|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 14:58:36   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: muaaa

Jos prosle zime sam kupila bazam za usne u kutijici.Prezadovoljna sam ucinko,nisu mi pucale usne niti se susile.

Prije par dana sam uzela sapun za lice na bazi meda,isto zadovoljna.

Ubrzo kupujem ulje marelicu vec snimljeno u apoteci.

generalno sam prezadovoljna i drago mi je da imamo nase proizvode koji su prirodni i jako kvalitetni a cijenom pristupacni

user posted image user posted image user posted image



Draga Muaaa :) :)


Mnogo ste nas usrecili sa svojim komentarima. Ovakvi komentari nam uvijek odaju priznanje za nas rad i trud, hvala Vam mnogo. Dali ste nam elan za dalji razvoj :) Drago nam je da Vam odgovaraju nasi proizvodi :)


Srdačan pozrdav!

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 15:13:47   
nanika
Koza mog djecaka je strasno suha. Nisam nijednim proizvodom koji sam kupovala bila zadovoljna.
Koji mi proizvod preporucujete od vaseg asortimana?

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 15:27:58   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Dr.Pasha


IZVORNA PORUKA: muaaa

Jos prosle zime sam kupila bazam za usne u kutijici.Prezadovoljna sam ucinko,nisu mi pucale usne niti se susile.

Prije par dana sam uzela sapun za lice na bazi meda,isto zadovoljna.

Ubrzo kupujem ulje marelicu vec snimljeno u apoteci.

generalno sam prezadovoljna i drago mi je da imamo nase proizvode koji su prirodni i jako kvalitetni a cijenom pristupacni

user posted image user posted image user posted image



Draga Muaaa :) :)


Mnogo ste nas usrecili sa svojim komentarima. Ovakvi komentari nam uvijek odaju priznanje za nas rad i trud, hvala Vam mnogo. Dali ste nam elan za dalji razvoj :) Drago nam je da Vam odgovaraju nasi proizvodi :)


Srdačan pozrdav!


Hvala i vama

Zelim Vam sto uspjesniji rad

A ja se ne smirujem dok sve ne nabavim iz asortimanauser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 15:50:39   
minie
Nanika probaj ovu kremu sa shea butterom za bebe, mi imamo sam shea butter, i izlijecio nam je AD jako brzo, a ovaj sa u kombinaciji sa etericnim uljima je sigurno jos djelotvorniji.

Ja cu kupiti ovaj sapun Limun-shea puterom za njegu koze lica prvom prilikomuser posted image

< Poruku je uredio minie -- 7.2.2013 15:51:34 >


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu nanika)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 16:22:58   
mala_sa
Mi smo dosad probali:
sapuni za lice:
- med
- mak i cimet (za problematicnu kozu lica)
- kafa - aromatica.
Svi su bas bas dobri user posted image .

Takodjer imamo i kremu za bebe, i stvarno nam je super, koristimo je za sve user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 18:13:25   
Visnja RR
Ja danas nadopunih kolekciju Dr.Pasha proizvoda
Ulje marelice za kozu lica (stari se moram to da zaustavim user posted image )
svjecu za masazu ali s mirisom koji je bas po mom ukusu...mirise na more...ovo da zaposlim malo i muza ... ne mogu samo ja nega masirati sa svjecom kjirisom vanilije
i kupila sam mali sapuncic menta kukuruz za kosu MM... pa da isproba...cili smo da je odlicna user posted image

Sve sam kupila u prodavnici Alma Ras u BBI...Bas se ispricah sa prodavacicama koje citaju i Ringeraju user posted image
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
7.2.2013 23:26:42   
saritaa
Moj mm ima jako osjetljivu kozu glave ( sisa se skroz na kratko ili brije glavu), koza mu je suha i oprhla, ili se stvore krastice...zanima me da li imate neki proizvod koji bi nam preporucili da isprobamo...ostale proizvode pomenute na ovoj stranici kupujem prvom prilikom user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
11.2.2013 11:34:45   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: saritaa

Moj mm ima jako osjetljivu kozu glave ( sisa se skroz na kratko ili brije glavu), koza mu je suha i oprhla, ili se stvore krastice...zanima me da li imate neki proizvod koji bi nam preporucili da isprobamo...ostale proizvode pomenute na ovoj stranici kupujem prvom prilikom user posted image



Draga Sarita,

Ono sto bismo Vam mi preporucili je tokom redovitog kupanja, pranje tjemena uz Sapun Med i nakon pranja tjeme mazati sa tankim slojem Zlatnog Melema ili Kreme Argan (koja tek treba da bude u prodaji). Vas muz nece mastiti kosu time jer ce koza masu upiti, a eventualni ostatak moze se uvijek odstraniti rucnikom ili maramicama. Vazno je da su sastojci bar kratkotrajno u kontaktu sa tjemenom.

Nadamo se da cemo biti od pomoci :)


Srdačan pozdrav!

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
17.2.2013 0:40:36   
saritaa

IZVORNA PORUKA: Dr.Pasha


IZVORNA PORUKA: saritaa

Moj mm ima jako osjetljivu kozu glave ( sisa se skroz na kratko ili brije glavu), koza mu je suha i oprhla, ili se stvore krastice...zanima me da li imate neki proizvod koji bi nam preporucili da isprobamo...ostale proizvode pomenute na ovoj stranici kupujem prvom prilikom user posted image



Draga Sarita,

Ono sto bismo Vam mi preporucili je tokom redovitog kupanja, pranje tjemena uz Sapun Med i nakon pranja tjeme mazati sa tankim slojem Zlatnog Melema ili Kreme Argan (koja tek treba da bude u prodaji). Vas muz nece mastiti kosu time jer ce koza masu upiti, a eventualni ostatak moze se uvijek odstraniti rucnikom ili maramicama. Vazno je da su sastojci bar kratkotrajno u kontaktu sa tjemenom.

Nadamo se da cemo biti od pomoci :)


Srdačan pozdrav!




Hvala puno user posted image .

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
17.2.2013 9:02:06   
sheri
ja koristim mak i cimet sapun za lice, i za masazu tijela, dobro kao piling dodje, i procirkulise super. od nedavno koristimo svi u kuci melem, i super je, spasio mi je ruke, usne koje su uvijek ispucane, a i kod djevojcice kad sta primjetim namazem i sve bude brzo super.
sve pohvale za Dr.Pasha proizvode user posted image user posted image

_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
19.2.2013 9:26:15   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: sheri

ja koristim mak i cimet sapun za lice, i za masazu tijela, dobro kao piling dodje, i procirkulise super. od nedavno koristimo svi u kuci melem, i super je, spasio mi je ruke, usne koje su uvijek ispucane, a i kod djevojcice kad sta primjetim namazem i sve bude brzo super.
sve pohvale za Dr.Pasha proizvode user posted image user posted image




Zahvaljujemo :))))

(odgovor članu sheri)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 22:31:24   
Alannah
Isprobala sam vecinu sapuna,vecini familije za praznike poklonila vase poklon pakete,kremu za bebe koristim i za sebe i mm i za bebu. Ulja nisam probala,mnisu jos stigla na red, a ono sto me zanima je da li su hladno cijedjena?

(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 22:45:40   
Visnja RR
evo da prijavim da odkad kupih ulje marelice koristim ga svako vece ... nanesem na vlaznu kozu lica, vrata i dekoltea ... prvo, sto uziavam u njegovom mirisu a drugo brzo se upije i nemam osjecaj masnoce... a treace zadovoljna sam kozom... imam onaj osjecaj da sam je nahranila

sljedece sto kupujem je sapun s limunom shea butter za sebe

a ide i 8 mart.... ulja i svjece za masazu su odlicni pokloni za zenskinje koje znam user posted image

eto sad mi dodje ideja i za tete u vrticu... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 22:58:52   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo da prijavim da odkad kupih ulje marelice koristim ga svako vece ... nanesem na vlaznu kozu lica, vrata i dekoltea ... prvo, sto uziavam u njegovom mirisu a drugo brzo se upije i nemam osjecaj masnoce... a treace zadovoljna sam kozom... imam onaj osjecaj da sam je nahranila

sljedece sto kupujem je sapun s limunom shea butter za sebe

a ide i 8 mart.... ulja i svjece za masazu su odlicni pokloni za zenskinje koje znam user posted image

eto sad mi dodje ideja i za tete u vrticu... user posted image

Cekala sam da te cujem po pitanju uljauser posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 23:03:29   
draguljče
Kakve su cijene ovih proizvoda?

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 23:13:24   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: draguljče

Kakve su cijene ovih proizvoda?


vrlo pristupacne...
moze se desiti da virarju u marka gore dolje sto zavisi od mjesta gdje kupujes...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 23:13:59   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo da prijavim da odkad kupih ulje marelice koristim ga svako vece ... nanesem na vlaznu kozu lica, vrata i dekoltea ... prvo, sto uziavam u njegovom mirisu a drugo brzo se upije i nemam osjecaj masnoce... a treace zadovoljna sam kozom... imam onaj osjecaj da sam je nahranila

sljedece sto kupujem je sapun s limunom shea butter za sebe

a ide i 8 mart.... ulja i svjece za masazu su odlicni pokloni za zenskinje koje znam user posted image

eto sad mi dodje ideja i za tete u vrticu... user posted image

Cekala sam da te cujem po pitanju uljauser posted image user posted image



preporujujem ti ...spominjaces me ...(po dobru user posted image ) user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 23:15:09   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo da prijavim da odkad kupih ulje marelice koristim ga svako vece ... nanesem na vlaznu kozu lica, vrata i dekoltea ... prvo, sto uziavam u njegovom mirisu a drugo brzo se upije i nemam osjecaj masnoce... a treace zadovoljna sam kozom... imam onaj osjecaj da sam je nahranila

sljedece sto kupujem je sapun s limunom shea butter za sebe

a ide i 8 mart.... ulja i svjece za masazu su odlicni pokloni za zenskinje koje znam user posted image

eto sad mi dodje ideja i za tete u vrticu... user posted image

A koliko staviš ulja?
I da... čini mi se da sam pročitala da je preporuka na suvu kožu, a ti stavljaš na vlažnu? Neki trik ili ...?

< Poruku je uredio MicoTico -- 24.2.2013 23:19:25 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
24.2.2013 23:18:12   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

evo da prijavim da odkad kupih ulje marelice koristim ga svako vece ... nanesem na vlaznu kozu lica, vrata i dekoltea ... prvo, sto uziavam u njegovom mirisu a drugo brzo se upije i nemam osjecaj masnoce... a treace zadovoljna sam kozom... imam onaj osjecaj da sam je nahranila

sljedece sto kupujem je sapun s limunom shea butter za sebe

a ide i 8 mart.... ulja i svjece za masazu su odlicni pokloni za zenskinje koje znam user posted image

eto sad mi dodje ideja i za tete u vrticu... user posted image

A koliko staviš ulja?


5 - 6 kapi na dlanove i onda dlanovima predjem preko lica vrata i dekoltea... treba koza da bude lagano vlazna da se s vlagom upija

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
25.2.2013 13:08:29   
Dr.Pasha

IZVORNA PORUKA: Alannah

Isprobala sam vecinu sapuna,vecini familije za praznike poklonila vase poklon pakete,kremu za bebe koristim i za sebe i mm i za bebu. Ulja nisam probala,mnisu jos stigla na red, a ono sto me zanima je da li su hladno cijedjena?





Draga Alannah,


Da, sva nasa ulja su hladno cijedjena :)

Zahvaljujemo na pohvalama :)

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
25.2.2013 18:31:22   
Alannah
Divno user posted image . Hvala na odgovoru!

(odgovor članu Dr.Pasha)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.3.2013 19:23:32   
MicoTico
Po preporuci Višnje kupila sam ulje marelice i malo je reći da sam zadovoljna. Prekrasno miriše, koža je meka i nježna nakon nanošenja. Fantastičan proizvod!

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.3.2013 19:29:10   
Visnja RR
Mico Tico drago mi je da ti se svidja .... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.3.2013 19:29:17   
amra_sa
Koje svijeće za masažu su najbolje (vidjela sam ima lavanda, menta ili tako nešto itd.) ?

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Dr.Pasha - proizvodi prirode!
4.3.2013 19:31:28   
bananica

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Po preporuci Višnje kupila sam ulje marelice i malo je reći da sam zadovoljna. Prekrasno miriše, koža je meka i nježna nakon nanošenja. Fantastičan proizvod!





tek vidim ovu temu

moram onda i ja kupiti to ulje

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *