|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 13:00:08   
remzy
I ja se pridruzujem iskrenim cestitkama!!
dida79 sve najbolje!!!



user posted image


_____________________________

Lamija 07.08.2002god
Fatih 07.02.2006god
Ambera 12.08.2008god

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 626
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 19:13:34   
Dida79
Hvala vam drage moje...
user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu remzy)
Neposredna veza do poruke: 627
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 19:38:33   
Visnja RR
Dida79 sretna godisnjica i da ih bude jos puno u ljubavi i sreci i zdravlju

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 628
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 19:40:35   
veeseelaa
Dida moje čestitkeuser posted image user posted image user posted image



user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 629
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 19:40:42   
kovrdjava
I ja se pridružujem čestitkama,pumo zdravlja,sreće,ljubavi i slogeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Koja ostane,zlata vrijedi...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 630
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 19:44:58   
lely
I ja ,i ja cestitam od srca i zeli vam jos puno puno godisnjca....user posted image

(odgovor članu kovrdjava)
Neposredna veza do poruke: 631
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 20:01:01   
bebana27
user posted image

sretna godisnjica braka i od mene

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 632
   RE: Sretna godišnjica braka ...
21.11.2009 20:17:34   
Dida79
Ma vi ste legende...A buketi su prelijepi
user posted image   

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 633
   RE: Sretna godišnjica braka ...
15.12.2009 11:43:20   
malenaa
danas je moja godisnjica braka sa mojom srecom,zelim mu samo reci Hvala ...na ove dvije godine radosti i srece koje mi je pruzio,puno ljubavi i postovanja , da zivimo jos dugo godina u zdravlju sreci i rahatluku sa nasim sinom. volim te...

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 634
   RE: Sretna godišnjica braka ...
15.4.2010 14:09:22   
Hanady RR
dragoj forumašici enisa_sara želim sve najbolje na 10-godišnjicu braka, da joj sve godine prođu u zdravlju i sreći, da joj dječica budu poklon najzdraviji i najveći i da je muš sluša kao i do sada jer ona je zaista mlada a tako zrela žena i mama.
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 635
   RE: Sretna godišnjica braka ...
15.4.2010 14:11:29   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Hanady

dragoj forumašici enisa_sara želim sve najbolje na 10-godišnjicu braka, da joj sve godine prođu u zdravlju i sreći, da joj dječica budu poklon najzdraviji i najveći i da je muš sluša kao i do sada jer ona je zaista mlada a tako zrela žena i mama.
user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pridruzujem se cestitikama :))


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 636
   [Obrisana poruka]
15.4.2010 14:13:51   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 637
   RE: Sretna godišnjica braka ...
15.4.2010 14:20:24   
Lejla Ka
Enisa-sara, pridružujem se čestitkama, naročito jer smo se mi izgleda negdje mimoišle dok smo se udavale user posted image
Baš nam je bilo lijepo vrijeme onaj dan user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 638
   RE: Sretna godišnjica braka ...
15.4.2010 15:45:04   
Dida79
Enisa_sara sretna ti godisnjica braka i da ih doceka te jos puno u ljubavi i veselju
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image

user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 639
   RE: Sretna godišnjica braka ...
15.4.2010 16:37:30   
Anoniman
Na današnji dan, prije 10 god., ja sam upoznala svog muža user posted image
Nije nam danas godišnjica braka user posted image  ali je meni ovaj datum punoooo draži!
Ipak, hvala vam puno!!!!!! user posted image

(odgovor članu Dida79)
  Neposredna veza do poruke: 640
   RE: Sretna godišnjica braka ...
26.4.2010 9:04:48   
Honey3
evo da vam se pohvalim....danas mm i ja slavimo 13-tu godisnjicu sretnog braka,proslo je tako brzo kao da je 13 mjeseci....naravno cestitam nam i da ih docekamo jos puno u zdravlju i slozi zajedno sa nasim kindercicimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 641
   RE: Sretna godišnjica braka ...
10.5.2010 11:38:13   
reallove
Nama je danas 2. godisnjica brakauser posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 642
   RE: Sretna godišnjica braka ...
10.5.2010 11:42:43   
Honey3
reallove sve najbolje da ih docekate jos puno zajedno ako Bog dauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 643
   RE: Sretna godišnjica braka ...
5.6.2010 14:16:55   
acudesa
koki, samo za tebe:)
user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 644
   RE: Sretna godišnjica braka ...
5.6.2010 14:19:49   
koka i po
Tačno tako i proslavljamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala ljubavi mojauser posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 645
   RE: Sretna godišnjica braka ...
5.6.2010 14:23:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Tačno tako i proslavljamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala ljubavi mojauser posted image

mrdaj dupe, bar na sladoled otiđite...nemoj da se ljutim

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 646
   RE: Sretna godišnjica braka ...
5.6.2010 14:26:07   
koka i po
Hhihi nek sam mu pročitala tvoju porukuuser posted image uhvatila sam ga na cakuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 647
   RE: Sretna godišnjica braka ...
5.6.2010 15:16:50   
mala86
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

koki, samo za tebe:)
user posted image


joj acudesa gdje nadje ovo-fenomenalno je!

koka sretna godisnjica,jos punoooo da ih docekate uz svoju djecicu,unucice pa i praunucice user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 648
   RE: Sretna godišnjica braka ...
5.6.2010 18:13:21   
acudesa
IZVORNA PORUKA: koka i po

Hhihi nek sam mu pročitala tvoju porukuuser posted image uhvatila sam ga na cakuuser posted image user posted image user posted image user posted image

nadam se da negdje slaviš...user posted image user posted image user posted image ...nije važno na koji načinuser posted image ..

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 649
   RE: Sretna godišnjica braka ...
5.6.2010 20:46:09   
Dida79
Koka i po bas se je nabralo user posted image user posted image user posted image
Sve najljepse vam zelim da abd docekate sretni, veseli i stotu godisnjicu braka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

oslovljavanje
bellla

Kako zovete,oslovljavate svoju,ili djeciju doktoricu,recimo da se zove Sefika Sefic,mislim kad pitate za nju u DZ,telefonirate i trazite istu,pricate o njoj i sl.,ako je odgovor C,zasto?! :)

Dr. Sefic (68%)

Dr.Sefika (31%)

Sefika :) (1%)

Seficka (0%)


Broj svih glasova: 112

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *