|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 18:31:10   
mamina princeza
cestitke i sve najbolje zelim mojoj dragoj haidi njenom sincicu.
zao mi je sto si se napatila procice abd sad imas jos jednu radost na ovom svijetu....
i naravno pusa alinici..

ja sam stvarno stvarno sretna sto mogu procitati ovu vjest.... i koja slucajnost i moja dzelila se rodila u 16 i 55:))

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 18:43:59   
camm
vidim ja uveliko se čestita a ja nemam pojama
da nam je stigao fudbaleruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pridruzujem se cestitkama
i sve najbolje u zivotu malom fudbaleru
i da ga sreca prati....drago mi je sto je sve uredu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 18:50:17   
tweety
Draga moja Aida puno zdravlja,srece i veselja sa vasim malim fudbalerom i da se sto prije oporavis od srca ti zelim!

user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 18:54:40   
nesanica
Draga Aida, od srca ti cestitam, a malenom Barbarezu zelim dug i sretan zivot!!!

Zelim ti i brz oporavak, te da nam se sto prije pridruzis!!!!


user posted image

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:05:47   
mamsi
Baš mi je drago,draga Aida od srca vam čestitam i želim vam što više sreće,zdravlja i nafake.Veliku pusu ti šaljem

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:24:42   
anitaMO
cule smo se uz kaficu.sve najbolje od srca .user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:27:58   
mamyca
Draga Aida iskrene cestitke i od mene,drago mi je sto je sve ispalo uredu hB.Tebi zelim brz oporavak a malom princu sve najbolje u zivotu.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:38:53   
Amela V.
Draga Aida,
user posted image
sve cestitke povodom rodjenja malog fudbalera, neka ti je ziv i zdrav. A tebi draga moja zelim sto brzi oporavak, pa da uzivas sa svojim pacicima.

_____________________________

Ajlica Sunchica 04.12.2008.

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:42:48   
tea lana
cestitam sretnim mroditeljima a bebici zelim dug i sretan zivot.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu beni29)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:49:21   
Aminad
user posted image


user posted image Draga Aida od srca ti želim da se što prije oporaviš i uživaš u svakom momentu koji će ti donijeti prelijepe okice tvog sinčića, a njemu želim dug i sretan život!user posted image

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:51:51   
stella
user posted image

Draga moja zelim ti sto brzi oporavak i da nam se pridruzis sto prije.Sve najljepse u zivotu malenom fudbaleru.Da nam bude zdrav i ziv puno godina.I da zivi sretno sa svojim roditeljima i sekom.
user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:53:34   
Aquarius
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala Bogu da je sve dobro prošlo!
Aidice, sve najljepše ti želim od srca, a malom bebonji da nam bude zdrav i sretan i da poživi dugo, dugo.


user posted image

Tako sam sretna zbog tebe !

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:54:17   
jasmina_mm
draga aida i tebi i tvome sincicu zelim svu srecu svijeta i da mi budete zivi, zdravi i veseli
sve najljepse
user posted image

< Poruku je uredio jasmina_mm -- 13.11.2008 19:56:40 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 19:58:41   
andji
HAIDA  želim ti svu sreću ovog svijeta da budeš najsretnija sa svojim sinčićem,a njemu da Bog podari dug život i puno puno zdravlja i sreće,puno vas volimo ja i moj Sergej i mislimo na vas.Danas sam bila na jednom rodj. i čitav dan sam mislila na tebe i tvoj porod,čim sam dolrtila kući otvorila sam RR da vidim jesil se porodila.Ne znamo se ali osjećam da si mi puno bliska,puno te voli tvoja DOBOJKA,PUSA VELIKA.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image izvini ali ja sam još 'tanka' sa postavljanjem slika

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 20:13:10   
enna
Evo i od mene i moje princezice iskrene cestitke a mami brz oporavak i ja sam se ispatila al opet to je slatka bol to se brzo zaboravi vazno je da je sve ok hvala Bogu pusa vam uzivajte mi!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 20:24:23   
lida
Draga Aidice iskrene cestitke da nam bude ziv i zdrav dugo dugo godina i da se ponosite s njim
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 20:53:16   
Dragička
Čestitam aida e taj malac će biti opasan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2x AIH=0
3x IVF=0
nada umire zadnja

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 20:59:01   
RAJA
Sve čestitke user posted image user posted image  za mamu,tatu i naravno seku

user posted image  

Aida draga želimo ti brz oporavak i da nam se što prije javiš


_____________________________

MAMINI SINOVI
DŽANIN 08.03.2003.
DINO 21.03.2006.

(odgovor članu sanja.sa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 20:59:09   
mukica
user posted image Docekasmo i ovaj dan da nam se Haidica porodi.
Mila moja zelim ti svu srecu ovog svijeta. Trenutna bol ce se brzo zaboraviti,zelim da vam novi clan donese jos puno,puno srece i veselja.
Sve naj bolje zele ti Dada,Mukica i Emin

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Dragička)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 21:37:36   
Crvena
Cestitke sretnim roditeljima, a malom princu dug i sretan zivot.
user posted image


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mukica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 21:41:13   
triplemama
Čestitamoooooooooo od srca

user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 21:47:17   
jupajdi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I mi se pridružujemo čestitkama na rođenju malog sinčića.
Neka ga u životu prati samo sreća, zdravlje i ljubav njegovih najmilijih.
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 21:48:16   
Okarica
Pridružujem se čestitkama!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 21:54:00   
Anoniman
haida zelim,ti brz oporavak,i puno srece i zdravlja tvom sincicuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Okarica)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Nasa haida je rodila svog malog fudbalera!
13.11.2008 21:56:08   
Romali
user posted image user posted image user posted image user posted image iščekivanje je gotovo, pobjednik u ovoj utakmici je Haida user posted image user posted image user posted image

bBš sam mislila na tebe tokom dana. Sretna sma da je sve dobro prošlo. Neka vam je živ i zdrav i da vam mnogo radosti u životu donese.
Čestitke tebi, TM i Alini ( baš mu se ono ime što sam predložila slaže sa sestrinimuser posted image )


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *