|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Urolog
4.2.2009 0:21:50   
maslačak82
da mora operisati varikokelu,

A kojeg je stupnja varikokela?
To je bitno znati...javi


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Urolog
5.2.2009 14:56:25   
ena0002
Mali sta god da odlucite zelim ti puno srece. A za tog Sadikovica sam i ja cula, pa razmisljam (posto sam ubjedjena da od padutina nema nista user posted image ) da odemo i do njega, ko bi vise znao user posted image

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Urolog
5.2.2009 15:05:48   
mali
Ena ja sam malo fulila nije Sadiković,nego neki travar Sadik-živi na mojmolu.Večeras MM ide kod njega sa nalazima.
I mi smo odlučili da preskaćemo padutin,uzeli smo neke vitamine i kapsule Bioastin.Hvala i ja vam želim puno sreće...
Maslačak napisala sam ti pp,nemam pojma šta ovo pišeuser posted image


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Urolog
5.2.2009 15:08:54   
maslačak82
Možda piše nešto kao
Subklinička varikokela (UZV I stupnja)
Tamo gdje piše UZV.........pa tu bi trebalo pisati.


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Urolog
5.2.2009 19:02:52   
ena0002
Mali u pravu si, Sadik je u pitanju. A imas li njegov br. tel. ili adresu. Da vidim sa mm da i on ode, jer je rekao ako spermiogram ne bude bolji da on vise nece piti padutin.

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Urolog
6.2.2009 15:37:35   
Leva
Moj ljekar misli da je Padutin toliko nepouzdan da se apsolutno ne isplati davati pare.
MM ide sutra kod urologa. Umirem od straha, drzite mi fige....

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Urolog
7.2.2009 21:38:52   
Leva
Evo mene sa novim informacijama user posted image
MM je bio kod dr. Topalovica i dijagnoza je Oligoasthenozoospermia.Prostatitis subacuta (upala prostate)
Terapija: Siprobel (dvije kutije), Klomifen (tri mjeseca), E vitamin (tri mjeseca).
Vec pije: Zinc, Selen, Maticnu mlijec i Brusnicu
Lab. pretrage ce biti gotove sledece sedmice

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Urolog
9.2.2009 9:48:39   
lejlas30
IZVORNA PORUKA: ena0002

Mali u pravu si, Sadik je u pitanju. A imas li njegov br. tel. ili adresu. Da vidim sa mm da i on ode, jer je rekao ako spermiogram ne bude bolji da on vise nece piti padutin.


Ena, Sadik je super, ja sam sa MM bila kod njega i idemo opet. Sutra cemo prvo uraditi spermiogram kod Rade, pa cemo odmah navecer kod Sadika.

Njegov broj telefona je 033-460-643, a zovi ga samo popodne, od 16 sati pa nadalje. Sretno user posted image user posted image user posted image
Mali, za padutin si u pravu, nikakve pomoci ni koristi od njega, samo bacanje para.

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Urolog
9.2.2009 10:29:57   
ena0002
Leva mm je isto bio kod Topalovica i bas mu je on propisao padutin da pije 3 mj. Evo nas par koliko nas ima smo skontale da od padutina nema nista, a doktori ga uprno propisuju, to mi stvarno nije jasno. MM je definitvno odlucio da ako spermiogram ne bude bolji, da nece vise piti padutin. Vidjecemo sta ce biti user posted image
Lejlas30 hvala za broj, molim te javljaj nam rezultate, da vidimo pomazu li te trave od Sadika. Najvjerovatnije da cemo i mi ici kod njega. A reci mi molim te sta on da da se pije i koliko to kosta?

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Urolog
9.2.2009 12:22:46   
lejlas30
Kod njega trebate otici sa svim nalazima koje imate, i ti i TM. On na osnovu tih nalaza i razgovora sa vama odredi sta ce vam dati kao terapiju. Mi smo dobili pet bocica i u svakoj je bila drugacija tecnost. MM je pio tri, a ja dvije. Pije se tri, odnosno dva puta dnevno, zavisi kako koja, po srednja kasika. Svaka tecnost je uzasnog ukusa, mjesavina alkohola i trava, ko9liko smo mi mogli procijeniti. Ja sam to mogla popiti jedino na pun zeludac, i uz veliku casu vode. MM isto. Rekao nam je Sadik da ce nam trebati najvjerovatnije dvije takve terapije. Prvu smo zavrsili i sad cemo sa novim nalazom od Rade opet kod njega. Iskreno se nadam da se nalaz kod MM barem malo popravio. Ono sto je meni dao, posto ja nemam nekih problema, bilo je, kako je rekao, za ucvrscivanje materice i jajnika i za bolju ovulaciju.
Plodni su mi dani i odmah sutra nakon Rade, bacamo se u akciju user posted image user posted image user posted image  Javim vam kakav je nalaz bio i sta nam je Sadik rekao. user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Urolog
9.2.2009 13:11:27   
lejlas30
Zaboravih jos napisati da je nas nasa terapija kostala 140 KM. Ne znam koliko ce vas kostati, zavisi koliko ce vam tih bocica dati.

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Urolog
10.2.2009 15:24:24   
ena0002
Lejlas30 iskreno se nadam da ce se nalaz popraviti, javljaj molim te. Jer, mm sad opet treba da kupi 2 kutije padutina, a mi se mislimo pravo bi li ih kupovao (posto od njega izgleda nema koristi), pa mozda bi radije tu terapiju od Sadika user posted image  Ne znam vise ni sta da mislim user posted image  

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Urolog
11.2.2009 12:39:32   
lejlas30
Draga Ena, moj ti je savjet ne kupujte padutin, niposto, jer nikakve koristi nema od njega. To se kod MM pokazalo, a ne samo kod njega, znas i sama. Medjutim, ja imam lijepe vijesti, spermiogram MM se popravio user posted image user posted image  u odnosu na onaj radjen 1. 12.
Broj spermija (mil/ccm) se sa 10 popeo na 15, a ejakulat (broj/mil) se sa 30 popeo na 45.
Dalje, leukociti su sa 7-9 spali na 4-5 u v. p., sto je super user posted image user posted image
Pokretnih je 70 posto, sto znaci da dijagnoza vise nije oligoastenospermija, vec samo oligospremija. Astenospremija je kad je manje od 60 posto pokretnih, aMM ima kao sto napisah 70 posto. Oligospermija je kad ima ispod 20 mil/ccm, a MM ima 15 mil/ccm.
Ja sam zadovoljna, i veceras opet idemo kod Sadika po drugu terapiju. Nadamo se uskoro da ce nas Bog obradovati sa user posted image


_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Urolog
13.2.2009 0:06:02   
ena0002
Lejlas30 to su super vijesti user posted image user posted image user posted image . Evo mi smo odlucili da cemo zvati Sadika i da ce mm ovaj mj. piti tu njegovu terapiju, a ne padutin, pa cemo nakon njegove terapije na kontrolu. Konacno da cujem i neke pozitivne vijesti, da je nekome neka terapija pomogla user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Urolog
13.2.2009 11:24:41   
lejlas30
Ena, sretno, iskreno se nadam da cete i vi imati ucinka od ove terapije!! user posted image user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Urolog
13.2.2009 11:45:28   
riba78
Lejla ovo su super vijesti ,user posted image user posted image user posted image

mi od lijenosti nikad nismo kupili terapijuuser posted image user posted image user posted image

sada sam ljuta   user posted image .


aBd da se uskoro obraduješ user posted image user posted image




_____________________________

To je prokletstvo želje koja se ne gasi, ali se ne ostvaruje."
Meša Selimović

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Urolog
13.2.2009 12:48:01   
lejlas30
Riba, nikad nije kasno user posted image  Doduse, kod mene nije tako dobro kao sto je kod moje prijateljice bilo. Ona je zatrudnila samo deset dana nakon sto su poceli uzimati terapiju, a ja sam pred kraj prve terapije dobila, i proslo mi je, i vec mi je pri kraju i ovaj plodni period. Pa vidjecemo... Mozda ne uspije kod svakoga, ali eto, valja probati...

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu riba78)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Urolog
13.2.2009 12:51:17   
maslačak82
Naravno da se isplati probati, barem znaš da si sve probao, kod se nažalost nije isplatilo..nas je samo financijski iscrpilo, ni nakon 3 mjeseca uzimanja vitamina i minerala nije se poboljšalo ni za 1%
Sretno svima!


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Urolog
13.2.2009 12:57:44   
lejlas30
Maslacak, a jeste li probali kod nekog travara? Prirodne lijekove?

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Urolog
13.2.2009 13:08:40   
maslačak82
Čajeve ne i nećemo, ali i minerali i vitamini su priroda, zar ne?
Eto jednostavno nije pomoglo, al ima nade, ima medicine!


_____________________________

Još jedna trudilica


(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Urolog
13.2.2009 13:30:24   
lejlas30
Pa da, u pravu si... Mi smo se nakon padutina, klomifena, e vitamina itd. odlucili pokusati i ovo, a ako ne bud ekoristi, najdalje za pola godine idemo kod Godinjaka. Pa onda prva inseminacija... itd, itd.... user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Urolog
13.2.2009 19:40:23   
mali
user posted image user posted image user posted image Lejlas ćestitke zaista lijepe vijesti.Nadam se da će se i kod MM popraviti..On još uvijek pije prvu terapiju,pa onda idemo kod Radeuser posted image .

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Urolog
16.2.2009 16:46:10   
lejlas30
Mali, drzim vam fige user posted image user posted image  Ja bih trebala dobiti oko 23., a grudi me ovih dana uzasno bole i nekako su mi preteske user posted image  al i prosli mjesec mi je bilo isto, pa sam dobila... Tako, i ne nadam se previse, vidjecemo ... user posted image

_____________________________

Tri godine u braku
1. ICSI = 0

Gospodaru moj
Podsjećaj me stalno
Da je neuspjeh iskušenje
Koje prethodi uspjehu

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Urolog
18.2.2009 21:27:50   
ena0002
Mi bili kod Sadika user posted image . Jako smo zadovoljni, covjek je jako detaljan i sve objasni, ima strpljenja i vremena. Doduse hoce malo prekinuti kad mu nesto pricate ili objasnjavate, ali u sustini je OK.Dao je muzu 3 bocice ali za leukocite, jer mu je rekao je njegov nalaz u redu. Kaze i Rada vam je napisla da je normospermija i sve nam detaljno objasnio sto se tice spermograma. Ja slucajno ponijela i svoje nalaze od Divanovica i on ih pregledao, e sad pitanje je koliko se on u to razumije user posted image Meni na tom nalazu za jajnike pise da su mikrocisticne gradje user posted image , a Divanovic mi je rekao da je sve OK user posted image  (Sadik na to kaze pa covjek sam sebe demantuje, kaze jedno a pise dr. sto i ima malo smisla). Sad sam totalno zbunjena. Mi cijelo vrijeme mislili da je do mm, a ono ispade da je do mene user posted image  Naravno, nije on gin pa da odmah moze reci to je to, ali ja se sutra narucujem Godinjaku. I da li su mikrocisticni jajnici isto sto i policisticni user posted image
I jos za upalu prostate mu je rekao da nije tacno da je ima, jer mu na nalazu pise da je normalne velicine (zelenog oraha) user posted image . A dodouse mm nema ama bas nikakve simptome tipa otezano mokrenje, peckanje i sl. E haj ti vise budi pametan sta raditi user posted image Sad smo odlucili da ispije ovu njegovu terapiju, pa ce opet uraditi kod Rade spermiogram, pa cemo se onda odluciti da li ce ici ponovo istom urologu.


(odgovor članu lejlas30)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Urolog
19.2.2009 10:03:29   
Leva
Draga moja mislim da je Sadik obicni travar i da nikako ne moze znati bolje od ljekara. Ako je ljekar rekao da je upala prostate onda je upala. U ostalom leukociti se i pojavljuju zbog upale.
Ako nisi sigurna u to sto ti je napisao Divanovic mijenjaj ginekologa.
Zelim vam puno srece user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *