|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prevara
27.6.2013 13:51:48   
Medić*

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nisam ni ja da mu se vrati istom mjerom, daleko od toga.
Zasto se spustati na neciji nivo?
Ali mu moze dati ono sto je zasluzio, zasto da dozvoli da je gazi na taj naci, on da je tako ponizava a ona ga jos plus finansira.
Cistog obraza ima gdje otici.
Uglavnom mnogo je tesko savjetovati jer nismo u toj situaciji bili ali nekom logikom ja ne bih trpila takvo sto.


koliko sam shvatila cure joj nisu ni govorile da mu oprosti ili da nastavi kako je i dosad bilo - dale su joj odlican savjet - da se malo odmakne od svega, da promjeni ambijent potpuno i da malo razmisli o svemu.
i meni je stvarno pohvalno sto ona ne pomislja na neke niske udarce, stvarno je covjek u ovoj teskoj situaciji a u to se rijetko ko moze zakleti kad proradi ponos.
jednostavno malo odahnuti od svega, posvetiti se sebi i djetetu i onda lagano u akciju, srediti zivot i krenuti dalje.
odlicno je sto ima svoj posao i svoga oca na kojeg moze da racuna. dijete zdravo. ma samo lagano draga moja.



Ja se samo onako nadvezala, nisam citala sve postove, samo djelimicno. Uglavnom imas pravo.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Prevara
27.6.2013 13:53:06   
aazra

IZVORNA PORUKA: mama_alma


nego vidm pitala si samiju za sex,nije ti odgovorila, ali mene evo zanima, da li mislite da je sex zaista presudan u jednom braku,
ja mislim da nije sve u sex-u da da nije presuda,

krenem od mene same , koja sam imala rizičnu trudnoću, pa smo preživjeli tih 9 mjeseci, činimi se nikad nismo bili bliži,

pa krenem od moje drugarice koja je oboljela od teške bolesti, karcinoma, muž je cijelo vrijeme bio uz nju, dok je bila po bolnicama, teparijam,operacijama, vla nešto ne znam da im je pao na pamet, a kamoli da su g a upražnjavali,

pa eto sad moj radni kolega žena mu bolesna, ma ne pada mu na pamet, tako on kaže,

pa onda parovi koji su razdvojeni, npr. zbog pola, i još nebrojeno primjera,

baš me zanima vaše mišljeje


Napete situacije mogu zbliziti dvoje ljudi koliko u normalnim okolnostima ne mogu ni decenije, potpisujem Dan Browna...user posted image i na licnom primjeru sam se uvjerila da je tako user posted image

Mislim da je svakom potrebna jedna određena doza slobode, sad uvijek se bojimo da ce druga osoba to iskoristiti...onaj osjecaj da mozes slobodno da dises, da budes to sto jesi, a ne s tom osobom samo zbog obećanja datog pred maticarom. Ali uvijek treba imati na umu da ta sloboda nosi i odgovornost...a odgovornost prema zeni i djetetu je definitivno ono sto fali kod muza od doticne..

_____________________________








(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Prevara
27.6.2013 13:53:20   
M kao Mama
JA imam jednu drugaricu, operisala žu i nije prošla dva dana, zove ona mene i pita kao šta ću naumpalo mi, ne mre dalje, rekoh e jasi našla crkvu i koju ćeš da se moliš, ja ti bogami nisam neki stručnjak za to, kad zove nakon dva dana veli ja u bolnici radili mi reviziju rane,

helem, i veselu smatram kao nekog seksofila, hahahaha, pa me fakat zanima evo npr. da joj dr zabrani do kraja trudnoće sex kako bi izdržala, ako nije previše intimno

(odgovor članu Chilli)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Prevara
27.6.2013 13:54:19   
Galicia
Majke vam ga vi pojedine ovdje nemate respekta prema sebi ni malo.
Gad da te gazi, a da ti spasavas brak. user posted image
Da danas sutra djetetu opravdavas prevaru, i da govoris kako je okej prevariti, gaziti, uz to sve finansirati ljubavnicu, sve to samo da sacuvas brak.






_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Prevara
27.6.2013 13:55:43   
D_K

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nisam ni ja da mu se vrati istom mjerom, daleko od toga.
Zasto se spustati na neciji nivo?
Ali mu moze dati ono sto je zasluzio, zasto da dozvoli da je gazi na taj naci, on da je tako ponizava a ona ga jos plus finansira.
Cistog obraza ima gdje otici.
Uglavnom mnogo je tesko savjetovati jer nismo u toj situaciji bili ali nekom logikom ja ne bih trpila takvo sto.


koliko sam shvatila cure joj nisu ni govorile da mu oprosti ili da nastavi kako je i dosad bilo - dale su joj odlican savjet - da se malo odmakne od svega, da promjeni ambijent potpuno i da malo razmisli o svemu.
i meni je stvarno pohvalno sto ona ne pomislja na neke niske udarce, stvarno je covjek u ovoj teskoj situaciji a u to se rijetko ko moze zakleti kad proradi ponos.
jednostavno malo odahnuti od svega, posvetiti se sebi i djetetu i onda lagano u akciju, srediti zivot i krenuti dalje.
odlicno je sto ima svoj posao i svoga oca na kojeg moze da racuna. dijete zdravo. ma samo lagano draga moja.



Ja se samo onako nadvezala, nisam citala sve postove, samo djelimicno. Uglavnom imas pravo.



ja sam se nadovezala i na tvoju pricu jer je potpisujem a i na pricu plemenita/nije plemenita - to ja 2U1 odradim user posted image


svakako bih naglasila - dijete ti je dobro i zdravo!! to je najveca blagodat na ovom dunjaluku draga nasa forumasice..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Prevara
27.6.2013 13:56:17   
aazra

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad je sve ok, zdravlje i sl najbitniji je sex



Meni nije, doduse mm jeste pa se nađemo na sredini, ali takav sam tip nije mi sex glavna stvar u zivotu i sta sad treba me kod psihijatra user posted image

Ili je problem sto sam ga upraznjavala prije braka pa sad ohladila user posted image

_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Prevara
27.6.2013 13:56:54   
veeseelaa
helem, i veselu smatram kao nekog seksofila, hahahaha, pa me fakat zanima evo npr. da joj dr zabrani do kraja trudnoće sex kako bi izdržala, ako nije previše intimno


da mi doktor zabrani do kraja trudnoće bilo šta prihvatila bi
misli bi preusmjerila negdje drugo i o sexu ne bi mislila uopće
sex mi je jako bitan al kad su uvjeti normalni, kad smo zdravi i pravi

e sad vjerujem da bi i ja kao tvoja drugarica vjerovatno poderala ranu od op, al rana je rana a beba je beba, tako da....

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Prevara
27.6.2013 13:58:50   
veeseelaa
nije mi sex glavna stvar u zivotu


ni meni nije glavna u životu
al smatram da je najbitnija u odnosu jednog para
a u životu da je najbitnija, nije

Ili je problem sto sam ga upraznjavala prije braka pa sad ohladila user posted image


hahahha ne, nema veze s tim


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Prevara
27.6.2013 13:58:54   
Medić*

IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: medic slatki

Nisam ni ja da mu se vrati istom mjerom, daleko od toga.
Zasto se spustati na neciji nivo?
Ali mu moze dati ono sto je zasluzio, zasto da dozvoli da je gazi na taj naci, on da je tako ponizava a ona ga jos plus finansira.
Cistog obraza ima gdje otici.
Uglavnom mnogo je tesko savjetovati jer nismo u toj situaciji bili ali nekom logikom ja ne bih trpila takvo sto.


koliko sam shvatila cure joj nisu ni govorile da mu oprosti ili da nastavi kako je i dosad bilo - dale su joj odlican savjet - da se malo odmakne od svega, da promjeni ambijent potpuno i da malo razmisli o svemu.
i meni je stvarno pohvalno sto ona ne pomislja na neke niske udarce, stvarno je covjek u ovoj teskoj situaciji a u to se rijetko ko moze zakleti kad proradi ponos.
jednostavno malo odahnuti od svega, posvetiti se sebi i djetetu i onda lagano u akciju, srediti zivot i krenuti dalje.
odlicno je sto ima svoj posao i svoga oca na kojeg moze da racuna. dijete zdravo. ma samo lagano draga moja.



Ja se samo onako nadvezala, nisam citala sve postove, samo djelimicno. Uglavnom imas pravo.



ja sam se nadovezala i na tvoju pricu jer je potpisujem a i na pricu plemenita/nije plemenita - to ja 2U1 odradim user posted image


svakako bih naglasila - dijete ti je dobro i zdravo!! to je najveca blagodat na ovom dunjaluku draga nasa forumasice..


Upravo tako. I finansijski je neovisna, pa sada neka lagano i pametno razmisli sa i kako je najbolje za nju njeno dijete.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Prevara
27.6.2013 14:01:31   
elmaL

IZVORNA PORUKA: mama_alma

evo npr. da joj dr zabrani do kraja trudnoće sex kako bi izdržala, ako nije previše intimno


Mi smo u zadnjih 6 mjeseci moje trudnoće imali možda dvaput sex, nije nam bilo zabranjeno, već jednostavno nismo htjeli,i ova dva puta sam ja insistirala, mm je bio protiv, bilo ga strah, pa nadoknadjivali smo to na neki drugi načinuser posted image isto kad je dosla beba, prvih nekoliko mjeseci, jedva, nije to bilo to, ja preumorna stalno, i kad nisam, samo u glavi čekam kad će se E probuditi jer se stalno nešto budi po noći, ali s vremenom se ustali sve.

Tako kad je u pitanju trudnoća, za ljude koji imaju fin skladan brak, tih nekoliko mjeseci bez sexa neće biti problem, jer je to ipak specifična situacija, i imaju neku posebnu konekciju i bez sexa, iščekivanje bebe, maženje, i neki drugi oblici bliskosti zamjene sex, barem ja to tako doživljavam. A ima poslije da se nadoknadi sveuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Prevara
27.6.2013 14:01:48   
aazra
Također samo da dodam ne vjerujem da je idealan seks ako takav postoji user posted image garancija da se nece dogoditi prevara...user posted image

Ja sam Ice queen, oponent veeseeloj user posted image , koja je hmmm...ziva vatra u svakom smislu user posted image

_____________________________








(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Prevara
27.6.2013 14:03:10   
veeseelaa
Tako kad je u pitanju trudnoća, za ljude koji imaju fin skladan brak, tih nekoliko mjeseci bez sexa neće biti problem, jer je to ipak specifična situacija, i imaju neku posebnu konekciju i bez sexa, iščekivanje bebe, maženje, i neki drugi oblici bliskosti zamjene sex, barem ja to tako doživljavam. A ima poslije da se nadoknadi sveuser posted image


upravo tako
nemojte me ljutiti da sama si sad zabranim sex da vidim kako mi ide
onako iz zeze, i da vodim dnevnik hahahahha
no ne mogu sad, tek sam prstal pušiti , ne mogu se sad svih poroka odmah kultarisati user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Prevara
27.6.2013 14:06:03   
veeseelaa
Također samo da dodam ne vjerujem da je idealan seks ako takav postoji user posted image garancija da se nece dogoditi prevara...user posted image


ne znam zaista
ne znam ni dal me mm ikada prevario
vjerujem d aje prevara splet okolnosti, ne mora da bude nedostatak sexa
može obična svadja da dovede do prevare, neko sitno razočarenje, pa ti se neko natakari pa uradiš glupost
ko zna, sve je tu
al sigurno se pokaje i ne ostavlja se žena a ni muž zbog sitne avanture
a ovo kad je prevara koja traje mjesecima i sl nekako mislim da je izmejdu ostalog i nedostatak sexa, ili nedostatak kvalitetnog sexa uzrok, il jedan od uzroka

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Prevara
27.6.2013 14:06:55   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

helem, i veselu smatram kao nekog seksofila, hahahaha, pa me fakat zanima evo npr. da joj dr zabrani do kraja trudnoće sex kako bi izdržala, ako nije previše intimno


da mi doktor zabrani do kraja trudnoće bilo šta prihvatila bi
misli bi preusmjerila negdje drugo i o sexu ne bi mislila uopće
sex mi je jako bitan al kad su uvjeti normalni, kad smo zdravi i pravi

e sad vjerujem da bi i ja kao tvoja drugarica vjerovatno poderala ranu od op, al rana je rana a beba je beba, tako da....



svaka čast na iskrenosti, ovo sam te i pitala jer te dođivljavam kao žensku koja ne može boze bez S,

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Prevara
27.6.2013 14:07:11   
Chilli
Bilo bi nesto kao dnevnik Bridget Jones user posted image


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

upravo tako
nemojte me ljutiti da sama si sad zabranim sex da vidim kako mi ide
onako iz zeze, i da vodim dnevnik hahahahha
no ne mogu sad, tek sam prstal pušiti , ne mogu se sad svih poroka odmah kultarisati user posted image



_____________________________

Mamin čupa čups - dala si mom životu smisao.
20.07.2014.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Prevara
27.6.2013 14:08:12   
D_K

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemojte me ljutiti da sama si sad zabranim sex da vidim kako mi ide
onako iz zeze, i da vodim dnevnik hahahahha
no ne mogu sad, tek sam prstal pušiti , ne mogu se sad svih poroka odmah kultarisati user posted image


nemoj stare ti - ko bi od tebe zivio na RR - sve bi nas rasćerala user posted image user posted image user posted image
samo ti nastavi kao i do sada user posted image user posted image

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Prevara
27.6.2013 14:08:49   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: D_K


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

nemojte me ljutiti da sama si sad zabranim sex da vidim kako mi ide
onako iz zeze, i da vodim dnevnik hahahahha
no ne mogu sad, tek sam prstal pušiti , ne mogu se sad svih poroka odmah kultarisati user posted image


nemoj stare ti - ko bi od tebe zivio na RR - sve bi nas rasćerala user posted image user posted image user posted image
samo ti nastavi kao i do sada user posted image user posted image



hahahha ne bi ja ni na RR dolazila, da me zahebavate bezveze user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 27.6.2013 14:09:32 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Prevara
27.6.2013 14:10:00   
aazra
Pa ne znam, ono sto ja znam o muskarcima (ponesto za svoje godine i zivotno iskustvo) user posted image je to da uzivaju u osvajanju neceg, ili nekog...recimo, u osvajanju novog trofeja...user posted image

Ne znam, lupam, mozda je muz od Samije tako nesto vidio u toj drugoj, sta ja znam, mozda mu je bila tajanstvena, nedokuciva....user posted image pa je pozelio da je sarmira i tako to pocne...user posted image

_____________________________








(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Prevara
27.6.2013 14:13:43   
M kao Mama
biće da je vesela ipak u pravu,

ako se osušim za pola godine, to je to

http://www.cafe.hr/magazin/dijeta-tjedna-seks-dijetom-na-zdrav-nacin-u-6-mjeseci-izgubite-i-do-10-kilograma

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Prevara
27.6.2013 14:16:51   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: aazra

Pa ne znam, ono sto ja znam o muskarcima (ponesto za svoje godine i zivotno iskustvo) user posted image je to da uzivaju u osvajanju neceg, ili nekog...recimo, u osvajanju novog trofeja...user posted image

Ne znam, lupam, mozda je muz od Samije tako nesto vidio u toj drugoj, sta ja znam, mozda mu je bila tajanstvena, nedokuciva....user posted image pa je pozelio da je sarmira i tako to pocne...user posted image



da, u tom je fazon, žena i u braku treba ostati neosvojiva, ma koliko ovo čudno zvučalo al tako je
ako je žena u svemu čim muž okom ona skokom, postaje dosadna...... standardna i neinteresantna
muž treba uvijek d se bori za naklonost svoje žene a ne da misli il da vidi da je ima i to je završeno
ne , nije nikad


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Prevara
27.6.2013 14:20:17   
elmaL

IZVORNA PORUKA: aazra

Pa ne znam, ono sto ja znam o muskarcima (ponesto za svoje godine i zivotno iskustvo) user posted image je to da uzivaju u osvajanju neceg, ili nekog...recimo, u osvajanju novog trofeja...user posted image

Ne znam, lupam, mozda je muz od Samije tako nesto vidio u toj drugoj, sta ja znam, mozda mu je bila tajanstvena, nedokuciva....user posted image pa je pozelio da je sarmira i tako to pocne...user posted image


Ja mislim da ni o čemu ne možemo generalizovati, nismo svi isti u odredjenim situacijama, niti muškarci niti žene.
ja sam uvijek uživala da osvojim nekog, da imam novi trofej, a žena sam user posted image nisam nikad bila bezobrazna, možda pomalo nekad user posted image nisam mjenjala muškarce ko' čarape, ali mi se svidjao osjećaj kad na ovaj ili onaj način osvojim muškaraca, većinom ne bi bilo ništa od toga veza ili sl, možda koji flert, nekad kafa i to je to. Pričam naravno o vremenu prije braka i veze s mm.

A kako Samija opisa tu njegovu novu, daleko je od nedokucive i tajanstveneuser posted image doduše ljepota je u očima posmatrača, tako da on samo zna šta ga je privuklo.

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Prevara
27.6.2013 14:20:53   
Galicia
Dosadne ste, ne pomazete zeni ni malo. user posted image

Samija, a znas li razlog zasto te prevario? Sta on kaze zasto je poletio za drugom?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Prevara
27.6.2013 14:24:19   
elmaL
Evo za Samiju jedna misao na koju naletih maloprije i odmah me podsjeti na nju i cijelu situaciju: ''Kad neko ne cijeni tvoju prisutnost, pusti ga neka osjeti tvoju odsutnost.''

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Prevara
27.6.2013 14:26:50   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Galicia

Majke vam ga vi pojedine ovdje nemate respekta prema sebi ni malo.
Gad da te gazi, a da ti spasavas brak. user posted image
Da danas sutra djetetu opravdavas prevaru, i da govoris kako je okej prevariti, gaziti, uz to sve finansirati ljubavnicu, sve to samo da sacuvas brak.






i meni ovo smeta. zenama se uglavnom savjetuje da predje preko prevare i da pokusa spasiti brak a nesto ne znam za slucaj da muskarac oprosti zeni prevaru ili ako ih ima su jako rijetki i uglavnom se onda takav muskarac naziva rogonjomuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 27.6.2013 14:30:39 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Prevara
27.6.2013 14:28:26   
tobleronica1
A,jeste se raspisale ,ne mogu vas pohvatat
Komp na poslu  mi je slab , otvara 100 god stranicu

ElmaL-nisi me  razumjela
Sve je igra riječi
Naravno da nije FB “kriv”

Bit je u tome da provodimo vrijeme čavrljajući sa ljudima (poznatim i nepoznatim)
umjesto da slobodno vrijeme provodimo uz najmilije
Hajd malo na FB,hajd malo na e-mail,hajd malo na ost.mreže
Saberi sate koje možemo provesti sa najmilijima
Ili se seksatiuser posted image

Što se seksa i prevare tiče:
logično mi je da se rijetko seksa s tobom ako drpa nekog sa strane.

Seks nije presudan, ali zbližava partnere



(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *