|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:34:38   
teacher75
a meni niko ne odgovori jel dovoljnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:35:02   
teacher75
IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja se brinem jel dovoljno mlijeka pije L. buduci da doji jos samo tokom noci mozda 2 puta i nekada 1 ujutro da li je dovoljno sto joj ujutro napravim nesto na mlijeku kravljem za dorucak (griz, poparu ili puru) i dodam 2-3 kasike mladog sira ili ABC i nekad pred spavanje napravim cokolesnik ili nesto slicno. ona nece flasu, nikad nije hjtela, jedva popije par gutljaja vode dnevno


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:35:43   
R&T@
Moja se "utapa" u mlijekuuser posted image  mater svojauser posted image

Ne smijem ni sracunati koliko ml dnevnouser posted image
Ali dobro jede, hvala bogu dragom...

Ticerko, mislim da je dovoljno...
posebno jer hoce sir i sl.
Jesi li joj probala dati mlijeko iz obicne solje? 

< Poruku je uredio tajra -- 12.12.2010 22:38:11 >


_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:36:45   
maja78 RR
trebalo bi da jeste, mala je ona
pokusaj joj dati jogurta, pavlake ili takvo nesto uz rucak



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:38:18   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja se brinem jel dovoljno mlijeka pije L. buduci da doji jos samo tokom noci mozda 2 puta i nekada 1 ujutro da li je dovoljno sto joj ujutro napravim nesto na mlijeku kravljem za dorucak (griz, poparu ili puru) i dodam 2-3 kasike mladog sira ili ABC i nekad pred spavanje napravim cokolesnik ili nesto slicno. ona nece flasu, nikad nije hjtela, jedva popije par gutljaja vode dnevno

ono dok doji uzima onoliko koliko joj treba...
kako budete samnjivali dojenje i prestali u nekom vrijeme ona će siggurno početi sa vodom ali mlijeko možda i neće htjeti.
no djeca koja i ne piju mlijeko jedu savršeno dovoljno mlijčnih porizvoda i piju jogurt pa u sakldu sa tim mislim da će se njeni obroci povećati kada dojenje prestane i da će uzimati mliječne proizvode kako njoj paše ali u većim količinama nego do sada, tražit će organizam.

Mi dok smo dojile nismo pile fkašicu sa mlijekom...nije je htjela...jela je sir, pavlaku, kajmak, jogurt ali mlijeko ne...po prestanku dojenja ustabili smo ujutro flašicu i navečer...a onda je sama sebi izbacila tu večernju a i ja sam shavtila da nije gladna noću, ne budi se da jede samo da se mazi i znala sam jutarnja joj je dovoljna.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:38:38   
sheri
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

IZVORNA PORUKA: sheri

IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Uma nikako ne pije mlijeko..samo pljune.......evo jos malcice pa skoro godina dana.

a jogurt? ili bilo sta od mlijecnih proizvoda?



Pije jogurt, jede mladi sir, pavlaku, tvrdi sir...ma sve, ali mlijeko ne....



ona koa i ja, ja mlijeko nikad nisam pila, ali jogurt volim, i pavlaku. ali ja ni sireve ne volim. ma dobro je da hoce bar to od mlijecnih proizvoda


_____________________________

Nora-21.06.2009. :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:40:37   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja se brinem jel dovoljno mlijeka pije L. buduci da doji jos samo tokom noci mozda 2 puta i nekada 1 ujutro da li je dovoljno sto joj ujutro napravim nesto na mlijeku kravljem za dorucak (griz, poparu ili puru) i dodam 2-3 kasike mladog sira ili ABC i nekad pred spavanje napravim cokolesnik ili nesto slicno. ona nece flasu, nikad nije hjtela, jedva popije par gutljaja vode dnevno

ono dok doji uzima onoliko koliko joj treba...
kako budete samnjivali dojenje i prestali u nekom vrijeme ona će siggurno početi sa vodom ali mlijeko možda i neće htjeti.
no djeca koja i ne piju mlijeko jedu savršeno dovoljno mlijčnih porizvoda i piju jogurt pa u sakldu sa tim mislim da će se njeni obroci povećati kada dojenje prestane i da će uzimati mliječne proizvode kako njoj paše ali u većim količinama nego do sada, tražit će organizam.

Mi dok smo dojile nismo pile fkašicu sa mlijekom...nije je htjela...jela je sir, pavlaku, kajmak, jogurt ali mlijeko ne...po prestanku dojenja ustabili smo ujutro flašicu i navečer...a onda je sama sebi izbacila tu večernju a i ja sam shavtila da nije gladna noću, ne budi se da jede samo da se mazi i znala sam jutarnja joj je dovoljna.user posted image


sveli smo dojenje samo na 2 puta tokom noci, a nekad je to jednom- mislim da to nije dovoljna kolicina kalcija. cinjenica jeste, da sada malo vise pije vodu, ali je ne popije vise od 1.5 dcl dnevno.a nije velika da sama uzme koliko joj organizam trazi, trebala bih ja znati kada da joj nudim i kolikouser posted image a flasicu mlijeka da popije umjesto dojenja nema sanse. ona jedva popije i malo vode flasom s kljunom

< Poruku je uredio teacher75 -- 12.12.2010 22:42:16 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 182
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:45:15   
Anoniman
a jes li joj probala dati iz case sa kljunom...stavis joj da joj je uvijek pri ruci
ili na slamku


< Poruku je uredio dadada -- 12.12.2010 22:46:24 >

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 183
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
12.12.2010 22:46:01   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

i ja se brinem jel dovoljno mlijeka pije L. buduci da doji jos samo tokom noci mozda 2 puta i nekada 1 ujutro da li je dovoljno sto joj ujutro napravim nesto na mlijeku kravljem za dorucak (griz, poparu ili puru) i dodam 2-3 kasike mladog sira ili ABC i nekad pred spavanje napravim cokolesnik ili nesto slicno. ona nece flasu, nikad nije hjtela, jedva popije par gutljaja vode dnevno

ono dok doji uzima onoliko koliko joj treba...
kako budete samnjivali dojenje i prestali u nekom vrijeme ona će siggurno početi sa vodom ali mlijeko možda i neće htjeti.
no djeca koja i ne piju mlijeko jedu savršeno dovoljno mlijčnih porizvoda i piju jogurt pa u sakldu sa tim mislim da će se njeni obroci povećati kada dojenje prestane i da će uzimati mliječne proizvode kako njoj paše ali u većim količinama nego do sada, tražit će organizam.

Mi dok smo dojile nismo pile fkašicu sa mlijekom...nije je htjela...jela je sir, pavlaku, kajmak, jogurt ali mlijeko ne...po prestanku dojenja ustabili smo ujutro flašicu i navečer...a onda je sama sebi izbacila tu večernju a i ja sam shavtila da nije gladna noću, ne budi se da jede samo da se mazi i znala sam jutarnja joj je dovoljna.user posted image


sveli smo dojenje samo na 2 puta tokom noci, a nekad je to jednom- mislim da to nije dovoljna kolicina kalcija. cinjenica jeste, da sada malo vise pije vodu, ali je ne popije vise od 1.5 dcl dnevno.a nije velika da sama uzme koliko joj organizam trazi, trebala bih ja znati kada da joj nudim i kolikouser posted image


pa onda povećajte unos na drugi način...
obroke koje joj daješ tipa pura...stavi 5-6 kašika sira...
asortiman malo proširite...
pokušaj sa mliječnim kašicama u vidu užine tipa čokolino, keksolino, medolino...

a sad ako beba zna kada je mala beba i doji da navuče sebi mlijeka iz sika koliko joj treba pri naravno pravilnom dojenju onda mi logično da zna zatražiti i jelom...
jer nebi ona odustala tako lako od 3 odnsono 2 podoja da joj treba više....

doduše kod mene su obe zaista tražile hranu i još uvijek traže...
aj sam samo dohranu od 6 mjeseca do 10-11 dozirala tipa količinom obroka u kašikama ili gramažom posudice za hranjenje bebe...nakon godine one su tražile.....

npr. ja napravim puru sa sirom i ona pojede i traži mi još...ja onda napravim još...
naredni put kad pravim povećam količinu pure i sira i nakon što pojede ne plače....





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 184
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 14:43:52   
Anoniman
da pitam da li ste pristajalice kravljeg mlijeka ili idete i dalje na AD mlijekouser posted image   mislim na bebu posle 6 meseci 

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 185
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 14:47:41   
veeseelaa
moja malena je do navršene godine dana pila isključivo AD, poslije smo uveli mlijeko iz tetrepka megle
kravlje mlijeko smo kupili nekoliko puta i ono mi je prejako za stomačić moje malene djevojčice, obično bi dobila tvrdu stolicu pa smo ga prestali uzimati
Do duše mogli smo razblažiti isto sa vodom al meni se to nije dalo, radije sam se vratila na megle ponovo
Inače popije u zadnje vrijeme 2 flašice mlijeka dnevno, znači 280 ml x 2
a Boga mi je do skoro znala popiti i do litar dnevno al sad  nekako više potražuje čaj. čak nije zainteresirana za sokove skoro nikako

< Poruku je uredio veeseelaa -- 23.4.2011 14:48:55 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 186
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 14:52:53   
Anoniman
a vesela jesili do godine vodu za pripremu mlijeka kuhala ili ne, jel se i dalje mora kuhat ustvari

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 187
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 15:04:13   
Anoniman
kod mene isto kao kod vesele. Do 1.god na AD. posle tetrapak Meggle..
Popije 1l. dnevno....
Mislis Na AD jel vodu prokuhavati.Ja jesam do 1.god. prokuhavala posle nisam  mislim na tetrapak


< Poruku je uredio felix -- 23.4.2011 15:05:19 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 188
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 15:12:42   
Medić*
I kod nas slicno. Skoro godinu dana na AD. Sada Meggle, do skoro litar mlijeka, sada tri flasice pune i obavezno casa jogurta, sam tako hoce user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 189
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 19:08:19   
salmy
Evo citam i bas se zabrinuh koliko Vasa djecica piju mlijeka? mojuser posted image  do godinu je pio AD i ponekad tetrapak.Ali u zadnje vrijeme mlijeko nece nikako.Pokusavala sam mu ubaciti flasicu sa keksom,bez,sa medom,samo....ali NECE.Bas sinoc napravila i samo je okusio i ispljuno.Nikako ga nece.Dajem mu uz keksolino,griz,jede mlijecne proizvode,ali samo mlijeko nece.Danas mu uzela cokoladno da probam to.Ne kontam zasto nece(a nekad ga je voliouser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 190
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 19:20:48   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: triputmama

a vesela jesili do godine vodu za pripremu mlijeka kuhala ili ne, jel se i dalje mora kuhat ustvari


jesam draga... a na moru sam koristila kupovnu vodu i nju nisam prokuhavala


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 191
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 19:25:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: salmy

Evo citam i bas se zabrinuh koliko Vasa djecica piju mlijeka? mojuser posted image  do godinu je pio AD i ponekad tetrapak.Ali u zadnje vrijeme mlijeko nece nikako.Pokusavala sam mu ubaciti flasicu sa keksom,bez,sa medom,samo....ali NECE.Bas sinoc napravila i samo je okusio i ispljuno.Nikako ga nece.Dajem mu uz keksolino,griz,jede mlijecne proizvode,ali samo mlijeko nece.Danas mu uzela cokoladno da probam to.Ne kontam zasto nece(a nekad ga je voliouser posted image
ja pravim sa plazmom ,znaci tetrapak mlijeko malo samo da jedan kljuc prokuha stavim 4kasike plazeme velike kasike.Jer kad direkt stavim u toplo mlijeko plazmu anel nece gadi mu se jer se nerastopi keks dobro kao kad ga stavim u prokljucavo mlijeko.


(odgovor članu salmy)
  Neposredna veza do poruke: 192
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 19:28:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: felix

IZVORNA PORUKA: salmy

Evo citam i bas se zabrinuh koliko Vasa djecica piju mlijeka? mojuser posted image  do godinu je pio AD i ponekad tetrapak.Ali u zadnje vrijeme mlijeko nece nikako.Pokusavala sam mu ubaciti flasicu sa keksom,bez,sa medom,samo....ali NECE.Bas sinoc napravila i samo je okusio i ispljuno.Nikako ga nece.Dajem mu uz keksolino,griz,jede mlijecne proizvode,ali samo mlijeko nece.Danas mu uzela cokoladno da probam to.Ne kontam zasto nece(a nekad ga je voliouser posted image
ja pravim sa plazmom ,znaci tetrapak mlijeko malo samo da jedan kljuc prokuha stavim 4kasike plazeme velike kasike.Jer kad direkt stavim u toplo mlijeko plazmu anel nece gadi mu se jer se nerastopi keks dobro kao kad ga stavim u prokljucavo mlijeko.


Sve sam finte isprobala i nece,bas mi je zao jer ga je volio pravouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 193
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 20:43:41   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Evo citam i bas se zabrinuh koliko Vasa djecica piju mlijeka? mojuser posted image  do godinu je pio AD i ponekad tetrapak.Ali u zadnje vrijeme mlijeko nece nikako.Pokusavala sam mu ubaciti flasicu sa keksom,bez,sa medom,samo....ali NECE.Bas sinoc napravila i samo je okusio i ispljuno.Nikako ga nece.Dajem mu uz keksolino,griz,jede mlijecne proizvode,ali samo mlijeko nece.Danas mu uzela cokoladno da probam to.Ne kontam zasto nece(a nekad ga je voliouser posted image

ni moja lana nece nikako, isto kao i tvoj mali, jedino ga unosi putem griza ili pure, mladog sira, udrobljenog hljeba u mlijeku ili cokolina, jogurta i mladog sira, a da pije mlijeko nema sanse. samo sto nisam nikad davala ad vec je dojila 14mj.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 194
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 21:14:43   
Neca xxx
Moja user posted image  popije ujutro i uvece po flasicu mlijeka. Dakle 2x260 ml. Dajem joj kravlje mlijeko iz kese koje kuham nekoliko minuta. Pored toga jos uvijek i doji, mada mislim da to vise nije nesto mnogo kolicinski, vise zeli da se mazi. Sada joj je 14,5 mjeseci. A jako voli i jogurt, mladi sir, pavlaku... Imala sam srecu da je, iako sam je iskljucivo dojila 6 mjeseci, vrlo lako prihvatila flasicu, jer sam cula da dosta beba koje su dojile kasnije ne zele da piju iz flasice ili ne zele kravlje mlijeko. A moja malecka bas voli da pije: mlijeko, sokove, kompot, vodu... user posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 195
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 21:17:04   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Moja user posted image  popije ujutro i uvece po flasicu mlijeka. Dakle 2x260 ml. Dajem joj kravlje mlijeko iz kese koje kuham nekoliko minuta. Pored toga jos uvijek i doji, mada mislim da to vise nije nesto mnogo kolicinski, vise zeli da se mazi. Sada joj je 14,5 mjeseci. A jako voli i jogurt, mladi sir, pavlaku... Imala sam srecu da je, iako sam je iskljucivo dojila 6 mjeseci, vrlo lako prihvatila flasicu, jer sam cula da dosta beba koje su dojile kasnije ne zele da piju iz flasice ili ne zele kravlje mlijeko. A moja malecka bas voli da pije: mlijeko, sokove, kompot, vodu... user posted image

Moja je jedna bas takva user posted image nije nikad prihvatila flasicu osim onu s kljunom i iz nje pije iskljucivo vodu, ni sok ni mlijeko ne voli

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 196
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 21:55:39   
Neca xxx
Ma nista, ti onda i dalje nastoj da joj das mlijeko u nekom drugom obliku (griz, sutlija, malo mlijeka ubaci u krem supe) i neka jede druge mlijecne proizvode. Moja Lana jako voli jogurt i cini mi se da djeca inace vole jogurt, pa joj daj neka pojede barem jedan dnevno.  
A iskreno, nisam ni je neki ljubitelj mlijeka. Nije da ga ne volim, nego jednostavno sam izgubila naviku da pijem mlijeko. A i ako pijem, onda mora biti skroz hladno. Nedavno sam kupila sebi Nesquik i sada pijem mlijeko. user posted image  Ma kod mene prolazi cokolada u svakom obliku. user posted image
A jesi li ti pokusala da napravis svojoj Lani cokoladno mlijeko? Mozda bi to htjela da pije.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 197
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
23.4.2011 22:03:22   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Ma nista, ti onda i dalje nastoj da joj das mlijeko u nekom drugom obliku (griz, sutlija, malo mlijeka ubaci u krem supe) i neka jede druge mlijecne proizvode. Moja Lana jako voli jogurt i cini mi se da djeca inace vole jogurt, pa joj daj neka pojede barem jedan dnevno.  
A iskreno, nisam ni je neki ljubitelj mlijeka. Nije da ga ne volim, nego jednostavno sam izgubila naviku da pijem mlijeko. A i ako pijem, onda mora biti skroz hladno. Nedavno sam kupila sebi Nesquik i sada pijem mlijeko. user posted image  Ma kod mene prolazi cokolada u svakom obliku. user posted image
A jesi li ti pokusala da napravis svojoj Lani cokoladno mlijeko? Mozda bi to htjela da pije.

probala je jednom ono na slamku i pljunula odmahuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 198
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 18:02:23   
Meri29
Koliko bi trebalo da pije mlijeka dijete staro 2 godine? Ja muku mucim sa svojom, nece da pije mlijeko nikako, ni samo, ni u cokolinu, ni griz, ni sutliju... nista user posted image Opasno se posvađamo svaki dan samo da ga malo unese

_____________________________

Stigla sam 25.11.2009
Mama i tata su sad najsretniji na svijetu ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 199
   RE: Koliko mlijeka piju vasa djeca???
20.1.2012 19:55:22   
lila25
Meri i kod nas je isti slucaj nece mlijeko ni pod raznoo.U posljednje vrijeme varam ga tako da kad mi mm i ja pijemo kafu i njemu napravim kao kafu i tako popije jednu solju,ali uz razna varanja :) a iz flasice nije htio nikada.Ja sam odustala od tog nerviranja,koliko cega unosi,jede pavlaku kiselo mlijeko sireve valjda zadovolji dnevne potrebe.A dojili smo kazu da dojene bebe tesko piju mlijeko.

(odgovor članu Meri29)
Neposredna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 [8] 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *