|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:07:46   
Galicia
Ja se furam na MicoTico od subote. Imam njen friz. I volem ga. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:08:16   
Skvo RR
Volim kratku kosu...naravno kod zena sa lijepim licem..jer u protivnom dobijemo nista...nekada je dobro duzom kosom se zakamuflirati...user posted image user posted image user posted image ..dakle nije za svaku zenu kratka kosa...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:12:29   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Volim kratku kosu...naravno kod zena sa lijepim licem..jer u protivnom dobijemo nista...nekada je dobro duzom kosom se zakamuflirati...user posted image user posted image user posted image ..dakle nije za svaku zenu kratka kosa...


vala ni duga kosa ne stoji svakome..nekad je nekome ljepše kraće user posted image
ovisi sve od oblika lica i od kvaliteta kose..
recimo, za zene u godinama poput naših majki, ipak mislim da nije duga kosa najbolji izbor

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:14:17   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: pocahontas


IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Volim kratku kosu...naravno kod zena sa lijepim licem..jer u protivnom dobijemo nista...nekada je dobro duzom kosom se zakamuflirati...user posted image user posted image user posted image ..dakle nije za svaku zenu kratka kosa...


vala ni duga kosa ne stoji svakome..nekad je nekome ljepše kraće user posted image
ovisi sve od oblika lica i od kvaliteta kose..
recimo, za zene u godinama poput naših majki, ipak mislim da nije duga kosa najbolji izbor

I ja mislim da duga kosa nije najbolji izbor za zenu koja nabere odredjen broj godina.

(odgovor članu pocahontas)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:14:46   
Skvo RR
pa kriju svasta nesto dugom kosom....recimo usi...oblik lica..hajde sada da ne nabrajam...znam dosta zena koje usi kriju sa njom...i sta sada..mislim okej mi je to..ali mislim da je bolja za kamuflazuuser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:16:41   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Lady26

IZVORNA PORUKA: muaaa


IZVORNA PORUKA: Lady26

Kratka kosa + tonu gela, nema fule user posted image user posted image user posted image user posted image


Ja gel ne koristim niti mi treba,samo malo kreme moze i obicnauser posted image

Ti si starija gospodja user posted image

Jahuser posted image user posted image

Ma netreeba mi bona, kosa mi dobra kako je goC napirlitam ona stojiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:18:10   
Lady26
Samo neka stoji user posted image  user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:21:44   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

pa kriju svasta nesto dugom kosom....recimo usi...oblik lica..hajde sada da ne nabrajam...znam dosta zena koje usi kriju sa njom...i sta sada..mislim okej mi je to..ali mislim da je bolja za kamuflazuuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:25:18   
Hannica
Meni se ne svidja puno gela na kosi,meni je jako bitno da je kosa mekana i da je mogu dodirnuti kad hocu bez straha da cu se bocniti..user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:27:38   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja se furam na MicoTico od subote. Imam njen friz. I volem ga. user posted image

Hajd stavi sliku da te vidimo.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:28:10   
Lady26
IZVORNA PORUKA: Hannica

Meni se ne svidja puno gela na kosi,meni je jako bitno da je kosa mekana i da je mogu dodirnuti kad hocu bez straha da cu se bocniti..user posted image

Kod mene je suprotno user posted image
Ne stoji mi i meni se ne svidja kosa ako nisam stavila gel...izgledam ko nafenirana teta user posted image
A ovako gelom je nakostrijesim i napravim frizuru koju zelim a imam onaj "mokar" izgled user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:31:38   
Ninushka

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

pa kriju svasta nesto dugom kosom....recimo usi...oblik lica..hajde sada da ne nabrajam...znam dosta zena koje usi kriju sa njom...i sta sada..mislim okej mi je to..ali mislim da je bolja za kamuflazuuser posted image



Zato ja obožavam svpoju dugu kosu. Nije da krijem njome uši, ali krijem nešto drugo user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:31:44   
Mya_81 RR
Meni savršeno stoji kratka kosa, imam lijepo lice i savršen oblik glave (skromno o dmene nema sta user posted image ). Najdraže mi bilo kad sam bila ošišana na par mm. Ali trenutno sam u fazonu puštanja kose i želim da je po prvi put imam do pola ledja user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:32:07   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

pa kriju svasta nesto dugom kosom....recimo usi...oblik lica..hajde sada da ne nabrajam...znam dosta zena koje usi kriju sa njom...i sta sada..mislim okej mi je to..ali mislim da je bolja za kamuflazuuser posted image


ma druge je to šta kriju a šta otrkivaju, pitanje je da li im stoji ili ne...

u principu, neka srednja dužina kose je za većinu žena najbolje rješenje..

samo pojedinci sebi mogu dopustiti i da im stoji ekstremno kratka i ekstremno duga kosa user posted image

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:34:22   
Ninushka

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

Meni se ne doada kratka kosa kod zene. Jednostavno nije mi dovoljno zenstvena. Naravno ima par izuzetaka, koje imaju savrsenu glavu za istu, predivan osmijeh, lice...ali te se na prste jedne ruke mogu izbrojati.




Slažem se. Od A do Ž.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:34:35   
stella
Volim da eksperimentisem sa kosom i u glavnom sam zadovoljna rezultatima user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:36:23   
Ninushka

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Meni savršeno stoji kratka kosa, imam lijepo lice i savršen oblik glave (skromno o dmene nema sta user posted image ). Najdraže mi bilo kad sam bila ošišana na par mm. Ali trenutno sam u fazonu puštanja kose i želim da je po prvi put imam do pola ledja user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:37:15   
Lejla Ka
Veoma dugo sam nosila kratku frizuru jer mi je super stajala i nisam imala vremena da joj se posvećujem. Ne razumijem ove komentare da neko ne bi znao održavati kratku frizuru. Ako vam je neko dobro ošiša, kratka frizura može zahtjevati samo redovno pranje i šišanje, bez feniranja i friziranja. Ja sam najviše voljela takve frizure. Drugo je što nekim licima takve frizure definitivno ne stoje.

Sad mi je malo dosadilo pa puštam, ali meni lično duga kosa (ono baš duga, ne mislim na ove varijante do ramena), naročito moja ravna, nema nekih puno mogućnosti osim da je skupim ili pustim. A kad je pustim obično mi ide na živce. Zahtjeva puno njege da bude zdrava i sjajna, zahtjeva puno vremena za sušenje ... Kao djevojka sam imala baš dugu kosu i kad god pomislim da bih opet mogla imati dugu kosu sjetim se izbora mogućih frizura i predomislim se user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:38:50   
bebana27
kao cura sam imala dugu kosu a sad imam kratku i nekako bi bolje stojim mada mnogi imaju predrasude o kratkim frizurama ja se ugodno osjecam i lijepo mi stoji ;)

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Ninushka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:41:24   
Galicia
IZVORNA PORUKA: Hannica


IZVORNA PORUKA: Galicia

Ja se furam na MicoTico od subote. Imam njen friz. I volem ga. user posted image

Hajd stavi sliku da te vidimo.user posted image


Ne mogu danas. Na poslu sam. Al ako pogledas na RR parovi, i vidis MicoTico, eh tako izgledam. :)))

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:41:52   
dady
Ja sam veliki fan kratke kose,i skoro uvijek mi je par cenata,al sad me pukla nekakva furka da je malo pustim! Do kada li?user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:41:57   
muaaa
Ja se jezim od pojedinih dugokosih glavauser posted image

Em friz, em boja,dalo bi se razmatratiuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:43:21   
bebana27
ja imam prijateljicu ona ima dugu kosu sto i kazete nekom i ne stoji jednostavno treba kosu malo osvjeziti nekako je kosa pokrije pa izgleda staro

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:46:54   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: muaaa

Ja se jezim od pojedinih dugokosih glavauser posted image

Em friz, em boja,dalo bi se razmatratiuser posted image

Sto?
Meni je bljak samo kad je neko prljav...

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kratka kosa
11.3.2013 13:50:27   
muaaa

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa


IZVORNA PORUKA: muaaa

Ja se jezim od pojedinih dugokosih glavauser posted image

Em friz, em boja,dalo bi se razmatratiuser posted image

Sto?
Meni je bljak samo kad je neko prljav...

Ispucala,satirano ofarbana,prljava,masna,uljepljena.Izrastak do pola glave

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *