|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: skafander
28.11.2010 13:06:19   
maja78 RR
u turbo limacu je sve poluprazno, cak neke i police sklonil (bbi) a kaze mi drugarica da je magma propala pa vjerovatno rasprodaja, snizenje na sve artikle 21 % sa karticom njihovom

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: skafander
28.11.2010 13:08:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maja78 RR

u turbo limacu je sve poluprazno, cak neke i police sklonil (bbi) a kaze mi drugarica da je magma propala pa vjerovatno rasprodaja, snizenje na sve artikle 21 % sa karticom njihovom
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image ...gdje cemo se sada mi oblacitiuser posted image

(odgovor članu maja78 RR)
  Neposredna veza do poruke: 202
   RE: skafander
28.11.2010 14:40:11   
maja78 RR
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

u turbo limacu je sve poluprazno, cak neke i police sklonil (bbi) a kaze mi drugarica da je magma propala pa vjerovatno rasprodaja, snizenje na sve artikle 21 % sa karticom njihovom
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image ...gdje cemo se sada mi oblacitiuser posted image



idi napravi zalihu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: skafander
28.11.2010 15:35:33   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Je li iko bio u TL...jesu im stigli skafanderi za djecu od 2 god?


Ja sam prije nekoliko dana bila u TL u Ferhadiji, i imali su nekolicinu skafandera, cijena je oko 50 KM.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: skafander
28.11.2010 15:36:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Blue rose

IZVORNA PORUKA: dadada

Je li iko bio u TL...jesu im stigli skafanderi za djecu od 2 god?


Ja sam prije nekoliko dana bila u TL u Ferhadiji, i imali su nekolicinu skafandera, cijena je oko 50 KM.

eeeeeeeeee...hvaaaaaalaa

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 205
   RE: skafander
28.11.2010 15:41:15   
Blue rose RR
Nema na čemu, nadam se da ćeš naći nešto što vam odgovara.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: skafander
28.11.2010 15:45:53   
Anoniman
ja se naprostavno ne mogu nacuditi da je u sarajevu problem naci skafander...pa mislim, sarajevo...bosna...snijega ko u prici...imam osjecaj da bi ga lakse nasla u splitu...znam da ih ima po sportskim radnjama...ali brate trebalo bi ih biti i u svakoj radnji s djecijom garderobom

bila sam u malisi...nemaju...u orkestri...nemaju...u bbi (doduse prije mjesec) isto

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 207
   RE: skafander
28.11.2010 15:49:50   
Blue rose RR
Ako ne uspiješ naći u TL-u, onda otiđi u Intersport na Dobrinji, tamo imaju sigurno dječijih skafandera.
A i ja sam malo snuždena ako zatvore TL, gdje kupovati stvari za kiku. Meni su se sviđale njihove stvari i garderoba, i imali su kvalitet, makar ono što sam ja kupovala. Čak sam uzela i nekoliko stvari koje će joj moći tek, ako Bog da, za dvije - tri godine (nisam mogla odoljeti).



_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: skafander
28.11.2010 16:05:34   
Anoniman
ma imali su pristojnu kvalitetu za pristojnu cijenu...a i dizajn je lijep...ja se iskreno nadam da nece propasti

(odgovor članu Blue rose RR)
  Neposredna veza do poruke: 209
   RE: skafander
28.11.2010 16:31:31   
tekja
Vidjela sam skafandere u Zari na Dobrinji, u Atlas radnji prekoputa Zare, a i u Bagateli uopste nisu losi...mi smo svoj kupili prosle godine u TL, ove godine nam tamanuser posted image  ah da i u radnji Nody, isto na Dobrinji, pa eto kome treba...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: skafander
28.11.2010 22:06:58   
leona81
ima skafandera i jaknica u radnji kod katedrale pored radnje za bebe pise vani nesto mexx, quicksilver itd...a ima i u onoj kod pozorista s lijeve strane gdje je bh telecom, pa neki second hand pa ta radnja, imaju neke slatke stvari za bebice ja sam svojoj nasla cipelice preslatke mexxove, ima ih od 15 do 25 KM, pape za male bebe su 7 isto mexx, ima neka francuska marka dzempercica, gegica, ma svega...ima 2 sprata al se treba zaroviti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: skafander
28.11.2010 22:12:22   
Anoniman
Hvala vam...moram obici graduser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 212
   RE: skafander
28.11.2010 22:15:58   
canim
Juce sam vidjela skafandere u Merkatoru na socijalnom, u njihovom marketu, cijena od nekih 26 km pa nagore.Pa eto ako kome treba neka svrati i pogleda.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: skafander
28.11.2010 22:18:50   
Apotekarka
Mi smo nedavno dobili skafander
user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: skafander
30.11.2010 13:48:55   
lavić Simba
Kaze mi sestra ona kupila sinu u Merkuru na otoci neka radnja ima za 72.00 KM oni skafanderi iz jednog dijela koji su po meni i najbolji kaze ona da je odlican...pa ko voli nek izvoli...i ja moram otici i pogledatiuser posted image

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: skafander
30.11.2010 13:51:01   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lavić Simba

Kaze mi sestra ona kupila sinu u Merkuru na otoci neka radnja ima za 72.00 KM oni skafanderi iz jednog dijela koji su po meni i najbolji kaze ona da je odlican...pa ko voli nek izvoli...i ja moram otici i pogledatiuser posted image
ako je malisa...imaju za skroz male...za ove vece (2 god.) nemaju

(odgovor članu lavić Simba)
  Neposredna veza do poruke: 216
   RE: skafander
30.11.2010 17:09:02   
lavić Simba
pa njenom sinu je 9 mj

_____________________________

mamina radost....moj mali djecak
03.10.2009.
prvi zubic sa 9.5 mjeseci
prohodao sa 11 mjeseci

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: skafander
30.11.2010 19:57:50   
Anoniman
evo naseg skafandera za ovu zimuuser posted image malo nam je dug u duzini al mama malo podvrne nogaviceuser posted image ....
user posted image

(odgovor članu lavić Simba)
  Neposredna veza do poruke: 218
   RE: skafander
15.12.2010 8:59:21   
miracle
Ja sam takođe u potrazi za skafanderom.
Ima li ko kakvih novih informacija?

U Intersportu imaju ali su  cijene malo "too much" pa baš mi se ne daje toliko novca,kad će ga nositi jednu zimu.

Nekako mi je realno do 80-90KM za solidan skafander.


Ja sam s poslom na socijalnom....baš mi je nezgodno do grada u vrijeme radnog vremena otićiuser posted image .

Ovi u mercator marketu mi se ne sviđaju,ne čine mi se neudobnim,krutim.


< Poruku je uredio miracle -- 15.12.2010 9:01:56 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: skafander
15.12.2010 11:08:25   
Anoniman
ja sam u intersportu kupila "ski" pantole za 60 KM...poslusala sam hanady..kupila sam mu 2 br. veceuser posted image ..ne primjeti se kada zavrnemuser posted image ..tako da imamo za slijedecu godinu...a mozda i onu tamouser posted image

jaknu imamo...mada ce dobiti i ovu sto ide uz skafander...to mu je poklon od tetke za N.guser posted image user posted image ...jakna je ukrv skupa...ali je divnauser posted image ...a za sve je kriva-pustarauser posted image

(odgovor članu miracle)
  Neposredna veza do poruke: 220
   RE: skafander
15.12.2010 11:13:41   
Dinkica
IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam u intersportu kupila "ski" pantole za 60 KM...poslusala sam hanady..kupila sam mu 2 br. veceuser posted image ..ne primjeti se kada zavrnemuser posted image ..tako da imamo za slijedecu godinu...a mozda i onu tamouser posted image

jaknu imamo...mada ce dobiti i ovu sto ide uz skafander...to mu je poklon od tetke za N.guser posted image user posted image ...jakna je ukrv skupa...ali je divnauser posted image ...a za sve je kriva-pustarauser posted image



Neka ste i to riješili, i ja sam bila neko veče, obilazila oko njih, prelijepi su, to mi je podnošljivo za pantalone 60KM, koji ste broj uzeli, koliko maleni ima mjeseci?, moja 22 pa da se ravnam za veličinu. I pošto ti živiš blizu da nisi slučajno gledala u Frenchy u Merkuru sestra mi reče da ima dvodjelni za djevojčice oko 55 km pa ako si vidjela da javiš valja li to šta. Sestra je djevojka, nema iskustva sa skafanderima pa mi nije baš mjerodavna user posted image


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: skafander
15.12.2010 11:20:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Dinkica

IZVORNA PORUKA: dadada

ja sam u intersportu kupila "ski" pantole za 60 KM...poslusala sam hanady..kupila sam mu 2 br. veceuser posted image ..ne primjeti se kada zavrnemuser posted image ..tako da imamo za slijedecu godinu...a mozda i onu tamouser posted image

jaknu imamo...mada ce dobiti i ovu sto ide uz skafander...to mu je poklon od tetke za N.guser posted image user posted image ...jakna je ukrv skupa...ali je divnauser posted image ...a za sve je kriva-pustarauser posted image



Neka ste i to riješili, i ja sam bila neko veče, obilazila oko njih, prelijepi su, to mi je podnošljivo za pantalone 60KM, koji ste broj uzeli, koliko maleni ima mjeseci?, moja 22 pa da se ravnam za veličinu. I pošto ti živiš blizu da nisi slučajno gledala u Frenchy u Merkuru sestra mi reče da ima dvodjelni za djevojčice oko 55 km pa ako si vidjela da javiš valja li to šta. Sestra je djevojka, nema iskustva sa skafanderima pa mi nije baš mjerodavna user posted image

ja sam mu uzela 104user posted image ...nije bilo 102...bila 98 a to mu je knap...a on sad ima 21 mjesec
nisam bila u frenchy-u...tamo nema skoro nista za djecake...bude ponesto ali uglavnom od sintetike pa ne idem...al' cu ti rado otici...pa ti javnem...koji ti br. treba

(odgovor članu Dinkica)
  Neposredna veza do poruke: 222
   RE: skafander
15.12.2010 11:21:14   
Anoniman
e....ja sam ti bila na soc...u onom intersportu...a saharami rece da vec br. brojeva ima na ilidzi...eto da i to znas

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 223
   RE: skafander
15.12.2010 11:23:33   
Lady26
Skafandere imate u baby radnji na Dobrinji, ispod mercatora a preko puta DM radnje. Mislim da se i zove baby shop ili tako nesto, jednodijelni za curice br 80 i 86, 56KM (ovo sam zapamtila jer meni treba hihihi), ima i za djecake, ima i samo donji dio tj hlace sa tregerima. A ovaj za curice skoro isti ima na pijaci Mercur-Otoka 25KM a hlace sa tregerima (veci brojevi) samo 20KM i jako su topli i nepromocivi...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: skafander
15.12.2010 11:30:23   
Dinkica
dadada hvala, to za frenchy samo ako ti bude usput, neću prije subote kupovati a super za ilidzu, dole moji stanuju pa mi je to usput, ne bih onda ni ja ispod  veličine 102

hvala i tebi lady26, da ja vjerovat da je taj na pijaci nepromočiv kupila bih ja, stvarno sam u dilemi..


_____________________________

Mamino pile se rodilo 12.02.2009

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *