|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:13:32   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod mene došao jedan Cigo po neku potvrdu
sin mu se zove Roleks
pa eto ako se kom svidja

ja znam jednog koji je svoje ime dao sinu i dodoao Junior i to tako u rodni list upisano...
mene suze zalileuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:28:08   
canim

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Vesela nam se vraca u punom sjajuuser posted image


Sjajna Vesela user posted image
ma nije, nego.... hahahah


moja mama se zove Elifa, šta velite?


Meni se svidja Elif.

Ovo kod nas dodaju a na kraju, pa izadje Elifa :)


I meni se svidja Elif user posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:30:14   
Leva
Imate dozvolu da djetetu date moje ime user posted image Mislim da nas nema vise od 5 u drzavi user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:31:57   
EEDITH
ja upravo radim nešto sa norveškim imenima.........kjersti,randi,eide,jarle...... i zamislite to u bosni user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:34:12   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kod mene došao jedan Cigo po neku potvrdu
sin mu se zove Roleks
pa eto ako se kom svidja

ja znam jednog koji je svoje ime dao sinu i dodoao Junior i to tako u rodni list upisano...
mene suze zalileuser posted image



hahhahama


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:41:15   
leona81
da se osvrnem na naslov, reakcije drugih me nikad nisu zanimale, jer se o ukusima ne moze raspravljati, a naravno da je svakom ime koje je dao svome djetetu najljepse :)
ja sam zeljela da moje dijete ima arapsko ime a opet univerzalno. brat, sestra i ja imamo arapska imena, njihova je sreca sto su im imena opet poznata na nasim prostorima a moje nije pa sam imala svakakvih problema jer se pobogu moje ime ne zavrsava na A, a ludom srecom mi je prezime musko ime kod nas...totalna ludnica. srecom dijete mi se preziva normalno, cak zavrsava na Ć pa se zna tacno sta joj je ime

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:45:19   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: leona81

da se osvrnem na naslov, reakcije drugih me nikad nisu zanimale, jer se o ukusima ne moze raspravljati, a naravno da je svakom ime koje je dao svome djetetu najljepse :)
ja sam zeljela da moje dijete ima arapsko ime a opet univerzalno. brat, sestra i ja imamo arapska imena, njihova je sreca sto su im imena opet poznata na nasim prostorima a moje nije pa sam imala svakakvih problema jer se pobogu moje ime ne zavrsava na A, a ludom srecom mi je prezime musko ime kod nas...totalna ludnica. srecom dijete mi se preziva normalno, cak zavrsava na Ć pa se zna tacno sta joj je ime


joj dobro siuser posted image
nisma prije obratila pažnjuuser posted image

Ni prezime moje djece nije na Ć...tako  da moja velika cura dođe mnogima '' ja mislila neka Francuskinja'' a niđe vezeuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:50:34   
leona81

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: leona81

da se osvrnem na naslov, reakcije drugih me nikad nisu zanimale, jer se o ukusima ne moze raspravljati, a naravno da je svakom ime koje je dao svome djetetu najljepse :)
ja sam zeljela da moje dijete ima arapsko ime a opet univerzalno. brat, sestra i ja imamo arapska imena, njihova je sreca sto su im imena opet poznata na nasim prostorima a moje nije pa sam imala svakakvih problema jer se pobogu moje ime ne zavrsava na A, a ludom srecom mi je prezime musko ime kod nas...totalna ludnica. srecom dijete mi se preziva normalno, cak zavrsava na Ć pa se zna tacno sta joj je ime


joj dobro siuser posted image
nisma prije obratila pažnjuuser posted image

Ni prezime moje djece nije na Ć...tako  da moja velika cura dođe mnogima '' ja mislila neka Francuskinja'' a niđe vezeuser posted image



to je veci problem nego sto mi ime ne zavrsava na A, al sve zajedno ljudima je konfuzija totalna...jos mi je sestra Iman sto je opet poznatije svima ali dadose joj muski maticni?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:51:18   
tinkivinki
kod mene nisu moderna imena,ali sto se tice reakcija jedna kolegica s posla je dala sinu ime Vuk,a nasa malo starija kolegica je prokomentarisala:mogla je dati međeduser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:52:40   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: leona81

da se osvrnem na naslov, reakcije drugih me nikad nisu zanimale, jer se o ukusima ne moze raspravljati, a naravno da je svakom ime koje je dao svome djetetu najljepse :)
ja sam zeljela da moje dijete ima arapsko ime a opet univerzalno. brat, sestra i ja imamo arapska imena, njihova je sreca sto su im imena opet poznata na nasim prostorima a moje nije pa sam imala svakakvih problema jer se pobogu moje ime ne zavrsava na A, a ludom srecom mi je prezime musko ime kod nas...totalna ludnica. srecom dijete mi se preziva normalno, cak zavrsava na Ć pa se zna tacno sta joj je ime


Meni se tvoje ime jako svidja i kad smo se davno (neke 2001) licno upoznale nikad necu zaboraviti kako sam imala neki ljep osjecaj kad si rekla kako se zoves.  uvjek mi je ostalo u sjecanju. Eto mm nije nesta inace bi ga rado dala svojoj curici

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:55:05   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: tinkivinki

kod mene nisu moderna imena,ali sto se tice reakcija jedna kolegica s posla je dala sinu ime Vuk,a nasa malo starija kolegica je prokomentarisala:mogla je dati međeduser posted image


jojuser posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 13:57:27   
leona81

IZVORNA PORUKA: SailorMoon

IZVORNA PORUKA: leona81

da se osvrnem na naslov, reakcije drugih me nikad nisu zanimale, jer se o ukusima ne moze raspravljati, a naravno da je svakom ime koje je dao svome djetetu najljepse :)
ja sam zeljela da moje dijete ima arapsko ime a opet univerzalno. brat, sestra i ja imamo arapska imena, njihova je sreca sto su im imena opet poznata na nasim prostorima a moje nije pa sam imala svakakvih problema jer se pobogu moje ime ne zavrsava na A, a ludom srecom mi je prezime musko ime kod nas...totalna ludnica. srecom dijete mi se preziva normalno, cak zavrsava na Ć pa se zna tacno sta joj je ime


Meni se tvoje ime jako svidja i kad smo se davno (neke 2001) licno upoznale nikad necu zaboraviti kako sam imala neki ljep osjecaj kad si rekla kako se zoves.  uvjek mi je ostalo u sjecanju. Eto mm nije nesta inace bi ga rado dala svojoj curici


kad, kad? gdje...na pp:)
a ima ih sad puno a prije sam bila samo ja s tim imenom. drago mi je, ne zato sto sam narcis:) nego zato sto su ljudi sad otvoreniji sto se tice novih, modernih imena

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:03:50   
EEDITH
sam naslov tememi je user posted image čuj moderna user posted image

svako daje ime svome djetetu i dali je uopšte bitno kome se to sa strane sviđa ili ne.
i opet mislim da dijete samo nosi svoje ime.

ja svoju djecu nebih mogla zamisliti sa drugim imenima.

a ljudi će uvijek imati komentare za ovo,ono..........i neka,o čemu bi mi sada naglabale user posted image




user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:05:47   
shpagica
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: bebacha

hehehehe
mastovitouser posted image
kako se sin zove "sin" user posted image
Upoznali su sasvim slucajno bracni par na moru..i njihova kcerka se zove Kcerkauser posted image  kad je bila gost u nekoj od emisija to je pricala


Jao jao ovo nisam znala user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:06:55   
Medić*

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: leona81

Elif je divno. meni je i Melek:) al kako dati curici ime Melek? bas bi bilo nekako cudno. a divno je, kao i Nahla.


Moja rodica je Melek :)

A imamo i Meliku.




Melek nam zivi u Istanbulu. A Melika u Sa :)

Uglavnom ima jos jedna Melek koja je nedavno dosla na svijet bas ovdje u Sa :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:20:21   
mama x3

IZVORNA PORUKA: bebacha

kod nas ima jedna porodica,zovu ih čarapići jer i ima puno i jednom prilikom ce jednog od djece neko pitat koliko vas ima u kuci a on kaze
"Amira,Amira,Samir,Samira,Damir,Damie,mala beba,mama,baba i ja"user posted image user posted image


user posted image a jel on Emir a mala beba Emira?

Pitam prijateljicu turkinju da mi predlozi zensko ime kaze Tuba, kao ima lijepo znacenje, popularno kod njih.... rekoh haj nesto drugo , kaze Nasra user posted image rekoh sad Tuba je i meni lijepo


Umejja i Temim user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:22:24   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tinkivinki

kod mene nisu moderna imena,ali sto se tice reakcija jedna kolegica s posla je dala sinu ime Vuk,a nasa malo starija kolegica je prokomentarisala:mogla je dati međeduser posted image


jojuser posted image





user posted image
user posted image user posted image

pa ako može vuk, može i medvjed a može i lisica i vjeverica

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:28:38   
veeseelaa
kaze Nasra


il Njasrauser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mama x3)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:28:58   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: tinkivinki

kod mene nisu moderna imena,ali sto se tice reakcija jedna kolegica s posla je dala sinu ime Vuk,a nasa malo starija kolegica je prokomentarisala:mogla je dati međeduser posted image


jojuser posted image





user posted image
user posted image user posted image

pa ako može vuk, može i medvjed a može i lisica i vjeverica

ma od tih zivotinjskih znam da moze Vuk i Lavuser posted image .da i Srna,zensko ime

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:30:35   
tinkivinki

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kaze Nasra


il Njasrauser posted image

a sta kazete za Oguzuser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:30:49   
EEDITH
kaže meni moj drug,zašto nebi dali recimo ime igman,kada može una,sana,zašto ne i igman user posted image

e onda može i ivan,vlašić......

temim mi je poznato ,ali kao prezime

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:31:16   
Lady26
Eldinky, je li kod tvoje curice Ela ili Ella? I kakvo je to ime, odakle user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:31:45   
vjestica
jesam ja dobro shvatila - ružno je reći da ti se neko ime ne sviđa, ali je ok ismijavanja neka imenauser posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:33:21   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

jesam ja dobro shvatila - ružno je reći da ti se neko ime ne sviđa, ali je ok ismijavanja neka imenauser posted image



ma ja, ko fol sve fine a svaga od nas se smijala nekim imenima
što je valjda i normalno user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Moderna Imena i reakcije drugih?!
31.1.2013 14:34:20   
canim

IZVORNA PORUKA: tinkivinki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kaze Nasra


il Njasrauser posted image

a sta kazete za Oguzuser posted image

To se G ne cita, cita se kao Ouuz, i Tuuba se pise Tugba, jer je tu meko G, pise se s crticom iznad.

(odgovor članu tinkivinki)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *