvise se svadamo oko djece,jer bas malo vremena provodi s njima i naravno uvijek se nadu nekakvi glupi razlozi,ja kazem ma necu mu popustiti ,ali ja dok ga vidim osmijeh mi na licuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu simba)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
22.3.2009 22:58:16   
tea lana
posvadjamo se svakog mjeseca kad je meni pms.user posted image user posted image
a razlog mi tad nije potreban samo se moram posvadjati.On navikao pa kaze meni ja ludace zene.A vise i skontao kad je pa me bas danas zeza da mu se blago jer u to vrijeme je u Svicarskoj.user posted image
Samo se sad pitam na koga da se tad istresemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
23.3.2009 13:29:48   
alisa grabus
Svadjamo se kad god ja trebam dobiti mecu. Uzasna sam tada i to smo vec skontali pa se onda on sklanja od mene da mi ne ''upada u oci'' svojim ''nakaradnim'' ponasanjem (meni je tada sve nakaradno). A inace se svadjamo uglavnom zbog odgoja djece (tu smo skroz razliciti) ili meni zaboga treba i osmi par ciazam ove zime a on to ne moze shvatiti. Ne mogu ni ja al je jace od mene.

_____________________________

Ne mijenjaj Svijet, promijeni ljude koji Te okruzuju.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: koliko često se svadjate sa partnerom
23.3.2009 13:32:55   
Anoniman
Moj muž je tako jedno razumno biće. Ja uvijek kažem ovo mati jednom rađa. Zajedno smo 5,5 god. a u braku godinu dana i nismo se još posvađali, sve rješavamo razgovorom. Sada nam je bila godišnjica braka i ja nazvala svoju mater da se pohvalim kako sam izdržala godinu dana u braku, jer ona uvijek govorila dobićeš ti nogu drugi dan...kad ona meni reče izdržala si ko dobar ti čojk.

P.S. Smeta mi jedino što voli pametovati, i on je jedna hodajuća enciklopedija. Al imam je lijek i za to na jedno uđe na drugo izađe-promaha kroz uši to sam bar naučila na fakultetuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koliko često se svadjate sa partnerom
23.3.2009 13:53:44   
Nedi
samo kad se draga svekrvica upetlja.....ostalo je super, sve fukcionose osim user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:53:34 >


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koliko često se svadjate sa partnerom
24.3.2009 11:39:46   
lilyca
dok smo svi zivjeli zajedno najvise smo se svadjali glede svekrve, sad kad zivimo sami vrlo rijetko se svadjamo ustvari to su sad samo prepirke neke najvise radi njegovog posla jer radi do kasno i mene to smeta ja bih da mijenja posao ili neke prepirke zbog ljubomore jer smo oboje uzasno ljubomorni...a on radi medju djevojkama a naravno mlad i lijep pa me nekad ufati neka opsesija najradije bi ja isla tamo da sve to provjeravam

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 3.10.2009 22:52:53 >


_____________________________

eedo 23.07.2008

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 33
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *