Želiš da odustaneš od takmičenja? Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.
Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.
Ja bih 100 puta isla kod ginekologa samo kod stomatologa da ne idem,ma lakse mi je bilo rodit nego da mi rade zube.Imam fobiju od stomatologa
_____________________________
Prije nego sto si se rodila nosila sam te ispod svog srca...Od trenutka kada si dosla na ovaj svijet,do trenutka kad ja odem sa njega,zauvijek cu te nositi u srcu...
Idem sa osmijehom kod ginekologa,stvarno mi nista ne predstavlja taj pregled,neku neugodnost ili tako nesto..dok kad idem kod stomatologa,noć prije ne mogu oka sklopiti,povraća mi se i imam napade panike,koliko mrzim taj odlazak stomatologu!!
_____________________________
mamina ljubav ~~~22.11.2013~~~ mamina sreća,a ista ljubav ~~17.02.2019~~
ne volim ni jednog ali ako cu vec birati radije idem kod ginekologa. imam fobiju od stomatologa, dovoljno mi je da udjem u cekaonicu i osjetim miris i cujem zvuk busilice trnci me prodju
Praćenje kalendara će biti mnogo lakše uz mobilnu aplikaciju
Anketa
Teletina
Kako pripremate teletinu? Ja kad je pečem u tavi, bude mi nekako žilava, a u rerni se isuši. A ja je baš volim onako mekanu da se raspada! Molim vas navedite i koji 'dio' mesa koristite(ramstek, šniclu...)Dajte savjet, please...:)
Molim savjet (96%) Molim savjet (4%)
Broj svih glasova: 54
Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!