|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:27:36   
Adana

IZVORNA PORUKA: bebacha

ja nemogu bez coklade
volim sve vrste
evo bas sad sam GRRIOTE dorajcila a sve sebi cuvala za svaki dan pomalouser posted image



Ja ih od milja zovem 'grehote'. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:27:36   
Honey3

IZVORNA PORUKA: koka i po


IZVORNA PORUKA: zaha

kod mene je tri puta cokolada,pa onda sexuser posted image voljem cokolade,i to plaho,a najvise milku sa citavim ljesnjakomuser posted image



zaho imamo isti ukus user posted image

user posted image user posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:29:13   
Mya_81 RR
Uh, ne znam sta bih da moram birati...ne odricem se ni jednog ni drugog...volim sve okuse, boje, oblike user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:29:39   
enči80

IZVORNA PORUKA: zaha

kod mene je tri puta cokolada,pa onda sexuser posted image voljem cokolade,i to plaho,a najvise milku sa citavim ljesnjakomuser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

28.10.2008.,jedna ptičica:(
07.09.2011.,dvije zlatne jabuke:)
'Nikada više ne planiram.Ja samo živim ovaj život.Ponekad kako želim,ponekad kako moram'.M.S.

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:45:38   
calahoe
uhh voleLem cokoladu i tamanimo ove,razbile su mi predrasude o turskim slatkisima skroz,imaju tako super stvari
ko nam je kriv sto nama izvoze ili mi uvozimo samo bezvezne stvariuser posted image
https://www.google.com.tr/search?q=eti+karam+cikolata&hl=en&biw=1366&bih=643&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=sxU_UbTaOsWvPMeHgfAF&ved=0CAcQ_AUoAQ#imgrc=Cs3ef39ZU2v5gM%3A%3BnfWTi5O3dmzqpM%3Bhttp%253A%252F%252F2.bp.blogspot.com%252F-16_gTOiSGhM%252FT2Nls4NiphI%252FAAAAAAAABAU%252FuuIQnWmykQc%252Fs1600%252Feti1_1294514578.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fmelekgok.blogspot.com%252F2012%252F03%252Fgamze-guven-feat-eti.html%3B760%3B219


< Poruku je uredio calahoe -- 12.3.2013 12:51:08 >

(odgovor članu enči80)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:48:27   
Hanady RR
e a pazite ovo

zablude o čokoladi
user posted image

"Uzrokuje karijes" - Nedostatak higijene uzrokuje propadanje zuba i bilo koja hrana koja sadrži fermentirajuće ugljikohidrate, a zapravo neke tvari u čokoladi usporavaju kvarenje zuba.

"Uzrokuje akne" - Niz istraživanja dokazao je da se jedenjem čokolade ne povećava broj akni.

"Deblja" - Kao i svaka hrana u pretjeranim količinama i čokolada deblja, ali kockica-dvije sprečava prejedanje u krizama i zadovoljava želju, bitna je umjerenost.

"Ima puno kofeina" - U kockici čokolade znatno je manje kofeina nego u šalici kave, čaju ili kola napitcima.

"Povećava razinu kolesterola" - Kakao maslac, tj. masnoća iz zrna kakaa, unatoč visoko zasićenim masnoćama ne podiže razinu kolesterola u krvi. Stearinska kiselina, jedna od glavnih masnih kiselina u kakao maslacu, drugačije se iskorištava u tijelu i može sniziti razine kolesterola u krvi.

"Izaziva ovisnost" - To nije točno, iako neki ljudi imaju jače izražen apetit za čokoladu od drugih. Često konzumiranje čokolade može postati navika koja osigurava užitak i mnogo energije, ali samo jedenje čokolade ne može postati ovisnost.



nedam na čokoladu nikako...
a ni na sex..
što kaže mya svih boja, vrtsa dezena...sve prolaziuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:52:48   
Ninushka
Definitivno sam 'ovisnica'.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:54:38   
Adana

IZVORNA PORUKA: calahoe

uhh voleLem cokoladu i tamanimo ove, razbile su mi predrasude o turskim slatkisima skroz,imaju tako super stvari
ko nam je kriv sto nama izvoze ili mi uvozimo samo bezvezne stvariuser posted image




Ja volim ovo, mislim da su Turci:

http://www.google.ba/search?hl=bs&biw=1152&bih=751&tbm=isch&sa=1&q=alpella&oq=alpella&gs_l=img.3...45589.49178.0.49329.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.1.5.img.zszj6wd8xic

A dobri su mi i ovi proizvodi:

http://www.google.ba/search?hl=bs&biw=1152&bih=751&tbm=isch&sa=1&q=choco+lips&oq=choco+lips&gs_l=img.3...58777.60400.0.60550.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.1.5.img.CoLHB-hKSFs#imgrc=_

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu calahoe)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:57:58   
lady_bubamara

IZVORNA PORUKA: chuci

meni je naj naj milka noissete od ovih široko dostupnih. i to velika.

a inače sam veliki ljubitelj čokolade.


Jest Bogam' chuci ta je najbolja nju uvijek mogu pojesti i to sama bez ikoga čitavu.

Jest da mi se u početku trudnoće gadilo slatko opasno , bljak nisam mogla smisliti ništa slatko pa sigurno negdje do petog mjeseca, al sad opet volem slatko mlogo ga voleem user posted image

(odgovor članu chuci)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 12:58:18   
aazra
Mak Zara je za svaku pohvalu user posted image

http://www.bbicentar.ba/v2/shop.php?id=129

_____________________________








(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
12.3.2013 12:59:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 13:05:26   
draguljče
Kažu da, odnosno neka istraživanja su pokazala da žene više uživaju u čokoladi nego u seksu. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 13:06:42   
canim
Ja ne smijem citati ovu temu user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 13:09:12   
HAHA
Volim čokoladu,najviše sa visokim udjelom kakaa,milka sa lješnjacima mi je također draga,a mliječne koje su dosta slatke mogu samo ako ću zaliti velikom šoljom jake crne kahve.Ako pojedem jaku čokoladnu tortu ili kolač moram pojesti malo kruha ,jer bude mi mukauser posted image .

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 13:12:33   
canim

IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: calahoe

uhh voleLem cokoladu i tamanimo ove, razbile su mi predrasude o turskim slatkisima skroz,imaju tako super stvari
ko nam je kriv sto nama izvoze ili mi uvozimo samo bezvezne stvariuser posted image




Ja volim ovo, mislim da su Turci:

http://www.google.ba/search?hl=bs&biw=1152&bih=751&tbm=isch&sa=1&q=alpella&oq=alpella&gs_l=img.3...45589.49178.0.49329.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.1.5.img.zszj6wd8xic

A dobri su mi i ovi proizvodi:

http://www.google.ba/search?hl=bs&biw=1152&bih=751&tbm=isch&sa=1&q=choco+lips&oq=choco+lips&gs_l=img.3...58777.60400.0.60550.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c.1.5.img.CoLHB-hKSFs#imgrc=_

Turci imaju fenomenalnih cokolada, ja se sva topim kad jedem ulker s pistacijama mmmmmm
u BBI ima radnja cardaklije, preko puta konzuma, fenomenalne turske cokolade, jos kakva pakovanja imaju user posted image

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 13:18:14   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: HAHA

Volim čokoladu,najviše sa visokim udjelom kakaa,milka sa lješnjacima mi je također draga,a mliječne koje su dosta slatke mogu samo ako ću zaliti velikom šoljom jake crne kahve.Ako pojedem jaku čokoladnu tortu ili kolač moram pojesti malo kruha ,jer bude mi mukauser posted image .


Da prostite i ja volim umakati čokoladu u kahvu :) umjesto kocke user posted image


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 15:04:00   
Adana
Znam za Čardaklije, ali kao i Mak Zara su mi poskupi... Nije da ne vrijedi ali ipak...

Zato, kao što već rekoh odem u radnjicu pord Konzuma u BBIu i kupim zrna kafe u tamnoj čokoladi, ili komad tamne čokolade. user posted image Nisu ni oni baš baš jeftini.

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:01:22   
EEDITH
ja nevolEm čokoladu user posted image možda nisam žena user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:03:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Adana

Znam za Čardaklije, ali kao i Mak Zara su mi poskupi... Nije da ne vrijedi ali ipak...

Zato, kao što već rekoh odem u radnjicu pord Konzuma u BBIu i kupim zrna kafe u tamnoj čokoladi, ili komad tamne čokolade. user posted image Nisu ni oni baš baš jeftini.


la manji komad manje para i svima dobrouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:03:35   
sporty mamaa
maloprije sam s gustom pojela jednu rum plocicu. dobra stara rum plocica, povoljna cijenom, odlicna kvalitetomuser posted image user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:04:15   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: draguljče

Kažu da, odnosno neka istraživanja su pokazala da žene više uživaju u čokoladi nego u seksu. user posted image



eto možeš mislit šta porpuštaje one koje je ne jedu...
ja to nikako ne kontamuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:04:22   
lady_bubamara
Haaaaa meni moj mužić sad dolazi u sobu i poljubi me i dade mi milku noissete , hajoooj user posted image I pojedoh je bez da uzmem vazduha user posted image

(odgovor članu EEDITH)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:06:20   
Silver
user posted image user posted image user posted image user posted image LINDT cokoladaaauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:07:20   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ninulina

Haaaaa meni moj mužić sad dolazi u sobu i poljubi me i dade mi milku noissete , hajoooj user posted image I pojedoh je bez da uzmem vazduha user posted image


lutka draga...




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Žene i ... čokolada :)))
12.3.2013 16:07:59   
EEDITH

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: draguljče

Kažu da, odnosno neka istraživanja su pokazala da žene više uživaju u čokoladi nego u seksu. user posted image



eto možeš mislit šta porpuštaje one koje je ne jedu...
ja to nikako ne kontamuser posted image


hoćeš da ti objasnim user posted image user posted image
ja nevolim čokoladu hoću reći ne uživam u njoj,ali je jedem ponekad,
a ovo drugo itekako konzumiram,što se da primijetiti iz potpisa user posted image user posted image

_____________________________

U životu ti je najvažnije biti živ,sve ostalo je lahko .........

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *