|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 10:41:42   
draguljče
user posted image Medić, probala sam, ali ništa.
Volim te, a da li je muž pokušao da joj objasni? Ja sve mužu prebacim da rješava sa svojima, a ono što neće on riješim ja. Mada moji i nisu toliko teški. Svekar je malo tvrdoglaviji, ali mu kažem sve što mislim.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 10:44:02   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: draguljče

user posted image Medić, probala sam, ali ništa.
Volim te, a da li je muž pokušao da joj objasni? Ja sve mužu prebacim da rješava sa svojima, a ono što neće on riješim ja. Mada moji i nisu toliko teški. Svekar je malo tvrdoglaviji, ali mu kažem sve što mislim.

Dzabe ne pomaze on joj lijepo kaze,mama molim te...uz zagrljaj ona pocne da kune da se svadja,uzme jaknu i ide nista dosad nije pomoglo user posted image

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 10:57:32   
mamine oci
uglavnom izbegavm koliko je moguce,ali primetim da sam i ja nekima teska pa isto tako izbegavam da dosadjujem ljudimauser posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 10:59:27   
Blue rose RR
Hvala Bogu nemam takvih ljudi u "sa-njmia-moram-živjeti", pa mi vala svejedno.

Lijepo im klimam glavom, a gledma kroz njih kao kroz paukovu mrežu.

Nisu dostojni potrebe da ih komentarišem.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 11:01:25   
jasmin
Evo ja priznajem...ako me neko podigne,budem brate poteška user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 13:09:28   
draguljče

IZVORNA PORUKA: minja_

Lično ne osjećam satisfakciju u nadigravanju sa namćorima, to me mentalno iscrpljuje, ništa ne dobiješ jer budala ostaje budala.


user posted image Prvo te spusti na svoj nivo pa te dotuče iskustvom. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 13:11:12   
draguljče

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Hvala Bogu nemam takvih ljudi u "sa-njmia-moram-živjeti", pa mi vala svejedno.

Lijepo im klimam glavom, a gledma kroz njih kao kroz paukovu mrežu.

Nisu dostojni potrebe da ih komentarišem.



To ono "gledam tebe vidim Smederevo." user posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 13:34:51   
felix
A sta vam je to namocor ?

_____________________________

Zlonamjernog prijatelja treba se bojati više nego divlje zvijeri; zvijer će vam možda raniti tijelo, ali zao prijatelj će vam raniti duh.

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 13:35:27   
Emmy
Ja se to često u zadnje vrijeme pitam. Inače sam mnogo sekirljive prirode i sakupljam sve u sebi, ali imam osjećaj ponekad kako ću da puknem i napravim puno veći problem. S godinama sve više gubim strpljenje, dosta sam se distancirala od takvih ljudi u svom životu (nekoliko njih mi je čak i blisko) i oni su malo digli i nos, ljutnuli se, ali meni ovako odgovara, jer više ne mogu absrobirati njihovu negativnu energiju. Bilo šta da kažem dočekaju na nož, analiziraju svaku riječ, ma popustite ljudi više, život je kratak da bih se pegala s vašim glupostima....

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 13:39:50   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Evo ja cu napisati slucaj pa nek me mudre zenice posavetuju,i ja sam mudra ali posto se radi o majci moga muza gutam jer je postujem radi mm.
Dala detetu kinder riegel upakovan i ona malo malo i odgrizla pola,ona sedi i nista,ja uzmem dijete i jedva joj izvadim papir iz usta user posted image svekrva se moja naljuti,jer ona je pola Bosne mashAllah othranila...E sad kako ja tom insanu da dokazem da mi detetu ne daje i ne radi nesto za sta smatram da nije u redu,pokusala sam fino jer opet ona je nana mojoj cerkici al ne ide,zena jedva ceka sa nekim oci da vadi user posted image user posted image
Da mi nije svekrva znala bih kako ali ovako sam ni tamo ni ovamo user posted image



mah bježi draga, ne zahebavaj nas
tvoje dijete je tvoje dijete, ne može niko da mu daje šta želi i kako želi
samo strogo, jasno, razumljivo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 14:07:31   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Volim Te!

Evo ja cu napisati slucaj pa nek me mudre zenice posavetuju,i ja sam mudra ali posto se radi o majci moga muza gutam jer je postujem radi mm.
Dala detetu kinder riegel upakovan i ona malo malo i odgrizla pola,ona sedi i nista,ja uzmem dijete i jedva joj izvadim papir iz usta user posted image svekrva se moja naljuti,jer ona je pola Bosne mashAllah othranila...E sad kako ja tom insanu da dokazem da mi detetu ne daje i ne radi nesto za sta smatram da nije u redu,pokusala sam fino jer opet ona je nana mojoj cerkici al ne ide,zena jedva ceka sa nekim oci da vadi user posted image user posted image
Da mi nije svekrva znala bih kako ali ovako sam ni tamo ni ovamo user posted image



mah bježi draga, ne zahebavaj nas
tvoje dijete je tvoje dijete, ne može niko da mu daje šta želi i kako želi
samo strogo, jasno, razumljivo


Veselica moja user posted image najverovatnije ce biti tako,sve sam drugo pokusala...

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 14:14:55   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: draguljče


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Hvala Bogu nemam takvih ljudi u "sa-njmia-moram-živjeti", pa mi vala svejedno.

Lijepo im klimam glavom, a gledma kroz njih kao kroz paukovu mrežu.

Nisu dostojni potrebe da ih komentarišem.



To ono "gledam tebe vidim Smederevo." user posted image



E upravo tako :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 14:21:43   
Volim Te!

IZVORNA PORUKA: felix

A sta vam je to namocor ?

Ako pratis seriju kad lisce pada,upravo ide na hayat tv,eh svekrva Dzevrije ti je originalni namcor user posted image user posted image user posted image trenutno ne znam kojim rijecima da objasnim heheh.

_____________________________

Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 15:02:34   
lady_bubamara
Nemam ni ja trenutno definiciju namćora al znam šta su mi teški ljudi...

Evo šta je meni "teški ljudi" u zadnje vrijeme , mada je upitanju samo jedna osoba... Stalno pravi žrtvu od sebe, i samo prati gdje će i na kakvu će tužnu vijest naletiti kako bi stalno bila s*ebana do dna zbog te vijesti, samo gleda kakvu će tužnu priču da čuje kako bi mogla jadikovati i kukati. Ako za nekoga ko mene povrijedi kažem nešto hajmo reći loše odmah ona leti da nađe izgovor i opravdanje zašto je ta osoba takva, ma da ne znam o čemu je riječ i o kakvom dijelu da se radi samo traži izgovor da to protumači na dobar način i ne volim taj pretjerani pacifizam kod ljudi , to me strašno nervira , ali strašno. Ja ljude dijelim samo na dobre i na loše i ako je nešto neko loše uradio ( pa i ja sama ) red je da se kaže loše si postupila a ne odma JAO JADAN , JAO JADNA ZNAŠ MOŽDA ONA/ON TO NIJE ZNALA, NIJE HTJELA, IMALA JE TEŽAK ŽIVOT PA UBILA ČOVJEKA , mani me brate tih fazona!!!

Uh al sam isfrustrirana , izvinite, al eto meni je ovo teška osoba , kad ne smijem ništa ni za koga reći a da to nije teška pozitiva , i kad moram po čitav dan slušati kako je nekom nešto se strašno u životu desilo... To mi baš unosi negativnu energiju al štaš pod istim smo krovom pa ćuti i trpi...

(odgovor članu Volim Te!)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 18:35:34   
loomasa

IZVORNA PORUKA: ninulina

Nemam ni ja trenutno definiciju namćora al znam šta su mi teški ljudi...

Evo šta je meni "teški ljudi" u zadnje vrijeme , mada je upitanju samo jedna osoba... Stalno pravi žrtvu od sebe, i samo prati gdje će i na kakvu će tužnu vijest naletiti kako bi stalno bila s*ebana do dna zbog te vijesti, samo gleda kakvu će tužnu priču da čuje kako bi mogla jadikovati i kukati. Ako za nekoga ko mene povrijedi kažem nešto hajmo reći loše odmah ona leti da nađe izgovor i opravdanje zašto je ta osoba takva, ma da ne znam o čemu je riječ i o kakvom dijelu da se radi samo traži izgovor da to protumači na dobar način i ne volim taj pretjerani pacifizam kod ljudi , to me strašno nervira , ali strašno. Ja ljude dijelim samo na dobre i na loše i ako je nešto neko loše uradio ( pa i ja sama ) red je da se kaže loše si postupila a ne odma JAO JADAN , JAO JADNA ZNAŠ MOŽDA ONA/ON TO NIJE ZNALA, NIJE HTJELA, IMALA JE TEŽAK ŽIVOT PA UBILA ČOVJEKA , mani me brate tih fazona!!!

Uh al sam isfrustrirana , izvinite, al eto meni je ovo teška osoba , kad ne smijem ništa ni za koga reći a da to nije teška pozitiva , i kad moram po čitav dan slušati kako je nekom nešto se strašno u životu desilo... To mi baš unosi negativnu energiju al štaš pod istim smo krovom pa ćuti i trpi...


tjeraj to od sebe, bruka negativne energije! user posted image

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 18:41:36   
teacher75

IZVORNA PORUKA: draguljče

Kako se ponašati sa ljudima koji su nekad bili skroz ok i drgai su vam, ali su ih neke okolnosti prilično promijenile?
Ja imam drugaricu koja je bila super, ali je neudata, nema momka, ima 35 godina i priličn je isfrustrirana. U posljednje vrijeme nikad ne znam kako se postaviti niti kad će je nešto iznervirati. Znam sve šta joj se dešava, ali brate nemam više snage. Plus radimo zajedno i sjedimo u istoj kancelariji.

imamo potpuno istu stiuaciju osim sto ja sa svojom ne radim zajedno, u zadnje vrijeme smo se udaljile strasno, ona je meni nesto zamjerila jer je takva, sve vaga i cita izmedju redova, ne znam ni sta je u pitanju, pocela je da me izbjegava. par puta sam je zvala na kafu a ona je nasla razlog zasto ne moze, ja sam na kraju digla ruke i otpisala je- ne pada mi na pamet da trcim nizakim, imam pametnijih stvari u zivotu- tako se zavrsilo nase 30-godisnje prijateljstvo- tuzno ali istinito

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 20:35:00   
Anoniman
ja sve sto sam straija sve se manje dajem nepotrebnim ljudima, mnozim ih s 0 i furam svoj fazonuser posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 20:38:41   
MicoTico
Ja ih jednostavno izbjegavam i smanjujem kontakt na minimum.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 20:39:15   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Ja ih jednostavno izbjegavam i smanjujem kontakt na minimum.

i touser posted image user posted image

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 20:47:34   
draguljče

IZVORNA PORUKA: Pahuljicaa

ja sve sto sam straija sve se manje dajem nepotrebnim ljudima, mnozim ih s 0 i furam svoj fazonuser posted image


Starija i mudrija. Stavljaš sebe ispred stvari koje te ugrožavaju. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 23:20:19   
sporty mamaa
nastojim ih izbjegavati koliko mogu. Kad moram skuliram se i opet po svom.

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
12.3.2013 23:34:33   
draguljče

IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

nastojim ih izbjegavati koliko mogu. Kad moram skuliram se i opet po svom.


I ja isto radim, a li opet ne mogu da me bar malo ne prodrmaju. Ipak utiču na moje mentalno zdravlje koliko god se trudila da se to ne dešava.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kako se nositi sa "teškim" ljud...
13.3.2013 0:02:05   
ljubičica 28
Zaobilaziti ih u širokom luku...

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *