|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 13:11:04   
bebacha
ova moja bi pila mlijeka koliko god da joj dadnem.nevjerovatno da toliko voli mlijeko dok ga ja ne podnosim.pije i kozije,ne bas cesto al ga pije.nevoli nista da stavimo u njega osim cokolade u prahu i to kad ona kaze i onda ga zove "meko tada"-cokoladno mlijekouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 13:20:26   
w.pooh
Ni moj mali nakon prestanka dojenja, koje je trajalo 13 mjeseci nije htio piti mlijeko..pokušavala sam na sve moguće načine, nema šta nisam ubacivala u njega ali nije htio nikako..jeo je jogurt i monte i kajmak i tako to ali mlijeko ne..inače koristim tuz.mlijeko i onda jedan dan njemu kupim dukat 7 vitamina i tu noć popije150ml user posted image user posted image ma ne mogu vam opisati tu sreću kad sam vidjela da nije ostavio flašicu nego da je nastavio piti..još uvijek nismo došli do željene količine mlijeka ali ja sam sretna što sa 15 mjeseci dnevno popije oko 250ml s obzirom da nije htio nikako user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 13:53:09   
manuela RR
IZVORNA PORUKA: mišur

Luka je do 1,5 godine pred spavanje i ujutro pio isključivo AD mlijeko...
Hranu sam mu pravila sa kravljim mlijekom...
Poslije 1,5 godine prešli smo na kravlje, i sad skoro i ne koristimo flašicu jer obožava mlijeko iz tetrapaka na slamčicu! Valjda mu interesantno!user posted image



Emiru isto dajem AD ali ne popije puno.
Kad sam prestala dojiti pio je AD bez problema 3X po 170 ml,ali kako je prešao godinu jedva 250 dnevnouser posted image
Probaću da mu dam na slamćicu možda mu se više svidi.

Nisam znala da je jogurt bolja opcija od mlijeka,jogurt voli,ali onaj voćni.
Kajmak neće ni da okusi...



< Poruku je uredio manuela -- 11.11.2009 13:57:20 >


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 14:00:05   
Tidzi
Moj sin je od 8-og mjeseca presao na kravlje mlijeko. Kcerka od 5-tog mjeseca na kravlje mlijeko. Neki dan pricam sa MM i shvatili smo da nasa dijeca sedmicno popiju 11 litara kravijeg mlijeka. Inace, mi kupujemo pakovanja od 12 litara, a ne koristimo mlijeko ni zasto drugo, sem da ga oni piju. I eto ako nekada neko dodje ko pije bijelu kafu, ili ako mi zatreba nekada za kuhanje. Popiju po 300 ml ujutro kada ustanu i navecer kada idu da spavaju. Na podne kada idu na spavanje mala popije 210 ml , a sin 150 ml. Nekada mala trazi i posle podne mlijeko, ja joj ne uskracujem. Uglavnom piju dosta.

_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 16:13:04   
milenium
IZVORNA PORUKA: w.pooh

Ni moj mali nakon prestanka dojenja, koje je trajalo 13 mjeseci nije htio piti mlijeko..pokušavala sam na sve moguće načine, nema šta nisam ubacivala u njega ali nije htio nikako..jeo je jogurt i monte i kajmak i tako to ali mlijeko ne..inače koristim tuz.mlijeko i onda jedan dan njemu kupim dukat 7 vitamina i tu noć popije150ml user posted image user posted image ma ne mogu vam opisati tu sreću kad sam vidjela da nije ostavio flašicu nego da je nastavio piti..još uvijek nismo došli do željene količine mlijeka ali ja sam sretna što sa 15 mjeseci dnevno popije oko 250ml s obzirom da nije htio nikako user posted image


e i ja ću kupit taj dukat!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 17:03:40   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Tidzi

Moj sin je od 8-og mjeseca presao na kravlje mlijeko. Kcerka od 5-tog mjeseca na kravlje mlijeko.

moj mali od 6mj-bio alergičan na one vještačke formuleuser posted image  ne volim ništa vještačko, jedino ako moram
sad ima 3 god i pije ok 750ml  dnevno sa neskvikom (vrlo malo), a strašno voli jogurt tako da i njega jede redovno

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 17:13:26   
manuela RR
Ni moj mali nakon prestanka dojenja, koje je trajalo 13 mjeseci nije htio piti mlijeko..pokušavala sam na sve moguće načine, nema šta nisam ubacivala u njega ali nije htio nikako..jeo je jogurt i monte i kajmak i tako to ali mlijeko ne..inače koristim tuz.mlijeko i onda jedan dan njemu kupim dukat 7 vitamina i tu noć popije150ml user posted image user posted image ma ne mogu vam opisati tu sreću kad sam vidjela da nije ostavio flašicu nego da je nastavio piti..još uvijek nismo došli do željene količine mlijeka ali ja sam sretna što sa 15 mjeseci dnevno popije oko 250ml s obzirom da nije htio nikako user posted image


Samo što se Dukat mlijeko koje mi kupujemo puni u Gradačcu,uopšte nije iz Zagreba.


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 17:49:01   
w.pooh
IZVORNA PORUKA: manuela

Samo što se Dukat mlijeko koje mi kupujemo puni u Gradačcu,uopšte nije iz Zagreba.



evo upravo gledam ambalažu i piše proizvođač Hr a uvoznik SAuser posted image
ja znam da je Dukat vlasnik mljekare , ako se ne varam MIG ili tako nešto koja se nalazi u Gradčcu

ali nije bitno, ako user posted image odbija mlijeko probajte promijeniti možda mu se ne sviđa ukus


_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 17:50:14   
milenium
ma bitno je da ga on voli pit,odaklen je da je!

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
11.11.2009 17:54:13   
manuela RR
Ma naravno,samo imala sam priliku da probam zagrebačko i vjerujte duplo je boljeuser posted image user posted image user posted image premda je i ovo naše odličnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.11.2009 23:09:58   
Suzana
IZVORNA PORUKA: w.pooh

IZVORNA PORUKA: manuela

Samo što se Dukat mlijeko koje mi kupujemo puni u Gradačcu,uopšte nije iz Zagreba.



evo upravo gledam ambalažu i piše proizvođač Hr a uvoznik SAuser posted image
ja znam da je Dukat vlasnik mljekare , ako se ne varam MIG ili tako nešto koja se nalazi u Gradčcu




Upravo tako draga, Dukat je kupio MIG.
Anyway, meni je MIG jogurt najbolji i samo njega kupujemo, a nekako i vjerujem kravama iz okoline Gradacca... user posted image



_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.5.2010 23:26:16   
mamma mumi
Drage moje , vidim da neke od vas imaju problem sto im djeca nece da piju kravlje mlijeko, e ja imam obratni problem. Moj Tarik star 20 mjeseci bi zivio od kr.mlijeka. Prestala sam ga dojiti sa 1,5, i do tada je po cijelu noc sisio, e sad po cijelu noc pije mlijeko. Popije oko 500 ml tokom noci(3 flasice odprilike). Slabo mi jede slanu hranu, samo bi monte, pudinge, mada sam ja protovnik toga, ali su ga drugi navukli na tu slatku hrani. E sad ima te li savjet sta i kako? islim da ga ovih dana odbijem od flasice, ali da ga prethodno naucim da pije iz case. Da mi se je naspavati vise. On u po noci ustane i samo kaze "mlijeka" i ako mu ga nedas plac do besvjesti. Pokusala sam sa cajem umjesto mlijeka, ali samo mi vrati flasicu.Tokom dana mu ne dajem mlijeka izuzev u podne kada krene spavati, ali mi zato i slabo jede slano. Hvala na svakom savjetu.

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.5.2010 23:32:41   
Apotekarka
mama mumi to je tesko rjesiv problem mala od rodice mi isto tako naucila da jede noczu par puta i eto sa svoje 2 god i 3 mj to jos traje,zato kad su mi govorili kad antonio prokmezi nocu da mu dam sok ili sl.nikad nisam to uradila samo dudu pomilkim ga i nastavi spavati..i maleni od rodice pije jednom nocu bocu a cetvrta mu god...tesko se odreci tih navika....pokusaj mu umjesto mlijeka dati caj pa ga postepeno odvikavaj

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.5.2010 23:37:26   
mamma mumi
Ma i ja mislim da je tesko odbiti ga od te navike, ali morqat cu, jer vise ne mogu ne spavati, sad cu jos malo na godisnji a cu da se dam u akciju. hvala u na brzom javljanju

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
13.5.2010 8:57:46   
Dinkica
mama mumi, on mora dobro vecerati, tj.leci sit da se ne bi budio, sad lupam ali recimo da vecera bude oko 7, flasica oko 9 i kapak. Ako se i dalje bude budio, voda ili caj, privi ga uz sebe i uspavace se. 

_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 14:54:52   
Sonja
moj Adin pije kravlje mlijeko od 7-og mjeseca i pio je po 200ml 2-3puta na dan al u zadnjih mjesec dana nije htio skoro nikako ...pio je tuzlansko mlijeko
i pocnem mu davati megle i pocne opet piti al nakon par dana opet prestane..
sad sam pocela da mu stavljam kasikicu meda i popije 2 puta dnevno po 150ml
ja sam zadovoljna s tim da nije htio nikako da pije...


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Dinkica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:19:29   
reallove
moj Emin pije puno mlijeka hb..kada god napravim,popijeuser posted image ..nocu se budi jednom,popije 150ml..e sada drage mame,imam jedno pitanje,da ne bih otvarala novu temu,pitat cu ovdje..Emin pije mlijeko similac advance 2..pakovanje mlijeka mu traje 8 dana..u 6. mjesecu abd,idemo u Bosnu,tamo ostajemo 2 mjeseca...sta cu za mlijekouser posted image ..jeli imaju ovo mlijeko u BiH..ponijet cu odavdje oko 4 pakovanja,ali to mu nece biti dovoljno,sta cu ako mu nestane,koje je mlijeko najbolje tamouser posted image user posted image ..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:28:20   
Emica_sa
Ja mislim da nema kod nas tog mlijeka,i mislim da je najbolje da poneses tog mlijeka kojeg pije za svo vrijeme koje ces biti ovdje jer nije uopce preporucljivo mijenjati bebama mlijeko koje piju

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:34:36   
Skvo RR
I ja mislim da nema tog mlijeka ovde....
A preporucila bi, ako vec ne mozes ponijeti vece kolicine tog, da probas Aptamil 2. Ako ga tamo imate, najbolje probaj ga tu.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:35:13   
reallove
Ali trebat ce mi puno,jedno pakovanje sadrzi 900gr.mlijeka,necu moci ponijeti toliko..on ce tada imati 10 mjeseci abd pa sada neznam..

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:37:22   
reallove
aptamil nemamo ovdje,nemamo nijedno mlijeko kao iz BiH...

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:41:14   
Skvo RR
Ma ja nesto cisto sumnjam da ce mu naskoditi promjena mlijeka...ipak je sad on djecak!user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:43:33   
reallove
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Ma ja nesto cisto sumnjam da ce mu naskoditi promjena mlijeka...ipak je sad on djecak!user posted image

i ja se nadam da ce biti okuser posted image ..probat cemo aptamil ili hipp..kakav je hipp,mama mi kaze da bih mogla i to probati

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:43:56   
Emica_sa
E pa onda pokusaj Aptamil 2 najbolji je mislim da ce mu odgovaratiuser posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.5.2010 16:45:11   
reallove
sta bih ja bez vasuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *